Jump to content

נושא ריבים רשמי

Sawyerdroid

Recommended Posts

אם אוהדים שמורחקים ממשיכים לבוא, מה אתם רוצים שמכבי תעשה?!

אני באמת שואל על פתרון.. האמצאי לזיהוי פנים לא אמור לפגוע בשום אוהד שאינו עובר על החוק.

לדעתי אלה ש"יסומנו" במערכת הם אלה שיש להם צו הרחקה.

ולך בתור כזה שלא עובר על החוק, מי מבטיח לך שהחוק הוא הסף הסופי מבחינת השימוש במערכת? מי מבטיח לך שלא יעשה בה שימוש לצרכים אחרים שהמועדון יראה בהם רלוונטיים בעתיד כגון עישון,קללות וכו'?

תתעוררו.

ולך בתור כזה שלא עובר על החוק, מי מבטיח לך שהחוק הוא הסף הסופי מבחינת השימוש במערכת? מי מבטיח לך שלא יעשה בה שימוש לצרכים אחרים שהמועדון יראה בהם רלוונטיים בעתיד כגון עישון,קללות וכו'?

תתעוררו.

היי, זה די פשוט. שכל אותם אוהדים יפסיקו לשים זין ולדפוק את הקבוצה ואז כל הפתרונות היצירתיים האלה לא יהיו..

צריך לעשות במקום שער אלקטרוני שנפתח עם מנוי שער שנפתח לפי בדיקות דם .

כמו כן להתקין חגורות על הכיסאות כך יובטח שאנשים לא יעמדו ביצעים שלא מורשים לעמידה.

היי, זה די פשוט. שכל אותם אוהדים יפסיקו לשים זין ולדפוק את הקבוצה ואז כל הפתרונות היצירתיים האלה לא יהיו..

אתה צודק,

עדיף להתמקד בפתרונות יצירתיים שלא שמים זין ודופקים אנשים כמו להעביר את כל הדרבים לסמי עופר בלי לשאול אף אחד או לקחת את החוק לידיים,לשפוט אנשים מחוץ לבית משפט ולתבוע אותם.

תתעוררו.

את המערכת הזאת לא מכבי הביאה עלינו, אלה הארגון...

אני ישמח שאתה תענה לי, איך מכבי תבטיח שאוהדים מורחקים לא יגיעו?

תתעוררו.

בדיוק.

זה מתחיל בזה ואי אפשר לדעת לאן זה יגיע.

קודם כל זה ממש מצחיק אותי שהשנים עוברות ואתם ממשיכים להפיל כל דבר על הארגון כארגון.

ולתוכן עצמו,

לא יודע איך היא תבטיח ולמען האמת גם לא איכפת לי.ומעבר לזה גם את מכבי זה לא אמור לעניין כי זה לא באחריותה. כמו שלא באחריותה לקבוע שאדם שנעצר בגין דבר אחד (בריונות משטרתית לצורך העניין) יואשם בהדלקת פירו,יוכפש שמו,יורחק למיליון שנה וייתבע ב100k. אבל למה שנתמקד בזוטות, הארגון בלאו הכי אשם בזה.

בדיוק.

זה מתחיל בזה ואי אפשר לדעת לאן זה יגיע.

כשזה יגיע לזה, נדבר על זה, ואני לא רואה שום סיבה שזה יגיע לזה. מי שגרם להתקנת מערכת כזו או אחרת, להרחקות וקנסות אלה חברי הארגון לא אף אחד אחר. נחמד להסיט את האש, אבל זו אשמת הפאנטיקס ואשמתו בלבד.

לאור הדברים, זה צעד לא רק סביר לגמרי, אלא כמעט מתבקש.

קודם כל זה ממש מצחיק אותי שהשנים עוברות ואתם ממשיכים להפיל כל דבר על הארגון כארגון.

