Jump to content

נושא ריבים רשמי

Sawyerdroid

Recommended Posts

אוהדים שמשתינים עליך?!?!

חחחחחח אם האוהדים האלה לא היו מגיעים לאצטדיון לא היה תופים לא היה תפאורה ולא הייתה אווירה

ואז גם רוב הסיכויים שאף אחד בכלל לא היה מגיע או מתחילים בשירת צהוב עולה כל 5 דקות.

ותפסיקו לדבר על חוק יא עדר של כבשים,,חחח נו באמת חוק,אתם מצייתים לכל חוק וחוק ?

איפה שיש תאונות וגניבות.....עכשיו בוא נשווה את זה למישהו ששר טועמה מחבל או מדליק אבוקה

שדרך אגב אף אחד עדיין לא נפגע מאבוקה בארץ לעומת הפיברים של הדגלים שיכולים לשמש לאלימות ופצעו עשרות של אנשים לאורך השנים.

זדיינו יא כבשים ותעשו בדיוק מה שאומרים לכם ;)

אף אחד לא מפריע לאף אחד לא לשיר ולא לייצר אווירה, ואם הארגון היה מוותר על כמה מהעקרונות (הדי ילדותיים, יש לומר) שלו, גם תפאורה ותופים לא היו בעיה בכלל.

מה שאסור לעשות, לא עושים. זה ממש ממש פשוט וקל לביצוע. ומה בפועל קורה? מכבי מבקשת לא להפעיל פירו, ומופעל פירו. ויש לכם עוד טענות? זה מצחיק

לא הבעתי איזה שהיא פליאה בהודעה שלי, רק אמרתי שאפשר גם לפעול במישורים אחרים ולא לקבל את החוקים כאילו מינימום איזשהו אל מסוים כתב אותם על עשרת הדיברות.

אחד הרעיונות בדמוקרטיה היא שהחוקים הם ברי-שינוי ולכן אפשר לעשות דברים אחרים בנידון.

אין לי שום התנגדות לפירו. וגם לא ללגליזציה של פירו. אבל זה לחלוטין לא קשור לכאן ולעכשיו: כאן ועכשיו זה אסור, ומכבי נענשת על זה. אל תעשו את זה. סה טו.

מסתדר לך לוגית?

לא מסתדר לי לוגית בכלל. זה עוות, ומאוד כדאי שהוא ישתנה. אבל עד שזה יקרה, אם זה יקרה, כולנו, מכבי, הארגון ושאר הקהל, מתקיימים במציאות הנוכחית, בה שמדליקים פירו ביציע, מכבי נענשת.

מישהו יכול לומר לי מה הבעיה עם אבוקות?

כאילו הקנסות שמכבי מקבלים?

אסור ע"פ חוק, מסוכן לשימוש(יסלחו לי אותם ילדים שהדליקו רימון עשן או מדוכה כזו או אחרת, אבל זה מסוכן לשימוש) ופוגע במועדון כספית, תדמיתית ובקהל האוהדים כולו דרך קנסות, הורדת נקודות אפשרית ומשחקי רדיוס.

לא מסתדר לי לוגית בכלל. זה עוות, ומאוד כדאי שהוא ישתנה. אבל עד שזה יקרה, אם זה יקרה, כולנו, מכבי, הארגון ושאר הקהל, מתקיים במציאות הנוכחית, בה כשמלדיקים פירו ביציע, מכבי נענשת.

אני מבין.

אז אתה מעדיף להילחם בגבולות מציאות מעוותת מאשר לשנות את העיוות, סה״כ הגיוני.

רק שים לב שכל תפיסת המציאות שלך מעוותת, כך גם הביקורת שלך והחשיבה שלך.

אם כבר בחרת להפנות אצבע מאשימה, תצביע על עצמך.

כי קנסות, רדיוסים, מערכות, הם תולדה של האימפוטנטיות שלך (ושל כולנו) מול מציאות מעוותת.

זו לא דעה, אלא הערכה מאוד מבוססת.

אנשים שהוכשרו ומוסמכים להפעלת אמל"ח ופירוטכניקה(בעלי רישיון מפעיל שכולל קורס והרשאות מתקדמות) עוברים תחקור בטחוני מדי שנה ע"י השב"כ, עוברים תשאול ובדיקות משטרתיות ומצד נציב הכבאות מדי כמה חודשים, לצד מיסוי ופיקוח דרקוני שכולל הרחקה מקהל בטווח של מאות מטרים.

