Jump to content

נושא ריבים רשמי

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא לא לא, פה הטעות שלך, מכבי נענשת כי היא בוחרת ליישר קו עם המציאות הדפוקה הזאת.

תקשיב, יש חוקים במדינת ישראל, יש מי שאוכף את החוקים, יתרה מכך, מכבי משלמת לאותו גורם מאות אלפי שקלים בשנה כדי שיעשה את העבודה שלו, לא יותר מזה.

במדינת חלם, קם גוף שנקרא ההתאחדות לכדורגל ובו המציאו את המושג הנפלא ״אחריות שילוחית״.

המושג הזה בעצם שם אותך, יחד עם אותו אחד שבחר לעבור על החוק, באותה סירה, אחד ממכם עבר עבירה? שניכם נענשים.

עכשיו, כמו אזרח כנוע אמיתי, אתה, מכבי, וכל מי שמחפש את מי להאשים, עושים בשבילם את העבודה.

למה? כי את מסיתים את הדיון מהנקודה החשובה, מהנקודה העקרונית, ובחורים לשחק בכללים הלא הגיוניים שהציבו לכם.

עכשיו לא רק שאתם משתתפים במשחק הדפוק הזה, אתם עוד באים בטענות לאלה שיש להם ביקורת על השיטה.

שוב אני אגיד ובזה אני אסכם את מחשבותיי על הדיון.

המשטרה היא הגורם היחיד שצריך לתת את הדין על הפרות סדר, חוק, או כל דבר אחר, שקורה בתחומי המגרש ומחוצה לו, לא מכבי.

המשטרה היא הגורם היחיד שצריך לפעול כנגד אותן הפרות סדר, חוק או כל דבר אחר, שקורה בתחומי המגרש ומחוצה לו, לא מכבי.

בתי המשפט בישראל הם הגורם היחיד שמוסמך להביא אדם או קבוצה לדין, לא מכבי.

אם מכבי בוחרת לשחק משחק מסריח, שלא תתפלא שגם הצד השני משתתף במשחק מסריח.

ולחשוב שאתה כותב את זה ברצינות

כדורסלניזציה

אל תגידו שלא אמרתי.

בכדורסל יש מערכת לזיהוי פנים? טוב לדעת...

הנהלת מכבי תל אביב היא גם לא גוף שופט והיא לא יכולה להרחיק אדם על דעת עצמה.

אני ממש לא בטוח שאתה צודק. גם לגוף פרטי יש סמכות ואופציה להרחיק אדם מאירוע שהוא מקיים.

לא לא לא, פה הטעות שלך, מכבי נענשת כי היא בוחרת ליישר קו עם המציאות הדפוקה הזאת.

תקשיב, יש חוקים במדינת ישראל, יש מי שאוכף את החוקים, יתרה מכך, מכבי משלמת לאותו גורם מאות אלפי שקלים בשנה כדי שיעשה את העבודה שלו, לא יותר מזה.

במדינת חלם, קם גוף שנקרא ההתאחדות לכדורגל ובו המציאו את המושג הנפלא ״אחריות שילוחית״.

המושג הזה בעצם שם אותך, יחד עם אותו אחד שבחר לעבור על החוק, באותה סירה, אחד ממכם עבר עבירה? שניכם נענשים.

עכשיו, כמו אזרח כנוע אמיתי, אתה, מכבי, וכל מי שמחפש את מי להאשים, עושים בשבילם את העבודה.

למה? כי את מסיתים את הדיון מהנקודה החשובה, מהנקודה העקרונית, ובחורים לשחק בכללים הלא הגיוניים שהציבו לכם.

עכשיו לא רק שאתם משתתפים במשחק הדפוק הזה, אתם עוד באים בטענות לאלה שיש להם ביקורת על השיטה.

שוב אני אגיד ובזה אני אסכם את מחשבותיי על הדיון.

המשטרה היא הגורם היחיד שצריך לתת את הדין על הפרות סדר, חוק, או כל דבר אחר, שקורה בתחומי המגרש ומחוצה לו, לא מכבי.

המשטרה היא הגורם היחיד שצריך לפעול כנגד אותן הפרות סדר, חוק או כל דבר אחר, שקורה בתחומי המגרש ומחוצה לו, לא מכבי.

בתי המשפט בישראל הם הגורם היחיד שמוסמך להביא אדם או קבוצה לדין, לא מכבי.

אם מכבי בוחרת לשחק משחק מסריח, שלא תתפלא שגם הצד השני משתתף במשחק מסריח.

