Jump to content

השיר החדש?

liranosi

Recommended Posts

לא הבנתי, אם מישהו שר כל המשחק או יושב בלילה להכין תפאורה, זה מקנה לו לגיטימציה לעלות לקבוצה ברדיוסים וקנסות?

זה כתוב בתקנון? על המנוי?

אין לי כוח בכלל להתמודד עם כל הזבל והזיוני מוח שיש בנושא הזה אז נעשה את זה יותר פשוט, בואו נדבר מספרית.

אני מתייחס בכוונה לגרעין הקשה של מכבי כאל הארגון החזק והמעטפת שלו באותה תקופה כי גם פעם וגם היום יש המון דברים שלא אנשי הארגון עצמם עושים אבל עדין מייחסים את זה אליהם.

מספרית בתקופת השחקן נכתבו והיו יותר שירים עלק גזעניים מאשר בתקופת הפנאטיקס.

מספרית בתקופת השחקן נכתבו והיו יותר שירים ארסים מאשר בתקופת הפנאטיקס.

מספרית נדלקו יותר אבוקות ורימוני עשן בתקופת השחקן מאשר בתקופת הפאנטיקס.

מספרית ועובדתית, בתקופת השחקן הקהל של מכבי עשה דברים הרבה יותר חמורים מאשר בתקופת הפאנטיקס.

אתם מדברים כאילו השחקן בדרך שלו קיבל מכם איזה תמיכה והדרך של הפאנטיקס גורמת לחוסר תמיכה...

השחקן בכמעט עשור האחרון שלו קיבל מהקהל הזה בעיקר אדישות במקרה הטוב וסכינים בגב במקרה הרע אז אל תנסו למכור לי סיפורים.

כי כשהשחקן קרא לכם להפגנות מול מכבי או ההתאחדות כשהיה צריך ברוב המקרים הוא מצא את עצמו עם עוד 30 איש בערך שנמצאים גם היום.

כי השחקן בזמן משחקים קיבל אלף נאצות מהקהל הזה ושקיות גרעינים שהתעופפו לכיוון הגוש.

אז מה כן השתנה?

-קודם כל אתם הדוגמא המושלמת לאיך נראה אדם שעובר שטיפת מוח ע"י התקשורת, ההתאחדות, ההנהלה ואפילו ראדי. כי תאהבו את זה או לא אתם יוצאים כנגד דברים שכל בלומפילד לקח בהם חלק, היה נהנה מהם, עשה ושר דברים גרועים יותר. ואם אתם רוצים לשקר לעצמכם שלא ומה פתאום אתם מוזמנים אבל אין אדומים היה מהשירים שכל האצטדיון היה שר בשגעת ולא היה פה אחד שלא אונן במשך שבועיים על תצוגות הפירו ועל הרימונים ביציעים של הפועל ואני בכלל לא מדבר על השירים לאבוקסיס גרשון וטועמה.

-התפשטות המחלה הסופנית שנקראת PC בתרבות העולם בכלל והטיפטוף שלה גם לכדורגל כמו לכל מקום.

-ההתפשטות הטכנולוגית, פעם הפורום הזה היה הבית של הגרעין הקשה של הקהל ועוד כמה עשרות שלא היו מתוכו היו הקול פה כי הם היו היחידים שהיה להם מספיק אכפת לדון במכבי 24\7 אבל בימינו כל בן אדם רוצה להשמיע את דעתו ובטוח שהיא זאת שנכונה וקובעת אז הפורום והפייסבוקים התמלאו באנשים שהם לא חלק מהגרעין הקשה שלא מפסיקים לדבר בפטרונות והתנשאות בלתי נסבלת עד שפשוט הגרעין הקשה התייאש מכם כי הוא יודע שגם ככה בסוף הוא זה שמתפקד במגרשים אז הוא נעלם לכם מהפלטפורמות הדיגיטליות ונותן לכם לדון ביניכם לבין עצמכם כי הרי אתם מאוד אוהבים לשמוע כמה שאתם צודקים ולשמור על דרך החשיבה הקולקטיבית וחס וחלילה שמישהו יחשוב אחרת.