ולתוכן עצמו,

לא יודע איך היא תבטיח ולמען האמת גם לא איכפת לי.ומעבר לזה גם את מכבי זה לא אמור לעניין כי זה לא באחריותה. כמו שלא באחריותה לקבוע שאדם שנעצר בגין דבר אחד (בריונות משטרתית לצורך העניין) יואשם בהדלקת פירו,יוכפש שמו,יורחק למיליון שנה וייתבע ב100k. אבל למה שנתמקד בזוטות, הארגון בלאו הכי אשם בזה.

סיכמת את הכל בזה שאמרת שלא אכפת לך...

סיכמת את הכל בזה שאמרת שלא אכפת לך...

נכון,לא איכפת לי.

אני אוהד,לא סדרן,לא מאבטח ובטח שלא שוטר.אני לא אחראי על סידורי האבטחה ולא אני קיבלתי את המנדט מהמועדון תמורת תשלום הולם לטפל בכל הדברים האלה.

הנהלת מכבי תל אביב היא לא גוף משטרתי, ולכן היא לא צריכה להיות הגוף שאוכף צו של בית משפט.

הנהלת מכבי תל אביב היא גם לא גוף שופט והיא לא יכולה להרחיק אדם על דעת עצמה.

בהצלחה לכם עם המערכות זיהוי פנים והחשיבה שהם יהיו רק בכניסה ליציע, מחר שפקחים בנתניה לא ירצו לעבוד אלה רק להרוויח הם ישתמשו בה כדי לתפוס אותך מעשן ביציע(ואני לא מעשן) או מקלל או וואט אבר.

ולא, לא אכפת לי איך הגוף שאחראי על אכיפת החוק יעשה את זה.

תתעוררו.

אתה מציג את זה כאילו המערכות ישמשו את מכבי למטרות זדוניות.

זה בסה"כ נקרא דמוקרטיה..

מועבר חוק בכנסת נגד אבוקות/עישון/אכילת בננות

אז מכניסים אמצעי אכיפה כדי לוודא שהחוק נאכף..

מה ההבדל בין מצלמות מהירות בכבישים? וכו'

נכון,לא איכפת לי.

אני אוהד,לא סדרן,לא מאבטח ובטח שלא שוטר.אני לא אחראי על סידורי האבטחה ולא אני קיבלתי את המנדט מהמועדון תמורת תשלום הולם לטפל בכל הדברים האלה.

בדיוק! ואלה שכן קיבלו את המנדט הזה החליטו שיהיה את אותה מערכת..

הנהלת מכבי תל אביב היא לא גוף משטרתי, ולכן היא לא צריכה להיות הגוף שאוכף צו של בית משפט.

הנהלת מכבי תל אביב היא גם לא גוף שופט והיא לא יכולה להרחיק אדם על דעת עצמה.

בהצלחה לכם עם המערכות זיהוי פנים והחשיבה שהם יהיו רק בכניסה ליציע, מחר שפקחים בנתניה לא ירצו לעבוד אלה רק להרוויח הם ישתמשו בה כדי לתפוס אותך מעשן ביציע(ואני לא מעשן) או מקלל או וואט אבר.

ולא, לא אכפת לי איך הגוף שאחראי על אכיפת החוק יעשה את זה.

אז במה אתה כן מאמין?

מכבי תל אביב, כארגון צריכה להתכופף ולספוג את זה?

להגיד - אכיפה זה לא אנחנו, אין לנו מה לעשות, נמשיך לשלם ולספוג את זה?

תתעוררו.

מי שלא עובר על החוק, גם אלף מערכות כאלה לא אמורות להפריע לו. פשוט כי הן לא רלוונטיות עבורו.

כשזה יגיע לזה, נדבר על זה, ואני לא רואה שום סיבה שזה יגיע לזה. מי שגרם להתקנת מערכת כזו או אחרת, להרחקות וקנסות אלה חברי הארגון לא אף אחד אחר. נחמד להסיט את האש, אבל זו אשמת הפאנטיקס ואשמתו בלבד.

לאור הדברים, זה צעד לא רק סביר לגמרי, אלא כמעט מתבקש.

