Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

אין סיכוי יש כבר מגן

אחד המגנים השמאליים הטובים שנראו בעשור האחרון, עם כל הכבוד ל"יניב עזרן" שזרקת.

אפשר לזלזל בתרומה שהוא כרגע יכול לתת, הזוי לחלוטין לזלזל בקריירה האדירה ובהופעות שנתן.

אחד המגנים השמאליים הטובים שנראו בעשור האחרון, עם כל הכבוד ל"יניב עזרן" שזרקת.

אפשר לזלזל בתרומה שהוא כרגע יכול לתת, הזוי לחלוטין לזלזל בקריירה האדירה ובהופעות שנתן.

אין כאן שום עניין של זילזול הבחור לא משחק כדורגל תקופה למה להביא שחקן כזה ?

אין כאן שום עניין של זילזול הבחור לא משחק כדורגל תקופה למה להביא שחקן כזה ?

מכאן לג'ורדי הפתרונים. אולי יתגלה כהימור טוב, אבל מסכים שיש כאן לא מעט סימני שאלה.

להביא 2 שחקנים בסדר גודל של סקאריונה והאיסלנדי ועוד שחקן מגן שמאלי חופשי בתור הזר השישי זה מעולה.

אבל בלם, צריכים בלם לא עוד מגן שמאלי... לגבי השאר מסכים לגמרי אבל בחייאת איך בלי בלם ?!

אבל בלם, צריכים בלם לא עוד מגן שמאלי... לגבי השאר מסכים לגמרי אבל בחייאת איך בלי בלם ?!

לבטן את בטון ליציע זה נחמד והכל, אבל לא ממש עולה כאפשרות סבירה.

אם מכבי הייתה פועלת בכיוון הזה, אני מאמין שהיינו רואים שהמועדון היה פועל להעביר אותו למועדון אחר. כאשר חלון ההעברות ברוב אירופה כבר נסגר, קשה לי לראות שמועדונים בארץ ירצו או יוכלו לעמוד בשכר שלו.

איך בא לי גם לזרוק מחשבה

הייתי רוצה שיבוא מגן מארצות הקרח, סקנדינבי כזה. לא'דע, מרגיש לי נכון לנו השוק הזה.

מה שכן, בעיה גדולה שלא הבאנו קיצוני כלשהו לרוטציה, והיו אופציות ישראליות סבירות דווקא החלון הזה.

חושב שבלם פותח זר זה אופציה שהייתי מעדיף. בולע את ריקן/בן הרוש כמגנים שמאליים העונה תמורת עוגן חדש בהגנה, גם איזה סקנדינבי עוג.

עוד חלוץ ישראלי - לא רואה אופציה שווה על השולחן. באמת שהייתי רוצה לראות את חוזז או יונתן כהן מקבלים דקות באגפים ובכלל נכנסים לרוטציה.

https://twitter.com/JoseOrtizMarca/status/771105743885963264

ראיון ראשון עם המגן השוודי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מי החולה שעומד מאחורי הפרופיל הזה?

https://twitter.com/JoseOrtizMarca/status/771105743885963264

ראיון ראשון עם המגן השוודי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שוב לייבה ?

את האמת שהתמונה והסרטון גדולים, אבל טחן את השכל היום.

לבטן את בטון ליציע זה נחמד והכל, אבל לא ממש עולה כאפשרות סבירה.

אם מכבי הייתה פועלת בכיוון הזה, אני מאמין שהיינו רואים שהמועדון היה פועל להעביר אותו למועדון אחר. כאשר חלון ההעברות ברוב אירופה כבר נסגר, קשה לי לראות שמועדונים בארץ ירצו או יוכלו לעמוד בשכר שלו.

לא רוצה לבטן אותו לשום מקום. אני מוטרד מפיליפנקה. זו עמדה שנשאר בה בור מהרבה בחינות (כן, גם מקצועית) אחרי העזיבה של קרלוס והיה צריך להנחית שם בלם בעל שיעור קומה ולא מישהו עם סבתא יהודייה. ובטון מחליף. זה הכל.

לא רוצה לבטן אותו לשום מקום. אני מוטרד מפיליפנקה. זו עמדה שנשאר בה בור מהרבה בחינות (כן, גם מקצועית) אחרי העזיבה של קרלוס והיה צריך להנחית שם בלם בעל שיעור קומה ולא מישהו עם סבתא יהודייה. ובטון מחליף. זה הכל.

אני חושב שהבעיה נעוצה בכך שיש לך 3 זרים בקישור על 3 עמדות וכשיש לך את אלברמן וגולסה כשלד ישראלי, זה קצת יותר מדי.

כרגע עם כל ההייפ השלילי שנוצר על יגור(היה סביר לחלוטין עד המשחק מול אשדוד, זה כבר קצת מוגזם) הוא עדיין שיחק טוב יותר מבטון מתחילת השנה, ועם כל הכבוד-סומך עליו יותר.

כרגע יש לך 3 בלמים בשכר גבוה, כאשר ליגור יש עוד שנתיים בחוזה ועוד כמה שנים על המגרש. על מי תוותר בינהם?

אני כמוך נהנה תמיד להתבאס על מה שהיה, אבל כרגע קשה לי להאמין שיונחת בלם כאשר בטון עדיין במועדון.

מאמין שיגור יעשה את העבודה, סליחה-לא מאמין, מקווה מאוד כי כרגע נראה שהוא הפתרון החלקי לעמדה הזו.

אני חושב שהבעיה נעוצה בכך שיש לך 3 זרים בקישור על 3 עמדות וכשיש לך את אלברמן וגולסה כשלד ישראלי, זה קצת יותר מדי.

צריך לזכור שאחד הזרים יישב על הספסל . לדעתי טוב עשו שהזר שיישב יהיה מעמדת הקישור, עמדה שיש פה רוטציה ומשתנה לפי היריבה.

אם פיליפנקה יתגלה כראוי (ועד עכשיו הוא לא לצערי) אז זה שיחטק. אבל אם לא נצטער שלא שחררנו את מדוניאנין מקסימום והבאנו בלם בעל שיעור קומה.

האמת ? אני עם ה 6 זרים האלו בכל מקרה הייתי הולך על בלם זר מוכח ושאחד הזרים בקישור יעלה מהספסל. עדיין עדיף.

אם פיליפנקה יתגלה כראוי (ועד עכשיו הוא לא לצערי) אז זה שיחטק. אבל אם לא נצטער שלא שחררנו את מדוניאנין מקסימום והבאנו בלם בעל שיעור קומה.

האמת ? אני עם ה 6 זרים האלו בכל מקרה הייתי הולך על בלם זר מוכח ושאחד הזרים בקישור יעלה מהספסל. עדיין עדיף.

1. עשיתם מפיליפנקה ניסו קפילוטו.זכור לי את כולם פה מהללים את באטה בוריסוב, אז בואו לא נשכח שהוא היה שם שחקן הרכב והוא גם שחקן נבחרת. כן, יש לו חסרונות אבל בגדול אני סומך עליו.

2. נניח ושיחררת את מדוניאנין והבאת בלם זר, איזה זר אתה מוציא מההרכב? ראיקו, הבלם, סקוררסון וסקאריונה הם באנקר. אתה לא עולה עם נוסא? עם המגן השמאלי? דווקא לא חכם להביא שישה זרים שאתה רוצה לשחק עם כולם ולא יכול.