בפועל המצב לא מאוד שונה בין פעם להיום אולי חוץ מהעניין שגיליתם את האינטרנט שעוזר לכם להתסיס אחד את השני על שטויות ומאפשר לכם להתארגן לשריקות בוז כשמישהו חס וחלילה חורג ממה שנראה בעיניכם.

יש את אלה שבשבילם מכבי באה לידי ביטוי בחיי ארגונים ויש את אלה שבשבילם זה לבוא ולראות משחק ואולי לדבר ולקרוא קצת באינטרנט אבל לא מעבר.

לבטל אחד את השני הצדדים לא יצליחו, פעם פשוט כל אחד התעסק בשלו זה הכל.

שכחת משהו אחד שהשתנה - כל יתר העולם שמסביב.

בשנות ה- 70 קצינים בצה"ל זיינו את הפקידות שלהם בין ישיבה לישיבה, ולאף אחד לא היה אכפת. ב- 2016 זה לא לגיטימי. על אותו עקרון, בשנת 2003 לאף אחד לא היה אכפת משיר גזעני. ב- 2016 כן.

אני חושב שאם באמת האוהדים היו מתרעמים על השיר, על השורה הספציפית הזאת, הארגון כן היה קשוב אליהם, איך אני יודע? כשהרימו קול צעקה אתמול, הארגון נבהל והוריד את השורה המלאה מהפוסט, והשאיר רק את ניקח לכם את הבנות עם שלוש נקודות...

אבל במקום זאת אתם רק מתנגחים בארגון ומוציאים טונה של רפש.

יש צדק בטענות של הארגון, קודם כל השיר לא חדש!! שמעתי אותו כבר בעונה שעברה, דבר שני, יש הרבה צביעות, זה נכון שהשיר הזה גורם לסלידה גם לי אישית,אבל מה עם "כל אדום צריך לרגום" לשחוט/לזיין את כל האדומים" וכד' ובאמת שאין לזה סוף.

ואל תבואו ותגידו לי הנה עובדה אנחנו באים שנים בטענות להפסיק לשיר על טועמה. זה פשוט לא אותו דבר, עקרונית הם נלחמו על זה שאין שום בעיה בשיר הזה, וגם אם כולם צועקים שזה גזעני וגזעני, אני לא יודע גזעני לא גזעני, הרוב של הקהל איתם בנושא בזה, ולכן המשיכו וימשיכו, וגם בית הדין נכנע, ירד מהעץ, והפסיק לתת על זה עונשים הזויים.

קסטור וקנטור, עזבו רגע את הויכוח אם ליגיטימי או לא, עזבו רגע את העולם שהשתנה. זה ברור לגמרי שמה שהיה קונצנזוס פעם, היום הרבה מסתייגים ממנו (טועמה מבל זו אחת הדוגמאות המובהקות). הנקודה היא לא אם אתה מסכים שזה ראוי לשיר או לא וכו' זה ויכוח שלכל אחד יהיה דעה לכאן או לכאן, הנקודה היא שבית הדין התחיל ליישם עונשים כבדים על הדברים האלה. טועמה מחבל היה פעם להיט בכל משחק של הפועל מול כל קבוצה בליגה למעט סכנין, פתאום מענישים על זה. וכנ"ל בדוגמאות אחרות.

אז נכון שזה דבילי להעניש על זה אבל כאן בדיוק עובר הקו לדעתי, אם מקבלים עונשים על דברים כאלו, גם אם זה לא צודק לתת עונשים על חלק מהדברים, אבל בפועל מקבלים על זה עונש - אל תעשה אותו. הרי טובת הקבוצה מעל הכל.

איזה עולם עדיף, של היום או של פעם זו לא הנקודה כאן.
ההסתייגות בעיקר נובעת בגלל העונשים שאתה חוטף.

לא הבנתי, אם מישהו שר כל המשחק או יושב בלילה להכין תפאורה, זה מקנה לו לגיטימציה לעלות לקבוצה ברדיוסים וקנסות?

