Jump to content

נושא ריבים רשמי

Sawyerdroid

Recommended Posts

טוב, משעמם לא יהיה מחר ביצעים..

בוא נעשה עסקה אחרת. נקח כל מנוי שיגיע לרדיוס הצפוי בטדי. נבדוק את הדלתא בעלויות הדלק שלו לעומת נסיעה לנתניה + עלות הפסד שעות עבודה + דלתא עלויות אבטחה למכבי + סכום שיקבע מראש על עצם אבדן הביתיות + עלות הקנסות שישולמו להתאחדות + עלות היעוץ המשפטי לצורך ייצוג בועדת המשמעת - דלתא הכנסות שיהיו למכבי ממכירת כרטיסים נוספים שאין בנתניה, ואת זה נחלק בין שלושת האוהדים. מסכים?

גאון

כדי לדייק בעובדות, נתחיל בהעברת שמות באופן וולנטרי של אנשי ארגון "בעייתיים" למשטרת ישראל ללא האשמות, איסור על כניסה תפאורה, הוצאת ציוד ממתחם מכבי, איסור על שיח ישיר בין גורמי הנהלה לאנשי הפנאטיקס והגברת האכיפה הפיסית, ושאני אומר פיסית-אני מתכוון לאלימות, מצד המועדון.

הארגון מצידו לא תמים לא צדיק ולא נחמד-אבל לקבוע שהם התחילו במלחמה זה נחמד, לא בטוח נכון-ובעיקר חסר משמעות כאשר שני צדדים שאמורים לעבוד בשיתוף פעולה יוצאים למלחמת חורמה.

סליחה כן, אבל אין שום קשר בין מה שכתבת, נכון או לא, להדלקת רימוני עשן אחרי שביקשו במפורש שלא, או לשיר שירים כאלה ואחרים אחרי שביקשו במפורש שלו.

תרוצים יש הרבה. נכונות קצת פחות.

כדי לדייק בעובדות, נתחיל בהעברת שמות באופן וולנטרי של אנשי ארגון "בעייתיים" למשטרת ישראל ללא האשמות, איסור על כניסה תפאורה, הוצאת ציוד ממתחם מכבי, איסור על שיח ישיר בין גורמי הנהלה לאנשי הפנאטיקס והגברת האכיפה הפיסית, ושאני אומר פיסית-אני מתכוון לאלימות, מצד המועדון.

הארגון מצידו לא תמים לא צדיק ולא נחמד-אבל לקבוע שהם התחילו במלחמה זה נחמד, לא בטוח נכון-ובעיקר חסר משמעות כאשר שני צדדים שאמורים לעבוד בשיתוף פעולה יוצאים למלחמת חורמה.

די נו, גדלתי במשך 20 שמה בשער 11, הארגון (או אנשים המזוהים איתו) הביאו את זה על עצמם. שנים שמבקשים מהם לשנות את דרכם, ושנים שהם זורקים זין. אז מי שלא לומד באיזי...

א. זה לא קנס, זו דרישה לפיצוי (אני מניח שלפני תביעה).

ב. אולי הסכום מוגזם, אבל מה היית עושה אם מישהו היה עומד לגרום לך נזק כלכלי (ואולי גם במישור אחר- כי עוד עלולים להוריד לנו נקודות), היית מזהיר אותו ומבקש שלא יעשה זאת ובכל זאת הוא היה עושה. באמת מה היית עושה במקום ההנהלה? קל לך להגיד כי זה לא כסף שלך. אם אני לא טועה מיץ' שילם פה מעל מיליון שקל קנסות.

נכון שהסיטואציה מבאסת. אם אתה ההנהלה, מה אתה עושה במקומם? דוגרי.

"איש נבון לא נכנס לפינות מהן יודע לצאת איש חכם".

יש דבר שנקרא הדברות, יש ואפשר להגיע לויתורים והבנות מכל צד, ואפשר גם להחליט על "שלום יבש".

