Jump to content

נושא ריבים רשמי

Sawyerdroid

Recommended Posts

מי שלא עובר על החוק, גם אלף מערכות כאלה לא אמורות להפריע לו. פשוט כי הן לא רלוונטיות עבורו.

אני לא יודע מאיפה להתחיל לענות לך בתשובה לזה.באמת.

שוב, אלה שני דברים נפרדים. מול המשטרה זה דבר אחד, ומול האוהדים זה דבר אחר. כרגע אסור פירו - אל תעשו פירו. כרגע אסור שירים גזעניים - אל תשירו שירים גזעניים. זהו, זה עד כדי כך פשוט. כל מה שמעבר זה סתם רעש בשביל לטשטש את הלוגיקה הפשוטה הזו.

אז אם יש מערכת שמזהה פנים במגרש, היא תיהיה רק בכניסה אם ישירו שירים גזעניים?

אז אם יש מערכת שמזהה פנים במגרש, היא תיהיה רק בכניסה אם ישירו שירים גזעניים?

אני לא יודע, וגם לא מבין איך זה משנה. אידיאלית לא הייתה מערכת כזו בכלל. בפועל אוהדים שפוגעים בקבוצה ממשיכים להגיע למגרשים, לכן המערכת הזו סבירה לגמרי. מפריע לכם שמזהים לכם את הפנים? תפסיקו להתנהג כמו ילדים מפונקים.

אני לא יודע, וגם לא מבין איך זה משנה. אידיאלית לא הייתה מערכת כזו בכלל. בפועל אוהדים שפוגעים בקבוצה ממשיכים להגיע למגרשים, לכן המערכת הזו סבירה לגמרי. מפריע לכם שמזהים לכם את הפנים? תפסיקו להתנהג כמו ילדים מפונקים.

ואוו זאת החשיבה הכי נאיבית ששמעתי בחיים שלי, שיהיה לנו בהצלחה לא חושב שיש יותר מידי מה לשנות בדעתכם פה

מי שחושב שמערכת לזיהוי פנים בכדורגל היא דבר טוב, בהצלחה.

בתור איש אבטחה בשירות המדינה, כאוהד מכבי מגיל מאוד צעיר(ואני עדיין צעיר יחסית) ברגע שתותקן מערכת כזו אני ומכבי ניפגש בערכאות משפטיות שכבר הביעו דעה מאוד חריפה כנגד מערכות שפוגעות בחירות האדם.

אנשים פה מאוד מוטרדים מהמערכת זיהוי פנים. מי שלא עושה משהו אסור אין לו מה לפחד. לא מבין מה הבעיה

אין שום בעיה. הרבה יותר קל להם לדבר על מערכת לזיהוי פנים מאשר על האשמה של הארגון במצב הזה.

שוב, אלה שני דברים נפרדים. מול המשטרה זה דבר אחד, ומול האוהדים זה דבר אחר. כרגע אסור פירו - אל תעשו פירו. כרגע אסור שירים גזעניים - אל תשירו שירים גזעניים. זהו, זה עד כדי כך פשוט. כל הררי המילים שמעבר זה סתם רעש בשביל לטשטש את הלוגיקה הפשוטה הזו.

גם לנסוע מעל 90 קמ״ש בכביש בינעירוני אסור, אתה לא נוסע? המשטרה תופסת את כל עברייני התנועה? ממגרת את תאונות הדרכים? מרשתת את כל המכוניות שנראה אם במקרה עבריין תנועה עלה על ההגה?

או שלוגיקה עובדת רק כשהיא רלוונטית במקומות שמפריעים לך?

ברור שזה אסור, ואני לא בעד, אבל הפתרון שמכבי מציעה גרוע יותר.

ואוו זאת החשיבה הכי נאיבית ששמעתי בחיים שלי, שיהיה לנו בהצלחה לא חושב שיש יותר מידי מה לשנות בדעתכם פה

מי שחושב שמערכת לזיהוי פנים בכדורגל היא דבר טוב, בהצלחה.

היא לא דבר טוב. היא עדיפה על קנסות ורדיוסים בלתי מחוייבים שנוצרים מתוך התרסה ותו לא.