אני ממש לא מסכים איתך

שזה יגיע ליותר מזה כבר לא נוכל לדבר על זה כי יהיה מאוחר מדי. ואני אישית חושב שהמועדון כן יכול להשקיע משאבים בלנסות לשנות את החוק לגבי פירו במקום להשקיע אותם בפיקוח מוגזם על הקהל שלו

אתה מציג את זה כאילו המערכות ישמשו את מכבי למטרות זדוניות.

זה בסה"כ נקרא דמוקרטיה..

מועבר חוק בכנסת נגד אבוקות/עישון/אכילת בננות

אז מכניסים אמצעי אכיפה כדי לוודא שהחוק נאכף..

מה ההבדל בין מצלמות מהירות בכבישים? וכו'

מערכות לזיהוי פנים=דמוקרטיה?

אתה בטוח?

וכן אני חושב שמכבי לא צריכה להיות המשטרה, אם המשטרה לא עושה את העבודה שלה אז שיתלננו על המשטרה.

אם אוהדים שמורחקים ממשיכים לבוא, מה אתם רוצים שמכבי תעשה?!

אני באמת שואל על פתרון.. האמצאי לזיהוי פנים לא אמור לפגוע בשום אוהד שאינו עובר על החוק.

לדעתי אלה ש"יסומנו" במערכת הם אלה שיש להם צו הרחקה.

מי שיסומן במערכת - זה כולם.

מה יהיה השימוש בה זה כבר משהו אחר, ועדיין, לא חושב שאני צריך להיות במאגר כלשהו ללא הסכמתי, העובדה שרכשתי מנוי לא הופכת אותי לרכוש הקבוצה והיא יכולה לקבל החלטות בשבילי.

אתה חושב שזה יפתור את הבעיה? שיפסיקו לתת רדיוסים? (הרי גם רדיוס זה עונש קולקטיבי לא?)

כל מערכת אפשר לכופף ולעקוף, בסה״כ צריך להבין איך היא עובדת.

כשאין פתרון מעשי לבעיות, מענישים את כולם.

כמו שכולם יוצאים נגד בית הדין כשהוא נותן רדיוס, ככה כולם צריכים לצאת נגד מכבי על ההחלטה המטומטמת הזאת.

אני ממש לא מסכים איתך

שזה יגיע ליותר מזה כבר לא נוכל לדבר על זה כי יהיה מאוחר מדי. ואני אישית חושב שהמועדון כן יכול להשקיע משאבים בלנסות לשנות את החוק לגבי פירו במקום להשקיע אותם בפיקוח מוגזם על הקהל שלו

אלה שני דיונים נפרדים, שבכלל לא קשורים אחד לשני. זו, כרגיל, הסטת הדיון לכוון שרצוי לארגון.

בוא נתחיל מזה שזה לא אחריות של מכבי.

לא להרחיק, לא לנטר ולא להבטיח שום דבר.

אם מישהו צריך להתעסק בזה זאת המשטרה.

אם מכבי באמת היו רוצים לטפל בבעיה, הם היו צריכים לפתוח את החזית הזאת מול המשטרה, לא מול האוהדים שלהם.

מערכת לזיהוי פנים העברת הדרבי לסמי עופר חלוקת מנויים כושלת מגרש ביתי נתניה

להקיא על ההתנהלות הזאת גועל נפש אחד גדול מוציא את החשק לבוא למשחקים

אל תבוא

בוא נתחיל מזה שזה לא אחריות של מכבי.

לא להרחיק, לא לנטר ולא להבטיח שום דבר.

אם מישהו צריך להתעסק בזה זאת המשטרה.

אם מכבי באמת היו רוצים לטפל בבעיה, הם היו צריכים לפתוח את החזית הזאת מול המשטרה, לא מול האוהדים שלהם.

שוב, אלה שני דברים נפרדים. מול המשטרה זה דבר אחד, ומול האוהדים זה דבר אחר. כרגע אסור פירו - אל תעשו פירו. כרגע אסור שירים גזעניים - אל תשירו שירים גזעניים. זהו, זה עד כדי כך פשוט. כל הררי המילים שמעבר זה סתם רעש בשביל לטשטש את הלוגיקה הפשוטה הזו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.