הארגון יוצר יותר הכנסות מאשר הפסדים למכבי

קסטור וקנטור, עזבו רגע את הויכוח אם ליגיטימי או לא, עזבו רגע את העולם שהשתנה. זה ברור לגמרי שמה שהיה קונצנזוס פעם, היום הרבה מסתייגים ממנו (טועמה מבל זו אחת הדוגמאות המובהקות). הנקודה היא לא אם אתה מסכים שזה ראוי לשיר או לא וכו' זה ויכוח שלכל אחד יהיה דעה לכאן או לכאן, הנקודה היא שבית הדין התחיל ליישם עונשים כבדים על הדברים האלה. טועמה מחבל היה פעם להיט בכל משחק של הפועל מול כל קבוצה בליגה למעט סכנין, פתאום מענישים על זה. וכנ"ל בדוגמאות אחרות.

אז נכון שזה דבילי להעניש על זה אבל כאן בדיוק עובר הקו לדכתי, אם מקבלים עונשים על דברים כאלו, גם אם זה לא צודקלתת עונשים על חלק מהדברים אבל בפועל מקבלים על זה עונש - אל תעשה אותו. הרי טובת הקבוצה מעל הכל.

איזה עולם עדיף, של היום או של פעם זו לא הנקודה כאן.

ההסתייגות בעיקר נובעת בגלל העונשים שאתה חוטף.

אני חושב שזאת בדיוק הייתה הנקודה של קסטור.

אין לי כוח בכלל להתמודד עם כל הזבל והזיוני מוח שיש בנושא הזה אז נעשה את זה יותר פשוט, בואו נדבר מספרית.

אני מתייחס בכוונה לגרעין הקשה של מכבי כאל הארגון החזק והמעטפת שלו באותה תקופה כי גם פעם וגם היום יש המון דברים שלא אנשי הארגון עצמם עושים אבל עדין מייחסים את זה אליהם.

מספרית בתקופת השחקן נכתבו והיו יותר שירים עלק גזעניים מאשר בתקופת הפנאטיקס.

מספרית בתקופת השחקן נכתבו והיו יותר שירים ארסים מאשר בתקופת הפנאטיקס.

מספרית נדלקו יותר אבוקות ורימוני עשן בתקופת השחקן מאשר בתקופת הפאנטיקס.

מספרית ועובדתית, בתקופת השחקן הקהל של מכבי עשה דברים הרבה יותר חמורים מאשר בתקופת הפאנטיקס.

***מספרית - השחקן היה קיים 13 שנה והפנאטיקס 3 שנים***

אתם מדברים כאילו השחקן בדרך שלו קיבל מכם איזה תמיכה והדרך של הפאנטיקס גורמת לחוסר תמיכה...

השחקן בכמעט עשור האחרון שלו קיבל מהקהל הזה בעיקר אדישות במקרה הטוב וסכינים בגב במקרה הרע אז אל תנסו למכור לי סיפורים.

***בעשור האחרון לכל הקהל כבר נשבר הזין ממלחמות הארגונים אז כבר לא היה אכפת לו מאף ארגון.***

כי כשהשחקן קרא לכם להפגנות מול מכבי או ההתאחדות כשהיה צריך ברוב המקרים הוא מצא את עצמו עם עוד 30 איש בערך שנמצאים גם היום.

כי השחקן בזמן משחקים קיבל אלף נאצות מהקהל הזה ושקיות גרעינים שהתעופפו לכיוון הגוש.

אז מה כן השתנה?

-קודם כל אתם הדוגמא המושלמת לאיך נראה אדם שעובר שטיפת מוח ע"י התקשורת, ההתאחדות, ההנהלה ואפילו ראדי. כי תאהבו את זה או לא אתם יוצאים כנגד דברים שכל בלומפילד לקח בהם חלק, היה נהנה מהם, עשה ושר דברים גרועים יותר. ואם אתם רוצים לשקר לעצמכם שלא ומה פתאום אתם מוזמנים אבל אין אדומים היה מהשירים שכל האצטדיון היה שר בשגעת ולא היה פה אחד שלא אונן במשך שבועיים על תצוגות הפירו ועל הרימונים ביציעים של הפועל ואני בכלל לא מדבר על השירים לאבוקסיס גרשון וטועמה.

-התפשטות המחלה הסופנית שנקראת PC בתרבות העולם בכלל והטיפטוף שלה גם לכדורגל כמו לכל מקום.

