Jump to content

מכבי ת"א תעמוד לדין בגלל הרימון בדרבי

liron1006

Recommended Posts

מכבי לא יצרו שום גולם, ואין שום אינדיקציה שמה שנעשה לא נעשה על דעתו, שלא לומר בהוראתו ,של גולדהאר.

אומנם רוב האנשים פה מסוגלים להתמודד עם השאלות מטפורות וכיוב' אבל כנ' שיש כאלה שמתקשים אז אני מתנצל על שימוש בדימויים והשאלות ספרותיות בפורום שדן בכדורגל.

לגבי גולדהר, זה לא על דעתו לא בידיעתו ואין לו מושג בדברים האלה עד היום.

"הצבר"

אומנם רוב האנשים פה מסוגלים להתמודד עם השאלות מטפורות וכיוב' אבל כנ' שיש כאלה שמתקשים אז אני מתנצל על שימוש בדימויים והשאלות ספרותיות בפורום שדן בכדורגל.

לגבי גולדהר, זה לא על דעתו לא בידיעתו ואין לו מושג בדברים האלה עד היום.

"הצבר"

על סמך מה בדיוק? בכל פעם שהוא התראיין נראה שהתנהלות מכבי היא לחלוטין כפי שהוא רואה ומנחה. יתרה מזאת - מנהל אחר מנהל התבטאו באופן פומבי באופן שהולם את התנהלות המועדון עד עכשיו. כל הסימנים מראים לגמרי ההפך מכפי שאתה טוען.

ואם כבר, מי בדיוק הוא אותו בוגד נכלולי, או שמא מדובר בבוגדים מרובים, שהערים עליו?

כנראה שהדעה שלי לא תהיה פופולרית במיוחד אבל אני דווקא בעד פתיחת אבוקות, רימונים ושימוש בפירוטכניקה מכיוון שזה לא מקובל עלי שכמעט בכל מדינת כדורגל נורמטיבית בעולם אין שום בעיה להדליק פירוטכניקה, זה נותן צבע ואווירה למשחק ומוסיף התלהבות לקהל ולשחקנים, ורק זה מה שחשוב! לא עסקנים, לא בתי דין עם שופטים מתקופת תרפ"ת ולא משטרה שכולם רוצים לעשות סיבוב על אוהדי הכדורגל ובעלי הקבוצות במקום חס וחלילה לעשות את עבודתם.

אתה חצי צודק, חצי מבלבל את המוח על דברים שאין לך מושג בהם.

האמת (המאוד מפתיעה) היא שאין אף אחד שמתנגד לפירו, הבעיה היא שאף אחד לא מוכן לקחת אחריות לאשר אותו.

בעבר היו לנו פגישות מוצלחות במשרד לביטחון פנים לגבי אישור פירו. המשרד לביטחון פנים תמך עקרונית במיסוד הפירו.

גם המשטרה בעד אישור פירו אבל בתנאי אחד שיורידו מהם את האחריות ( בגלל הצד המשפטי/פלילי) ופה כמובן הכל נפל.

למה זה נפל? כי כל אחד מפחד על התחת שלו. המשטרה, חברי הכנסת, המומחים וכד' ככה יוצא שכדי לאפשר פירו צריך:

א. ועדת מומחים שתקבע שפירו זה לא מסוכן או יותר נכון מה מותר ומה אסור בפירו ותקבע תקנים ( מותר אבוקה עד 2.5 ס"מ עובי בתנאי שאין יותר מ 4000 איש ביציע ).

ב. להעביר חוק בכנסת

ג. שתמצא מי יהיה מוכן לקחת אחריות על האירוע בתנאים האלה של הפירו.

זה כמובן לא יקרה כי מתי שהוא יהיה אמיר ראנד 2 (גירסת הפירו), אז יעופו תביעות במיליונים ותביעות בפלילים נגד כל מי שמעורב.

אנחנו גיבורים מאחרי המקלדת אבל אף פקיד בכיר לא יסכן את עצמו בשביל להסדיר את הפירו, המון שעות עבודה הושקעו על ידי הרבה אנשים עד שהפנמנו את זה.

"הצבר"

על סמך מה בדיוק? בכל פעם שהוא התראיין נראה שהתנהלות מכבי היא לחלוטין כפי שהוא רואה ומנחה. יתרה מזאת - מנהל אחר מנהל התבטאו באופן פומבי באופן שהולם את התנהלות המועדון עד עכשיו. כל הסימנים מראים לגמרי ההפך מכפי שאתה טוען.

ואם כבר, מי בדיוק הוא אותו בוגד נכלולי, או שמא מדובר בבוגדים מרובים, שהערים עליו?

הפוך גוטה גולדהר תמיד מתנגד לדברים האלה ומדבר גם על חינוך לערכים והאפשרות לקדם ערכים דברים דרך הספורט. חוץ מזה נראה לי שאתה בכלל לא מבין לא מה היה ולא על מה אני מדבר.

כנראה שהדעה שלי לא תהיה פופולרית במיוחד אבל אני דווקא בעד פתיחת אבוקות, רימונים ושימוש בפירוטכניקה מכיוון שזה לא מקובל עלי שכמעט בכל מדינת כדורגל נורמטיבית בעולם אין שום בעיה להדליק פירוטכניקה, זה נותן צבע ואווירה למשחק ומוסיף התלהבות לקהל ולשחקנים, ורק זה מה שחשוב! לא עסקנים, לא בתי דין עם שופטים מתקופת תרפ"ת ולא משטרה שכולם רוצים לעשות סיבוב על אוהדי הכדורגל ובעלי הקבוצות במקום חס וחלילה לעשות את עבודתם.

