Jump to content

Fifa 2017

orreyg

Recommended Posts

לאיזה דיליי אתה מתכוון?

אני יכול להעיד שהפוט עובד ממש ממש חלק לעומת שנים קודמות וכמעט ואין ניתוקים

מה שבפיפא הקודם היה ממש בלתי נסבל

יש נושאים שלמים בפורומים ברשת על זה שקיים דיליי בתגובה של השחקן (לכל מיני פעולות: בעיטה, מסירה וכו').

כולם גם מציינים שמדובר במשהו שקיים בסיזנס אבל לא קיים בפוט ו-EA הכניסו את זה כדי שיותר אנשים ישחקו בפוט (מרוויחים ערימות של כסף מהמוד הזה).

אני בליגה הראשונה ופשוט קל לי.. השנה זה פשוט משחק מאד קל ומרגיש שכמו נמאס לי מהמשחק מרוב שהוא פשוט.(אכזבה ענקית מפיפא 17)

החלטתי לקנות תפרו והאמת? הרבה יותר טוב מהדמו עזבו שהאיכות והדמויות פסיכיות בקטע לא נורמלי(ואוו איזה השקעה) פשוט כיף לשחק..אחלה של משחק ממליץ לכולם לקנות

אני חזרתי אחרי בערך שנתיים שלא שיחקתי פיפא, אף פעם לא הייתי כזה טוב
איכשהו תמיד מגיע לדיוויז'ן 1 אבל לא שולט במשחק

השנה ממש קשה, ההגנה פשוט הפך להיות סימולטור של משחק וזה ממש מעצבן
שחקנים יכולים להגיע לי לרחבה בקטע מזעזע
אני לא יודע אם זה באג אבל קורים מצבים ששחקנים בועטים לי 3 פעמים לשער, כולם מ20 מטר לפחות
וזה שלושה שערים... פשוט הזוי
הקטע של הקרנות לא מובן לי, אני לא מקבל הרבה גולים מקרנות בכלל
מקווה שיצא פאטץ' בקרוב, צריכים להיות פה עדכונים ותיקונים

מה כולל העדכון?איך.מעדכנים?

כן אבל אתה לא יכול לבחור מול מי אתה משחק, אתה יכול לבחור את השותף שלך הוא חייב להיות חבר שלך, יש לך באופציה של האונליין copons משהו כזה לא זוכר בדיוק את השם

וואלה התחלתי לשחק השנה בפעם הראשונה בפוט.

די כיף, אבל קשוח מאוד.

אני לא מאלה שבונים את ההרכב עפ״י chemistry אלא יותר שחקנים שאני אוהב וחושב שמתאימים למערך.

למי שצריך חלוץ:

קבאני מאכזב מאוד, בעיטות נוראיות.

למי שדי קצר בכסף ומחפש חלוץ:

אדוריץ/אדר

וואלה התחלתי לשחק השנה בפעם הראשונה בפוט.

די כיף, אבל קשוח מאוד.

אני לא מאלה שבונים את ההרכב עפ״י chemistry אלא יותר שחקנים שאני אוהב וחושב שמתאימים למערך.

למי שצריך חלוץ:

קבאני מאכזב מאוד, בעיטות נוראיות.

למי שדי קצר בכסף ומחפש חלוץ:

אדוריץ/אדר

מה זה לא עפ"י CHEMISTRY...

אם אין לך 100 CHEMISTRY ולפחות 7-8 לכל שחקן,היכולות שלהם יורדות אוטומטית

מה זה לא עפ"י CHEMISTRY...

אם אין לך 100 CHEMISTRY ולפחות 7-8 לכל שחקן,היכולות שלהם יורדות אוטומטית

מה זאת אומרת לפחות 7-8?

מישהו יודע מה זה הloyalty ? ומה זה אומר שהוא ירוק או לבן?

מה זאת אומרת לפחות 7-8?

מישהו יודע מה זה הloyalty ? ומה זה אומר שהוא ירוק או לבן?