-ההתפשטות הטכנולוגית, פעם הפורום הזה היה הבית של הגרעין הקשה של הקהל ועוד כמה עשרות שלא היו מתוכו היו הקול פה כי הם היו היחידים שהיה להם מספיק אכפת לדון במכבי 24\7 אבל בימינו כל בן אדם רוצה להשמיע את דעתו ובטוח שהיא זאת שנכונה וקובעת אז הפורום והפייסבוקים התמלאו באנשים שהם לא חלק מהגרעין הקשה שלא מפסיקים לדבר בפטרונות והתנשאות בלתי נסבלת עד שפשוט הגרעין הקשה התייאש מכם כי הוא יודע שגם ככה בסוף הוא זה שמתפקד במגרשים אז הוא נעלם לכם מהפלטפורמות הדיגיטליות ונותן לכם לדון ביניכם לבין עצמכם כי הרי אתם מאוד אוהבים לשמוע כמה שאתם צודקים ולשמור על דרך החשיבה הקולקטיבית וחס וחלילה שמישהו יחשוב אחרת.

בפועל המצב לא מאוד שונה בין פעם להיום אולי חוץ מהעניין שגיליתם את האינטרנט שעוזר לכם להתסיס אחד את השני על שטויות ומאפשר לכם להתארגן לשריקות בוז כשמישהו חס וחלילה חורג ממה שנראה בעיניכם.

יש את אלה שבשבילם מכבי באה לידי ביטוי בחיי ארגונים ויש את אלה שבשבילם זה לבוא ולראות משחק ואולי לדבר ולקרוא קצת באינטרנט אבל לא מעבר.

לבטל אחד את השני הצדדים לא יצליחו, פעם פשוט הרוב הגדול היו בגישה של כל אחד מתעסק בשלו זה הכל.

על החלק האחרון בהודעה שלך אגיב כאן:

זה יפה לקחת את שני הקצוות של הסקאלה ולהפוך את זה לפונקציה בינארית של 0 או 1.

תתפלא,יש כאלה שחיים ונושמים את הקבוצה 24\7 ועדיין לא מעוניינים לקבל עונשים ורדיוסים בגלל שטויות של בודדים.

אני לא יוצא על הארגון על אוטומט למרות שאני לא מתומכיו הנלהבים אבל כשדברים יפגעו בי,בחבריי ליציע וגם בקבוצה הדברים יאמרו גם אם לא ערבים לאוזן שלך.

אני בגדול בעד ארגוני אוהדים.אבל כשהם מתפקדים כשמם "ארגוני אוהדים" מתעסקים בעידוד,תפאורות (חוקיות),צבע,תרומה לקהילה ולא בקרבות אגו מול כל שאר הקהל.

תשמע, להתרגש ממה שהם עושים, זה הכי סאחי שיש.

תנועות נוראיות? באמת?

אגב, אנחנו כן שרים (או שרנו) על אנשים שלא בין החיים.

ולא, אנחנו לא בגבול הטעם הטוב, שאין לי בעיה עקרונית עם זה, אבל בוא לפחות נהיה כנים עם עצמנו.

גבר אני לא מתרגש ולא נעליים אבל לעשות את ההשוואה בינינו לבינם זה לעשות לנו עוול

כולה שיר על הפועל לא נאצים ולא מוני פנאן

מדהים.

מצד אחד מכבי שמה עלי זין, כשדורשים ממני יותר כסף על המנוי, מבטלים מנויי נשים\ילדים, מחליטים על משחק בלי קהל ורוצים לקבוע לעצמנו רדיוס, ואין עם מי לדבר.

מצד שני קבוצת האוהדים המובילה שמה עלי זין, עושה פעולות שמפלגות את הקהל ופעולות שגורמות לקנסות לבעלים ומשחקי רדיוס למועדון, ואין עם מי לדבר.

מזל לפחות שיש פה ושם משחקים שמזכירים שאנחנו קבוצת כדורגל.

מדהים.

