Jump to content

Fifa 2017

orreyg

Recommended Posts

מתי זה קרה? מתי צפוי לקרות שוב?

באירועים גדולים שמוציאים חבילות זה קורה... אבל בטים אוף דה ייר זה בדרך כלל ירידה שכבר לא חוזר למחירים הרגילים מרוב שפותחים הרבה חבילות. הירידה לא ממש משוגעת אבל לדוגמא בניתי קבוצה בפוטבין לפני חודש וחצי (הכנתי מבעוד מועד) עלתה 230k בניתי ב180k אם תבנו עכשיו קבוצות עדיין תרוויחו לדעתי

באירועים גדולים שמוציאים חבילות זה קורה... אבל בטים אוף דה ייר זה בדרך כלל ירידה שכבר לא חוזר למחירים הרגילים מרוב שפותחים הרבה חבילות. הירידה לא ממש משוגעת אבל לדוגמא בניתי קבוצה בפוטבין לפני חודש וחצי (הכנתי מבעוד מועד) עלתה 230k בניתי ב180k אם תבנו עכשיו קבוצות עדיין תרוויחו לדעתי

היום ראיתי שזה די עלה חזרה למחירים הרגילים, אבל זה אולי בגלל שתמיד ברביעי חמישי המחירים קופצים בגלל הוויקנד ליג

שחברים שלך טמבלים ממש.

תמיד תשאף ל10 כימיה לכל שחקן (9 לפני לויאלטי) וכמובן ל100 כימיה קבוצתית.

פתח את futbin.com תן לכל מני שחקנים כימיה 10 וכימסטרי סטייל לבחירתך (נגיד שדוו לבלם, האנטר לחלוץ, ארטיסט לשחקן אמצע)

תראה איך הם נראים עם 10 כימיה וכימסטרי סטייל מתאים.

אני יודע אצלי כולם כימיה עשר אבל לבלמים ולמגינים שלי נתתי anchor זה גם מתאים להם לא? ועוד משהו למה אתמול לא קיבלתי את החבילות של הוויקנד? היו לי איזה 18 ניצחונות מ30 משחקים בסופש האחרון אני יודע שאני אמור לקבל חבילות וכניסה אוטומטית לוויקנד ליג הקרוב בנתיים לא קיבלתי כלום

אני יודע אצלי כולם כימיה עשר אבל לבלמים ולמגינים שלי נתתי anchor זה גם מתאים להם לא? ועוד משהו למה אתמול לא קיבלתי את החבילות של הוויקנד? היו לי איזה 18 ניצחונות מ30 משחקים בסופש האחרון אני יודע שאני אמור לקבל חבילות וכניסה אוטומטית לוויקנד ליג הקרוב בנתיים לא קיבלתי כלום

מה שעובד בשבילך. המגנים שלי עם סנטי והבלמים עם שדוו.. אבל זה כל בלם/קבוצה לגופה.

בקשר לפרסום, לוקח כמה ימים לקבל אותם..

בכל מקרה, על פחות מ23 נצחונות לא הייתי טורח לבדוק מה יצא לי בכלל..

מה שעובד בשבילך. המגנים שלי עם סנטי והבלמים עם שדוו.. אבל זה כל בלם/קבוצה לגופה.

בקשר לפרסום, לוקח כמה ימים לקבל אותם..

בכל מקרה, על פחות מ23 נצחונות לא הייתי טורח לבדוק מה יצא לי בכלל..

יש איזה מקום שאפשר לראות מה הכימיה שהכי מתאימה לכל שחקן?

בטח נסיכה,

כנס לfutbin.com תחפש את השחקן שאתה רוצה ולמה יש לך כימסטרי סטיילס תשנה מבייסיק ואז תראה מפה של תפקידים וכמה הוא טוב בכל תפקיד ומה הבונוס שהכימסטרי מביא לו על הקארד שלו.

תשתדל לא להיות 100% מקובע על הציונים לפי מפת עמדות כי יכול להיות ששחקן מסויים יהיה כתוב לך 90 כcm בארטיסט ורק 88 כמאסטרו אבל לצרכים שלך יותר מתאים מאסטרו. אז גם תחשוב קצת.

אם אתה מרגיש אימפוטנט לחלוטין בנושא שתף אותי בקבוצה שלך ואני אגיד לך איזה לקחת..

מישהו יכול להגיד לי איך פותחים את הקיט מדים של ברצלונה?

לא מבין בכל העניין כי לא משחקים אונליין אצלנו(אבל אני כן רשום)..רק משחק רגיל.

