Jump to content

מכבי ת"א תעמוד לדין בגלל הרימון בדרבי

liron1006

Recommended Posts

אנחנו ברדיוס קבוע!! לפחות ל 2 עונות הקרובות, ככה שזה לא משנה נתניה טדי או לרנקה.

הבעיה היחידה זה שמצטרף לזה קנס שערוריתי (כי למיץ יש איך לשלם)

היכונו לתגובות כמו -

"אבל אותם לא הענישו"

"למה להם לא הפעילו את העונש על תנאי"

"תפסיקו לצאת על הארגון אתם לא יודעים על מה מדובר בכלל"

"מי שרוצה יכול לבוא לגוש ולדבר איתו פנים מול פנים"

אולי (ואני אסתכן בלהישמע נאיבי ותמים) אם הארגון שכביכול מייצגים את אוהדי מכבי תל אביב לא היה מנצל כל משחק בלגרום לקבוצה להיענש ולקבל קנסות ודיונים בבתי דין וכל זה - היה יכול להיות יותר קל לנסות לשנות דברים כי היה מישהו שאפשר לדבר איתו....

אני לא רואה מישהו מההנהלה אומר לעצמו "אההה הנה אלה שבגללם קיבלנו מינוס נקודה ורדיוס - בואו נשמע מה יש להם להגיד על מחירי הכרטיסים/העברת הדרבי לסמי עופר או כל דבר אחר" .

שכחת את "מה אתם רוצים שנהפוך להיכל נוקיה?! (אגב, זה כבר היכל מנורה מבטחים). קהל של קונצרטים שרק מוחא כפיים ושורק בוז?!" כאילו אין אופציה ל פאורה ושירים בלי משהו שיגרום לקבוצה לקבל קנסות, רדיוסים והורדת נקודות.

לא מבין למה מכבי צריכה להענש כל פעם בגלל מחדלים של המשטרה שלא מצבעת את העבודה שלה כמו שהיא אמורה.

יש להם 2 דברים לעשות: לשמור על סדר ולמנוע כניסת אמל"ח והתפרעויות. למה משלמים על אבטחה אם היא לא מאבטחת?

הגיע הזמן להפסיק עם הקטנת הראש הזו.

אדם נכנס לחנות חרסינה והפיל את כל הפסלים על הרצפה בכוונה. הוא יכנס לכלא? לא. הוא יקנס על ידי המשטרה? לא. בעל החנות יגיש נגדו תביעה והוא ישלם לו על כל הנזקים.

אם אתמול הבן אדם נתפס, שמכבי תגיש נגדו תביעה אזרחית על כל הנזקים שנגרמו לה + ביטול המנוי + בקשה למתן צו הרחקה ממשחקי הקבוצה. שרק הייצוג המשפטי בכל ההליכים יעלה לאותו בחור 100 אלף שקל.

האדם היחידי שממש שינה את עורו הוא אוהד בית"ר שקילל את קורנפיין, אחרי שקיבל פסק דין של מאות אלפי שקלים על הראש. פתאום הוא מרצה בבתי ספר נגד אלימות.

כנראה שהדעה שלי לא תהיה פופולרית במיוחד אבל אני דווקא בעד פתיחת אבוקות, רימונים ושימוש בפירוטכניקה מכיוון שזה לא מקובל עלי שכמעט בכל מדינת כדורגל נורמטיבית בעולם אין שום בעיה להדליק פירוטכניקה, זה נותן צבע ואווירה למשחק ומוסיף התלהבות לקהל ולשחקנים, ורק זה מה שחשוב! לא עסקנים, לא בתי דין עם שופטים מתקופת תרפ"ת ולא משטרה שכולם רוצים לעשות סיבוב על אוהדי הכדורגל ובעלי הקבוצות במקום חס וחלילה לעשות את עבודתם.

אני משווה את המצב למה שקורה עם מריחואנה, זה כבר ברור כמעט לכולם שאין שום בעיה אלא להפך היתרונות עולים ובגדול על החסרונות אבל מכיוון שזה מתאים ליותר מידי בעלי אינטרסים אז זה עדיין בגדר מעשה פלילי והופך מאות אלפי אנשים לפושעים בעל כורחם. מה זה אומר שצריך להפסיק לעשן או דווקא לדאוג ולדחוף ללגליזציה גם במחיר של עברה על החוק? אז אני רואה את המצב של הפירוטכניקה והלגליזציה כדומה רק שבמקרה של הפירוטכניקה במקום שכל הקהלים והקבוצות יעשו יד אחת כנגד כל העסקנים הם משום מה החליטו ללכת איתם יד ביד ולהצדיק הענשה של מי שלא מקובל עליהם ההנחתות המטופשות שלהם.