סלח לי אם הרעיון של "לגיליזציה" של פירוטכניקה הוא מופרך מיסודו.

לשאלה מדוע מכבי היחידה שצריכה להתמודד עם ההוצאות וההשלכות המשפטיות-משום שזהו תחום שתחת אחריותה. מכבי שוכרת כדין אנשי אבטחה וגורמים משטרתיים שעובדים עבורה. אם היא רוצה, היא מוזמנת לתבוע את אותן חברות וגורמים משטרתיים שלא פועלים כשורה וכושלים בעבודתם.

פסדר זכותך לחשוב ככה, וזכותי לחשוב שזה צריך להיות חוקי

לראיה חנות פולנית:

http://en.ultrasshop.com/Pyrotechnics/Flares/

ואם זה תחום שתחת אחריותה אז למה מכבי בוחרת לפנות לאוהדים ולא לתבוע את אותן חברות וגורמים משטרתיים?

אני מבין.

כי קנסות, רדיוסים, מערכות, הם תולדה של האימפוטנטיות שלך (ושל כולנו) מול מציאות מעוותת.

אחד לאחד.

אני מבין.

קל להתווכח עם סילוף של מה שאני אומר מאשר להתמודד עם האמת.

אם תשתמש בפירו, מכבי תענש. מכבי לא רוצה להענש. מכבי עושה את מה שהיא יכולה כדי שאוהדים לא יתשמשו בפירו.

איך זה סותר מאבק כזה או אחר בלגליזציה, טרם הבינותי.

פסדר זכותך לחשוב ככה, וזכותי לחשוב שזה צריך להיות חוקי

לראיה חנות פולנית:

http://en.ultrasshop.com/Pyrotechnics/Flares/

ואם זה תחום שתחת אחריותה אז למה מכבי בוחרת לפנות לאוהדים ולא לתבוע את אותן חברות וגורמים משטרתיים?

לא פוסל את דעתך, להפך. ניתן באמצעים הנכונים להפעיל את זה בסמוך לקהל(לא בתוכו, מצטער).

מדינת ישראל-אם דרך שירות הביטחון, המשטרה ונציבות הכבאות בוחרים להפוך את עניין הפירוטכניקה לעיסוק בלתי אפשרי ובטח שלא להפעלה ע"י גורמים לא מוסמכים ובסמיכות לקהל.

אם תשתמש בפירו, מכבי תענש. מכבי לא רוצה להענש. מכבי עושה את מה שהיא יכולה כדי שאוהדים לא יתשמשו בפירו.

סילוף? אחד לאחד מה שאתה אומר.

האמת היא שהסיטואציה, לוגית, מעשית, איך שלא תסובב את זה, מעוותת ולא הגיונית.

במקום שמכבי, האוהדים, וכל מי שמעורב במעגל הנפגעים יפנו את תשומת הלב שלהם ואת המאמצים למציאת פתרון נכון והגיוני מול הגורם שאחראי שדברים כאלו לא יקרו, הם נלחמים אחד בשני.

לגליזציה של פירו לא תהיה, זה בכלל לא רלוונטי לדברים שלי.

אסור ע"פ חוק, מסוכן לשימוש(יסלחו לי אותם ילדים שהדליקו רימון עשן או מדוכה כזו או אחרת, אבל זה מסוכן לשימוש) ופוגע במועדון כספית, תדמיתית ובקהל האוהדים כולו דרך קנסות, הורדת נקודות אפשרית ומשחקי רדיוס.

אגב, אחת הסיבות שאני בעד לגלזיציה של דברים כאלה היא בדיוק הסיבה של חוסר פיקוח.

שים לב, אבוקות נדלקות כך או כך. בין אם זה חוקי או לא חוקי.

אז השאלה מופנית אלייך, מה היית מעדיף?

אין לגלזיציה, ילדים מכינים אבוקות בסירים בבית, בלי פיקוח, עושים תאונות, נפצעים, פותחים אמלח גנוב ביציע או איזשהו ביצוע מאולתר ומסכנים מאות אם לא אלפי אנשים?

יש לגלזיציה, יידלקו אבוקות מבוקרות שהוכנו בתנאים מבוקרים בעלי תו תקן אירופאי וישראלי, יימכרו וכנראה גם יידלקו ע"י בני 18\21+ ובכך כמות ה"סכנה" או איך שאתה לא קורא לה, תצומצם משמעותית?

