Jump to content

נושא ריבים רשמי

Sawyerdroid

Recommended Posts

אילו פעולות אלימות? הצדקתי פעולות שעולות לנו בקנסות\פגיעה בתדמית המועדון\משחקי רדיוס?

אם כן, אשמח לראות איפה.

בכללי אני בצד של סריי, בצד השני של העולם מתורג'י ובצד של האופל נגד האור.

ההערות הציניות שלך לגבי הביקורת על הארגון נשמעות כאילו אתה בעד מה שהם עושים, גם לרע.

ההערות הציניות שלך לגבי הביקורת על הארגון נשמעות כאילו אתה בעד מה שהם עושים, גם לרע.

אני בעד הקיום של הארגון, אני אוהב את הנתינה שלהם והאבסולוטיות שלהם לגבי אהבת המועדון והסמל, מכיר ומוקיר אנשים שמובילים אותו.

לא מצדיק, לא אוהב וכועס על כל צעד שפוגע בי כקהל, קבוצה ומועדון.

מספיק ברור?

כל הכבוד להנהלת מכבי תל אביב, עם כל האהבה לפירוטכניקה, ברגע שזה לא חוקי, פשוט לא אל תשתמשו, אתם מזיקים למועדון

חבורת פרחחים שתמיד רוצים לעשות דווקא, קיבלו את כל הלקרדה

אני בעד הקיום של הארגון, אני אוהב את הנתינה שלהם והאבסולוטיות שלהם לגבי אהבת המועדון והסמל, מכיר ומוקיר אנשים שמובילים אותו.

מספיק ברור?

עכשיו כן.

לא הבנתי על איזה שמחה לאיד מדברים? אין שום שמחה לאיד, יש הכרה שהגיע הזמן שהמועדון יפעל נגד מי שפוגע בו ולא יותר מזה. אגב, אני לא חושב שזה יגמר ב100 אלף, זו רק בקשת תביעה, אם תיהיה פשרה וסכום נמוך יותר שפעם ראשונה אוהד ישלם על מעשיו, זה יהיה מספיק טוב להתרעה.

אגב יש כאן שתי נקודות חשובות:

1. כדי שבית משפט ידון אדם לשלם את הסכום, כנראה שמכבי יצטרכו להוכיח נזק ואם בית הדין לא ירשיע את הקבוצה, אז לא יהיה נזק... ואם יהיה קנס, אז אולי יסתפקו בתשלום הקנס וזה גם צעד חשוב שאוהד משלם את הנזק שגרם.

2. אני רוצה להזכיר כאן לכל מי שמדבר על ילד בן 20 שדפק את החיים. אני מניח שאף אחד מהם לא פתח אבוקה על דעת עצמו, אלא כמשימה מהארגון, וזו נקודה עוד יותר חשובה.

בכנות אני אגיד לך- זה על הזין שלי

מי ששמח שילד בן 20 קיבל זרנוק לכל החיים בדמות מינוס 100 אלף שקל בגלל אבוקה, אני אפתח שמפניה כשהוא יהיה במינוס של חצי מיליון. זה בן אדם בלי רגשות שימכור את אמא שלו אם זה ישתלם לו (רוצה להאמין ש90 אחוז מאלה ששמחים פה לא באמת חשבו לעומק על ההשלכות שלזה. מקווה מאוד שזה ככה)

לא הבנתי, בן אדם בן 20 - צעיר, אבל בוגר - עובר על החוק באופן מודע פעם אחר פעם אחר פעם, ואנחנו צריכים לרחם עליו?

שההורים שלו יחנכו אותו

הלוווווו מדינת ישראל מאפשרת ל "ילדים" בני עשרים להטיס מטוס בשווי עשרות מיליוני דולרים!! להוביל לוחמים לשדה הקרב!! אז לבקש מפרחח לא להדליק אבוקה זה מוגזם?? באמת??? Don't do crime... וזה...

מספיק ברור?

אתה מצליח גם להחזיק את המקל בשניי צדדיו וגם לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, אתה חייב להיות ראש ממשלה או משהו ( נתניהו יפנה את התפקיד עוד 30-35 שנה ).

אתה מצליח גם להחזיק את המקל בשניי צדדיו וגם לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, אתה חייב להיות ראש ממשלה או משהו ( נתניהו יפנה את התפקיד עוד 30-35 שנה ).

הדבר הכי מעליב שאפשר לאחל\לומר על מישהו.

אין בעיה צברי...

ההנהלה מתייחסת לארגון כאילו הוא המציא את הפירו בכדורגל שתסתכל סביב בליגה שלנו ובאירופה ותבין שזו תרבות אולטראס.