הגיע הזמן להפסיק עם הקטנת הראש הזו.

אדם נכנס לחנות חרסינה והפיל את כל הפסלים על הרצפה בכוונה. הוא יכנס לכלא? לא. הוא יקנס על ידי המשטרה? לא. בעל החנות יגיש נגדו תביעה והוא ישלם לו על כל הנזקים.

אם אתמול הבן אדם נתפס, שמכבי תגיש נגדו תביעה אזרחית על כל הנזקים שנגרמו לה + ביטול המנוי + בקשה למתן צו הרחקה ממשחקי הקבוצה. שרק הייצוג המשפטי בכל ההליכים יעלה לאותו בחור 100 אלף שקל.

האדם היחידי שממש שינה את עורו הוא אוהד בית"ר שקילל את קורנפיין, אחרי שקיבל פסק דין של מאות אלפי שקלים על הראש. פתאום הוא מרצה בבתי ספר נגד אלימות.

בדיוק, יש אנשים שמבינים רק דרך הכיס הפרטי שלהם!

האוהד של בית"ר הוא דוגמה מצויינת!

כנראה שהדעה שלי לא תהיה פופולרית במיוחד אבל אני דווקא בעד פתיחת אבוקות, רימונים ושימוש בפירוטכניקה מכיוון שזה לא מקובל עלי שכמעט בכל מדינת כדורגל נורמטיבית בעולם אין שום בעיה להדליק פירוטכניקה, זה נותן צבע ואווירה למשחק ומוסיף התלהבות לקהל ולשחקנים, ורק זה מה שחשוב! לא עסקנים, לא בתי דין עם שופטים מתקופת תרפ"ת ולא משטרה שכולם רוצים לעשות סיבוב על אוהדי הכדורגל ובעלי הקבוצות במקום חס וחלילה לעשות את עבודתם.

אני משווה את המצב למה שקורה עם מריחואנה, זה כבר ברור כמעט לכולם שאין שום בעיה אלא להפך היתרונות עולים ובגדול על החסרונות אבל מכיוון שזה מתאים ליותר מידי בעלי אינטרסים אז זה עדיין בגדר מעשה פלילי והופך מאות אלפי אנשים לפושעים בעל כורחם. מה זה אומר שצריך להפסיק לעשן או דווקא לדאוג ולדחוף ללגליזציה גם במחיר של עברה על החוק? אז אני רואה את המצב של הפירוטכניקה והלגליזציה כדומה רק שבמקרה של הפירוטכניקה במקום שכל הקהלים והקבוצות יעשו יד אחת כנגד כל העסקנים הם משום מה החליטו ללכת איתם יד ביד ולהצדיק הענשה של מי שלא מקובל עליהם ההנחתות המטופשות שלהם.

אפילו בMls זה חוקי, בכל מקרה הייתי שמח אם ההנהלה שלנו היתה מובילה בשינוי התפיסה לגבי פירו ע״ע מלחמה במחוקק ולא באוהדים.

לא יאומן שעדיין לא קם בעל בית שאומר ״המלך הוא עירום״ על השטות הזאת.

אתה מנסה להרוס את מכבי מבפנים כמו את הליכוד אה? ;)

מאוד פשוט: לאתר את מי שזרק ותביעה של המועדון נגדו.

תתבייש, אנשים כמוך שבעד תביעות אישיות של מכבי נגד אוהדים ? זה אנשים שכל החיים שלהם זה מכבי והם באים לכל מגרש בכל מצב. כפוי טובה.

הלוואי שהפנאטיקס יגלו יוזמה וירתמו את שאר הארגונים בליגה למען לגליזציה של פירו

לדעתי הם יופתעו מכמות התמיכה שהם יקבלו, ובמצב הנוכחי של המנהלת (אין מגרשים, והבעלים שרוצים להימנע מקנסות) עם כל "החדשנות" שהם מנסים לשדר, לא אפול מהכיסא אם זה יעבור.

