Jump to content

Fifa 2017

orreyg

Recommended Posts

לא ממציא :)

ב17 המאזן שלי בסיזנס בערך

240-30-35 זה אמנם פחות טוב ממה שהיה לי ב15 ו 16 אבל זה עדין סבבה לגמריי

אם זה נכון אז אפשר להכתיר אותך..

בכל מקרה אשמח ממש לשחק איתך להבין את הבדלי הרמות

טוב אז אני מרגיש שאני משתפר, אני בסיזן 3 ואני טוס יותר בכל המשחקים שהיו לי.. אני מאמין שאני אעלה ליגה בקרוב אבל אז יהיה קשה יותר

מה שכתבו פה על העניין עם האנשים שקונים קוינס אז זה לא כזה חד צדדי ובלתי אפשרי לנצח אותם. אני עם 200 משחקים סך הכול בפוט שזה מעט ביחס לשנים קודמות שלי + העבודה שעשיתי ים טעויות כספיות. ויש לי בערך 300k אז אני יכול להרים קבוצה לא רעה בכלל עם דיבאלה ועוד כמה חברים או איקרדי 88 (מפחיד) וזה יספיק.

מה שכתבו פה על העניין עם האנשים שקונים קוינס אז זה לא כזה חד צדדי ובלתי אפשרי לנצח אותם. אני עם 200 משחקים סך הכול בפוט שזה מעט ביחס לשנים קודמות שלי + העבודה שעשיתי ים טעויות כספיות. ויש לי בערך 300k אז אני יכול להרים קבוצה לא רעה בכלל עם דיבאלה ועוד כמה חברים או איקרדי 88 (מפחיד) וזה יספיק.

ברור שזה לא חד צדדי,רשמתי גם שלקחתי טייטל זה לא קשור,פשוט לא רואה איך אני מפתח תקבוצה בצורה משמעותית גם עוד 100 משחקים

ברור שזה לא חד צדדי,רשמתי גם שלקחתי טייטל זה לא קשור,פשוט לא רואה איך אני מפתח תקבוצה בצורה משמעותית גם עוד 100 משחקים

הסוד אגב,

זה להגיע לקבוצה ב300-400 שמספיק טובה כדי להתמודד עם כולם (כל מני סמולינג בהגנה ודיבאלה חלוץ). ואז לחסוך לחבילות מיוחדות הכי שוות שאתה מוצא ולקוות לעשות את המכה בידיעה שסיכוי גבוה שהכסף הולך לפח.

החבילות האלה זה הדבר הכי מסריח והכי בזבוז כסף.

מזכיר לי שחבר שלי הוציא כסף בשביל החבילות האלווין וקיבל את אמרה מור.

הסוד אגב,

זה להגיע לקבוצה ב300-400 שמספיק טובה כדי להתמודד עם כולם (כל מני סמולינג בהגנה ודיבאלה חלוץ). ואז לחסוך לחבילות מיוחדות הכי שוות שאתה מוצא ולקוות לעשות את המכה בידיעה שסיכוי גבוה שהכסף הולך לפח.

אם לא הייתי מבזבז כלכך הרבה על (שכחתי איך קוראים לזה,שעולה 15 אלף להכנס לטורניר ויש 4 משחקים) כנראה שהייתה לי קבוצה של 250-300

שמתי שם קל 200 אלף והחזרתי אולי 70-80

הסוד אגב,

מדויק... וזה לא לחסוך לחבילות מיוחדות זה יותר לעשות צאלנגים רווחיים

לפתוח חבילות זה סתם נטו לשרוף כסף

מדויק... וזה לא לחסוך לחבילות מיוחדות זה יותר לעשות צאלנגים רווחיים

לפתוח חבילות זה סתם נטו לשרוף כסף

אני מתכוון בחבילות רק שחקנים או כמובן SBC. משתלמים..

צריך עזרה קטנה אם מישהו נתקל...קניתי אתמול את קאנטה ב20k,ומשום מה לא קיבלתי אותו.

יש משהו לעשות בנדון?

ואם כבר בנושא - השנה חזרתי למשחק אחרי 6/7 שנים אז הידע שלי באולטיימט הוא בסיסי,יש לי קבוצה סטנדרטית של שחקנים בין 4 ל20k וקשה לשרוד איתה גם בליגה2,,יש עוד דרכים להתארגן על שחקנים טופ/משודרגים חוץ מלקנות אותם?

מה התקציב שלך? ואני אישיתי מעדיף היברידיות, קבוצה מכמה ליגות הכוונה.

יש לי את 2 הקבוצות האלה + 20k

אין לי בעיה לשנות, יש לך הצעה?