מה שאנחנו אומרים כבר מעל 10 שנים!!!!

חומץ בלסמי

״מה שאסור לעשות לא עושים״ אתה מקשיב לעצמך??????

עוד מעט יהיה אסור לקלל בקללה מניאק אז לא נעשה את זה כי זה אסור.

אוקיי חחחחחח נראה כאילו יש פה כבש רציני.

תעשה מה שאומרים לך לבריאות ויום טוב

וסוקרטס, יכול להיות שאני אופטימי מדי בנוגע ללגלזיציה של דברים... אבל הרעיון של "לקבל את המציאות" או לשנות אותה נשאר אותו הדבר בין אם מדובר בדרכי הענישה והפעולה של מכבי ובין אם מדובר בלגלזיציה כזו או אחרת.

אגב, אחת הסיבות שאני בעד לגלזיציה של דברים כאלה היא בדיוק הסיבה של חוסר פיקוח.

שים לב, אבוקות נדלקות כך או כך. בין אם זה חוקי או לא חוקי.

אז השאלה מופנית אלייך, מה היית מעדיף?

אין לגלזיציה, ילדים מכינים אבוקות בסירים בבית, בלי פיקוח, עושים תאונות, נפצעים, פותחים אמלח גנוב ביציע או איזשהו ביצוע מאולתר ומסכנים מאות אם לא אלפי אנשים?

יש לגלזיציה, יידלקו אבוקות מבוקרות שהוכנו בתנאים מבוקרים בעלי תו תקן אירופאי וישראלי, יימכרו וכנראה גם יידלקו ע"י בני 18\21+ ובכך כמות ה"סכנה" או איך שאתה לא קורא לה, תצומצם משמעותית?

מעבר לזה שאני מעדיף שמישהו שהוא לא "ילד" לא מנוסה בתחום(לא קשה להכשיר מעשית, קשה להכשיר מבחינת תודעת הסיכון) יפעיל פירוטכניקה, אין לי שום בעיה עם ההצעה שלך.

זה נוגע לעיסוק בכל תחום ראוי של לגיליזציה-מקנאביס והלאה.

ניתן לפקח, השאלה איך ובאילו צורות.

אבוקה או כל אמצעי פירוטכני אחר(ושוב, גם אם זה הופעל מאות פעמים בתוך קהל אוהדים לא הופך את זה לבטוח) לא יכולים להיות מופעלים בתוך קהל אוהדים. למה? השפעות ארוכות טווח, מפגיעה חמורה באיברי נשימה(סכנת לפגיעה סרטנית, לשאלה הבאה שלך) עד לפגיעה בעיניים, דרכי נשימה ופגיעה במערכת הדם.

אם תחקור מעט מאילו חומרים מיוצרים אבוקות\רימוני עשן ומדוע לא כדאי לנשום ובטוח שלא להיות בסביבה רוויית עשן של אותם אמצעים אתה תסכים איתי.

סילוף? אחד לאחד מה שאתה אומר.

האמת היא שהסיטואציה, לוגית, מעשית, איך שלא תסובב את זה, מעוותת ולא הגיונית.

במקום שמכבי, האוהדים, וכל מי שמעורב במעגל הנפגעים יפנו את תשומת הלב שלהם ואת המאמצים למציאת פתרון נכון והגיוני מול הגורם שאחראי שדברים כאלו לא יקרו, הם נלחמים אחד בשני.

לגליזציה של פירו לא תהיה, זה בכלל לא רלוונטי לדברים שלי.

אם אני רוצה להתגרש במדינת ישראל, אני חייב לעשות את זה דרך הרבנות. זה מעוות ולא הגיוני. עכשיו, יש לי שני דברים שאפשר לעשות:

א. להתגרש דרך הרבנות

ב. להלחם בחוק הזה

כל עוד לא שיניתי את ב', אני מחוייב לא'. זה אולי מעצבן, אבל זה המצב. כשמדובר במכבי והפירו, המצב בעייתי אפילו יותר. כי אם אני עובר על החוק, מי שנענש זו מכבי וכלל אוהדיה. לא רק אני.