כל שחקן מקבל כמיסטרי מ-1-10 וזה נעשה על ידי חיבור עם השחקנים שמחוברים אליו,אם הכל יהיה אדום,כלומר אין לשחקן שום קשר לשחקנים שמחוברים אליו,אז המספר יהיה 1,מה שיגרום לירידה דרסטית של היכולת שלו בזמן משחק(נגיד 1 כמיסטרי לשחקן עם 100 לקבוצה,יוריד 9 נקודות מכל הסטאטים,ואם נגיד גם הכמיסטרי של הקבוצה על 70,ירד לו 12 מכל הסטאטים)

לויאליטי זה בונוס בכמיסטרי ששחקן בקבוצה שלך מקבל אחרי 10 משחקים(או אם קיבלת אותו ממעטפה ואז הוא אוטומטית מקבל את זה),הבונוס הזה יכול לעזור לשחקנים שלא הכי מחוברים לקבוצה

דרך אגב,אם לשחקן יש 10 כמיסטרי ולקבוצה 100 כמיסטרי השחקן מקבל בונוס של 3 נקודות לסטאטים(בגלל שכרגע הוא עם כמיסטרי סטייל של בייסיק,שזה משפר את כל הסטאטים יחסית בקטנה,כדאי להציץ על עוד קלפים של כמיסטרי סטייל,יש הרבה שמאוד טובים,למשל אם אין לכם כסף לשחקנים ברמה גבוהה שהם גם מאוד מהירים,אפשר להביא אחד קצת פחות מהיר ולקנות לו קלף כמיסטרי סטייל שישפר לו את המהירות,בדרך כלל בעוד 13 נקודות אם הוא 10 והקבוצה 100 ועוד סטאט נוסף,תלוי איזה קלף הוא בחר,כרגע הקלפים שמוסיפים הכי הרבה למהירות הם יקרים יחסית,בטח האנטר שהוא בעיקר לחלוצים ומוסיף 13 למהירות ולבעיטה)

דרך אגב,אם יצא לכם לפתוח קצת מעטפות של גולד,אתם יכולים לבדוק אם בין כל השחקנים קיבלתם קלף כמיסטרי שהוא האנטר או שאדוו,הוא יביא לכם די הרבה כסף אם אתם לא צריכים אותו

בשביל זה מאוד חשוב לשמור על כמיסטרי איכותי,ולא להתפזר עם שחקנים מאלף מדינות,דבר שיפגע בסופו של דבר בשחקנים

גם שחקן שיש לו אותו לאום ואותו ליגה של המאמן שלך מקבל בונוס לכמיסטרי

אם ההסבר שלי לא הספיק,יש לכם מדריך מפורט:

http://www.fifauteam.com/fifa-17-chemistry-styles-cards/

טוב אז סוף סוף לקראת שחרור וחוזר לפיפא כמו בן אדם

מתלבט בנוגע לפלוס הזה, אם לשים על זה כסף (בתכלס משחק רק פיפא )

איזה מודים נפתחים כשאני משחק? הבנתי שהאונליין אחד נגד השני לא משהו ונתקע (יש לי אינטרנט חשמל ככה שזה לא הבעיה)

יש נושאים שלמים בפורומים ברשת על זה שקיים דיליי בתגובה של השחקן (לכל מיני פעולות: בעיטה, מסירה וכו').

כולם גם מציינים שמדובר במשהו שקיים בסיזנס אבל לא קיים בפוט ו-EA הכניסו את זה כדי שיותר אנשים ישחקו בפוט (מרוויחים ערימות של כסף מהמוד הזה).

וואלה מוריו טוב לדעת אני באמת אוכל סרט על הג'ויסטיק ועל זה שהפלואו במשחק פשוט לא זורם, באמת יש דיליי בתגובות.

מה עם העדכון הזה שהוציאו? הוא גם לPC ואם כן איך מורידים אותו, מהאוריג'ין?