פוגע לא פוגע תדברו עם הארגון אוהדים שלכם כמו שצריך יש דרך..כמו שאתם עושים את כל החרא הזה של התמונות פייסבוקים וכל המעודדות.

ההנהלה לא מתייחסת לארגון

ההנהלה מנהלת מועדון כדורגל

כזה שמגדיל הכנסות,

דואג למערך של שחקנים,

סקאוטינג (לא הכי טוב בשנים האחרונות :\),

מאמנים,

אנליסטים,

טכנולוגיה,

משכורות,

שיווק,

מיתוג,

אסטרטגיה,

חזון,

שקט תקשורתי

אה ולמנוע מהעסק שהם מנהלים לשלם מיליוני דולרים להתאחדות ולנדוד בכל הארץ. הזוי?

למה אתם מתעלמים מזה שהעצורים טוענים שזה לא הם הדליקו? אני מכיר אישית ומקרוב אנשים שנפלו שעירים לעזאזעל בצייד אוהדים של מכבי ועשו שריר באמצעות עורכי דין וכל ההרחקות למיליארד שנה למינהם בוטלו נגדם

ככה שלא הייתי ממהר לתפוס את הצד המאשים בנושא הזה

מאחל רע בחיים לכל אחד חסר רגשות בפורום הזה ובשאר הקהל ששמח שהורסים לילדים בני 20 את החיים בגלל שהדליקו אבוקה וכי אתם צריכים עוד שעה במצטבר כדי להגיע למשחק

יש לכל אחד את הדעה והכל טוב ויפה אתם יכולים לחשוב מה שאתם רוצים על הארגון על הפירו על המדליקים ועל וואטאבר

אבל

לשמוח שמישהו שהתחבקתם התנשקתם וקפצתם אחד על השני כשזהבי שם את השלישי להפועל יכול למצוא את עצמו מחר ברחוב כי הוא בן 20 והוא במינוס של 100 אלף שקל זה כבר שפלות שלא נתקלתי בה ואני אעצור את עצמי פה.

קודם כל הם לא ילדים. הם בחורים בני 20. אנשים בוגרים, בעלי זכות הצבעה . בן אדם בן 20 הוא לא ילד.

שנית , אף אחד מהם לא ימצא את עצמו ברחוב. תנוח דעתך.

שלישית, הם ידעו בדיוק שהם עושים משהו אסור, הם שמו זין במובהק על הקבוצה שנענשה מהדברים הללו אינספור פעמים, על הקהל, על הכסף של גולדהאר ובעצם על גולדהאר עצמו שפעם אחר פעם משלם לנבלות בהתאחדות ובכל זאת רצו להראות שיש להם זין גדול והדליקו אבוקה. אחד מהם כבר נענש פעם וחזר לסורו. אז יאללה, שיקבלו על הראש. הם לא ידליקו יותר אבוקות ויותר מזה, גם אחרים לא ידליקו אבוקות אם הם ידעו שיש מצב שהם יצטרכו לשלם.

למה אתם מתעלמים מזה שהעצורים טוענים שזה לא הם הדליקו? אני מכיר אישית ומקרוב אנשים שנפלו שעירים לעזאזעל בצייד אוהדים של מכבי ועשו שריר באמצעות עורכי דין וכל ההרחקות למיליארד שנה למינהם בוטלו נגדם

זה מאוד פשוט - אם הם לא ידליקו, אז הם לא יצטרכו לשלם.
למה? כי יהיה קשה מאוד להוכיח את בבית המשפט.
אגב, זה לא סותר את האקט הזה כצעד הרתעתי. ההנהלה של מכבי והשחקנים וגם הקהל הרחב ביקשו בכל צורה אפשרית בערך להפסיק עם דברים שפוגעים במכבי. הארגון בחר להתעלם מהבקשות האלה.
אפשר לבוא ולהתדיין ולהתפלפל באורך של נושא מלפפונים, אבל זאת השורה התחתונה - כל הגורמים האפשריים בערך ביקשו מהארגון להימנע משני דברים שפוגעים במכבי ובקהל של מכבי, והארגון התעלם ועשה "דווקא" אותם.

כי אין אף אחד שיודה שהוא זה שהדליק.

ואכן יכול להיות שהם נפלו קורבן לטעות זיהוי, זה עוד יותר מרגיז, מילא לזיין את הקבוצה שאתה אוהד, עכשיו גם לזיין את חבריך ליציע...

