Jump to content

נושא ריבים רשמי

Sawyerdroid

Recommended Posts

אני חושב שהנושא מיצה את עצמו... הארגון מחר מעודד, די נגמר, נקווה לאווירה טובה יותר בתוך הקהל!

יאללה מכבי :)

אתה מוזמן.

זה עדיין לא הופך את השיטה ליעילה אבטחתית אם אתה רוצה להרחיק בצורה מובטחת לחלוטין ע"ס מראה ויזואלי בלבד אדם במשך למעלה מ-40 משחקים בשנה שלמה בזמן שהמבטחים צריכים לבדוק עוד מאות אנשים בפרק הזמן שלפני המשחק. לא לחינם במקומות שהם סטריליים אבטחתית (ובמקרה הזה הסטריליות היא הפוכה - קרי: לא סטרילי לכולם וסטרילי לאדם בודד מתוך קהל חמש ספרתי, אך עדיין- סטריליות שקיימת לאדם ספציפי) לא פועלים כך.

תגידו, אם מיץ' קם ומחר ומודיע - נמאס לי לשלם מיליונים להתאחדות על קנסות ונמאב לי לדבר לקירות אז החלטתי לעזוב את המועדון ולהשקיע מינימום עד שיימצא קונה. הדעות יישארו אותן דעות? בעיקר בצד של האנטי כלפי ההנהלה. אני באמת סקרן. אני קורא ומבין את הטענות של שני הצדדים, אבל לפעמים קל לשכוח שבסוף יושב שם בחור בקנדה, שמשקיע יאמבה כסף במכבי ובשחקנים כדי ש א-נ-ח-נ-ו ניהיה מאושרים(והוא מצליח לא רע) והוא לא מפסיק לשלם קנסות וכסף מיותר בגלל חבר'ה שהוא שם מלכתחילה מלא כסף בשבילם. אני במקומו הייתי קם והולך, וזה נכון שמכבי תיהיה גם אחריו, אבל אני באמת לא רוצה לחשוב על זה. האם אתן נכנסים לראש ול מח שבה שעוברת למיץ' האדם בראש שהוא חווה את כל זה? צאו רגע מגישת ה"הנהלה" וחישבו על האיש שבסוף זה הכסף שלו(ויכול להיות שהוא טועה לפעמים)

אני חושב שהנושא מיצה את עצמו... הארגון מחר מעודד, די נגמר, נקווה לאווירה טובה יותר בתוך הקהל!

יאללה מכבי :)

יש פה כאלו ששמו אובר 31 עמודים. נא לא להשתיק פה אנשים.

עברתי על כל הנושא.

יש פה כמה שההגיון שלהם פשוט לא מובן לי.

יש כמה עובדות.

שעות!! לפני הדרבי עולה הודעת הזהרה. באים אנשים, אומרים ״כלום לא מעניין אותי״ ומחרבנים על המועדון.

המועדון מחזיר באותה היד.

הגיל של האנשים? פחות מזיז לי. בטח כשאומרים פה שאחד מהם אמור להיות מורחק בכלל.

מציגים פה כאילו יש שמחה לאיד. אז לא, אני בטוח שהרוב פה לא בטוחים כשמישהו אחר נדפק אבל אם מישהו פוגע באנשים ביודעין - לא פלא שאין סימפטיה.

רוצים את זה במטאפורה?

בא אדם חלש פיזית ונשחרר סטירה לאדם חזק.

האדם החזק מבליג.

עוד סטירה.

מבליג.

עוד סטירה.

החזק מזהיר את החלש שבפעם הבאה הוא יחזיר.

עוד סטירה.

החזק לא יחזיר?!

אל תספרו לי על צביעות, אף אחד פה לא מתנגד לפירוטכניקה, אבל כל עוד זה גורר את כל החרא שזה מביא זו פשוט לא הדרך.

מניח ש99% פה בעד לגליזציה של מריחואנה. זה לא אומר שהם הולכים לתחנת משטרה עם פייסל.

בסוף, בעולם האמיתי משלמים על טעויות.

מנסיון, הרבה פעמים לומדים את זה רק אחרי שנכווים.

http://one.co.il/Article/16-17/1,1,3,0/276379.html?ref=hp

"מכבי תל אביב מתכוונת ללכת בכל הכוח למאבק נגד האוהדים המתפרעים שעולים לה בקנסות רבים, משחקי רדיוס ואף עלולים לעלות לה באיבוד נקודות בשל העונשים החוזרים וההופעות התכופות בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל.

אחרי שאמש הורחקו שני אוהדים לחמש שנים ואחד נוסף לצמיתות, ובנוסף הוגשו נגדם תביעות אישיות בסך 100 אלף ש"ח מכל אחד, הצהובים מעלים שלב במאבק שלהם ומתכוונים למצוא פתרון לאחת הבעיות המרכזיות - אכיפת אותם עונשים.

כיום אל משחקי הקבוצה מצליחים להיכנס אוהדים אשר הורחקו בצו בית משפט מהמגרשים, אך מצליחים לחמוק ממערך האבטחה. דבר שכזה קורה כבר במשך שנה שלמה, אולם במכבי ת"א החליטו כי לא עוד. ל-ONE נודע היום (חמישי) כי מערכת לזיהוי פנים אמורה להיות מותקנת באצטדיון בנתניה כדי לאתר את אותם מתפרעים שהורחקו ולמעשה למנוע את כניסתם ליציע.

