Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

אתם רציניים עם אהרון סיגל? זה חארטה של האינסיידר שבזמנו פתחו מלא פרופילים, רשמו מלא שחקנים למכבי ולמלא קבוצות, פגעו בקופי אדו הזה והשאירו את הפרופיל ככה, זה פייק בדוק אני זוכר.

אתה בטוח? כי הפרופיל הזה הרבה יותר ותיק משל האינסיידר.

אתה בטוח? כי הפרופיל הזה הרבה יותר ותיק משל האינסיידר.

אכן, אבל משהו פה מוזר, גם בלי קשר לאינסיידר. בהתחלה הייתי בטוח שזה יוזר אמיתי, אבל אין שום מידע על השם שלו בגוגל, או מה העיסוק שלו.

מעניין כל העסק.

להחזיר את מאוויס

הלוואי.. יכול להוסיף המון מהירות והתלהבות בהתקפה שלנו.

אני קצת מבולבל.. בקישור שלנו הולכים לשחק גל נוסא ואוסקר מה שאומר שמדו בחוץ? או שאוסקר הולך לשחק באגף ומיכה הולך לשלם את המחיר? מאד מעניין

טוב די אני חייב וידוי.

אני אמנם מקדים אתכם ב7 שעות אבל אני לא באמת יכול לראות את העתיד.

מתנצל בפני כל מי שהתאכזב.

אחרי תצוגת התכלית של בן הרוש ביום חמישי של איך *לא* צריכים לשחק כמגן שמאלי, אני דווקא מאוד בעד האופציה להחתים מגן שמאלי ברמה גבוהה שיחזק אותנו הגנתית והתקפית, ולצרף את בן הרוש לרוטצית הבלמים והמגן השמאלי יחד. אני גם מאמין שזה הכיוון.

הלוואי.. יכול להוסיף המון מהירות והתלהבות בהתקפה שלנו.

אני קצת מבולבל.. בקישור שלנו הולכים לשחק גל נוסא ואוסקר מה שאומר שמדו בחוץ? או שאוסקר הולך לשחק באגף ומיכה הולך לשלם את המחיר? מאד מעניין

שום סיכוי שאוסקר ישחק באגף, זה לא העמדה שלו ואין לו מה לחפש שם

בית"ר בטירוף על יצחקי. אני מנסה להבין את מי אפשר להוציא מהם תמורתו ופשוט לא מצליח למצוא שחקן ראוי שאנחנו צריכים.

קלינטס עוד בוסר והעמדה שלו מאוד עמוסה אצלנו. חוץ מזה, אין שם הרבה.

בית"ר בטירוף על יצחקי. אני מנסה להבין את מי אפשר להוציא מהם תמורתו ופשוט לא מצליח למצוא שחקן ראוי שאנחנו צריכים.

נשחרר בג׳נטלמניות?

נראה לי שאלו בעיקר האוהדים שבטירוף עליו.

ספורט 1

ורגאס שוחרר מבטיס ומועמדותו נשקלת מחדש

שעות אחרונות לפני שנסגר מועד הרישום לשלב הבתים: הצהובים ינסו לצרף שחקן הגנה זר וקשר ישראלי לאחר עזיבת סה

הצהובים יתחזקו במגן שמאלי או בבלם זר, כאשר המועמד מבטיס חואן מנואל ורגאס הפרואני שוחרר אתמול רשמית מבטיס וייתכן כי יגיע ברגע האחרון, על אף שהוא אינו המועמד הבכיר לחזק את סגנית אלופת ישראל.

במקביל מנסה המנג'ר ג'ורדי קרויף לצרף קשר התקפי ישראלי, כאשר נראה כי הניסיון יתמקד בהבאת אחד מבין שגיב יחזקאל מהפועל תל אביב ואחמד עאבד מקריית שמונה.

ספורט 1

ורגאס שוחרר מבטיס ומועמדותו נשקלת מחדש

שעות אחרונות לפני שנסגר מועד הרישום לשלב הבתים: הצהובים ינסו לצרף שחקן הגנה זר וקשר ישראלי לאחר עזיבת סה

הצהובים יתחזקו במגן שמאלי או בבלם זר, כאשר המועמד מבטיס חואן מנואל ורגאס הפרואני שוחרר אתמול רשמית מבטיס וייתכן כי יגיע ברגע האחרון, על אף שהוא אינו המועמד הבכיר לחזק את סגנית אלופת ישראל.

במקביל מנסה המנג'ר ג'ורדי קרויף לצרף קשר התקפי ישראלי, כאשר נראה כי הניסיון יתמקד בהבאת אחד מבין שגיב יחזקאל מהפועל תל אביב ואחמד עאבד מקריית שמונה.

באמא שלך ג'ורדי

אני מקפיץ הודעה מאתמול לגבי מצבו של ורגאס, אני מאוד מודאג מההרפתקה הזאת שאנחנו נכנסים אליה

""Juan Manuel Vargas and Real Betis is a relationship that has no signs of conciliation. The technical command does not want it because of his constant injuries and complicated process to be in good physical condition. In response, the player asked for one million euros to terminate the relationship. And the former player of the Peruvian team still has a year contract with the club.

Juan Manuel Vargas search team that can reach loan, but his high salary, his 32 years and his history of injuries make it a bit flashy product for clubs.""