תתבייש, אנשים כמוך שבעד תביעות אישיות של מכבי נגד אוהדים ? זה אנשים שכל החיים שלהם זה מכבי והם באים לכל מגרש בכל מצב. כפוי טובה.

אותו אדם שבוחר במודע להדליק אבוקה למרות שהוא יודע שזה יגרור קנס כספי כבד ו/או לגרום לעשרות אלפי אוהדים לנסוע עוד 50-60 קמ בשביל משחק בית.

בכלל לא רלוונטי כמה שנים הוא אוהד מכבי ולאיזה משחקים הוא מגיע,הוא פוגע במודע במכבי ובקהל והוא היחיד שצריך לשלם על זה.

אני מאוד מקווה שאתה צוחק גבר...

אם כל החיים שלו זה מכבי והיא כל כך חשובה לו,אני מאוד אשמח אם הוא יארגן מכספו האישי הסעה לסמי עופר אחרי שנקבל רדיוס בגלל מזדיין בתחת אחד

לא רוצה אוהדים כאלה.לא מדובשך ולא מעוקצך,לא צריך שיתרום למכבי ולא שיהרוס,כרגע הוא הורס

שיתבעו לו את הצורה(אולי ברגע שלא יהיה לו גרוש הוא לא יוכל לבוא לראות את מכבי ולעשות בלאגנים) ואת הכסף שיוציאו ממנו יממנו לאוטובוסים לאוהדים

מכבי יצרו את הגולם הזה עכשיו הם משלמים את המחיר.

מה שעצוב לי שמי שמשלם את המחיר משני הכיוונים זה גולדהר שהוא איש זהב שאנשים שהוא מינה בגדו בו ובדרכו.

"הצבר"

רוצה שינוי תפיסה? שינוי חקיקה? תגיש בג"ץ, תעשה לובי במנהלת. סתם לעבור על החוק לא יביא אותך לשום מקום.

בנוגע לליזליזציה של פירו:

ברוב העולם פירו לא חוקי, פשוט שם זה לא מזיז כ"כ לאנשים ומקסימום מקבלים איזה קנס של 5 אלף יורו על פירו בצ'מפיונס ליג (}בליגות המקומיות או שהקנס מזערי או שהוא לא קיים ופשוט מתעלמים מזה).

מכבי יצרו את הגולם הזה עכשיו הם משלמים את המחיר.

מה שעצוב לי שמי שמשלם את המחיר משני הכיוונים זה גולדהר שהוא איש זהב שאנשים שהוא מינה בגדו בו ובדרכו.

"הצבר"

מכבי לא יצרו שום גולם, ואין שום אינדיקציה שמה שנעשה לא נעשה על דעתו, שלא לומר בהוראתו ,של גולדהאר.

אז אדם אחד עשה שטות במודע, כשהוא יודע שכל האוהדים וגם הקבוצה ידפקו בגללו וזה לא הזיז לו? וכל זה בשביל מה? לצאת איזה גבר בעייני מי? לרוב מדובר בילדים מגודלים בלי הרבה שכל שמשמשים כקוף כדי שבסוף יפילו עליהם את זה.

סלח לי, לאןתו אדם שעשה את זה לא מגיע כלום ולא משנה כמה זמם הוא אוהד מכבי. שיתבעו אותו על כל שקל הפסד לקבוצה ולאוהדים.

אז אדם אחד עשה שטות במודע, כשהוא יודע שכל האוהדים וגם הקבוצה ידפקו בגללו וזה לא הזיז לו? וכל זה בשביל מה? לצאת איזה גבר בעייני מי? לרוב מדובר בילדים מגודלים בלי הרבה שכל שמשמשים כקוף כדי שבסוף יפילו עליהם את זה.

סלח לי, לאןתו אדם שעשה את זה לא מגיע כלום ולא משנה כמה זמם הוא אוהד מכבי. שיתבעו אותו על כל שקל הפסד לקבוצה ולאוהדים.

אני ציני... כבר לא כיף פה כמו פעם.

לא מצדיק את הרימוני עשן וכל זה רק בגלל שזה אסור

אבל כלומניקים פה בפורום שהקשר היחיד שלהם למכבי זה הפורום רושמים מהרסיך ומחרביך

לאן הגענו?!