מצד אחד מכבי שמה עלי זין, כשדורשים ממני יותר כסף על המנוי, מבטלים מנויי נשים\ילדים, מחליטים על משחק בלי קהל ורוצים לקבוע לעצמנו רדיוס, ואין עם מי לדבר.

מצד שני קבוצת האוהדים המובילה שמה עלי זין, עושה פעולות שמפלגות את הקהל ופעולות שגורמות לקנסות לבעלים ומשחקי רדיוס למועדון, ואין עם מי לדבר.

מזל לפחות שיש פה ושם משחקים שמזכירים שאנחנו קבוצת כדורגל.

בין הפטיש לסדן מה שנקרא

אני אכתוב מהזוית של האוהד הדוס רגע, זה נראה ככ עצוב איך חברה מתירנית/מערבית/"חופשית" לא סגורה על עצמה ולא יכולה למתוח לעצמה קווים אדומים בכלום והכל מתדרדר כמו כדור שלג עצום.

הבולם היחידי שנשאר הוא האינטרס והכדאיות, מינימום ערכים ומקסימום צביעות.

כדוס שחי ב"עולם" הזה אני אומר לכם שהקווים האדומים מזמן נחצו, לנסות למתוח קו חדש לא תצליחו כי את הבסיס איבדתם.

נוער בלי כבוד לכלום, פה מסריח, בנות עסוקות רק במראה החיצוני וצניעות מהן והלאה, אישה היא אוביקט מיני.

אמנון לוי ימשיך לעשות כתבות על האישה הדתיה המסכנה והנחותה ועל חברה מפגרת ופרימיטיבית בזמן שהחברה שלו/שלנו מתבהמת ואט אט נראת כמו סדום ועמורה בהתגלמותה.

הדבר היחידי שיש זה המון אבל המון צביעות, הרבה "כבוד" לנשים בתנאי שהם נוכחות ושניה אחכ..

לא היה שמח ממני שבדיסק של הפאנטיקס היה רק קללה אחת, הייתי גאה שהקהל שלנו הולך לכיוון אחר.

אבל בתכלס טעיתי, מי ששר בלי בעיה במשך שנים (גם כשאשתו רואה - מישהו שאל כאן..אחכ גם אישתו שרה..) "השופט בן ז*** שלא יתפלא שתוך 20 שנה הוא ואחרים ישירו על אונס, **** וכו'.

ואיזו צביעות לבוא באצבע מאשימה לארגון שסהכ הוא חלק מגלגל שלג אדיר שכולנו בתוכו.

הארגון לא אחראי על המצב שהחברה כולה הגיעה, אולי הוא יכול לעזור בלצמצם אם הוא ירצה בכלל בזה..

איכשהו אני הצלחתי עד היום לא להוציא קללה בתוך אצטדיון כדורגל וגם לא בזמן צפייה- ההסתגרות הזאת באה כצעד מנע בגלל המודעות לבעיה, אפשר ללכת על מודל הרבה יותר נקי, הפאנטיקס עשו את זה (אני לא יודע אם בכוונה), אבל בשורה התחתונה הם הוכיחו שזה אפשרי.

ועוד משהו בקשר לארגון, חבל שהחלטתם שמי שלא איתכם נגדכם.

לא ניסתם לפתוח מעגלים ולנסות לשמוע עצות וביקורות בונות ופשוט החלטתם שהפורום הזה מייצג את כל מי שלא בארגון שלכם.

אני יכול להבין למה אין לכם רצון וכח להדבר עם הקול המרכזי בפורום הזה, אבל יש עוד ככ הרבה אוהדים שהם לא מזדהים עם הקול הזה, והם בכלל לא חלק מהתרבות האהדה האינטרנטית ואתם לא עשיתם כלום כדי לקרב אותם .

הקהל הרחב הוא לא אתם והוא לא בפורום, והוא ישמח שיהי'ה לו פלטפורמה שתוביל אותו ביציע ובאצטדיון ומחוצה לו בענייני היום, אתם פשוט מפספסים בענק שאתם לא מבינים את גודל הפוט' והעוצמה שיש בהתנהלות שכזו.

להתעסק בעצמכם ולהצתדק שכולם חוץ מכם הם אוהדי מקלדת בפורום השחקן זה לעשות לעצמכם הנחות.