זו כזו התממות, בחיי. אף אחד לא מפריע לכם לפעול ללגליזציה של פירו. אבל עד שזה מצליח, אל תפעילו פירו ביציע של מכבי, ואל תתפלאו כשפועלים נגדיכם אם אתם מתעקשים שכן.

כרגיל, המון רעש לבן בשביל להסתיר לוגיקה פשוטה.

לגליזציה לא תהיה בלי שום קשר לענייני ייצור, תפעול בשטח וכו׳.

היא לא תקרה כי אישור חוקי לדבר כזה משמעו הודאה של המשטרה בחוסר היכולת שלה להילחם בתופעה. (מה שבפועל קורה, רק בלי חותמת).

אבל שוב, זה התעסקות בקקה.

הבעיה היא לא בעצם העבירה על החוק, היא בצורת האכיפה.

אני תמיד אוהב להשוות את זה לתיאטרון, כי לא נראה לי שאם מנוי לקאמרי מתפרע בהופעה, שולחים את כל שאר המנויים לתיאטרון החאן.

פה העיוות, פה הבעיה, ועד שלא יפתרו את העניין הזה, אתם יכולים לקשקש כמה שבא לכם, זה לא רלוונטי.

מכבי לא צד בסיפור, נקודה.

המשטרה היא האחראית הבלעדית על כל נושא אכיפת החוק.

לגליזציה לא תהיה בלי שום קשר לענייני ייצור, תפעול בשטח וכו׳.

היא לא תקרה כי אישור חוקי לדבר כזה משמעו הודאה של המשטרה בחוסר היכולת שלה להילחם בתופעה. (מה שבפועל קורה, רק בלי חותמת).

אבל שוב, זה התעסקות בקקה.

הבעיה היא לא בעצם העבירה על החוק, היא בצורת האכיפה.

אני תמיד אוהב להשוות את זה לתיאטרון, כי לא נראה לי שאם מנוי לקאמרי מתפרע בהופעה, שולחים את כל שאר המנויים לתיאטרון החאן.

פה העיוות, פה הבעיה, ועד שלא יפתרו את העניין הזה, אתם יכולים לקשקש כמה שבא לכם, זה לא רלוונטי.

מכבי לא צד בסיפור, נקודה.

המשטרה היא האחראית הבלעדית על כל נושא אכיפת החוק.

אם מכבי לא הייתה צד בסיפור, מכבי לא הייתה נענשת. מכבי כן נענשת, ועל כן, אולי בניגוד לרצונה, היא כן צד בעניין.

זה שהחוק קובע שזה אסור לא עושה את זה נכון.

זה שהחוק קובע שהמועדון צריך לשלם קנסות / לקבל משחקי רדיוס גם לא עושה את זה נכון.

המועדון לא אחראי בשום צורה להפעלת פירו ביציע, אז הוא לא צריך להיקנס. וגם שאר האוהדים לא אשמים בכך שהדליקו אבוקה, אז הם לא צריכים להיגרר למשחק רדיוס.

החוק דפוק ועקום, ונולד כדי לכסות את התחת של המשטרה ולחלוב קנדי עשיר שבא לפה לשרוף את הכסף שלו.

אתה מוכן להוריד את הראש לכל מה שההנהלה תעשה כי זה פחות מפריע לך כרגע, לא נראה לך הזוי שההנהלה יוצאת נגד האוהדים שלה ואוסרת להכניס ציוד עידוד? גם אם הם רוצים להילחם ספציפית בארגון, מה עשו שאר האוהדים? למה להם אסור להכניס ציוד עידוד?

ביום שיעבירו חוק שיפריע לך אישית ויראה לך מטומטם אולי תחשוב אחרת על הדברים.

ובהתאם ללוגיקה שלך - אם "מכבי עושה את מה שהיא יכולה כדי שאוהדים לא יתשמשו בפירו" , אז גם אלה שרוצים לשמור על הפירו ביציעים יעשו הכל כדי לשמר את זה. גם אם זה נראה לך אקט ילדותי או מטומטם.

זה שהחוק קובע שזה אסור לא עושה את זה נכון.

זה שהחוק קובע שהמועדון צריך לשלם קנסות / לקבל משחקי רדיוס גם לא עושה את זה נכון.

המועדון לא אחראי בשום צורה להפעלת פירו ביציע, אז הוא לא צריך להיקנס. וגם שאר האוהדים לא אשמים בכך שהדליקו אבוקה, אז הם לא צריכים להיגרר למשחק רדיוס.