גם לנסוע מעל 90 קמ״ש בכביש בינעירוני אסור, אתה לא נוסע? המשטרה תופסת את כל עברייני התנועה? ממגרת את תאונות הדרכים? מרשתת את כל המכוניות שנראה אם במקרה עבריין תנועה עלה על ההגה?

או שלוגיקה עובדת רק כשהיא רלוונטית במקומות שמפריעים לך?

ברור שזה אסור, ואני לא בעד, אבל הפתרון שמכבי מציעה גרוע יותר.

אז מה אתה מציע בדיוק?

אלה שני דיונים נפרדים, שבכלל לא קשורים אחד לשני. זו, כרגיל, הסטת הדיון לכוון שרצוי לארגון.

למה זה לא קשור אחד לשני? הרי הרבה פה בדעה ש"אבוקות זה מטריף ומגניב אבל פוגע בקבוצה"

למה לקבל את החקיקה על פירוטכניקה כגזירה משמים שלא ניתן לשנות?

למה לא להשקיע מאמצים בשינוי החקיקה הנוגעת לפירוטכניקה, או לפחות להשקיע מאמצים בשינוי שיטת הענישה המטופשת הזאת של "המועדון אחראי לאוהדיו".

וואלה תאמת המועדון לא צריך להיות אחראי להתפרעות-עבירות על החוק- פיקוח כל שהוא. להפך, זאת הסיבה שהוא משלם בכל משחק עשרות אלפי שקלים על הוצאות שיטור ואבטחה.

הרי ברור לכולם שזה מגוחך שמכבי צריכה לשלם על אוהד שזרק ארטיק או מצית, או על רימון ירוק או אדום שנפתח ביציע צהוב. למה לא לפעול בשביל לשנות את זה.

מה מונע ממני כאוהד מכבי, להיכנס כל משחק לשער חמש ולהדליק 5 אבוקות ולזרוק אותן לדשא ובכך "לרושש" את המועדון?

בקיצור, לטעמי אין בדעה הזאת מעין "הסתה" של הדיון, מכיוון שלנושאים הנל הנושא צריך להתדיין.

בוא נתחיל מזה שזה לא אחריות של מכבי.

לא להרחיק, לא לנטר ולא להבטיח שום דבר.

אם מישהו צריך להתעסק בזה זאת המשטרה.

אם מכבי באמת היו רוצים לטפל בבעיה, הם היו צריכים לפתוח את החזית הזאת מול המשטרה, לא מול האוהדים שלהם.

ואם המשטרה היתה מתקינה את המערכת הזאת ולא מכבי?

״אז מה אתה מציע בדיוק?״

הוא מציע שנרשת את כל הכבישים כדי שיתפשו את כל הפושעים

שיהיו מצלמות ברחוב שיתפשו אנשים שזורקים עטיפה של ארטיק כי זה פשע

סך הכל הגיוני לא?!

זאת דמוקרטיה וזה החוק ,לא?

למה זה לא קשור אחד לשני? הרי הרבה פה בדעה ש"אבוקות זה מטריף ומגניב אבל פוגע בקבוצה"

למה לא להשקיע מאמצים בשינוי החקיקה הנוגעת לפירוטכניקה, או לפחות להשקיע מאמצים בשינוי שיטת הענישה המטופשת הזאת של "המועדון אחראי לאוהדיו".

וואלה תאמת המועדון לא צריך להיות אחראי להתפרעות-עבירות על החוק- פיקוח כל שהוא. להפך, זאת הסיבה שהוא משלם בכל משחק עשרות אלפי שקלים על הוצאות שיטור ואבטחה.

הרי ברור לכולם שזה מגוחך שמכבי צריכה לשלם על אוהד שזרק ארטיק או מצית, או על רימון ירוק או אדום שנפתח ביציע צהוב. למה לא לפעול בשביל לשנות את זה.

מה מונע ממני כאוהד מכבי, להיכנס כל משחק לשער חמש ולהדליק 5 אבוקות ולזרוק אותן לדשא ובכך "לרושש" את המועדון?

בקיצור, לטעמי אין בדעה הזאת מעין "הסתה" של הדיון, מכיוון שלנושאים הנל הנושא צריך להתדיין..

אהלן גיבור, לא יותר ולא יורשה שימוש באמצעים פירוטכנים ע"י אנשים שלא הוסמכו לכך מקצועית ובטוח שלא בין קהל אנשים.

