Jump to content

השיר החדש?

liranosi

Recommended Posts

לא יכול להיות שאתה רציני... זה רק מראה את חוסר ההבנה שלך.

הוא התכוון לזה שבגלל העירייה אין לנו בלומפילד משופץ כבר והעונש הוא לא בנתניה (באמת)

אכלתם תראש וזה אפילו לא קשור לראדי/נימני/ערבים

מגרש כדורגל זה לא המקום לחנך אנשים כל השנים היו שירים עם קונוטציות כאלה וזה לא יפסיק

הרי אם אתמול הפועל היו מובילים 3-0 היינו משווים ל3-3 דקה 90 אחרי שהם חגגו עלינו וכל היציע שלנו ב100 אחוז היה שר תשיר הזה בטירוף שום נושא לא היה נפתח פה היום פשוט משעמם לכם מחפשים כל פעם על מה לבלבל תביצים לפעמים בצדק לפעמים לא ואני הבנתי כבר מזמן והרמתי ידיים מכך שהפורום הזה לא מייצג דעות של רוב הקהל ואפילו לא חצי אז תמשיכו לבלבל תמוח על שטויות וחארטות לא מבין למה אנשים מהארגון טורחים לענות לכם בכלל ולהתווכח איתכם אתם לא שווים את זה חוץ מהלעביר ביקורת אתם לא יודעים לעשות כלום ולא שאני אומר שאין מקומות להעביר ביקורת אבל בנושא הזה זה פשוט כבר חצה גבולות שאתם מחפשים על כל דבר קטן לצאת נגד הפנאטיקס

רגע יש ויכוח על טבעונות או לא? ועל אונס?

פופוליזם

פופילזם? שאני יפרט פה את רשימת השירים שמכילות מילים כמו: להרוג, לשחוט,לרצוח?

או שפשוט נתפסת על טבעונות כי דרך שם יותר קל להוכיח את הטענה שלך?

אי פעם באת בטענות לשירים האלו?

בקיצור אתם צבועים, זה לא מתאים לאג'נדה שלכם אז זה פסול, נהייתם כל כך מעיקים וטרחנים שכבר אי אפשר לקרוא אתכם.

הוא התכוון לזה שבגלל העירייה אין לנו בלומפילד משופץ כבר והעונש הוא לא בנתניה (באמת)

בדיוק. (לא נכנס לזה שקבוצות כמו סכנין הדליקו ים אבוקות עזבו אבוקות רצחו שחקני מכבי בדוחא ולא קיבלו רדיוס ולא נכנס לזה שאין שוויון בעונשים)

10 עמודים על מילה? תפסיקו לקחת יותר מדי ברצינות דברים,זה כדורגל,יש מאבקים בין הקהלים וזה לגיטימי.

אכלתם את המוח במקום לראות איך מתמודדים עם בעיה מרכזית כמו התפאורה(דגלים,כרזות וכו') אתם מתעסקים בשטויות.

שיר מצחיק שלא צריך לקחת אותו ברצינות, היו שירים עם משמעויות דומות בעבר ולא נפתח שום נושא עליהם.

נצחנו דרבי למען השם,חליק.

בקיצור אתם צבועים, זה לא מתאים לאג'נדה שלכם אז זה פסול, נהייתם כל כך מעיקים וטרחנים שכבר אי אפשר לקרוא אתכם.

אז אל תקרא.

מישהו מכריח אותך לקרוא פה?מישהו מצמיד לך אקדח לרקה?

לא רק שאתה קורא כאן, אלא אתה גם מגיב כדי שיובהר לכולם כמה קשה לך לקרוא את אותם אנשים. בו הו.

צר לי אם למאגניבים שבינינו, אלה עם הראש המשוגע, לא נעים לקרוא כאן כי יש התנגדות מסויימת לשיר כזה או אחר.

אני בטוח שכולכם נורא נורא ליברלים וממש לא מעיקים ביום יום שלכם. שחררו עם כל ה״נמאס לקרוא אתכם, יא טרחנים, יא חופרים, יא נתפסים״ כי זה לא הופך אתכם חכמים יותר.

וזה ללא שום קשר לשיר ולשורה שלי אישית גם מאוד מפריעה, ואני לא רואה צורך להסביר למה. אני אשאר בשלי ואתם בשלכם.

סי מגיעים לטדי בגלל שעיריית ת"א עיריית חלם ולקח 79 שנים לשפץ את בלומפילד משחקים שם אך ורק בגלל חוסר במתקנים. כאילו נתניה הרבה יותר טוב או קרוב מטדי..או שבאלכם להאשים גם את הארגון בזה שמשחקים בנתניה?

דקסטר אתה קצת עושה לו הנחה.

איך העובדה שבלומפילד לא משופץ קשורה לזה שאנחנו נודדים לטדי במשחק רדיוס??? כאילו,אם היינו בבלומםילד והרדיוס היה בנתניה אז זה בסדר???

רגע יש ויכוח על טבעונות או לא? ועל אונס?

פופוליזם

אכלת את הראש לוחמת הצדק סי הצהובה. הצביעות שלך מעוררת בחילה, הנאורות שלך מביכה והרצון העז להלחם על כלום הופכת אותך לבדיחה. די, הרגת אותנו. אני אוהב לאנוס את הבנות של שער 5, כן, אני אוהב שהן משתוללות גם.

אכלת את הראש לוחמת הצדק סי הצהובה. הצביעות שלך מעוררת בחילה, הנאורות שלך מביכה והרצון העז להלחם על כלום הופכת אותך לבדיחה. די, הרגת אותנו. אני אוהב לאנוס את הבנות של שער 5, כן, אני אוהב שהן משתוללות גם.

אם רק היו לך ילדים... ובעיקר ילדות.. היית חושב אחרת... בכל מקרה מאחל לך שלא יהיו לך בנות שאוהדות את הפועל.. כי אז...

אם רק היו לך ילדים... ובעיקר ילדות.. היית חושב אחרת... בכל מקרה מאחל לך שלא יהיו לך בנות שאוהדות את הפועל.. כי אז...

אויי איזה רגיש. אולי יהיו לי בנות, אבל לא אוהדות הפועל. תחנך את הבנות שלך ואת טישתך איך שאתה רוצה. את החינוך שח הזונות משער 5 תשאיר לנו. סבבה אח?

לא לאנוס נשים זאת אג'נדה? סליחה שאני מגנה את השיר המזעזע הזה, באמת סליחה גם שאני אישה ואיזה מזל שאני אוהדת מכבי, הפכנו להיות הם שאנחנו ככ שונאים, איכס.

אדיוט עדיף שלא אגיב לך, שיהיו לך בנות אולי תוכל לדבר, אבל אתה עוד רחוק משם כי אתה עדיין ילד עם חצ'קונים על הפנים.

לא לאנוס נשים זאת אג'נדה? סליחה שאני מגנה את השיר המזעזע הזה, באמת סליחה גם שאני אישה ואיזה מזל שאני אוהדת מכבי, הפכנו להיות הם שאנחנו ככ שונאים, איכס.

אדיוט עדיף שלא אגיב לך, שיהיו לך בנות אולי תוכל לדבר, אבל אתה עוד רחוק משם כי אתה עדיין ילד עם חצ'קונים על הפנים.

אני נשוי עם שלושה ילדים, 2 מתוכם בנות ויש לי גם כלבה חדשה שאימצתי. אולי אקרא לה סי.

אויי איזה רגיש. אולי יהיו לי בנות, אבל לא אוהדות הפועל. תחנך את הבנות שלך ואת טישתך איך שאתה רוצה. את החינוך שח הזונות משער 5 תשאיר לנו. סבבה אח?

נדבר עוד כמה שנים... אולי תתבגר קצת עד אז... מאחל לך מכל הלב באמת אח.

נדבר עוד כמה שנים... אולי תתבגר קצת עד אז... מאחל לך מכל הלב באמת אח.

תודה המורה. זה חשוב מידי פעם להזכר בבית ספר. שוב, תחנך את הקרובים אליך כרצונך, אל תתערב בדברים לא שלך.

אתם בטח מאוד אוהבים את זה שאנחנו עומדים לדין בכל שבוע מחדש, ומאוד אוהבים לכתת את רגליכם בכל שבוע מחדש, ומאוד תאהבו את זה שיורידו לנו נקודה בפועל ומאוד מאוד תאהבו שלמיץ ימאס והוא כבר לא יהיה פה, ומאוד תאהבו לחזור לתקופת החולצות השחורות, שאפו.

אתם מתווכחים איתי על שיר אחד שהוא רק נקודה שחורה מאוד מאוד גדולה על הארגון, שמתווסף לנקודות שחורות נוספות עד שהארגון ימחק, נקווה שמכבי לא תחזור אחורה לאבדון שהיינו בו לפני כן.

אתם בטח מאוד אוהבים את זה שאנחנו עומדים לדין בכל שבוע מחדש, ומאוד אוהבים לכתת את רגליכם בכל שבוע מחדש, ומאוד תאהבו את זה שיורידו לנו נקודה בפועל ומאוד מאוד תאהבו שלמיץ ימאס והוא כבר לא יהיה פה, ומאוד תאהבו לחזור לתקופת החולצות השחורות, שאפו.

אתם מתווכחים איתי על שיר אחד שהוא רק נקודה שחורה מאוד מאוד גדולה על הארגון, שמתווסף לנקודות שחורות נוספות עד שהארגון ימחק, נקווה שמכבי לא תחזור אחורה לאבדון שהיינו בו לפני כן.

שחור לא מעיד על רוע, שחור לא מעיד על דברים רעים. איפה גדלת? יא חתיכת גזענית.

דקסטר אתה קצת עושה לו הנחה.

איך העובדה שבלומפילד לא משופץ קשורה לזה שאנחנו נודדים לטדי במשחק רדיוס??? כאילו,אם היינו בבלומםילד והרדיוס היה בנתניה אז זה בסדר???

לא עושה הנחה רק רשמתי למה התכוון ובגלל שההודעה הזויה רשמתי "באמת"

הנושא הזה רק ממחיש כמה הפורום הזה מנותק מהמציאות.

במציאות השיר הזה היה רגע השיא של המשחק.

לא רק שהיה טירוף היה גם כייף, ממש כולם עם חיוך דפוק על הפנים מילדים נשים והורים לילדים.

אבל פה בפורום אנטי פנאטיקס אנשים עם משקפי מציאות מדומה.

מתגעגעים לשחקן? איזה קטע, הייתי שם וגם היוםהארגון מורכב ברובו מאנשי שחקן. מוזר לא?

אני זוכר גם בתקופה בשחקן שקהל רחב תמיד היה בוגדני וחיפש את הארגון על כל דבר קטן.

כאלה אתם, לא משנה השם, לא משנה הארגון, תמיד תחפשו אותנו.

לא יודע מה אתכם, אנחנו באים ונהנים, אתם אנשים אפורים, ממורמרים, סאחים בקיצור.

לתת לזה לגיטימציה כי יש בנות ביציע ששרות את זה ונהנות מזה זה דבילי לגמרי, אותו דבר כמו שאני אכתוב שהעבודה לא באמת זיינה מזרחים בתחת כי הם הצביעו לה (עד תקופה מסוימת שהם קלטו שמזיינים אותם בתחת), אפשר ללכת גם יותר קיצוני

אגב אם הניסיון בשיר היה לתפוס תהודה כמו שלה פמיליה תופסת בתקשורת בעקבות כל פיפס שהם עושים אז הצלחתם. יום-יומיים ו"אוהדים" שלנו יתחילו להצטדק על זה בתקשורת

אבל בסדר עקרונות וערכים לפני הכל

אגב, בעד חופש ביטוי והכל ושכל אחד יגיד מה בזין שלו עד גבול מסוים

(אם זה היה בא מצדם של אוהד סכנין כלפינו, האם אתם כארגון לא הייתם יוצאים כנגד אותו משפט?)

לא רק שהיה טירוף היה גם כייף, ממש כולם עם חיוך דפוק על הפנים מילדים נשים והורים לילדים.

מתגעגעים לשחקן? איזה קטע, הייתי שם וגם היוםהארגון מורכב ברובו מאנשי שחקן. מוזר לא?

אני זוכר גם בתקופה בשחקן שקהל רחב תמיד היה בוגדני וחיפש את הארגון על כל דבר קטן.

זה ממש לא נכון, אפילו לא קרוב. מדברת רק על עצמי, לא מחפשת אתכם רק טובת המועדון עומדת לנגד עיניי לא שום דבר אחר.

מותר להביע דעה על שיר, מותר להביע דעה גם נגד מה שאתם עושים כגון הדלקת אבוקות, שירים גזעניים (עשיתי זאת גם בפניך לפני מספר שנים כשטענת שהם לא גורמים לעונשים, היום אנחנו זה כבר מוכח שכן) וכו'.

האנטי הזה שאתה מדבר עליו לא נוצר סתם מהאוויר, לכל דבר יש סיבה, כמו שיש אנטי כלפי ההנהלה ומעשיה ויוצאים עליה פה בכל הזדמנות ובצדק אתם גם נתונים לביקורת מה לעשות, אתם לא מייצגים רק את עצמכם, אתם מקבלים לגיטימצייה מאיתנו ולא להפך.

בונא אנשים פה סאחים למות

זה ששרים ניקח לכם את הבנות ונאנוס אותן זה הופך אותנו לאנסים באמת?

אשכרה עושים פה השוואות איומות בינינו לבינם וזה עצוב.

זה שירי כדורגל ועוד על הפועל כמובן שהכל מטאפורי מה אתם מצפים שנשיר "נעשה להם איפוןןן ולא נלחץ ידייםםםם"

אנחנו בניגוד אליהם לא שרים שירי שואה

אנחנו בניגוד אליהם לא שרים על אנשים שלא בין החיים

אנחנו בניגוד אליהם לא עושים זיג ועוד תנועות נוראיות

אנחנו בניגוד אליהם בגבול הטעם הטוב ולשיר נאנוס לא מתקרב לסגנון הרקוב של שער 5 ה"מגניבים"

קיצור שיר גדול כן יירבו ?

יש לי הצעה בשבילך.

בפעם הבאה ששרים את השיר הזה או שירים אחרים ברפטואר העשיר שנועדו רק כדי לעשות דווקא, תשב עם הקהל הרחב.

עם אבא שמגיע עם שני הילדים שלו או איתי ועם אחי הקטן, ותראה עד כמה הם נהנים מהשיר הזה.

כרגיל אתם מתעסקים רק בעצמכם. מתי תבינו שאתם לא מייצגים את כל הקהל? הפסקתם להיות חוד החנית שלנו מזמן.

תשב עם הקהל הרחב.

עם אבא שמגיע עם שני הילדים שלו או איתי ועם אחי הקטן, ותראה עד כמה הם נהנים מהשיר הזה.

אותו דבר אתה יכול להגיד על השיר הפועל זונה ..

רק מחפשים את הארגון

יש לי הצעה בשבילך.

בפעם הבאה ששרים את השיר הזה או שירים אחרים ברפטואר העשיר שנועדו רק כדי לעשות דווקא, תשב עם הקהל הרחב.

כרגיל אתם מתעסקים רק בעצמכם. מתי תבינו שאתם לא מייצגים את כל הקהל? הפסקתם להיות חוד החנית שלנו מזמן.

מה אתה משחק אותה כאילו לא נפלטות לך קללות עסיסיות ליד ילדים ביציע.

מגרש הכדורגל זה לא בדיוק המקום האידיאלי לבילוי משפחתי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.