החוק דפוק ועקום, ונולד כדי לכסות את התחת של המשטרה ולחלוב קנדי עשיר שבא לפה לשרוף את הכסף שלו.

אתה מוכן להוריד את הראש לכל מה שההנהלה תעשה כי זה פחות מפריע לך כרגע, לא נראה לך הזוי שההנהלה יוצאת נגד האוהדים שלה ואוסרת להכניס ציוד עידוד? גם אם הם רוצים להילחם ספציפית בארגון, מה עשו שאר האוהדים? למה להם אסור להכניס ציוד עידוד?

ביום שיעבירו חוק שיפריע לך אישית ויראה לך מטומטם אולי תחשוב אחרת על הדברים.

ובהתאם ללוגיקה שלך - אם "מכבי עושה את מה שהיא יכולה כדי שאוהדים לא יתשמשו בפירו" , אז גם אלה שרוצים לשמור על הפירו ביציעים יעשו הכל כדי לשמר את זה. גם אם זה נראה לך אקט ילדותי או מטומטם.

ראה הודעתי הקודמת. כל עוד המצב החוקי הוא כפי שהוא, נראה לי סביר לגמרי שהקהל של מכבי ימנע מלהדליק פירו (וזה לא שיש פה איזה ויתור על זכות יסוד). זה לא קשור להגיון ולצדק שבחוק. זה קשור לזה שמכבי נענשת בגלל זה.

אם אני רוצה להתגרש במדינת ישראל, אני חייב לעשות את זה דרך הרבנות. זה מעוות ולא הגיוני. עכשיו, יש לי שני דברים שאפשר לעשות:

א. להתגרש דרך הרבנות

ב. להלחם בחוק הזה

כל עוד לא שיניתי את ב', אני מחוייב לא'. זה אולי מעצבן, אבל זה המצב. כשמדובר במכבי והפירו, המצב בעייתי אפילו יותר. כי אם אני עובר על החוק, מי שנענש זו מכבי וכלל אוהדיה. לא רק אני.

זו כזו התממות, בחיי. אף אחד לא מפריע לכם לפעול ללגליזציה של פירו. אבל עד שזה מצליח, אל תפעילו פירו ביציע של מכבי, ואל תתפלאו כשפועלים נגדיכם אם אתם מתעקשים שכן.

כרגיל, המון רעש לבן בשביל להסתיר לוגיקה פשוטה.

רלוונטי בערך כמו עדן בן בסט בחוד.

גירושין הם לא אקט שנוגד את החוק, זאת בחירה.

המערכת מעוותת, נכון, אבל אף אחד חוץ ממך לא נפגע בתהליך.

אם אתה תבחר להתגרש, אני לא סובל מההשלכות.

אגב, אם לצורך העניין הרבנות הייתה הגורם האחראי לתהליך, אבל מי שהיה קובע את חלוקת הנכסים בתהליך הייתה אישתך, זה כבר היה יותר קרוב למציאות בכדורגל.

רלוונטי בערך כמו עדן בן בסט בחוד.

גירושין הם לא אקט שנוגד את החוק, זאת בחירה.

המערכת מעוותת, נכון, אבל אף אחד חוץ ממך לא נפגע בתהליך.

אם אתה תבחר להתגרש, אני לא סובל מההשלכות.

אגב, אם לצורך העניין הרבנות הייתה הגורם האחראי לתהליך, אבל מי שהיה קובע את חלוקת הנכסים בתהליך הייתה אישתך, זה כבר היה יותר קרוב למציאות בכדורגל.

גם לזרוק פירו זו בחירה.

אם מכבי לא הייתה צד בסיפור, מכבי לא הייתה נענשת. מכבי כן נענשת, ועל כן, אולי בניגוד לרצונה, היא כן צד בעניין.

זה בדיוק העניין, זה כמו תקליט שבור

מכבי צד בסיפור עד שהיא וכולם יחליטו שהיא לא צד בסיפור.

אין ספק שהדרך לשמות את המציאות המעוותת היא להדליק מלא אבוקות.. איזה דיון מטומטם וואו

אין שום קשר בין שימוש בפירו לבין שינוי המציאות בשטח.

ולמען הסר הספק, אני חושב שזה אקט מאוד מיותר.

