Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

הסיבה שבגללה הרשמת שחקנים לליגה האירופית היא יום אחרי סגירת מועד ההעברות ברוב הליגות באירופה היא משום שכנראה לוקח קצת זמן מהרגע שמבצעים את ההעברה של השחקן ועד שמעבירים רשימה מסודרת גם לאופא.

מקווה שג'ורדי לא מתכנן לחכות עם ההחתמה לרגע האחרון..

מדמיין כל מיני קבוצות יושבות מול אתר שבו מעדכנים את השחקנים שהם החתימו ביום האחרון, ומגלים שזה האתר של לאן.

נראה כמו מגן שמאלי?

אם זה נראה כמו מגן שמאלי, והולך כמו מגן שמאלי...

אני לא יודע מי ואיך, אבל מישהו עוד ישלם על כל ההנפצות טוויטר האלה שעושות לי רכבת הרים בלב היום

חייב לציין שזה לא נראה כמו פרופיל מזוייף

Just enjoyed a chat with @LundqvistA at TLV airport. Next stop for him: Maccabi so will stay in yellow :)

מגן שמאלי בן 22 מאלפסבורג השוודית, לא יודע אם זה טרול או לא (חשבון מ-2013 אבל לכו תדעו).

עריכה: כנראה הנפצה, מדובר במגן באולימפית של שוודיה עם הופעות בבוגרת כשהוא בן פאקינג 22, זה סחורה חמה באירופה לא רואה מה יש לו לחפש בארץ.

Aaron Siegel

@Scoutingfo

Just enjoyed a chat with @LundqvistA at TLV airport. Next stop for him: Maccabi so will stay in yellow :)

מגן שמאלי בן 22 מאלפסבורג השוודית, לא יודע אם זה טרול או לא (חשבון מ-2013 אבל לכו תדעו).

מגן.

שמאלי.

זר.

בן 22.

לא הטיפוס של ג'ורדי

מגן.

שמאלי.

זר.

בן 22.

לא הטיפוס של ג'ורדי

כן אני גם חושב שזה טרול עכשיו, הוא בן 22 עם הופעות בבוגרת של שוודיה ועם דרכון נהדר, מה יש לו לחפש בארץ?