Jump to content

מוכן לעשות הכל

Sawyer

Recommended Posts

במשחק של ב"ש נגד אולימפיאקוס, לא זוכר מי שידר, הייתה קרן לזכות ב"ש וכידוע במצבים כאלה המגנים הם לרוב אלה שנשארים מאחור.

הגביהו את הכדור, והוא הורחק ונשלח קדימה לעבר החלוץ, ודוידזאדה הגיע ראשון לחלץ את הכדור, שנשלח לכיוון האגף הימני של ההגנה בב"ש.

השדר תיאר את המהלך כ"סגירה אלכסונית מצויינת של דוידזאדה" ושיבח אותו שהגיע מהאגף השמאלי לעזור באגף הימני בהגנה. רציתי לזרוק את השלט על הטלוויזיה.

נימני אוהב לחזור על ביטויים פעמיים כשבפעם השנייה הוא מדגיש אותו יותר.

"מכבי ת"א לא טובה. מכבי ת"א לא טובה."

עדיף מאלי אוחנה, כל דבר שהשדרן אומר לו הוא אומר :" כן ... " ואז חוזר בדיוק על אותם הדברים שהשדרן אמר.

לדוגמה:

שדרן:" מכבי חיפה לא מספיק מסודרת טקטקית, יכול להיות שזה בגלל השלב המוקדם של העונה"

אוחנה:" כן, מכבי חיפה לא מספיק מסודרת מבחינה טקטית אבל צריך לזכור שזאת תחילת העונה ".

אני לא מבין איך הוא מצליח למרוח שידורים שלמים שהוא רק חוזר אחרי מה שאומרים לו...

עדיף מאלי אוחנה, כל דבר שהשדרן אומר לו הוא אומר :" כן ... " ואז חוזר בדיוק על אותם הדברים שהשדרן אמר.

לדוגמה:

שדרן:" מכבי חיפה לא מספיק מסודרת טקטקית, יכול להיות שזה בגלל השלב המוקדם של העונה"

אוחנה:" כן, מכבי חיפה לא מספיק מסודרת מבחינה טקטית אבל צריך לזכור שזאת תחילת העונה ".

אני לא מבין איך הוא מצליח למרוח שידורים שלמים שהוא רק חוזר אחרי מה שאומרים לו...

תשים לב שזביק זלצר תמיד אומר כן לפני שהוא מתחיל לדבר.

תמיד.

תמיד!

לא מאמין שהולכים לסבול את בוני כל העונה

אומנם הוא עדיף על שרף כמובן אבל הוא כל כך בלתי נסבל

וגם נמאס לי מעמיחי שפיגלר

הייתי נותן ליהונתן כהן/יעקובי