יש עולם של אוהדים צהובים ללא רועה שאתם לא משתינים לכיוונם.

תקדישו חצי מהאנרגיה שאתם משקיעים בלהראות שאתם יותר מגניבים מאוהדי הפועל (ומהאולטרסים בכלל) בליצור קשר עם הקהל הרחב ואז גם תגיעו לתוצאות.

במקום להתלונן תובילו ותשפיעו.

נ.ב

אולי מישהו מכאן/מהפאנטיקס/מהאחים יודע מה קורה עם המנויים ללוחמים העונה?

יש החלטה רשמית שהעונה זה נגמר?

אני חושב שהשיר הזה, לא משנה כמה מפריע, זה לא העניין פה.

בתור אחד שתמיד תומך בארגון, ובאמת, לא מפסיק להוקיר תודה על כל ההשקעה והרצון הטוב, גם לי יש תלונות, ולא מעט, אבל בדרך כלל אני משמיע אותן באוזניי הארגון, אולי כי יש לי גישה לזה, ואולי כי ככה אני בוחר פשוט לפעול.

אלירן, קנטור וכל שאר אנשים הארגון שמגיבים פה, מבקש ממכם אף פעם לא לשנות את צורת ההתנהלות שלכם לפי הלך הרוח בפורום, הוא לא מעיד אפילו לא טיפה על הלך הרוח של כלל הקהל.

עם זאת, היו הרבה משחקים שבהם היה ממש אפשר להרגיש את החוסר הסכמה בין הארגון לשאר הקהל, וגם במקרים האלה לא שיניתם את הדרך התנהלות שלכם.

נכון, הקהל הרחב הוא ברובו כפוי טובה, לא מעודד, מתלהב מפירו ואז מתלוננן עליכם כשנענשים ובכללי רק מחפש אתכם(וגם את השחקן בזמנו). אבל, בלי הקהל הרחב אין מכבי, כמו שבלי הארגון אין מכבי, ובלי השחקנים, ההנהלה(המנותקת) והאפסנאי.

אנחנו נכנסים לתקופה מאוד קשה בתור אוהדי כדורגל, תקופה שבה לוקחים את כל מה שאהבנו ומנסים להוציא אותו מחוץ לחוק, בתקופה הזאת, יהיה הרבה יותר קל להיות ביחד מאשר בנפרד, תאמינו לי, אם לארגון היה תמיכה כללית מהקהל, יהיה לו הרבה יותר קל להלחם מול ההנהלה.

אני לא מצפה ולא רוצה שתמחקו שירים, או שייפסק הפירו, ובכללי שתהפכו לאזה ארגון מתייפיף שרק שר שירי אהבה והלל.

אבל כן מבקש, תנסו לבוא לקראת הקהל, איך? אתם כבר תחליטו. אם בלהוציא הבהרות מסודרות לקהל, אם בלשנות מעט צורת התנהגות. שוב, אל תשנו מי ומה שאתם, אבל תראו לקהל הרחב שאתם פה גם בשבילם וזה יחזור אליכם בענק.

בסופו של דבר, הכל בשביל מכבי.

מה?

תורם לקבוצה מבחינת עידוד במשחקים, זה לא מספיק?

הרי שנינו יודעים איזה עידוד היה במידה ולא היה ארגון, פעם בחצי שעה צהוב עולה עולה עולה וזהו .

עידוד של 90 דקות תומך בקבוצה ועוזר לה לנצח.

משחקי בית וחוץ.

הם תורמים רבות..

הרי שנינו יודעים איזה עידוד היה במידה ולא היה ארגון, פעם בחצי שעה צהוב עולה עולה עולה וזהו .

משחקי בית וחוץ.

הם תורמים רבות..

הוא דיבר על הכנסות.לא על תרומה(שגם על זה יש מחלוקת).

משחקי בית וחוץ.

הם תורמים רבות..