אין לי ויכוח איתך בעניין המשטרה, בתי המשפט, האחריות השילוחית וכיוצא בזה. אין לי גם בעיה עם באי הביקורת על השיטה. גם אני חושב שזו שיטה לא הוגנת, בעיקר כלפי הקבוצות.

מאידך, בהנתן השיטה הזו, כרגע, אין למכבי שום ברירה. מכבי משתתפת במשחק המסריח הזה כי הא תקועה בין הפטיש לסדן. הסדן הוא ההתאחדות והשיטה, והפטיש הוא אוהדיה, שהפכו למגיני זכויות האזרח לפתע פתאום, שמתעקשים בלי שום סיבה אמיתית לעשות את ההפך ממה שהמועדון מבקש מהם.

אינני מחפש להאשים אף אחד. אני מחפש שלמכבי ולאוהדיה יהיה טוב. פירו ביציע משמעותו שלילית למכבי. זהו. פשוט. מתחילים מזה. בלי קשר, עניין האחריות השילוחית הוא סיפור אחר, וארוך, שנמשך כבר עשרות שנים. זה לא ישתנה מחר, וגם לא מחרתיים. זה לא אומר שלא צריך לטפל בזה, אבל כרגע זה המצב, והקשר שלו למשבר הנוכחי הוא קלוש. מדובר בתרוצים. מילא אם היה מדובר באיזו פגיעה יוצאת דופן באוהדים, אבל על מה מדובר, פירו? זה קשקוש.

האמת היא שאין פה שום מאבק על זכויות, ולא על שחיתות. יש פה מאבק על כח. הארגון רוצה להראות שהוא לא מתכופף, גם אם ההנהלה מבקשת, וגם אם זה פוגע במכבי.

כדי לשמור על מידה מסויימת של לגיטימציה, יש ניסיון להסיט את הדיון למעין מאבק עקרוני בין האוהדים להנהלה. כך היה תמיד, וכך זה גם הפעם. אין מה להסתנוור. כל מה שההנהלה עשתה בימים האחרונים היה גם לטובת הקבוצה, וגם מתבקש.

במשך שנים, מכבי ושאר הקבוצות התחננו ויצאו בקמפיינים תקשורתיים על מנת לבטל את העונשים הקבוצתיים של רדיוסים וכד' ולהעביר את האחריות לאוהדים הספציפיים שעוברים את העבירה

עכשיו גם כשהם עושים את זה, זה לא טוב כי הם "מתכופפים בפני החוק"

כנראה שאין שום כוח שיגרום לאנשים האלה להבין שאסור להדליק אבוקות

אני כבר רואה את החולצות השחורות ואת שריפת הפחים בקרית שלום, לשמה זה הולך

סויר אתה גאון, עלית פה על משהו. כל פעם נפתח נושא על הרימון / ראדי / בלגאנים ואחרי כמה עמודים ננעל. פשוט פתחת נושא ריבים רשמי ותראה איך זה מחזיק. גאוני. אני אומר לנעוץ פשוט וגמרנו.

יש פה תגובות הזויות ומתממות (או סתם טפשיות) שזה כבר מצחיק.

1. התגובה האהובה עלי היא למה מכבי צריכה "להחליף" את בית המשפט או המשטרה או רשויות האכיפה. ובכן, מכבי עושה את זה כי למכבי הכי אכפת ממכבי, בעוד שלרשויות האכיפה יש סדר עדיפויות רחב ושונה לחלוטין. הסיבה היחידה שהטענה הזו בכלל מועלית היא רק בגלל שהעונשים בבתי המשפט לא מספיק חמורים ושהמשטרה מתקשה מאד במאבק נגד גזענות ביציע / פירוטכניקה. ביום שאוהד יקבל שנתיים בכלא כי הדליק אבוקה, כל אותם אנשים שמתעצבנים עכשיו על מכבי, יעבירו את אותה ביקורת על בית המשפט.