אני הכי אוהב את הטיעון של "אנשים ששמים זין על הקהל, עושים מה שבזין שלהם, וגורמים לאלפי אוהדים לנדוד בעל כורחם למשחקי רדיוס"..

כאילו ההנהלה שלנו לא מתנהלת בדיוק באותה הצורה כשנוח לה (סוגרת משחקים, מעבירה משחקים לחיפה, סוגרת שלוש שנים בנתניה בשביל עוד קצת כסף)

לפחות אצל האוהדים אני יכול לקבל את זה שזה בא בשביל אווירה/עידוד או מלחמה על עקרונות (שאני לא בהכרח מסכים איתם) אצל ההנהלה ?

סתם בצע כסף מגעיל.

תתעוררו על החיים שלכם.

וכן, איך שההנהלה שלנו מתייחסת לקהל, אני בעד שירימו להם פירו על הראש כל משחק (כל עוד אין הורדת נקודות - שישלמו בקנסות את כל הכסף שלוקחים לאוהדים על שאטלים, חניות ודלק - או כל מה שניסו לחסוך במעבר לפתח תקווה)

בוא נתחיל מזה שזה לא אחריות של מכבי.

לא להרחיק, לא לנטר ולא להבטיח שום דבר.

אם מישהו צריך להתעסק בזה זאת המשטרה.

אם מכבי באמת היו רוצים לטפל בבעיה, הם היו צריכים לפתוח את החזית הזאת מול המשטרה, לא מול האוהדים שלהם.

נעשה הקבלה, תגיד לי האם היא נכונה:

יש לך עסק, חנות.

אתה מקבל משלוח כל יום ב-4 לפנות בוקר, אבל מגיע לחנות רק ב-6.

פעם בשבוע בערך, מישהו בא ומגלח לך חצי משלוח.

התלוננת למשטרה עשרות פעמים (שזו האחריות שלה! למצוא את הגנב..) , אבל הם לא מסוגלים לעשות עם זה כלום.

מה תעשה?

תתקין מצלמות? תנסה להביא הוכחות? תעשה משהו כדי להציל את העסק שלך?

ואם תתקין מצלמות, זה פייר כלפי שאר הלקוחות שבאים ועכשיו יצלמו אותם?

זו המדינה שלך שהחנות נמצאת בה,

זו המשטרה שלך,

וזו מערכת החוקים שלך

מה תעשה אם אתה בעל העסק?

לא לא לא, פה הטעות שלך, מכבי נענשת כי היא בוחרת ליישר קו עם המציאות הדפוקה הזאת.

תקשיב, יש חוקים במדינת ישראל, יש מי שאוכף את החוקים, יתרה מכך, מכבי משלמת לאותו גורם מאות אלפי שקלים בשנה כדי שיעשה את העבודה שלו, לא יותר מזה.

במדינת חלם, קם גוף שנקרא ההתאחדות לכדורגל ובו המציאו את המושג הנפלא ״אחריות שילוחית״.

המושג הזה בעצם שם אותך, יחד עם אותו אחד שבחר לעבור על החוק, באותה סירה, אחד ממכם עבר עבירה? שניכם נענשים.

עכשיו, כמו אזרח כנוע אמיתי, אתה, מכבי, וכל מי שמחפש את מי להאשים, עושים בשבילם את העבודה.

למה? כי את מסיתים את הדיון מהנקודה החשובה, מהנקודה העקרונית, ובחורים לשחק בכללים הלא הגיוניים שהציבו לכם.

עכשיו לא רק שאתם משתתפים במשחק הדפוק הזה, אתם עוד באים בטענות לאלה שיש להם ביקורת על השיטה.

שוב אני אגיד ובזה אני אסכם את מחשבותיי על הדיון.

המשטרה היא הגורם היחיד שצריך לתת את הדין על הפרות סדר, חוק, או כל דבר אחר, שקורה בתחומי המגרש ומחוצה לו, לא מכבי.

המשטרה היא הגורם היחיד שצריך לפעול כנגד אותן הפרות סדר, חוק או כל דבר אחר, שקורה בתחומי המגרש ומחוצה לו, לא מכבי.

בתי המשפט בישראל הם הגורם היחיד שמוסמך להביא אדם או קבוצה לדין, לא מכבי.

אם מכבי בוחרת לשחק משחק מסריח, שלא תתפלא שגם הצד השני משתתף במשחק מסריח.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.