בנוסף, הקבוצה תשכור חברות אבטחה נוספות וסדרנים נוספים לאלה שעובדים כבר היום ובכך תתגבר את המערך שלה ותקצה כוח אדם נוסף לאיתור והוצאת האוהדים שיתפרעו או ישמיעו קריאות בעל אופי גזעני. הבעיה של מכבי ת"א נותרה משחקי החוץ, ולשם כך היא תבקש לאפשר הכנסת אנשי אבטחה משלה למשחקי החוץ והם יחברו למערך האבטחה של הקבוצה המארחת ויסייעו לזהות את האוהדים המורחקים באם ינסו להיכנס למשחקי הקבוצה במגרשי החוץ."

השלב הבא - טביעות אצבע ובדיקות DNA..........

הם מרגישים שיש להם לגיטמציה לעשות הכל.

חכו,זו בטח רק ההתחלה,אני לא אתפלא אם ההנהלה תשים גם סמויים ותעצור כמה אוהדים על שירים גזעניים בתור שעירים לעזאזאל.

http://one.co.il/Article/16-17/1,1,3,0/276379.html?ref=hp

"מכבי תל אביב מתכוונת ללכת בכל הכוח למאבק נגד האוהדים המתפרעים שעולים לה בקנסות רבים, משחקי רדיוס ואף עלולים לעלות לה באיבוד נקודות בשל העונשים החוזרים וההופעות התכופות בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל.

אחרי שאמש הורחקו שני אוהדים לחמש שנים ואחד נוסף לצמיתות, ובנוסף הוגשו נגדם תביעות אישיות בסך 100 אלף ש"ח מכל אחד, הצהובים מעלים שלב במאבק שלהם ומתכוונים למצוא פתרון לאחת הבעיות המרכזיות - אכיפת אותם עונשים.

כיום אל משחקי הקבוצה מצליחים להיכנס אוהדים אשר הורחקו בצו בית משפט מהמגרשים, אך מצליחים לחמוק ממערך האבטחה. דבר שכזה קורה כבר במשך שנה שלמה, אולם במכבי ת"א החליטו כי לא עוד. ל-ONE נודע היום (חמישי) כי מערכת לזיהוי פנים אמורה להיות מותקנת באצטדיון בנתניה כדי לאתר את אותם מתפרעים שהורחקו ולמעשה למנוע את כניסתם ליציע.

בנוסף, הקבוצה תשכור חברות אבטחה נוספות וסדרנים נוספים לאלה שעובדים כבר היום ובכך תתגבר את המערך שלה ותקצה כוח אדם נוסף לאיתור והוצאת האוהדים שיתפרעו או ישמיעו קריאות בעל אופי גזעני. הבעיה של מכבי ת"א נותרה משחקי החוץ, ולשם כך היא תבקש לאפשר הכנסת אנשי אבטחה משלה למשחקי החוץ והם יחברו למערך האבטחה של הקבוצה המארחת ויסייעו לזהות את האוהדים המורחקים באם ינסו להיכנס למשחקי הקבוצה במגרשי החוץ."

השלב הבא - טביעות אצבע ובדיקות DNA..........

מותר להם לעשות את זה מבחינה חוקית?

מערכת לזיהוי פנים העברת הדרבי לסמי עופר חלוקת מנויים כושלת מגרש ביתי נתניה

להקיא על ההתנהלות הזאת גועל נפש אחד גדול מוציא את החשק לבוא למשחקים

אני לא מבין את הטענות להנהלה זה פשוט משגע אותי,מה אתם רציניים!?

מזהירים מאות פעמים ואותם אוהדים ממשיכים בשלהם ועוד באים בטענות? זה מרגיש לי כמו בדיחה רעה או ניתוק מהמציאות.

שיתקינו מצלמות ושיהיו רחפנים מעל היצעים חלאס כבר עם הראש בקיר .

נכון,פירו מוסיף טירוף, מוסיף כיף אבל זה פוגע בקהל וגם בהנהלה שמשקיעה כל כך הרבה כסף.

כדורסלניזציה

אל תגידו שלא אמרתי.

תענה לי בכנות- אם לא היו אמצעי פירו' בשנים האחרונות,אתה חושב שעדיין היה איסור על דגלי פריסה ושאר אמצעי עידוד?

דבר מוביל לדבר,אין מה לעשות, הענישה בארץ מובילה למיגור הפירו' במגרשים למה ללכת ראש בקיר?

זכור לי בעונת המאה כל כך הרבה סוגים של תופים,דגלים וכרזות זה היה פשוט תענוג,למה לא לחזור לזה?

ביד אליהו יש מערכת לזיהוי פנים?

חלאס עם השטויות האלה, זה חרא אחד גדול מצד ההנהלה, אבל אפשר לחשוב כאילו זה מגיע סתם ככה כרעם ביום בהיר.

ביד אליהו יש מערכת לזיהוי פנים?

חלאס עם השטויות האלה, זה חרא אחד גדול מצד ההנהלה, אבל אפשר לחשוב כאילו זה מגיע סתם ככה כרעם ביום בהיר.

זה לא משנה, הנקודה היא שזה צריך להיפסק, זו מלחמה מיותרת בייחוד שמזהירים בכל פעם מחדש.

ניסו כבר הרבה דרכים, אולי בדרך הזו זה יעבוד.

מערכת לזיהוי פנים?

בהצלחה למעשנים ביציע.

מערכות לזיהוי פנים מותקנות בשערי הכניסה, לא בתוך האיצטדיון.

זו מערכת שמנטרת אם נכנסת לאיצטדיון או לא.

(מהלך בזוי אגב, האח הגדול זה כאן)

אם אוהדים שמורחקים ממשיכים לבוא, מה אתם רוצים שמכבי תעשה?!

אני באמת שואל על פתרון.. האמצאי לזיהוי פנים לא אמור לפגוע בשום אוהד שאינו עובר על החוק.

לדעתי אלה ש"יסומנו" במערכת הם אלה שיש להם צו הרחקה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.