פירטתי בהודעות קודמות, סלח לי שאני מתעצל.

״אז מה אתה מציע בדיוק?״

סך הכל הגיוני לא?!

דמוקרטיה זה לא, כמו שבית המשפט עמד בסירובו כנגד כפייה של אמצעים ביומטריים-כך גם כאן.

המועדון מוזמן לנסות, הוא יגלה שיש כמה שיעמדו בסירוב הזה-בינהם גם בית המשפט. בהצלחה בגישה המחורבנת הזו.

בקיצור, לטעמי אין בדעה הזאת מעין "הסתה" של הדיון, מכיוון שלנושאים הנל הנושא צריך להתדיין.

כי לגליזציה של פירו היא בכלל לא מול מכבי, וגם לא ימנעו עונשים ופגיעה בקבוצה בטווח הקרוב.

היום אסור להדליק פירו, וכשמדליקים פירו הקבוצה נענשת -> אל תדליקו פירו. מה מסובך?

ואם אתם מדליקים פירו, אל תתפלאו שלא רוצים אותכם באזור.

״אז מה אתה מציע בדיוק?״

סך הכל הגיוני לא?!

לא, אבל במקומות בעיתיים (כאלה שיש הרבה תאונות/גנבות וכו') שמים מצלמות.. כנל ביציעים של אוהדים שמשתינים עליך

״אז מה אתה מציע בדיוק?״

סך הכל הגיוני לא?!

אם לא הייתם עושים את מה שאסור לעשות, כל הסיפור הזה לא היה קורה.

וזה אולי קצת מפתיע, אבל דין פירו אינו כדין ארטיק. אם אתה עובר על החוק, ונתפס, אתה זה שמשלם. אם אתה זורק רימון עשן ביציע של מכבי, מכבי ושאר האוהדים משלמים. מספיק הבדל בשבילך?

אוהדים שמשתינים עליך?!?!

חחחחחח אם האוהדים האלה לא היו מגיעים לאצטדיון לא היה תופים לא היה תפאורה ולא הייתה אווירה

ואז גם רוב הסיכויים שאף אחד בכלל לא היה מגיע או מתחילים בשירת צהוב עולה כל 5 דקות.

ותפסיקו לדבר על חוק יא עדר של כבשים,,חחח נו באמת חוק,אתם מצייתים לכל חוק וחוק ?

איפה שיש תאונות וגניבות.....עכשיו בוא נשווה את זה למישהו ששר טועמה מחבל או מדליק אבוקה

שדרך אגב אף אחד עדיין לא נפגע מאבוקה בארץ לעומת הפיברים של הדגלים שיכולים לשמש לאלימות ופצעו עשרות של אנשים לאורך השנים.

זדיינו יא כבשים ותעשו בדיוק מה שאומרים לכם ;)

עשיתם מהמועדון איזה אח גדול וואנבי שמעוניין לשלוט באוהדים ולאחר מכן בעולם..

המועדון מקדם צעדים נואשים כי הוא נואש. הלא-אוהדים הללו מסבים נזק אדיר בכך שהם שוב ושוב מבצעים פעולות מכוונות ויזומות נגד המועדון ונגד קהל האוהדים. המועדון נואש מנסיונות קונבנציונליים ולכן הולך לכיוונים בעייתיים ויקרים - כי אין ברירה אחרת..

אהלן גיבור, לא יותר ולא יורשה שימוש באמצעים פירוטכנים ע"י אנשים שלא הוסמכו לכך מקצועית ובטוח שלא בין קהל אנשים.

פירטתי בהודעות קודמות, סלח לי שאני מתעצל.

עברתי על ההודעות שלך ולא מצאתי פירוט. וגם אם כן 2 דברים:

1. "לא יותר ולא יורשה שימוש באמצעים פירוטכניים.." - זאת דעה ולא עובדה. אני דווקא חושב שאם במדינות מסוימות הותר והורשה שימוש בפירוטכניקה (או לפחות חלה מדיניות של העלמת עין או ענישה לא מוגדרת ) , אין סיבה שפה לא יותר ויורשה שימוש כזה. הכל שאלה של איפה עובר הגבול, בעיני\לדעתי זה צריך להיות חוקי. וכמו במקרי לגלזיציה של קנאביס, "אם כולם עושים את זה" אז כנראה שזה לא כזה נורא. אני חושב ש"נשרוד" לגלזיציה של פירוטכניקה בלי שהעולם ימוטט.