ולמה לעזאזל אי אפשר לשמור מערכים?! זה דיי דפוק שכל פעם צריך לבזבז זמן על להכין מחדש את ההרכב (גם מלא פעמים זה לא שומר לנו את ההגדרות משחק של מזג אוויר, אצטדיון וכו').

פעם ראשונה עם פיפא וחסר מושג בכל עניין המטבעות וזה..

מישהו יכול להגיד לי איך פותחים את הקיט מדים של ברצלונה?

לא מבין בכל העניין כי לא משחקים אונליין אצלנו(אבל אני כן רשום)..רק משחק רגיל.

ולמה לעזאזל אי אפשר לשמור מערכים?! זה דיי דפוק שכל פעם צריך לבזבז זמן על להכין מחדש את ההרכב (גם מלא פעמים זה לא שומר לנו את ההגדרות משחק של מזג אוויר, אצטדיון וכו').

פעם ראשונה עם פיפא וחסר מושג בכל עניין המטבעות וזה..

בסוני?

תלחץ R3, ייפתח לך הקטלוג ומשם תוכל לקנות את כל הקיטים (אתה יכול לראות למעלה את כמות המטבעות שיש לך)

בסוני?

תלחץ R3, ייפתח לך הקטלוג ומשם תוכל לקנות את כל הקיטים (אתה יכול לראות למעלה את כמות המטבעות שיש לך)

אבל זה הקטע המוזר, שאני לא רואה את זה שם. בדקתי בכל הרמות ובכל המוצרים (אשכרה הייתי בקטגוריית כל המוצרים ואח"כ כל קטגוריה בנפרד כדיי לראות שאני לא מפספס משהו), אין את של ברצלונה...

המשחק אומר "unlock this item in the Football Club Catalouge" האם יש איזושהי תת קטגוריה/ קיטים שאתה רואה בשלב מאוחר יותר או משהו?

אין שם קיטים ספציפים של קבוצות, יש חבילות של קיטים.

ויכול להיות שזה לא נפתח לך עדיין כי היוזר שלך לא הגיע לרמה שאפשר לקנות קיטים ספציפיים.

אין שם קיטים ספציפים של קבוצות, יש חבילות של קיטים.

ויכול להיות שזה לא נפתח לך עדיין כי היוזר שלך לא הגיע לרמה שאפשר לקנות קיטים ספציפיים.

בגלל זה חיפשתי בכל הרמות(גם הקיטים הנעולים, אני כולה לבל 6), יש שם של חבילות של כמה ליגות אבל לא ראיתי LaLiga Santander.

בגלל זה חיפשתי בכל הרמות(גם הקיטים הנעולים, אני כולה לבל 6), יש שם של חבילות של כמה ליגות אבל לא ראיתי LaLiga Santander.

שם יש לך רק מדים ישנים/מיוחדים.. אם אתה מדבר על הפוט יש לך בטרנספר מרקט

• 2 weeks later...

אלדרווירלד :)

אלדרווילד לא איטי?

במשחק בו חצי מהמשתמשים משתמשים בחלוצים מהירים כמו מוסא ווארדי, לקחת הגנה איטית זה גול אחד מינימום ליריב כל משחק

סמולינג ענק

דרך אגב, יש למישהו מושג איך באטלנד הבן שרמוטה הזה עם 82 ויותר טוב מכל השוערים בפריימר ליג(ואולי הכי טוב בכל המשחק)? יש לי את לוריס ולא נותן חצי מההצלות שבאטלנד נותן ליריבים שלי

חתיכת בן זונה OP שכמוהו

לא בא לי להשתמש איתו כי זה לא נשמע הגיוני ששוער עם 82 יהיה טוב, אבל זה נראה כאילו הוא דופק הצלות שנוייר לא נותן

סמולינג מדהים. מת עליו.

ישלי את בוטלנד גם. אחלה שוער. באמת.

מספר 1 בואליו פור מאני.

אבל אתה נסחף ממש. לוריס עדיף עליו בוודאות.

זה מקרה קלאסי של הדשא של השכן בשילוב יכולת בעיטה רק בפיפא 17

התחלתי קריירה עם אלכס האנטר והגעתי לסיום העונה.

ברגע שזומנתי לסגל של אנגליה הוא העלה ךי תפריט לא ברור שקשור לאולטימייט טים...

מישהו יודע מה אני אמור לעשות?

התחלתי קריירה עם אלכס האנטר והגעתי לסיום העונה.

ברגע שזומנתי לסגל של אנגליה הוא העלה ךי תפריט לא ברור שקשור לאולטימייט טים...

מישהו יודע מה אני אמור לעשות?

הקריירה של אלכס האנטר היא רק עונה אחת. סיימת את הקריירה איתו.