Jump to content

Fifa 2017

orreyg

Recommended Posts

לא בטוח שהבעיה אצלך, השרתים של פיפא גרועים. הרבה פעמים משחקים מול אנשים רחוקים גיאוגרפית ויש שחקנים שפותחים תוכנות שיתוף כשהם מפסידים כדי להכביד על השרת. תריץ בדיקה בSpeedtest וPingtest ותמשיך משם, אולי פתיחת פורטים והגדרות קצת יותר מתקדמות יעזרו, מאמין שיש כאן משתמשים שיוכלו לעזור לך בזה.

אם יש לך קלף בסיסי של שחקן שקיבל TOTW לא יצא לך מזה הרבה. לפעמים אפשר למכור אותם בקצת יותר כסף אבל לא מעבר. מה שכן, השנה התחילו להוציא קלפים מסוג OTW שמתעדכנים במידה והשחקן מקבל קלף TOTW.

מה עוזר לפתוח תוכנות שיתוף כשמפסידים? לדכא את היריב עד שיצא?

זה בכלל עובד?

אשים את זה כאן יודע שלא קשור לנושא אבל מזה המחירים האלה? מישהו הזמין ויודע פרטים?

http://www.ioffer.com/i/hot-men-women-nmd-1-running-sports-627322527

מה?

מה עובר עלייך בחור?

תתאפס על עצמך

אחרי שמאסתי באונליין החלטתי לפתוח עונה עם ברייטון,עונה ראשונה מקום שני ועליית ליגה + גביע

עונה שנייה אליפות וליגה אירופית

פיקנטרייה:הבאתי את חנצינסקי טאווטחה גרשון קרלוס האריס נוסא אצילי ודאבור בנוסף לחמד וכיאל שכבר שם

למי שמאס בקבוצות הבנאליות לאונליין

ואני מתכוון ל:

דוטרמונד

צ'לסי

ריאל

ברסה

יונייטד

סיטי

באיירן

ארסנל

יש קבוצות שמומלץ לשחק איתן והן כיפיות ולא יקבלו אונס אם אני נופל מול ריאל או ברצלונה?

יובנטוס לא מאוסה אבל נורא קשה להבין אותם בעיניי

רומא קבוצה מדהימה השנה

אינטר גם סבבה

בנפיקה אש

ובכלל תשנה את ההגדרות כך שהיריב יהיה עם קבוצה שוות ערך לשלך.

לרומא רק חסר חלוץ נורמלי, אבל אפשר להתסדר עם פרוטי/דזקו.

האמצע וההגנה אש, באגפים יש את סלאח ואל שעראווי שהם שני סילונים, איטורבה נכנס חילוף כשכולם עייפים.

בנפיקה קבוצה מאוד מאוד מעניינת, ובכלל כל הקבוצות הפורטוגליות הגדולות מעניינות.

העניין הוא שכשאתה משחק עם קבוצות שהן פלוס-מינוס ברמה שלך וגם בוחר יריב על פי חיבור ולא על פי מיקום אתה מקבל כל מיני קבוצות מעניינות נגדך (אני חושב שהכי מגניב שהיה לי זה מישהו שלקח ווסט ברומיץ', שם לי שלושער עם סלומון רונדון ונגמר בסוף בתיקו 3)

הערבים שמסביב משחקים רק בארסה/ריאל וזה כבר מעיק, אירופאים בוחרים קבוצות מעניינות יותר.

למה הם משחקים כאילו קשרו להם משקולות על הרגליים? לא יודע אם זה אני שלא נגעתי בפיפא מאז 13 (למעט פעם-פעמיים ששיחקתי ב16 והיה נהדר) או שהמשחקיות ממש התחרבנה.

אגב, גיליתי רק השבוע שכבר אי אפשר להוריד פיפא למחשב, איזה הזוי!!

למה הם משחקים כאילו קשרו להם משקולות על הרגליים? לא יודע אם זה אני שלא נגעתי בפיפא מאז 13 (למעט פעם-פעמיים ששיחקתי ב16 והיה נהדר) או שהמשחקיות ממש התחרבנה.

אגב, גיליתי רק השבוע שכבר אי אפשר להוריד פיפא למחשב, איזה הזוי!!

הזוי, יש שמועות גם שמרקו והפאוור-ריינג'רס הולכים להסתיים העונה.

מה זה אי אפשר להוריד למחשב? אתה מדבר על הורדה לא חוקית אולי כי יש הגנה שקשה לפרוץ מסוג דנובו (שעכשיו קבוצה איטלקית סוף סוף התחילה לפרוץ בקצב לא רע)

מבחינת קניה חוקית ועוד איך אפשר, בן דוד של אשתי לא מוכן לוותר על משחק במחשב וקנה אותו...

מוריו מהבחינה הזאת של שילוב גם של MATCHMAKING בהתאם לחיבור ולא מיקום גאוגרפי

וגם RESTRICTED בבחירת הקבוצה

אתה מקבל הרבה דברים שונים?

תשמע אם אתה מאנשי הבארסה/ריאל אז ברור שתקבל את אותן קבוצות.

אני משחק עם קבוצות קטנות יותר ותמיד מקבל קבוצות מעניינות.

חחח מה?

איך אפשר להשוות את יובה לבאיירן/ריאל?

ד"א:

הקבוצה הכי מעצבנת בפער: בארסה

כשאתה רואה את מסי עולה לכדור גובה מול בואטנג כאילו זה רועי קהת מול בן הרוש זה מחרפן.

לאציו מצויינת, ליון מאוד כשרונית בהתקפה ועכשיו עם דפאי קבוצה טובה, לברקוזן טובה, למרות שבעדכון לייב האחרון נעלם לי צלאנגולו משהו מוזר ואחרונה חביבה אינטר שלדעתי היא הקבוצה הכי אנדרייטד בפיפא, פריסיץ איקארדי וקאנדרבה שלישיה מטורפת, מאחוריהם ג'ואאו מאריו ומדל, הגנה חזקה ומהירה, קבוצה אש.

דרך אגב אם מישהו משחק במחשב ורוצה קצת ראש בראש ב FUT/ONLINE בכיף, שם משתמש : oreLatently

לאציו מצויינת, ליון מאוד כשרונית בהתקפה ועכשיו עם דפאי קבוצה טובה, לברקוזן טובה, למרות שבעדכון לייב האחרון נעלם לי צלאנגולו משהו מוזר ואחרונה חביבה אינטר שלדעתי היא הקבוצה הכי אנדרייטד בפיפא, פריסיץ איקארדי וקאנדרבה שלישיה מטורפת, מאחוריהם ג'ואאו מאריו ומדל, הגנה חזקה ומהירה, קבוצה אש.

דרך אגב אם מישהו משחק במחשב ורוצה קצת ראש בראש ב FUT/ONLINE בכיף, שם משתמש : oreLatently

צ'להאנולו הורחק ע"י פיפא מפעילות למשך 4 חודשים,בגלל זה גם בפיפא הוא נעלם(בדומה לסוארס וההשעייה שהייתה לו אחרי המונדיאל)

צ'להאנולו הורחק ע"י פיפא מפעילות למשך 4 חודשים,בגלל זה גם בפיפא הוא נעלם(בדומה לסוארס וההשעייה שהייתה לו אחרי המונדיאל)

גדול אתה

מזל שרק בלייב פורם הוא הורחק למה יש לי אותו ב FUT ב IF 85 :yahoo: