Jump to content

השיר החדש?

liranosi

Recommended Posts

אנחנו בניגוד אליהם לא שרים שירי שואה

אנחנו בניגוד אליהם לא שרים על אנשים שלא בין החיים

אנחנו בניגוד אליהם לא עושים זיג ועוד תנועות נוראיות

אנחנו בניגוד אליהם בגבול הטעם הטוב ולשיר נאנוס לא מתקרב לסגנון הרקוב של שער 5 ה"מגניבים"

תשמע, להתרגש ממה שהם עושים, זה הכי סאחי שיש.

תנועות נוראיות? באמת?

אגב, אנחנו כן שרים (או שרנו) על אנשים שלא בין החיים.

ולא, אנחנו לא בגבול הטעם הטוב, שאין לי בעיה עקרונית עם זה, אבל בוא לפחות נהיה כנים עם עצמנו.

אנשים פה חושבים שהם נאורים יותר

חותם פה עכשיו שרוב המגיבים שמתלוננים על המילה לא מעודדים בכלל בזמן משחק

על כל דבר קטן יש לכם טענות

ומי שכן מעודד ולא מתאים לו השיר סבבה אל תשירו אבל בחייאת הרגתם אותנו הפכתם אותנו לאנסים בשנייה

כולה שיר שנאה על הפועל

אף אחד לא חושב שלאנוס זה סבבה זה כולה מילה בשיר!!!!!

אנשים פה חושבים שהם נאורים יותר

חותם פה עכשיו שרוב המגיבים שמתלוננים על המילה לא מעודדים בכלל בזמן משחק

על כל דבר קטן יש לכם טענות

ומי שכן מעודד ולא מתאים לו השיר סבבה אל תשירו אבל בחייאת הרגתם אותנו הפכתם אותנו לאנסים בשנייה

כולה שיר שנאה על הפועל

אף אחד לא חושב שלאנוס זה סבבה זה כולה מילה בשיר!!!!!

זה קטע מאוד חזק כאן בפורום, כשיש מישהו שמדבר נגד הארגון, נגד איזה שיר, נגד אבוקות, ישר אומרים אתה לא מעודד, אתה לא בא למשחקים. אח שלי, אני לא תומך בארגון וכל מה שעושים נגד מכבי ואת השיר הזה לא שרתי אתמול, בגלל המילה (למרות שכמו שכתבתי כאן למעלה הוא קליט ), ואני מבטיח לך, אני מעודד לפחות כמו הארגון, מגיע לכל המשחקים כמו הארגון ואני עוד מנוי לשער 13, רחמנא ליצלן.

כל אחד ישיר מה שהוא רוצה, כמו שאני תמיד אומר לאנשים ביציע לגבי טועמה מחבל.

יש שיר שלם יפיפה, אין אדומים אין פיגועים, שער חמש הם מוסלמים, לא מייצגים את ישראל, סלים טועמה מחבל..

מה שמעצבן אותי פה הוא שאנשים מתחילים לשרוק בוז כבר ב"אין אדומים אין פיגועים"

שעל זה אין איסור או עונש, יש רק על "סלים טועמה מחבל"

אתם רוצים להביע את דעתכם על "סלים טועמה מחבל"? שרקו בוז שאומרים סלים טועמה מחבל.

אל תהרסו את השיר היפה הזה..

כנ"ל לגבי השיר עם האונס, לא יפה לכם? גם לי,אבל אני לא אתחיל ואריב עם אנשים ביציע בגלל שיש מילה אחת "אונס", אל תגידו את המילה הספציפית הזאת.

לא טוב לכם כל השיר? אל תשירו אותו.

כל אחד ישיר מה שהוא רוצה, כמו שאני תמיד אומר לאנשים ביציע לגבי טועמה מחבל.

יש שיר שלם יפיפה, אין אדומים אין פיגועים, שער חמש הם מוסלמים, לא מייצגים את ישראל, סלים טועמה מחבל..

מה שמעצבן אותי פה הוא שאנשים מתחילים לשרוק בוז כבר ב"אין אדומים אין פיגועים"

שעל זה אין איסור או עונש, יש רק על "סלים טועמה מחבל"

אתם רוצים להביע את דעתכם על "סלים טועמה מחבל"? שרקו בוז שאומרים סלים טועמה מחבל.

אל תהרסו את השיר היפה הזה..

כנ"ל לגבי השיר עם האונס, לא יפה לכם? גם לי,אבל אני לא אתחיל ואריב עם אנשים ביציע בגלל שיש מילה אחת "אונס", אל תגידו את המילה הספציפית הזאת.

לא טוב לכם כל השיר? אל תשירו אותו.

עכשיו תחשוב איזה עוצמה הייתה לשיר הזה אם היו מחליפים את המילה ואז לא היה בוז בסוף, איזה כיף היה לשיר אותו כולם?

מתי תבינו שאתם לא מייצגים את כל הקהל? הפסקתם להיות חוד החנית שלנו מזמן.

אז מה לעזאזל אתה רוצה? אתה בא בהאשמות לאנשים, לארגון ומיד אחרכך אתה אומר שהארגון לא מייצג את כל הקהל.

סבבה, צודק. הארגון לא מייצג אותך.

כשנאנוס אותן נצעקקקק

זה ממש לא נכון, אפילו לא קרוב. מדברת רק על עצמי, לא מחפשת אתכם רק טובת המועדון עומדת לנגד עיניי לא שום דבר אחר.

מותר להביע דעה על שיר, מותר להביע דעה גם נגד מה שאתם עושים כגון הדלקת אבוקות, שירים גזעניים (עשיתי זאת גם בפניך לפני מספר שנים כשטענת שהם לא גורמים לעונשים, היום אנחנו זה כבר מוכח שכן) וכו'.

האנטי הזה שאתה מדבר עליו לא נוצר סתם מהאוויר, לכל דבר יש סיבה, כמו שיש אנטי כלפי ההנהלה ומעשיה ויוצאים עליה פה בכל הזדמנות ובצדק אתם גם נתונים לביקורת מה לעשות, אתם לא מייצגים רק את עצמכם, אתם מקבלים לגיטימצייה מאיתנו ולא להפך.

מה לא נכון או אפילו לא קרוב?

מישהו אמר לך שאסור? מותר.

רק תצפו ליחס הולם לתגובות המסיתות שלכם.

אני מספיק שנים הייתי גם בשחקן בשביל להבין שיש אנטי תמידי כלפי הארגון. אנחנו הקהל מס׳ 1 בפיצולים.

אז ככה שהאנטי הזה לא נולד אתמול.

ועוד משהו אחרון, הרבה מפה נוטים להתבלבל ולהגיד שנתתם לנו מנדט ולגיטמציה להוביל את היציע...אז זהו שלא.

אף אחד לא בחר בי או באחרים.

אנחנו פשוט נמצאים שם ועובדים בשביל זה.

כל אחד ממכם יכול לבוא לעשות ואם רוצה לשנות אז יפעל בשביל זה.

ושלומי, מי שממש לא מתאים לא פשוט לא מביא את הילד או שלוקח אותו ליציע משפחות.

וצא כבר מהסרט שמישהו בא לעשות דווקא, אלה שירים שהומצאו ע״י השחקן ה-12 הנאור, שצפה את העתיד ואמר זה שיר שנשיר אותו דווקא. נכון?

עכשיו תחשוב איזה עוצמה הייתה לשיר הזה אם היו מחליפים את המילה ואז לא היה בוז בסוף, איזה כיף היה לשיר אותו כולם?

אני איתך, אבל לא משנה מה, בחיים לא יפסיקו לשיר את זה....

הייתי ממליץ להנהלה שלנו לשבת עם הארגון ולדון איתו בכל מה שקשור לאבוקות, קללות נגד טועמה וכו'

ולנסות למצוא פתרון, תאמין לי שללכת איתם ראש בראש זה רק יפגע במכבי, תמיד יהיה את הילד בן ה16 שידליק את האבוקה...

הנהלת מכבי צריכה לרדת אל האוהדים ולדבר איתם, לתת להם סוג של הטבות כמו עזרה בהכנסת תאפורות שהמשטרה לא מאשרת, לעזור בהסעות לקהל למשחקי חוץ ובית, לעזור אפילו בקניית אביזרי עידוד.

לבוא לקראת הקהל ותאמין לי שזה ישתנה, ההנהלה נגד הארגון והולכת ראש בראש, אחד צריך לשים את האגו בצד.

בסופו של דבר לאוהדים ולהנהלה יש מטרה אחת וזה הצלחת הקבוצה.

זה קטע מאוד חזק כאן בפורום, כשיש מישהו שמדבר נגד הארגון, נגד איזה שיר, נגד אבוקות, ישר אומרים אתה לא מעודד, אתה לא בא למשחקים. אח שלי, אני לא תומך בארגון וכל מה שעושים נגד מכבי ואת השיר הזה לא שרתי אתמול, בגלל המילה (למרות שכמו שכתבתי כאן למעלה הוא קליט ), ואני מבטיח לך, אני מעודד לפחות כמו הארגון, מגיע לכל המשחקים כמו הארגון ואני עוד מנוי לשער 13, רחמנא ליצלן.

אחי אני לא מהארגון אני אומר את דעתי

סבבה המילה הספציפית הזאת מפריעה לך תשיר את השיר ותשנה אתה בעצמך את המילה.

לא מתאים לך אידיאולוגית השיר הזה? אל תשיר הכל טוב.

מה לא נכון או אפילו לא קרוב?

מישהו אמר לך שאסור? מותר.

רק תצפו ליחס הולם לתגובות המסיתות שלכם.

אני מספיק שנים הייתי גם בשחקן בשביל להבין שיש אנטי תמידי כלפי הארגון. אנחנו הקהל מס׳ 1 בפיצולים.

אז ככה שהאנטי הזה לא נולד אתמול.

ועוד משהו אחרון, הרבה מפה נוטים להתבלבל ולהגיד שנתתם לנו מנדט ולגיטמציה להוביל את היציע...אז זהו שלא.

אף אחד לא בחר בי או באחרים.

אנחנו פשוט נמצאים שם ועובדים בשביל זה.

כל אחד ממכם יכול לבוא לעשות ואם רוצה לשנות אז יפעל בשביל זה.

וצא כבר מהסרט שמישהו בא לעשות דווקא, אלה שירים שהומצאו ע״י השחקן ה-12 הנאור, שצפה את העתיד ואמר זה שיר שנשיר אותו דווקא. נכון?

כלפי השחקן לא היה אנטי,בטח לא כמו שיש עכשיו כלפי הפנאטיקס. האנטי התחיל בזמנו לא כאנטי לשחקן אלא למלחמות שחקן-אולטראס שיצאו מהתחת.

השחקן קיבל המון פעמים גב מהקהל הרחב והיה גם הרבה יותר פתוח וקשוב לקהל הרחב.

ארגון פנאטיקס לקח את סצנת האולטראס צעד אחד קדימה זה לא השחקן ה-12 גם אם חלק מהאנשים היו ב-2 המקומות.

קיבל המון פעמים גב כן.

כמה דקירות לגב קיבל את זה ספרת?

סיפורים ומציאות מדומה אפשר לספר להרבה אחרים לא לי.

זוכר בדיוק את היחס שהיה כלפי השחקן על בשרי.

בונא אנשים פה סאחים למות

זה ששרים ניקח לכם את הבנות ונאנוס אותן זה הופך אותנו לאנסים באמת?

אשכרה עושים פה השוואות איומות בינינו לבינם וזה עצוב.

זה שירי כדורגל ועוד על הפועל כמובן שהכל מטאפורי מה אתם מצפים שנשיר "נעשה להם איפוןןן ולא נלחץ ידייםםםם"

אנחנו בניגוד אליהם לא שרים שירי שואה

אנחנו בניגוד אליהם לא שרים על אנשים שלא בין החיים

אנחנו בניגוד אליהם לא עושים זיג ועוד תנועות נוראיות

אנחנו בניגוד אליהם בגבול הטעם הטוב ולשיר נאנוס לא מתקרב לסגנון הרקוב של שער 5 ה"מגניבים"

קיצור שיר גדול כן יירבו

מה אתה משחק אותה כאילו לא נפלטות לך קללות עסיסיות ליד ילדים ביציע.

מגרש הכדורגל זה לא בדיוק המקום האידיאלי לבילוי משפחתי.

שיר הלל לאונס חח אין לכם גבולות

תשאירו את הנאורות שלכם לעבודה ולבית שלכם

זה אצטדיון כדורגל והשיר הזה הולך להישמע בכל דרבי, אם תחפשו לתת לזה קונטרה ראו עצמכם כמי שמכשיל את הקהל

חחחח אני מת...תילחם בכל כוחך אחי תן בראש.

אבל מה קשור לגזענות? מה קשור לפגיעה בקבוצה?

שנים אתם בוכים פה על הרדיוסים אבל דווקא על השורה שכולם פה נעלבים ממנה היא לא שורה שתביא עלינו רדיוסים.

לרגום לשחוט לזיין הכל בסדר אבל לאנוס אוי ואבוי

אתם צבועים ופאתטים

איזה כיף לזרוק מילים כמו ״צבועים״ ו״סאחים מתים״ אבל לדבר באותה נשימה על שירי השואה של אוהדי הפועל, על ה״תנועות הנוראיות״ וכו׳ וכו׳. אתם בעצמכם אומרים שאין מה להיעלב, הרי זהו איצטדיון כדורגל ולא הפילהרמונית. קובי בובאן טוען שבאותו שיר אפילו הנשים קפצו.אז זה בסדר? בשער חמש של הפועל יש ניצולת שואה שצועקת בקול שתהיה שואה למכבי, אז מותר להם?זה התירוץ שלכם?

לאדון אורי מלול שכתב ״אנחנו לא נוראיים כמו הפועל״ - אתה בשיא הצביעות חביבי. להגיד ״אני לא נורא כמוהם, מה פתאום״ ובאותה נשימה לקרוא לאנשים סאחים כי הם ״נפגעים ממילה אחת בשיר״ זוהי צביעות לשמה, ודמגוגיה זולה. אז מה אם הם עושים ״תנועות נוראיות״ יא סאחי בלטה. יא מורה בתיכון עירוני ד׳ תל אביב. איף.

בואו נשים את הדברים על השולחן. אם על הזין שלכם כל השירים ואתם לא באמת לוקחים את המשמעות יותר מדי ללב, אל תעלו את הפועל כדוגמה. אל תגיד לי ״מה אתה מתרגש״ ואז תצקצק כשאתה עובר ליד אוהדי הפועל ששרים שואה למכבי.

אם איצטדיון כדורגל אז עד הסוף. אם לא להתרגש אז לא להתרגש בכלל, מכלום. אתה צועק אונס? סלאם. אבל בפעם הבאה שאתה שומע שיר כזה או אחר אז מין הראוי שלא תיפגע. הרי זה איצטדיון יא סאחי, מה באת לקונצרט?

קיבל המון פעמים גב כן.

כמה דקירות לגב קיבל את זה ספרת?

סיפורים ומציאות מדומה אפשר לספר להרבה אחרים לא לי.

זוכר בדיוק את היחס שהיה כלפי השחקן על בשרי.

ה"דקירות" שאתה מציין, היו לפני כל מלחמות הארגונים? כי אני לא זוכר כאלה.באמת.אני זוכר שברוב המכריע של המקרים הקהל הרחב תמך בשחקן.

אז מה לעזאזל אתה רוצה? אתה בא בהאשמות לאנשים, לארגון ומיד אחרכך אתה אומר שהארגון לא מייצג את כל הקהל.

סבבה, צודק. הארגון לא מייצג אותך.

כשנאנוס אותן נצעקקקק

אגב, חשוב לי מאוד להגיב אחרי שקראתי אינספור הודעות שלך בנושא:

אתה חתיכת גועל נפש. מתבטא כמו ילד קטן ולא מסוגל לנהל דיון שהוא באיזשהו מקום קרוב לענייני. מדברים איתך פה על השיר, ואתה כמו בן ארבע יורה לכל הכיוונים, וזה בניגוד לבן אדם כמו קובי בובאן לצורך העניין שעוד איכשהו מתבטא ומנהל דיון נורמלי. חבל מאוד שאנשים כמוך הם פני האירגון בפורום הזה. למזלנו הגיעו עוד כמה להגיב כאן, ככה שלא נישאר עם טעם מר בפה מהתגובות הילדותיות להפליא שלך.

*הכנס פה שורה מהשיר שרבים עליו כדי שיתעצבנו עוד יותר כי אני מגניב ולא אכפת לי מה אומרים*

אני בהחלט לא אביא את הילדים העתידיים שלי למשחקים רגישים במצב היום, אלא למשחקים יותר נוחים. וחבל.

בכל מקרה, המקור של השירים לא קשור לעניין. אל תעוות... זו בחירת השירים.

את השיר נגד טועמה בחרתם לשיר למרות שאין לו שום רלוונטיות היום והוא אפילו לא שיר מקפיץ במיוחד לדעתי האישית. מאיזו עוד סיבה בחרתם לשיר אותו?

עזוב, יודע מה? למה לא לשנות את המילים מעט? חופש ביטוי ושאר ירקות, אבל אתם רואים כמה שזה פגע ופוגע באחדות של הקהל. אפס תרומה הייתה לשיר הזה. הוא גרם רק לנזק.

מבחינתי זו ההגדרה של לעשות דווקא.

אה, ושום מילה על הפיירו היום שמגיע אחרי משחק ללא קהל, רדיוס והודעה של המועדון (!!!). האמאמא של האצבע בעין.

אני אגיד שוב, אתם אולי לא מבינים כמה אתם מנותקים מהקהל הרחב ומהאיש ברחוב.

מנקודת המבט שלכם אתם צודקים, זה מן הסתם. אבל לא הגיע הזמן שתצאו חכמים ולא צודקים? למה להילחם שוב ושוב?

הארגון הרוויח את המקום שלו בעבודה קשה, אין ספק.

אבל הארגון לא מבין שגם אם לא לבוא ולפתוח הכל מול הקהל, הוא חייב ליישר קו (בנקודות קריטיות) עם הקהל.

למה?

כי הארגון הזה לא יחיה לנצח בלי תמיכה גורפת מהקהל. זה יבוא לידי ביטוי בתרומות, במחאות (שלא נדע עוד), ובעיקר בכוח העידוד (שזו כל התכלית של ארגון אוהדים, אחרי שמנקים שגעונות גדלות ושכרון כוח).

הנה שתי דוגמאות קטנות שהורסות:

1. שיר שמעיף כמו השיר החדש, במקום להתווכח עם כל העולם ולעמוד על שלכם בעקשנות שיא, מה הבעיה לשנות מילה אחת כדי לגרור את כולם (או לפחות את מי שרוצה לעוד ולא לקשקש)?

2. טועמה מחבל. נתקף כבר מכל פינה, אבל וואלה - אם יש סיטואציה קיימת והיא שחצי קהל שר וחצי קהל שורק בוז, למה לא לשנות מילה אחת (לא משנה אם טועמה או מחבל) כדי לגרור את כל האנרגיות לעידוד?

שימו לב שאני בכלל לא נכנס ללמה, כמה וכולי. אני מדבר על להתחשב בדעת ההמונים, שממש לא חשוב מאיפה היא באה.

יכול להיות שאתם צודקים והקהל הרחב מטומטם (ברצינות). אבל אם יש לכם אופציה לשנות את האווירה הכללית, גם באצטדיון וגם כלפי הארגון, מה הקטע בלעמוד על שלכם בתקיפות כזאת?

אבל הארגון לא מבין שגם אם לא לבוא ולפתוח הכל מול הקהל, הוא חייב ליישר קו (בנקודות קריטיות) עם הקהל.

למה?

כי הארגון הזה לא יחיה לנצח בלי תמיכה גורפת מהקהל. זה יבוא לידי ביטוי בתרומות, במחאות (שלא נדע עוד), ובעיקר בכוח העידוד (שזו כל התכלית של ארגון אוהדים, אחרי שמנקים שגעונות גדלות ושכרון כוח).

1. שיר שמעיף כמו השיר החדש, במקום להתווכח עם כל העולם ולעמוד על שלכם בעקשנות שיא, מה הבעיה לשנות מילה אחת כדי לגרור את כולם (או לפחות את מי שרוצה לעוד ולא לקשקש)?

2. טועמה מחבל. נתקף כבר מכל פינה, אבל וואלה - אם יש סיטואציה קיימת והיא שחצי קהל שר וחצי קהל שורק בוז, למה לא לשנות מילה אחת (לא משנה אם טועמה או מחבל) כדי לגרור את כל האנרגיות לעידוד?

שימו לב שאני בכלל לא נכנס ללמה, כמה וכולי. אני מדבר על להתחשב בדעת ההמונים, שממש לא חשוב מאיפה היא באה.

יכול להיות שאתם צודקים והקהל הרחב מטומטם (ברצינות). אבל אם יש לכם אופציה לשנות את האווירה הכללית, גם באצטדיון וגם כלפי הארגון, מה הקטע בלעמוד על שלכם בתקיפות כזאת?

כי הם עצמם המשחק, הם רגע השיא של המשחק.. (ראה ציטוט של בובאן) לא השחקנים על המגרש, אלא הם עצמם... ועד שהמחשבה הבסיסית הזאת לא תשתנה אז אין מה לעשות עם זה.

למה?

למרות שאני מסכים בגדול, בטח בעניין טועמה שבעיקר פוגע בקבוצה,

כמו שאתה רואה אפילו פה יש כאלה שבעד השיר (לא רק מהארגון) וכאלה שנגד.

אם על כל דבר שיהיו כאלה שיבואו בטענות (ויש כמעט על כל דבר) הפנאטיקס יגידו ״אין בעיה נשנה״, אז איפה הגבול?

אצלי הגבול הוא דברים שגוררים רדיוסים וכאלה, אבל זה רק אני.

כי הם עצמם המשחק, הם רגע השיא של המשחק.. (ראה ציטוט של בובאן) לא השחקנים על המגרש, אלא הם עצמם... ועד שהמחשבה הבסיסית הזאת לא תשתנה אז אין מה לעשות עם זה.

שאני בא למשחק אני בא בשביל האווירה בשביל לעודד את שאר הדברים אני יכול לעשות בבית מול המסך..

שאני בא למשחק אני בא בשביל האווירה בשביל לעודד את שאר הדברים אני יכול לעשות בבית מול המסך..

תעודד וכולנו נעודד בכיף, זה לא סותר.. אבל לא להפוך את זה לעיקר (אנחנו חלק מהמשחק, גם אם משמעותי, עדיין חלק ממנו), כי לזרוק רימון זה לשים זין על כולם כולל על השחקנים והאוהדים בעיקר.

אנחנו צריכים לדחוף וצריכים לדעת את מקומנו, ולא לגרור את כל העולם לרדיוס.

לא מוצא ציטוט כזה, חיפשתי. לא חושב שהבנת אותו נכון.

למרות שאני מסכים בגדול, בטח בעניין טועמה שבעיקר פוגע בקבוצה,

כמו שאתה רואה אפילו פה יש כאלה שבעד השיר (לא רק מהארגון) וכאלה שנגד.

אם על כל דבר שיהיו כאלה שיבואו בטענות (ויש כמעט על כל דבר) הפנאטיקס יגידו ״אין בעיה נשנה״, אז איפה הגבול?

אצלי הגבול הוא דברים שגוררים רדיוסים וכאלה, אבל זה רק אני.

שאלה טובה, שהארגון הוא זה שיכריע בה. כרגע יישור הקו הוא אפס, וזה חבל כי זה פוגע בכל הצדדים.

אני סתם שאלה: אחריות של מי לדאוג לכך שאוהדים לא יצטרכו לשלם מחירים מופרזים ביציעים או שיארגנו להם הסעות למשחקי חוץ? של עמותת האוהדים או של ארגון האוהדים?

אני יודע שארגוני האוהדים בב"ש ובבית"ר דואגים לפחות לאחד מהדברים שכתבתי פה. אחד מהם גם ידאג לאוהד שיתקע בלי כרטיס

תעודד וכולנו נעודד בכיף, זה לא סותר.. אבל לא להפוך את זה לעיקר (אנחנו חלק מהמשחק, גם אם משמעותי, עדיין חלק ממנו), כי לזרוק רימון זה לשים זין על כולם כולל על השחקנים והאוהדים בעיקר.

אנחנו צריכים לדחוף וצריכים לדעת את מקומנו, ולא לגרור את כל העולם לרדיוס.

זוכר את הבוז לחואן פאבלו מהקהל הרחב ושהארגון היחידי שעודד אותו???

זה יותר לשים זין על השחקנים, ההנהלה ויותר פוגע בקבוצה ככה שגם להקהל הרחב לא חסר

זוכר את הבוז לחואן פאבלו מהקהל הרחב ושהארגון היחידי שעודד אותו???

זה יותר לשים זין על השחקנים, ההנהלה ויותר פוגע בקבוצה ככה שגם להקהל הרחב לא חסר

מסכים לגמרי, אין ויכוח. מבחינתי כל מה שפוגע במכבי פוגע בכולנו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.