במקום לבוא בתלונות לאלה שמיישמים תבואו בתלונות לאלה שמכתיבין מדיניות. ההנהלה לא תתן פרס לאלה שמדליקים, אז אולי הגיע הזמן לנסות לשנות את הקטע הדפוק הזה עם אבוקות ולנסות לאשר הכנסה שלהם?

"איש נבון לא נכנס לפינות מהן יודע לצאת איש חכם".

יש דבר שנקרא הדברות, יש ואפשר להגיע לויתורים והבנות מכל צד, ואפשר גם להחליט על "שלום יבש".

נו? מכבי ביקשה יפה שלא להלדיק אבוקות. הארגון הדליק אבוקות. עד כאן הידברות.

ההנהלה מתייחסת לארגון כאילו הוא המציא את הפירו בכדורגל שתסתכל סביב בליגה שלנו ובאירופה ותבין שזו תרבות אולטראס.

פוגע לא פוגע תדברו עם הארגון אוהדים שלכם כמו שצריך יש דרך..כמו שאתם עושים את כל החרא הזה של התמונות פייסבוקים וכל המעודדות.

מצד שני ההנהלה לא צריכה לשלם את כל הקנסות שנגמרים מכל הפירו.

סליחה כן, אבל אין שום קשר בין מה שכתבת, נכון או לא, להדלקת רימוני עשן אחרי שביקשו במפורש שלא, או לשיר שירים כאלה ואחרים אחרי שביקשו במפורש שלו.

תרוצים יש הרבה. נכונות קצת פחות.

סליחה כן, אבל אין קשר בין מה שכתבת לבין ההכרזה שהוצאת כי הארגון התחיל.

ולעניין ההודעה הנוכחית-אין לי דעה חיובית על אף אדם שבוחר לפגוע במודע במועדון שאותו הוא אוהד.

לאיזה הבנות אתה יכול להגיע עם פירו? די, כבר מזמן הם יודעים בדיוק מה המשמעות של זה. מה עוד צריך לעשות בשביל שהם לא ידליקו? לנשק להם את הרגליים? לעשות להם מסאז' לפני כל משחק ? להביא להם בנות מנושא לואיסנה?

יפה מאוד, מה שהיה צריך להיעשות לפני שנתיים קורה באיחור עכשיו, רק דרך הכיס מי שפוגע בקבוצה ילמד, כי בתי המשפט לא עושים את העבודה שלהם. אין כאן מה לריב בכלל. אם רק מכבי יתמידו ולא יוותרו , זה אומנם יפגע בעידוד עכשיו אבל בטווח הרחוק יהיה תחליף כי חייב להיות. לא צריך להיות פרופסור כדי לתופף על תוף. זה בסדר שלא יעודדו מחר, ככה בדיוק מתנהג אדם שאוהד את עצמו ולא את הקבוצה.

אגב זה לא קנס זו בקשה לפני תביעה, אין למכבי אפשרות לקנוס אוהד, הוא לא באחריותה, אפשר רק לתבוע וזה מה שצריך לעשות.

סוייר קצת מאכזב שאדם כמוך מצדיק את התנהגות אוהדים שפוגעת בקבוצה.

במקום לבוא בתלונות לאלה שמיישמים תבואו בתלונות לאלה שמכתיבין מדיניות. ההנהלה לא תתן פרס לאלה שמדליקים, אז אולי הגיע הזמן לנסות לשנות את הקטע הדפוק הזה עם אבוקות ולנסות לאשר הכנסה שלהם?

בפעם השלישית-מדינת ישראל מסרסת ומתעללת במפעילי זיקוקים ופירוטכניקה שכוללת פיקוח ומסים דרקוניים, בדיקת נאותות מצד משטרת ישראל מדי כמה חודשים ובדיקת רקע מלאה על ידי שירות הביטחון מדי שנה.

אם הם זכו להחרפה משמעותית ביכולת שלהם לעבוד, יש כאן מישהו שרואה שיאשרו הפעלת אמל"ח לגורמים לא מוסמכים?