2. לא הבנתי תגובות שלוקחות את המאבק של מכבי בפירו / גזענות, ומלבישות על זה מהלכים מעצבנים של מכבי כמו לקחת כסף על חניה. באמת, כאילו, מה הקשר בין הדברים? אם השאטלים היו חינם אז הייתם מסכימים שמכבי תתבע מהאוהד 100 אלף שקל? ואם תו החניה היה חצי מחיר, אז מותר היה לתבוע 50 אלף? זה מגוחך

3. עונשי רדיוס וקנסות כבדים יש גם באופ"א והרבה ליגות אחרות באירופה. זה מעצבן, אבל לא ייחודי לישראל מדינת החלם. בכלל, "אחריות שילוחית" היא מונח משפטי שקיים ברוב מערכות המשפט בעולם. עכשיו, אם מדובר בכוס קולה שאוהד פלוני זרק פתאום מתוך עצבים, אפשר להסביר למה מוטב להמנע מעונשים לקבוצה כולה או לכל האוהדים. אבל ברגע שיש חלק בקהל שבאופן קבוע ובכוונה תחילה עובר על החוק, לגיטימי בעיני שההתאחדות תעניש את הקבוצה, אלא אם היא תוכיח שהיא עשתה את כל מה שהיא יכולה לעשות (באופן סביר) כדי למנוע את זה. הגשת תביעה אישית זה צעד לגיטימי ומתבקש במקרה כזה, ומדברים על זה כבר שנה לפחות. אגב, זה בדיוק הצעד שנועד למנוע ענישה קולקטיבית, אז מה בדיוק הבעיה פה? אה, כן - רק בית משפט אמור להעניש. כאילו לקבוצה אין אחריות על עצמה. הבנתי.

4. "כדורסליזציה" - איזו דמגוגיה, בחיי. כאילו אם יורידו את המילה "מחבל" ולא ידליקו פירו על בסיס שבועי לא יהיה ארגון אוהדים?

5. לגליזציה - צבר כתב באחד הנושאים שהסיכוי לכך אפסי, כי אף אחד לא רוצה לקחת אחריות על מקרה אמיר רנד או אדהם שביטה 2. זה נשמע לי הגיוני בהחלט. אבל לשם הכיף בוא נעשה רגע תרגיל:

נניח שיאפשרו פירו במגרש, אבל רק לפני שריקת הפתיחה ורק במקום צדדי ולא בתוך היציע ורק בפיקוח של שוטרים / כיבוי אש. נראה לכם שזה יספק את מי שמדליק היום פירו, או שאז יתלוננו שלא מאפשרים את הפירו בתוך היציע ומתי שרוצים, וידליקו בכוונה בתוך היציע ומתי שרוצים? אני בטוח במיליון אחוז מה התשובה הנכונה.

הפנאטיקס פשוט מגשימים את הנבואה של עצמם.

זה מה שקורה שהערך העליון הוא סגנון אולטראס ומכבי רק השני.

בטוח שעם קצת יותר מתינות מהצד שלהם הייתה מגיעה מתינות מצד ההנהלה והיום היו במגרש דגלי פריסה וציוד עידוד.

שימו לב מה קורה בסופו של דבר בפועל, מכבי משקיעה המון כסף בשביל לתפוס את מי שעושה בעיות, מסגירה אותו/מגישה עליו תלונה למשטרה, אפילו גם תובעת אותו,וכל זה לא עוזר כי ההתאחדות מענישה בכל זאת את מכבי במאות אלפי שקלים כל שנה, ובנוסף מפנקת אותה בכמה רדיוסים לקינוח.

שנה שעברה בזמן שטביב איים ויענקל'ה הצטרך אליו, היינו יכולים לנצל את ההזדמנות פז הזאת, ולסיים אחת ולתמיד עם כל העונשים האלה.

בגדול הוא צודק.

אם הם היו מתעסקים נטו בלעודד, לאף אחד לא הייתה טענה אליהם. אבל הרצון הזה להיות אולטראס מגניב שלא נשאר חייב יותר חזק מהכל. מתישהו חלקם יתבגרו ויבינו כמה מפגר זה, הקטע שתמיד יהיו דורות חדשים

אחרי שהפכו את הקהל של בית"ר ללא רלוונטי,

מנסים להפוך גם את מכבי ללא רלוונטים.

להנהלה זה לא מזיז ובגלל זה הכל נראה סדום ועמורה.

תהיו מוכנים שכל עשר דקות יעלה טור דעה בסגנון חיים שדמי או כאלה שכבר "30" שנה ביציע ומתביישים להביא את הילד.

היום במקום להתעסק בלהחזיר את מה ששייך לנו, אנחנו נתעסק אחד בשני ובריבים מטופשים.

אני לא באמת מאמין שהאנשים האלה שמבקשים לדעת איך מכניסים אבוקות או מגיבים למכבי בפייסבוק הודעות תמיכה וסגידה וטינוף על הארגון - קיימים. אבל כנראה שהם באמת קיימים ויש לנו גם כמה אנשי פאדיחה בקהל, אבל אסור לנו להתפצל ולתת לזה יד...כדור שלג אחושרמוטה עכשיו וחבל....