שלא יהיה לאף אחד ספק, אין דבר כזה שאין תחליף. המצב הנוכחי מאוד נוח לכל הקהל קוצה לעודד, יש קבוצת אנשים שמכתיבה את השירים וכולם אחריה, מאוד נוח. אז נכון, אם הפאנאטיקס לא יהיו (כמו בליגת האלופות), יהיה ואקום, עידוד לא מאורגן, לא מרשים ולא אחיד, בקיצור חרא. אבל וזה האבל הגדול, אחרי זמן לא רב, מישהו אחר יביא תוף (הקבוצה גם יכולה לספק את הציוד), יהיו אנשים אחרים, השירים ידועים לכולם, זה לא מדעי הגרעין כאן.

תפאורה גם ככה אין במשחקים כבר שנתיים ובוא נודה על האמת, חלק גדול מאוד מהפאנטיקס אלה ילדים שאוהדים אולי שלוש שני את הקבוצה, והום חושבים שבלעדיהם אין קבוצה.

פפפפפפ כמה ברבורים.

תפסיקו עם השטויות האלו של אבוקות לא מטריפות את השחקנים.
מי שלא ראה בדרבי את טל בן חיים הבלם מסתכל עלינו כשהכל נדלק, לא יודע על מה הוא מדבר. הבן אדם היה בטירוף ודפק חיוכים של החיים שלו.

אתם עושים פה סערה בכוס מים. תבינו שזה כדורגל, אף אחד פה לא באמת מתכוון לאנוס אוהדת הפועל.

כמו שאף אחד לא רגם עד היום כל אדום, כמו שאוהדי הפועל (רובם) לא באמת אנשי חמאס למרות שהם לא קופצים, אף אחד לא הלך לכל מקום שבא לו בעיר ואמר "הנקודה הזאת שייכת לי עופו מפה", וכמו שמי שלא קופץ בסוף של "אני מודה" לא באמת הופך לאדום.

אתם סתם מחפשים ליצור אנטי. אתם מודעים לזה שכל הכתבים המזדיינים מחפשים פה כל היום בגלל שמכבי עצמה לא מייצרת כותרות, אז בכוח אתם מנסים לייצר להם כותרות? אתם מושפעים מהתקשורת המסכנה יותר מדי. זה כדורגל, לא הצגה ב"הבימה".

ודבר אחרון. לא מאמין שאנשים פה שואלים איפה כל התפאורות של הארגון ואיפה הוא במחאת הכרטיסים. תתביישו לכם. כשהפנאטיקס מעלים פוסט אחרי פוסט בפייסבוק שלא מאשרים להכניס תפאורה, לא ראיתי אתכם עושים יותר מדי בלאגן. אז אל תתלוננו. ומלבד המשחק בפתיחת העונה שעברה מול מכבי פ"ת, היה גם משחק באשדוד לפני שנתיים שהארגון החרים (1-0 מגול מטורף של מיטרוביץ') ועדיין היו 800 אנשים לערך. אז חלאס. תבואו, תעודדו, רוצים לתרום ולעזור - תתרמו ותעזרו. לא רוצים? אל תפריעו ותהרסו.

גבר אני לא מתרגש ולא נעליים אבל לעשות את ההשוואה בינינו לבינם זה לעשות לנו עוול

כולה שיר על הפועל לא נאצים ולא מוני פנאן

נשמה, אתה זה שעושה את ההשוואה.

ופה מתחילה הטעות שלך.

אם היית מרגיש מספיק בסדר עם עצמך, לא היית צריך לעשות השוואות.

כנראה שאתה עדיין לא ממש שלם עם זה.

הוא דיבר על הכנסות.לא על תרומה(שגם על זה יש מחלוקת).

האווירה שהיה לדוגמא בבלומפילד מול באזל אני משייך ברובו לארגון שגרם לבלומפילד להיות מבצר גרמה להכנסה של עשרות מליונים

תחשוב מה היה קורא אם המשחק הזה היה משוחק ללא הארגון הייתה מרגיש את ההבדל כמו לדוגמא פורטו בסמי

בבלומפילד שער 11 היה השער הכי מבוקש בפער בגלל הארגון - ההארגון מביא אוהדים שמביא כסף

עוד כמה שנים שמכבי תחזור לתקופה שלפני עשור הם יהיה אהודים שיקנו את הכרטיסים, מנויים וכו'

ויש עוד הרבה דוגמאות

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.