Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

מקווה שעד סיום החלון יקבלו רוח גבית מהשחרור של סה ויתחילו בקיצוץ השומן ולבחון את הכשירות של אלו שבספק-שפונגין(האם מסוגל למלא את תפקידו כמגן מחליף), בטון, אזולאי, יצחקי ולבחון אם בן-בסט בשכר וב"מעמד" שלו מסוגל לנשוך שפתיים ובכלל למלא את תפקיד החלוץ המחליף.

לא חושב שיגיע בלם, ומצפה להימור בטוח יותר מאשר ורגאס-אבל כנראה שזה המצב. כל דבר מעבר-בונוס די משמעותי.

נו מה עם איזה תמונה של גורדי ב1 בלילה לפנק את כולנו ברכש איכותי

האמת שלא צריך, זאת עסקה סגורה.

סה משוחרר ב00:40,

וגאס הזה משוחרר 20 דקות אח"כ,

זה ברור מאילו מה הולך לקרות...

אני רק מקווה שלא ניפול איתו, אני סומך על ג'ורדי השנה יותר מתמיד בגלל גולסה ובניון שלא רציתי ואכלתי את הכובע לגביהם (עד עכשיו), אז יכול מאוד להיות שגם הפעם אני אוכל את הכובע, אם כי קצת מדאיג לחשוב שהאלטרנטיבה שלו בגיל 32 הייתה או מכבי או פרישה (ע"פ הפרסומים).

אני אשמח אם תסביר מה לא בסדר במתווה. אם הוא היה נמכר עכשיו ב2.5 מיליון יורו בלי ה-100K של ההשאלה הייתם אומרים שג'ורדי גאון, ובצדק.

חביב יעביר שנה במקום ברמה הרבה יותר גבוהה מרמלה. יעשה רושם טוב? נקבל 2.5 מיליון יורו. יעשה רושם לא מספיק טוב? יחזור וקיבלת 100K + שוער עם ניסיון של משחק בליגה מדהימה. באמת שאני לא מבין מה לא בסדר. זה לא שהיו תכניות טובות יותר לגביו לשנה הזו..

בדיוק , זה גם הצ'אנס הכי טוב שלנו למכור אותו בכזה מחיר כי קבוצות אחרות לא ישלמו עליו כזה מחיר לא עכשיו לא עונה הבאה ורוב הסיכויים שבכלל אלא אם באמת יהיה עילוי פתאום.

ווטפורד מחזיקה ממנו ורוצה להיות בטוחה לפני שהיא משלמת 3 מיליון יורו אבל זה נראה שהם בכיוון.

לא יודע, בטח כל אוהדי בטיס מגיבים עכשיו כמו שמגיבים פה לעזיבה של סה.

אולי, אבל מה שלא מספיק טוב למכבי, כנראה לא מספיק טוב לליאז'.

לעומת זאת, מה שלא מספיק טוב לבטיס, עשוי להיות מעולה למכבי.

קצת חושש מהדיווחים לעניין מצבו הרפואי.

מקווה שגורדי יודע מה הוא עושה.

לא שיחק פחות או יותר מסוף חודש מרץ, בספק אם ביצע הכנה כלשהיא לקראת העונה הקרבה.

נחיתה רכה לא תהיה לו, אם באמת יגיע.

וואי וואי איזה לילה, הדליקו אותי לגמרי איך בא לי לשחרר את בן בסט ואזולאי ולהביא את ברנבאום עכשיו.

אומר לך מהעכשיו לגורדי אין ביצים

מה הסיפור של הפציעות של וארגס? עד כדי כך חמור? ראדוניץ' 2?

בכייון של יניב עזרן

מה הסיפור של הפציעות של וארגס? עד כדי כך חמור? ראדוניץ' 2?

בין ספטמבר בשנה שעברה עד סיום העונה במאי הוא פספס 4 חודשים במצטבר-פציעה בברך ופציעת שריר אחורי.

בניגוד לראדוניץ', העניין מוכר ודי ברור כנראה לכל הצדדים. הכנה לעונה הוא בטוח שלא ביצע בצורה טובה.