הארגון של מכבי הוא הטוב ביותר בארץ, בכל שלט רואים את זה ובכל רעיון ובכל פונט על כל שלט מסכן, ההנהלה של מכבי רוצה להפוך את המגרש לחוויה ולייצר מכביניו אחד גדול וזה מתנגש וינתגש כל החיים, בכל קבוצה ולא רק אצלנו.

נחמד שכל העולם ואישתו יוצא על הארגון עכשיו אבל אני לא רואה שארגונים אחרים בעולם ובארץ שונים...כולם אותו הדבר רק ששלנו רמה אחת מעל וחבל לאבד את זה.

וואלה זה נכתב מייאוש כבר...חבל שהמתייפיפים הגיעו עד לכדורגל...כל אלה שלא נוח להם לעמוד במשחק בית ריכזו כוחות עכשיו כדי לעשות בלאגן מבפנים. חבל.

האמת שהתחלתי לכתוב את זה התכוונתי למסר של פיוס, אבל כנראה שזה לא יקרה..אז ננצל את ההודעה לחזק את הארגון ובתור אחד שמגיע לכל נוד בארץ אחרי מכבי ולא משתייך לארגון אבל בגיל מספיק גדול כדי לחוות דעה, נגיד לכם תודה...מעבר לתוצאה במגרש חשוב לי לצאת עם חזה נפוח גם אחרי תצוגה ביציעים ובכלל ואתם מנפקים את זה כל שבוע מחדש...

אחרי שהפכו את הקהל של בית"ר ללא רלוונטי,

מנסים להפוך גם את מכבי ללא רלוונטים.

להנהלה זה לא מזיז ובגלל זה הכל נראה סדום ועמורה.

תהיו מוכנים שכל עשר דקות יעלה טור דעה בסגנון חיים שדמי או כאלה שכבר "30" שנה ביציע ומתביישים להביא את הילד.

היום במקום להתעסק בלהחזיר את מה ששייך לנו, אנחנו נתעסק אחד בשני ובריבים מטופשים.

אני לא באמת מאמין שהאנשים האלה שמבקשים לדעת איך מכניסים אבוקות או מגיבים למכבי בפייסבוק הודעות תמיכה וסגידה וטינוף על הארגון - קיימים. אבל כנראה שהם באמת קיימים ויש לנו גם כמה אנשי פאדיחה בקהל, אבל אסור לנו להתפצל ולתת לזה יד...כדור שלג אחושרמוטה עכשיו וחבל....

הארגון של מכבי הוא הטוב ביותר בארץ, בכל שלט רואים את זה ובכל רעיון ובכל פונט על כל שלט מסכן, ההנהלה של מכבי רוצה להפוך את המגרש לחוויה ולייצר מכביניו אחד גדול וזה מתנגש וינתגש כל החיים, בכל קבוצה ולא רק אצלנו.

נחמד שכל העולם ואישתו יוצא על הארגון עכשיו אבל אני לא רואה שארגונים אחרים בעולם ובארץ שונים...כולם אותו הדבר רק ששלנו רמה אחת מעל וחבל לאבד את זה.

וואלה זה נכתב מייאוש כבר...חבל שהמתייפיפים הגיעו עד לכדורגל...כל אלה שלא נוח להם לעמוד במשחק בית ריכזו כוחות עכשיו כדי לעשות בלאגן מבפנים. חבל.

האמת שהתחלתי לכתוב את זה התכוונתי למסר של פיוס, אבל כנראה שזה לא יקרה..אז ננצל את ההודעה לחזק את הארגון ובתור אחד שמגיע לכל נוד בארץ אחרי מכבי ולא משתייך לארגון אבל בגיל מספיק גדול כדי לחוות דעה, נגיד לכם תודה...מעבר לתוצאה במגרש חשוב לי לצאת עם חזה נפוח גם אחרי תצוגה ביציעים ובכלל ואתם מנפקים את זה כל שבוע מחדש...

הארגון של מכבי היה הכי טוב בליגה, ונתן את התצוגות הכי טובות בליגה. ברגע שהמגמה היא לעמוד על העקרונות ולא ללכת לקראת ההנהלה, והיא מצידה לא תומכת בגוף שיש לו עקרונות שפוגעים בה פעם אחר פעם, הם לא ממצים את הפוטנציאל שלהם,וכיום הם לא מתקרבים למה שהגמלים או הקופים מוציאים מהקהל שלהם.