2. לא התייחסת בכלל לנקודה השנייה, למה מועדון מכבי תל אביב צריך לשאת בהשלכות של פרטים מסוימים ביציעים שלה? ולא השיטור\האבטחה שמראש הוכשר והוסמך ואף קיבל כסף בשביל לדאוג לזה? למה לא פועלים בשביל לשנות את השיטה?

כי לגליזציה של פירו היא בכלל לא מול מכבי, וגם לא ימנעו עונשים ופגיעה בקבוצה בטווח הקרוב.

היום אסור להדליק פירו, וכשמדליקים פירו הקבוצה נענשת -> אל תדליקו פירו. מה מסובך?

ואם אתם מדליקים פירו, אל תתפלאו שלא רוצים אותכם באזור.

לא הבעתי איזה שהיא פליאה בהודעה שלי, רק אמרתי שאפשר גם לפעול במישורים אחרים ולא לקבל את החוקים כאילו מינימום איזשהו אל מסוים כתב אותם על עשרת הדיברות.

אחד הרעיונות בדמוקרטיה היא שהחוקים הם ברי-שינוי ולכן אפשר לעשות דברים אחרים בנידון.

אני לא יודע מאיפה להתחיל לענות לך בתשובה לזה.באמת.

למה? גם הודעה של פסקה אחת תהיה טובה לי.

אם אתה רוצה לכתוב שהצעד הבא אנגליה, אז תחשוב טוב נגד מי כוונו האמצעים שננקטו באנגליה ומה הייתה התוצאה הסופית. האצטדיונים עדיין מפוצצים, רק פחות חוליגנים. מה רע?

אם אתה רוצה לכתוב שהצעד הבא יהיה לזהות אנשים שמקללים באצטדיון, אז התשובה הברורה היא שלקלל מותר. קללות גזעניות, פתיחת פירו, עישון - אסור, ואני לא רואה בעיה שילחמו בזה אם הדברים האלה גורמים לנזקים אמיתיים למכבי.

בוא נחזור לבסיס - התפקיד של הקהל הוא לעודד. אין שום טעם בקהל אם הוא גורם נזקים לקבוצה. אם קללות גזעניות (אני בכוונה הולך איתך הכי רחוק ומדלג על פירו, שזה לדעתי ברור מאליו) זה לא חוקי, וזה בכלל לא משנה מה אני ואתה חושבים על עצם זה שזה לא חוקי, ואם מכבי מקבלת עונשים על קללות גזעניות, מבחינתי שתאסור כניסה על כל אוהד שמוציא קללות גזעניות. כי הוא לא ראוי להיות במגרשים אם הוא פוגע בקבוצה והיא מקבלת בגללו קנסות (כפיות טובה ברמה הכי גבוהה האפשרית מול מיץ'), רדיוסים, או הפחתת נקודות חלילה.

ואם המשטרה היתה מתקינה את המערכת הזאת ולא מכבי?

אז לא הייתי יכול לבוא בטענות כלפי מכבי שהיא זאת שפוגעת בי, וזאת כבר התחלה טובה.

אח״כ? יש אלף ואחת דרכים להילחם בזה.

לגבי מה אני מציע? אני לא.

אני לא מדליק אבוקות, כן חוטא פה ושם בשירים גזעניים. (לטס פייס איט, שרתי אותם מספיק פעמים בעבר כשלאף אחד זה לא הפריע, מיתנתי את עצמי, אבל עדיין לא לגמרי).

לא מתפקידי להציע לכוחות אכיפת החוק איך להתמודד עם הבעיות שלהם, יש לי מספיק משלי.

אם הם לא יכולים להציע פתרונות, שלא יפעלו במסגרת הכדורגל.

הם מקבלים מספיק כסף מהקבוצות, מהממשלה, מתוך הארגון כדי לנסות ולייצר פתרונות (או להביא תוצאות).

בפועל, כל המערכת עקומה.

מכבי משלמת לשיטור, שיטור לא עושה את העבודה, מכבי משלמת בבית דין, האוהדים משלמים למכבי.