אני משווה את המצב למה שקורה עם מריחואנה, זה כבר ברור כמעט לכולם שאין שום בעיה אלא להפך היתרונות עולים ובגדול על החסרונות אבל מכיוון שזה מתאים ליותר מידי בעלי אינטרסים אז זה עדיין בגדר מעשה פלילי והופך מאות אלפי אנשים לפושעים בעל כורחם. מה זה אומר שצריך להפסיק לעשן או דווקא לדאוג ולדחוף ללגליזציה גם במחיר של עברה על החוק? אז אני רואה את המצב של הפירוטכניקה והלגליזציה כדומה רק שבמקרה של הפירוטכניקה במקום שכל הקהלים והקבוצות יעשו יד אחת כנגד כל העסקנים הם משום מה החליטו ללכת איתם יד ביד ולהצדיק הענשה של מי שלא מקובל עליהם ההנחתות המטופשות שלהם.

אני מבין את הנקודה שלך. ההבדל הוא שכשאתה מדליק ג'וינט בבית הסיכוי שתענד על כך הוא אפסי. כשאתה מדליק אבוקה באצטדיון, הקבוצה תענש בוודאות בצורה זו או אחרת.

תתבייש, אנשים כמוך שבעד תביעות אישיות של מכבי נגד אוהדים ? זה אנשים שכל החיים שלהם זה מכבי והם באים לכל מגרש בכל מצב. כפוי טובה.

היית צריך לעשות את זה קצת יותר תוקפני ומחוספס :)

מה הסיכוי שאלה שהדליקו את האבוקה הם לא אוהדי מכבי והם של קבוצות אחרות שפשוט רוצים להרוס לנו ? אני פשוט מתקשה להבין את הטיפשות הזאת.

אבל האמת ? אין לנו מה להתלונן למנהלת, העונשים יגיעו בצדק האמת ביגלל חבורה של שימפנזות.

אני מבין את הנקודה שלך. ההבדל הוא שכשאתה מדליק ג'וינט בבית הסיכוי שתענד על כך הוא אפסי. כשאתה מדליק אבוקה באצטדיון, הקבוצה תענש בוודאות בצורה זו או אחרת.

היית צריך לעשות את זה קצת יותר תוקפני ומחוספס :)

העונשים שאנחנו מקבלים משגעים אותי בין אם מדובר על הרדיוסים שאנחנו האוהדים סובלים מהם ובין אם מדובר על הקנסות הבזיוניים שהקבוצה ומיץ' צריכים לספוג, אבל עוד יותר מעצבן אותי שמתוך מקובעות/צרות עין/בצע כסף הופכים אוהדים לפושעים ומענישים על הדרך כלכך הרבה אנשים שלא מגיע להם.

העונשים שאנחנו מקבלים משגעים אותי בין אם מדובר על הרדיוסים שאנחנו האוהדים סובלים מהם ובין אם מדובר על הקנסות הבזיוניים שהקבוצה ומיץ' צריכים לספוג, אבל עוד יותר מעצבן אותי שמתוך מקובעות/צרות עין/בצע כסף הופכים אוהדים לפושעים ומענישים על הדרך כלכך הרבה אנשים שלא מגיע להם.

אני לא חושב שזה מצדיק רישום פלילי. אבל כל עוד במצב הנוכחי הקבוצה חוטפת פעם אחר פעם, ואלפי אוהדים סובלים בגלל המצב הזה ואותם אוהדים שפותחים אבוקות יודעים מה ההשלכות אז כן- שהקבוצה תודיע שבפעם הבאה היא תובעת אוהד שגרם לעונש ותעמוד בזה. זו תהיה הפעם האחרונה שידליקו אבוקות, תהיה בטוח.

במקביל, אפשר בהחלט לנסות ולקדם בצורה מסודרת הכשרה של אבוקות.

אני גם חושב שיש מסים לא הוגנים. אז יאללה, בוא פשוט לא נשלם אותם!!!

איזה מגזימים אתם כולה אבוקות מה הסיפור.

באמת שלא בא לי להיות מכביסל.

איזה חלק פחות בא לך? מעל 100 תארים או היעדר אלימות וגועל נפש ביציעים?

לא מצדיק את הרימוני עשן וכל זה רק בגלל שזה אסור

אבל כלומניקים פה בפורום שהקשר היחיד שלהם למכבי זה הפורום רושמים מהרסיך ומחרביך

לאן הגענו?!

אתה לא מכיר אותי אז אל תדבר עליי או על אחרים! (ואני מנוי כבר שנים רבות,לא שאני חייב לך הסבר) וכן אני ארשום עוד אלף פעם מהרסיך ומחרביך. מי שזורק רימון כשאסור הוא הורס את המועדון מבפנים ושישלם על זה במקום שלו במגרש ובעיקר בכיס.

לפחות נשחק בטדי

פחות נסיעות לנתניה, הרווחנו

מי בדיוק הרוויח? יש מצב גדול שאני לא אצליח להגיע למשחק בגלל שזה בירושלים. ותודה לרדיוסים נמאס כבר

תענוג לגלות שהמשקיף במשחק, רונן הרשקו, הוא בן בית וחבר במאפייה של משפחת לוזון.

אפס מאופס, מתפלל ליום בו תיפתח חקירה פלילית על אופן המינויים בהתאחדות, הכספים שנעלמו והפרשות שטוייחו.

סמרטוט.

אתה לא מכיר אותי אז אל תדבר עליי או על אחרים! (ואני מנוי כבר שנים רבות,לא שאני חייב לך הסבר) וכן אני ארשום עוד אלף פעם מהרסיך ומחרביך. מי שזורק רימון כשאסור הוא הורס את המועדון מבפנים ושישלם על זה במקום שלו במגרש ובעיקר בכיס.

עזוב, זה רפי. תתעלם.