ההנהלה שלנו לא טובה באמת בקשרים עם אוהדים, אבל עד היום הארגון גורם לחשוב שהוא המקור לחיכוך הזה. הלוואי הייתם פועלים אחרת והיינו יכולים להיות מאחוריכם. מקווה שלא מאוחר מידי

מחכים ליום שיחזירו את מכבי להיות מעל הכל ולא את דרך החיים שלהם כאולטראס. יש דרך באמצע.... לא נוקיה ולא בלקן.

עוד ילד כאפות..

תגיד, תאכלס. לא נראה לך שמיצינו את כל ה״ילד כאפות, סאחי, עבריין מקלדת, מלשין״ וכו׳ וכו׳ בפורום הזה? לא נראה לך קצת ילדותי לקרוא לאנשים פה ילדי כאפות?

איזה תרבות דיון מרתקת. אני בטוח שאתה אחד העבריינים הגדולים במדינה יא מגניב. מקווה שהעברת לינק של ההודעה הזאת לכל החברים כדי שיראו איך אתה מחלק פה לאנשים סטירות עם הראש של הזין.

תגיד, תאכלס. לא נראה לך שמיצינו את כל ה״ילד כאפות, סאחי, עבריין מקלדת, מלשין״ וכו׳ וכו׳ בפורום הזה? לא נראה לך קצת ילדותי לקרוא לאנשים פה ילדי כאפות?

איזה תרבות דיון מרתקת. אני בטוח שאתה אחד העבריינים הגדולים במדינה יא מגניב. מקווה שהעברת לינק של ההודעה הזאת לכל החברים כדי שיראו איך אתה מחלק פה לאנשים סטירות עם הראש של הזין.

כשבן אדם יגיב לי תגובה נורמלית ועניינית אני אגיב באותה מידה ,שבן אדם יגיב תגובה מטומטת ו"מצחיקה" אז כבר לא

אוי אתם מתעסקים בזוטות וויכוחיי סרק, אנשים מצטטים אותי ורושמים שבהיכל אין מערכות זיהוי ומרגישים "יאיי הראיתי לו מה זה"

מה זה משנה מערכת זיהוי פנים, קנסות, דרבי בסמי עופר, שי סידי....כל פעם אתם בוחנים דברים בזכוכית מגדלת במקום להסתכל על המאקרו.

יש פה מגמה קשה של הפיכת הקהל שלנו לכדורסל מי שלא רואה את זה עיוור

עוד כמה שנים תגיעו למשחקים יהיה מוזר לעמוד, יהיה לא לעניין לקלל, לא יהיה לא תוף לא שלטים ולא פנאטיות

ולנצח תזכרו שהפורום הזה נתן לזה יד לאורך כל הדרך ותזכרו כמה יוזרים מהארגון שהיו פה ואכלו לכם את הראש על זה.

וקבוצות מכל הליגה יבואו למשחקים נגד מכבי ויעשו טרור ואתם תסתכלו אכולים מתים מקנאה תנסו לתת קונטרה עם קריאות צהוב עולה.

זה או ככה או ככה

כשתבינו יהיה מאוחר

אוי אתם מתעסקים בזוטות וויכוחיי סרק, אנשים מצטטים אותי ורושמים שבהיכל אין מערכות זיהוי ומרגישים "יאיי הראיתי לו מה זה"

מה זה משנה מערכת זיהוי פנים, קנסות, דרבי בסמי עופר, שי סידי....כל פעם אתם בוחנים דברים בזכוכית מגדלת במקום להסתכל על המאקרו.

יש פה מגמה קשה של הפיכת הקהל שלנו לכדורסל מי שלא רואה את זה עיוור

עוד כמה שנים תגיעו למשחקים יהיה מוזר לעמוד, יהיה לא לעניין לקלל, לא יהיה לא תוף לא שלטים ולא פנאטיות

ולנצח תזכרו שהפורום הזה נתן לזה יד לאורך כל הדרך ותזכרו כמה יוזרים מהארגון שהיו פה ואכלו לכם את הראש על זה.

וקבוצות מכל הליגה יבואו למשחקים נגד מכבי ויעשו טרור ואתם תסתכלו אכולים מתים מקנאה תנסו לתת קונטרה עם קריאות צהוב עולה.

זה או ככה או ככה

כשתבינו יהיה מאוחר

מתי היית לאחרונה במשחק כדורסל?

לא במשחק ליגה זניח ששקול לגביע הטוטו. משחק יורוליג עם היכל מלא.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.