Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

ככל הידוע לי, קאניוק, בדיוק כמו דסה, אצילי, עידן ורד, דן מורי, עומרי גלזר, כולם שחקנים שגדלו בנוער של מכבי עד גיל 16-17.

וגם בוזגלו ואוחנה ועוד רבים וטובים עברו אצלנו בנוער לתקופה מסויימת.

לא מאמין שהכנסת את דן מורי...

זה כישלון שרק בגיל 16 העיפו אותן

לא מאמין שהכנסת את דן מורי...

זה כישלון שרק בגיל 16 העיפו אותן

לא התכוונתי לרשום שמות של כל מי שאני רוצה כאן, אלא של שחקני יחסית בולטים מהליגה שגדלו במכבי עד גיל נערים.

לדוגמא, בגלל העונה הנוכחית הרבה מכם בטח הייתם רוצים את עידן ורד כאן, ואני חושב שהוא שחקן מאוד מאוד בינוני ושאין לו כאן מקום בכלל.

שבמשך חמשת המחזורים הראשונים אוננו עליו ולא הבינו כאן בפורום איך ג'ורדי כל כך מתקשה למצוא מגן ברמתו. מפה לשם הפרסומים לגביו שהוא יחתך בתום העונה.

הם הביאו כל מגן ישראלי במיליון יורו, ניראלך שהם מייעדים להם את הספסל? אם כן, ההתנהלות הכלכלית שלהם מוזרה.

כאילו אנחנו לא הבאנו שחקנים במלא כסף לספסל.

שוינפלד, יחזקאל, מרסלו

תאכלס קצת קרה פה הוצא מהקשרו. אז אני חוזר אחורה.

רשמתי על זה שהם משקיעים במגנים מיליון יורו, אז סביר שהם יהיו להרכב, לא סביר שקבוצה תשקיע כל כך הרבה ואז תביא גם מגן זר בנוסף. שוינפלד ויחזקאל הגיעו לעמדות שיש בהן הרבה יותר רוטציה וחשיבות לעלייה מהספסל, זה עמדות שתמיד תשלם הרבה בשביל שחקני ספסל גם (לצורך העניין הקנייה שלהם של זריהן וגדיר מקבילה והיא הגיונית. מרסלו הגיע להיות שחקן משמעותי בסגנון הוגו, לא לספסל.

בקיצור: אם שילמו עליהם מיליון יורו, לא ישלמו על עוד מגן ליבנו עליהם, עמדת המגן אין בה הרבה מרווח לטעויות, ולדעתי הם לקחו סיכון גדול מידי אם הימור על ישראלים לא מנוסים לשני הצדדים.

תאכלס קצת קרה פה הוצא מהקשרו. אז אני חוזר אחורה.

רשמתי על זה שהם משקיעים במגנים מיליון יורו, אז סביר שהם יהיו להרכב, לא סביר שקבוצה תשקיע כל כך הרבה ואז תביא גם מגן זר בנוסף. שוינפלד ויחזקאל הגיעו לעמדות שיש בהן הרבה יותר רוטציה וחשיבות לעלייה מהספסל, זה עמדות שתמיד תשלם הרבה בשביל שחקני ספסל גם (לצורך העניין הקנייה שלהם של זריהן וגדיר מקבילה והיא הגיונית. מרסלו הגיע להיות שחקן משמעותי בסגנון הוגו, לא לספסל.

בקיצור: אם שילמו עליהם מיליון יורו, לא ישלמו על עוד מגן ליבנו עליהם, עמדת המגן אין בה הרבה מרווח לטעויות, ולדעתי הם לקחו סיכון גדול מידי אם הימור על ישראלים לא מנוסים לשני הצדדים.

לא הבנתי איפה מרסלו בדיוק אמור להשתלב כשיש את אלברמן וגולסה שהם שחקנים דומים לו. מה גם, הוא לא נראה בדיוק מרשים כששיחק ואם עד עכשיו הוא וראמון לא נכנסו לרוטציה כנראה שגם באימון הם חלשים. אפילו אליאל פרץ משחק לפניו.

איזו רוטציה יש בעמדת החלוץ? וידאר נעול סגור ושום דבר לא יזיז אותו. מקסימום אפשר להוציא אותו בדקה 60-70 כדי שינוח וגם זה רק בגארבץ' טיים. שוינפלד כמעט ולא ישחק כי הוא לא יכול לשחק בעמדה אחרת. יחזקאל מהרגע הראשון לא מקבל קרדיט וגם כשקיבל זה היה לכמה משחקים. באמת לא מובן לי מה עבר לג'ורדי בראש כשהוא הביא אותו.

כל עוד ג'ורדי אחראי על הרכש אני לא אופטימי בכלל.

מסכים.

פרימו? ברצינות?

אתם לא מבינים שיורים לכל הכיוונים כדי שאם פעם יפגעו יקבלו קרדיט?

לא צריך להיות גאון בשביל להסיק שמכבי פייבוריטית להחתים את אצילי. לפרימו אין שמץ של מושג מה קורה.

הוא לא חתום מן הסתם, אולי הראה נכונות לחזור לארץ באמצעות הסוכנים שלו ומכבי מצידה גילתה עניין.

אנחנו לא נסיג אותו בקלות, לדעתי באר שבע יתנו לנו פייט במקרה שלו, הם יהיו מוכנים לשלם לו יפה.

חוצמיזה אני משער שהקבוצה שתהיה במוקדמות ליגת האלופות תקרוץ לו באופן טבעי יותר, הרי הוא מבחינתו בראש של לתת 1-2 עונות מעולות ולחזור לליגה בחירה באירופה.

במקום מי אצילי ישחק אם הוא יגיע? מיכה/סקאריונה/מיקאל? אולי בכלל במקום טב"ח באגף השני?

רוטציה.

ומי אמר שטב"ח יהיה פה עונה הבאה? או סקאריונה.

אצילי, דאבור, קניוק וסגרנו פינה לכמה שנים טובות.

זה יהיה חלון טוב בשבילי.

צריך לנעוץ חוק בנושאי מלפפונים:

לא מזכירים שמות של שחקני מכבי פתח תקווה.

יותר סיכוי שיגיעו לפה שחקנים מברצלונה.

צריך לנעוץ חוק בנושאי מלפפונים:

לא מזכירים שמות של שחקני מכבי פתח תקווה.

יותר סיכוי שיגיעו לפה שחקנים מברצלונה.

3.5 מיליון יורו וקאניוק פה.