תראה איזה קטע, המשטרה מקבלת כסף, לא עושה את העבודה ולא נושאת בשום אחריות.

מכבי והאוהדים כן.

מסתדר לך לוגית?

עברתי על ההודעות שלך ולא מצאתי פירוט. וגם אם כן 2 דברים:

1. "לא יותר ולא יורשה שימוש באמצעים פירוטכניים.." - זאת דעה ולא עובדה. אני דווקא חושב שאם במדינות מסוימות הותר והורשה שימוש בפירוטכניקה (או לפחות חלה מדיניות של העלמת עין או ענישה לא מוגדרת ) , אין סיבה שפה לא יותר ויורשה שימוש כזה. הכל שאלה של איפה עובר הגבול, בעיני\לדעתי זה צריך להיות חוקי. וכמו במקרי לגלזיציה של קנאביס, "אם כולם עושים את זה" אז כנראה שזה לא כזה נורא. אני חושב ש"נשרוד" לגלזיציה של פירוטכניקה בלי שהעולם ימוטט.

2. לא התייחסת בכלל לנקודה השנייה, למה מועדון מכבי תל אביב צריך לשאת בהשלכות של פרטים מסוימים ביציעים שלה? ולא השיטור\האבטחה שמראש הוכשר והוסמך ואף קיבל כסף בשביל לדאוג לזה? למה לא פועלים בשביל לשנות את השיטה?

לא הבעתי איזה שהיא פליאה בהודעה שלי, רק אמרתי שאפשר גם לפעול במישורים אחרים ולא לקבל את החוקים כאילו מינימום איזשהו אל מסוים כתב אותם על עשרת הדיברות.

אחד הרעיונות בדמוקרטיה היא שהחוקים הם ברי-שינוי ולכן אפשר לעשות דברים אחרים בנידון.

זו לא דעה, אלא הערכה מאוד מבוססת.

אנשים שהוכשרו ומוסמכים להפעלת אמל"ח ופירוטכניקה(בעלי רישיון מפעיל שכולל קורס והרשאות מתקדמות) עוברים תחקור בטחוני מדי שנה ע"י השב"כ, עוברים תשאול ובדיקות משטרתיות ומצד נציב הכבאות מדי כמה חודשים, לצד מיסוי ופיקוח דרקוני שכולל הרחקה מקהל בטווח של מאות מטרים.

סלח לי אם הרעיון של "לגיליזציה" של פירוטכניקה הוא מופרך מיסודו.

לשאלה מדוע מכבי היחידה שצריכה להתמודד עם ההוצאות וההשלכות המשפטיות-משום שזהו תחום שתחת אחריותה. מכבי שוכרת כדין אנשי אבטחה וגורמים משטרתיים שעובדים עבורה. אם היא רוצה, היא מוזמנת לתבוע את אותן חברות וגורמים משטרתיים שלא פועלים כשורה וכושלים בעבודתם.

אוהדים שמשתינים עליך?!?!

חחחחחח אם האוהדים האלה לא היו מגיעים לאצטדיון לא היה תופים לא היה תפאורה ולא הייתה אווירה

ואז גם רוב הסיכויים שאף אחד בכלל לא היה מגיע או מתחילים בשירת צהוב עולה כל 5 דקות.

ותפסיקו לדבר על חוק יא עדר של כבשים,,חחח נו באמת חוק,אתם מצייתים לכל חוק וחוק ?

איפה שיש תאונות וגניבות.....עכשיו בוא נשווה את זה למישהו ששר טועמה מחבל או מדליק אבוקה

שדרך אגב אף אחד עדיין לא נפגע מאבוקה בארץ לעומת הפיברים של הדגלים שיכולים לשמש לאלימות ופצעו עשרות של אנשים לאורך השנים.

זדיינו יא כבשים ותעשו בדיוק מה שאומרים לכם ;)

גם לחוקים שאני לא מציית, ברגע שאני יקבל קנס אחד או במקרה הרע שניים אני כבר לא יעבור על אותו חוק, אבל שאותם אוהדים שזה לא יוצא מהכיס שלהם, לא לומדים.

ותבדוק שוב אם אף אחד לא נפגע מאבוקה...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.