אני מסכים איתך שאפשר לנסות להכשיר את העניין. בשביל זה צריך לעשות את זה בצורה מסודרת לא מול מכבי אלא מול המוסדות שמנהלים את הכדורגל יחד עם המשטרה ומכבי אש ובשת"פ עם ארגוני אוהדים אחרים. אני לא יודע אם זה יצליח, אני אפילו בספק, אבל לנסות בצורה מסודרת ומאורגנת זה יותר טוב מכלום.

להדליק אבוקות במגרשים ולצפות שע"י כך שזה ימשיך מישהו יכשיר את זה? שוב, לדפוק את הראש בקיר ולכעוס שהוא לא נשבר....

לאיזה הבנות אתה יכול להגיע עם פירו? די, כבר מזמן הם יודעים בדיוק מה המשמעות של זה. מה עוד צריך לעשות בשביל שהם לא ידליקו? לנשק להם את הרגליים? לעשות להם מסאז' לפני כל משחק ? להביא להם בנות מנושא לואיסנה?

א'-בנות מלואיסנה תמיד ישפרו את האווירה.

המאבק לא התחיל כאן, הענישה לא התחילה כאן, המאבק בין ההנהלה לפנאטיקס לא התחיל כאן.

הצעד הזה הוא קיצוני, ולפניו יכלו להגיע אלפי צעדים שיכלו למנוע את המצב הזה.

סליחה כן, אבל אין קשר בין מה שכתבת לבין ההכרזה שהוצאת כי הארגון התחיל.

ולעניין ההודעה הנוכחית-אין לי דעה חיובית על אף אדם שבוחר לפגוע במודע במועדון שאותו הוא אוהד.

אלה צעדים, במידה וימצו אותם, בטווח הארוך, לא רק לא יפגעו במכבי, אלא ייטיבו עמה עד מאוד.

ודעתך החיובית אמנם חשובה לי עד מאוד, אך נדמה לי שאצליח להסתדר בלעדיה.

בפעם השלישית-מדינת ישראל מסרסת ומתעללת במפעילי זיקוקים ופירוטכניקה שכוללת פיקוח ומסים דרקוניים, בדיקת נאותות מצד משטרת ישראל מדי כמה חודשים ובדיקת רקע מלאה על ידי שירות הביטחון מדי שנה.

אם הם זכו להחרפה משמעותית ביכולת שלהם לעבוד, יש כאן מישהו שרואה שיאשרו הפעלת אמל"ח לגורמים לא מוסמכים?

אגב, בלי קשר לכדורגל, אני קצת יכול להבין את זה לאור השימוש בזיקוקים בהתפרעויות בגל הטרור שהיה לפני כמה חודשים .

שוב ההנהלה נופלת למלכודת,

היא מזיינת את האוהדים בפומבי בשביל לזכות בנקודות בבית הדין, ובסוף היא מפסידה פעמיים. גם אין עידוד וגם בית הדין יזיין.

לא מבין למה אי אפשר להתנהל כמו בש ולסגור את הדברים מול הארגון בשקט

וגם הארגון...רבאק..דיי כבר !!!

א'-בנות מלואיסנה תמיד ישפרו את האווירה.

המאבק לא התחיל כאן, הענישה לא התחילה כאן, המאבק בין ההנהלה לפנאטיקס לא התחיל כאן.

הצעד הזה הוא קיצוני, ולפניו יכלו להגיע אלפי צעדים שיכלו למנוע את המצב הזה.

העובדה שאין אווירה טובה בין הצדדים מוכרת וידועה.

מה אתה היית מציע לעשות בשביל למגר את הפירו שדופק את הקבוצה? לא שואל בהתרסה.

מדויק

אגב, בלי קשר לכדורגל, אני קצת יכול להבין את זה לאור השימוש בזיקוקים בהתפרעויות בגל הטרור שהיה לפני כמה חודשים .

אגלה לך סוד-אלו שהפעילו אמל"ח נגד כוחות הביטחון וממשיכים להפעיל לא מחזיקים רישיון מוסדי להפעלת פירוטכניקה ולא מייבאים את האמל"ח דרך הצינורות בהם מייבאים אותם אנשים מוסמכים.

חארטה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.