Jump to content

Fifa 2017

orreyg

Recommended Posts

השאלה האם פאיפאל תחזיר לי את הכסף?

ועוד שאלה, אם הדבר הזה אסור ע"י EA,למה לעזאזל היא נותנת לכל היוטיוברים המזדיינים האלה שמשחקים במשחק שלה לפרסם את אותם אתרים של קניית מטבעות ולא מרחיקה את היוטיוברים האלה מהמשחק, או לפחות אומרת להם כמו שעל סיגריות כתוב שזה מזיק, אז בסרטון הזה יהיה כתוב למטה שזה לא חוקי ועל אחריות המשתמש בלבד...

EA בני זונות, שנה שעברה הייתה להם בעיה של למעלה מחודש ב FUT למחשב, עשו טובה שהם מסדרים ובסוף לא פיצו בכלום אפילו לא חבילת זהב מסריחה

• 2 weeks later...

אז לצערי גם EA אחרי כמה בקשות לא החזירו את הקבוצה לפעילות, וגם PAYPAL השרמוטות המזדיינים האלה קבעו שלא מגיע לי כלום

סיזונס ברבאק עד סוף העונה, אני כבר לא נוגע שוב פעם באולטימייט הזה

5 משחקים 5 הפסדים (2 מהם טכני של ניתוק)

פרוש

אז לצערי גם EA אחרי כמה בקשות לא החזירו את הקבוצה לפעילות, וגם PAYPAL השרמוטות המזדיינים האלה קבעו שלא מגיע לי כלום

סיזונס ברבאק עד סוף העונה, אני כבר לא נוגע שוב פעם באולטימייט הזה

הרבה יותר כיף

כשאתם משחקים נגד אוהדי חיפה, ב״ש והפועל יש לכם את האקסטרה מוטיבציה לנצח ולהשאיר להם כל ריפליי של גול או שזה רק אני?

כנל ערבים שמקללים אותי,עושה להם זהבי

יש לי בעיה בשלט של סוני 4 אולי מישהו יצליח לעזור

אני מתחיל משחק פיפא ואחריי כמה דקות אין לי שליטה בשלט, כל המקשים לא עובדים והשחקן רץ לי לכיוון מסויים.(עד שזה מתחיל לקרות השלט עובד כרגיל)

אגב כשאני נופל על מישהו שמעצבן אותי כי הוא לא מפסיק לדבר לצעוק או לצחוק

אני דואג לשים אוזניות ולשים לידן את הפלאפון ביוטיוב על שירי מזרחית כבדה הכי גדולים שאני יכול להביא

ואז אני נהנה משיר טוב והוא מתחרפן או במינימום סותם את הפה

בלי קשר תמיד כיף לחבר את האוזניות ולשים בהגדרות של הPS שאת השדר תשמע דרך רמקולים ואת הבחור בצד השני תשמע רק באוזניות

עושים ליגה של חברים 10-12 שחקנים 2 סיבובים משחק פעם ביומיים עם טבלה והכל מי ששחקן טוב אוהב את המשחק ויכול לעמוד במשחק פעם ביומיים שידבר איתי בפרטי

תגידו שווה לקנות עדיין פיפא 17? מצאתי באייבורי ב205 שקל.

או לחכות ל2018.

אני די בטוח שמוכרים אותו עדיין ב-20 דולר בחנות האמריקאית, וואלה בשביל ה-3-4 חודשים עד שייצא 18 זה שווה, אבל לא במחיר שאתה מציין.

עושים ליגה של חברים 10-12 שחקנים 2 סיבובים משחק פעם ביומיים עם טבלה והכל מי ששחקן טוב אוהב את המשחק ויכול לעמוד במשחק פעם ביומיים שידבר איתי בפרטי

רמה גבוהה?

יש איזה משהו לזוכה?

כבר יומיים שזה כותב לי

In order to access the online features for this title your sony enterainment network account muat be signed in and you must be signed in to the ea serves

מה אני עושה? זה לא נותן לי להתחבר לאונליין משום מה