הגענו למצב אין-חזור, בו המועדון פועל באופן גלוי כנגד אוהדיו(ולאו דווקא הסוררים, כי המועדון פעל תחילה כנגד אנשים בולטים ללא פעילות אמיתית כנגד המועדון ודימויו). חייב להיכנס כאן גורם מרגיע, מאזן, שינסה להחזיר את הסכסוך כמה צעדים אחורה או לפחות להכניס למצב של הקפאה.

מכבי מתנהלת רע מאוד בגזרת האוהדים כבר הרבה שנים.

מכבי הפקירה את הנושא הזה עוד בתקופת לוני ומאז ההנהלה רק הלכה אחורה. חוסר המקצועיות וחוסר האחריות בנושא הזה הוא מדהים.

לגבי הפשרה/גורם ממתן/תיווך

מכבי קודם צריכים לעשות סדר בתוך המועדון ואז להחליט מה הם רוצים ומה הם מוכנים להשקיע.

אחרי זה הם צריכים לבוא לאוהדים בצורה מסודרת ואחראית ולראות אם אפשר אפשר להגיע להבנות.

תפקיד הקבוצה הוא לבנות בסיס אוהדים טוב ולעזור ולהכווין גורמים חיוביים בקהל, מכבי עשו בדיוק הפוך כולל תמיכה מפורשת וקידום של גורמים קיצוניים ביותר.

הדג כמו תמיד מסריח מהראש.

אז זה מצדיק ענישה עיוורת? והסבת המועדון לתפקידי בית משפט ומשטרה כדי להתאים את עצמנו לענישה ההזויה של ההתאחדות? מעדיף שהמועדון יפנה את התותחים הכבדים כלפי המוסדות הרקובים כמו שהוא עשה במקרים כמו של ראייקוביץ

החתול, קסטור וכל השאר

שוב, אין לי עניין בפתרונות והצדקות? אתם שמחים שילדים (כן ילדים, אני בן 22 ואני מנסה לחשוב מה היה קורה לי אם היה נופל עליי קנס של 100 אלף שקל) קיבלו כזה צינור, אז אני אשמח כפליים אם תיעצרו ותשבו שנה בכלא על זה שעשיתם פייסל/עשיתם ערב פוקר עם חברים/שתיתם במקום ציבורי. אין לי דרך יותר בוטה להגיד את זה.

החתול, קסטור וכל השאר

שוב, אין לי עניין בפתרונות והצדקות? אתם שמחים שילדים (כן ילדים, אני בן 22 ואני מנסה לחשוב מה היה קורה לי אם היה נופל עליי קנס של 100 אלף שקל) קיבלו כזה צינור, אז אני אשמח כפליים אם תיעצרו ותשבו שנה בכלא על זה שעשיתם פייסל/עשיתם ערב פוקר עם חברים/שתיתם במקום ציבורי. אין לי דרך יותר בוטה להגיד את זה.

חבר, אני בגיל 20 פיקדתי על חיילים בשדה קרב וכמוני עוד רבים. אדם צעיר בן 22 שבמודע מצפצף על הקבוצה שאנו אוהדים וגורם לה ולנו באופן אישי (רדיוס = נסיעות למקום מרוחק, עוד בייביסטר למי שצריך, פחות שעות בעבודה ועוד) נזק גדול.

אז אני מצטער שזה הגיע למצב כזה (באמת מצטער, לא בציניות) והלוואי שאף אחד לא היה חוטף שום עונש אבל ראבק, מי שעשה את זה זה רק מתבקש שאלו ההשלכות שהוא יצטרך להתמודד איתן.

החתול, קסטור וכל השאר

אתה אומר שאתה בן 22 אבל אתה מדבר כמו ילד

לכל פעולה יש תגובה נגדית שווה, המועדון שלנו ספג עשרות קנסות וסתם את הפה שלו בגלל כמה ילדים שחשבו שזה מגניב לפתוח אבוקה למרות שזה אסור, לפני המשחק הם הזהירו וחזרו ואמרו שהפעם הגיע מים עד נפש, זהו , לא עוד, הפעם אנחנו נפעל, והם עוד בשיא חוצפתם החליטו שהם שמים זין על כל האזהרות כי הם גברים עם ביצים והדליקו אבוקות.

אז כן, עשית משהו אחרי כל כך הרבה אזהרות כמו גבר? תישא בתוצאות כמו גבר

הכל טוב ויפה

גם אני בגיל 20 נלחמתי בצוק איתן

זה עדיין לא אומר שאדם בגילי יכול להתמודד עם מכה של 100 אלף שקל

ועוד לשמוח על זה? כי עמדת בפקק וקבעת ביביסיטר? זה האמא של הקווים האדומים מבחינתי ואם אתם לא רואים את זה אין לי מה לדבר על זה יותר מידיי

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.