Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

דור אלו שחקן מאוד מאוד כושל.

מבחינה הגנתית - אלי דסה הוא קנאברו לידו.

חור מהלך.

אלונה ניפחה את שוק השחקנים לרמות לא פרופורציונליות.

כנראה העסקה הכי טובה שעשו הלוזנים אי פעם.

מעניין לראות מה יהיה עם קניוק שהוא השחקן המעניין שם.

נכון כל עוד הם ימשיכו לנסות להבריק עם ישראלים צעירים וזרים יחסית זולים/בלי דמי העברה, אני פחות מודאג מהם לטווח הארוך.

למה לרמי גרשון לחזור לארץ? איזו סיבה יש לו? הוא יהרוס את עצמו אם הוא יחזור לארץ,אני במקומו לא חוזר.
אצילי אולי כן צריך לחזור ולהתחשל עוד קצת ואז לצאת שוב בחזרה לאירופה..
בוזגלו,לא תודה.
דוידאזדה..לא מבין למה להביא שחקנים שלא עושים את הפן ההגנתי כמו שצריך? מה זה עוזר לי? -_-

אבל אבל מכבי והכסף שלה הורסים את הליגה!!!!

בינתיים אלונה ממשיכה לקנות ילדים שעוד לא קרעו זוג נעליים ב״מליון ארבע מאות אלףףףףףףף״.

על כל הודעה אחת שמפרגנת לב"ש יש 50 שבאים להסביר למה הם עושים טעויות ברכש, לגמד כל שחקן שהם מחתימים ואחר כך להוסיף "מספיק ללקק להם". יש כאן, לדעתי, התכחשות מכוונת מתו פוזיציה של אוהד (וזה בסדר אבל זה המצב).

להגיד שבלטסקה שווה לביטון - זה פשוט לא נכון. האחד משחק בלאומית והאחד מככב בליגת העל, על בלטסקה לא שמענו לפני שדיברו עליו בהקשר של מכבי, על ביטון שמענו ולא רק ששמענו יש כאן הרבה שרצו אותו מאוד.

לגבי דור אלו, לדעתי נוא רכש מצוין לב"ש. הסכום יקר אבל הם עושים בשכל שהם קונים "חלקי" שחקנים. בפועל, השחקנים משחקים בב"ש וזה מה שחשוב, הם לא קונים למטרת רווח (לרוב). לכן, אני חושב שבמסגרת התקציב שלהם, הם עובדים נכון מאוד ולא רק נכון אלא מצויין. תראו את זריהן ואוחנה, הם יודעים גם לקחת שחקן ולשלב אותו במרקם מנצח, מה שמשפר את האינדבדואל. יש להם נפילות, הם לא מושלמים אך לא בושה להודות שבשנים האחרונות הם עובדים נכון ולראיה - הם עקפו אותנו (לפחות זמנית) עם חצי מהתקציב שלנו.

סנופקין ההבדל הוא שבלטקסה (סחטיין שזכרת את השם) לא מתוכנן להיות המגן שמאלי הרכב שלנו להבדיל מאורן ביטון בבאר שבע, אגב גם כאן בפורום מי שרצה את ביטון לא ראה אותו כשחקן הרכב שלנו. זה כל הסיפור - באר שבע וחיפה באופן הזוי משלמות סכומים הרבה יותר גבוהים מאיתנו על ישראלים והם קונים את הפחות טובים. הודות לעבודה "המחורבנת" של ג'ורדי.

לא מבין מאיזה מקום אתה מרגיש צורך "להגן" עליהם, וואלה אין שום מגן בישראל שבאמת ברמה מספיקה לאירופה, כלומר יודע לעשות גם הגנה וגם התקפה. לא דסה, לא ייני, לא אלו, לא ביטון וכו'

בדיוק מהסיבה הזאת יש להם מגן זר.

שבמשך חמשת המחזורים הראשונים אוננו עליו ולא הבינו כאן בפורום איך ג'ורדי כל כך מתקשה למצוא מגן ברמתו. מפה לשם הפרסומים לגביו שהוא יחתך בתום העונה.

הם הביאו כל מגן ישראלי במיליון יורו, ניראלך שהם מייעדים להם את הספסל? אם כן, ההתנהלות הכלכלית שלהם מוזרה.

מה זאת אומרת באר שבע עקצו לנו את דוידזאדה?? הוא גדל שם ועלה מהנוער לבוגרים שלהם

צודק טעות שלי

מה שכן מכבי ניסו לקנות אותו+ להעביר את קהת ועוד שחקנים ב2013, ב2014 הוא היה על סף סיום חוזה ובינואר לפני הקיץ האריך בבאר שבע בזמן שמכבי חיכתה לו באופן גלוי, בגלל זה התבלבלתי.

על כל הודעה אחת שמפרגנת לב"ש יש 50 שבאים להסביר למה הם עושים טעויות ברכש, לגמד כל שחקן שהם מחתימים ואחר כך להוסיף "מספיק ללקק להם". יש כאן, לדעתי, התכחשות מכוונת מתו פוזיציה של אוהד (וזה בסדר אבל זה המצב).

להגיד שבלטסקה שווה לביטון - זה פשוט לא נכון. האחד משחק בלאומית והאחד מככב בליגת העל, על בלטסקה לא שמענו לפני שדיברו עליו בהקשר של מכבי, על ביטון שמענו ולא רק ששמענו יש כאן הרבה שרצו אותו מאוד.

לגבי דור אלו, לדעתי נוא רכש מצוין לב"ש. הסכום יקר אבל הם עושים בשכל שהם קונים "חלקי" שחקנים. בפועל, השחקנים משחקים בב"ש וזה מה שחשוב, הם לא קונים למטרת רווח (לרוב). לכן, אני חושב שבמסגרת התקציב שלהם, הם עובדים נכון מאוד ולא רק נכון אלא מצויין. תראו את זריהן ואוחנה, הם יודעים גם לקחת שחקן ולשלב אותו במרקם מנצח, מה שמשפר את האינדבדואל. יש להם נפילות, הם לא מושלמים אך לא בושה להודות שבשנים האחרונות הם עובדים נכון ולראיה - הם עקפו אותנו (לפחות זמנית) עם חצי מהתקציב שלנו.

הגיוני שההתנהלות שלהם טובה בשבילם, במסגרת המגבלות שלהם, אבל היא פשוט לא כל כך רלוונטית אלינו.

התנאים שלנו ושלהם שונים מאוד, לכן זה שההתנהלות שלהם טובה לא אומר שאם אנחנו לא מתנהלים ככה אנחנו טועים.

הרזולוציה הרזולוציה. מתעסקים בכל פקק ושרוך. זה נקרא אובססיביות. זה באמת משנה כרגע מי שיחק בליגת העל ומי פחות? זה מבטיח משהו?

אם הייתי אוהד בש, להכנס לכאן היה הטריט היומי שלי.

דוידזדה חלש פיזית ובעל אינטילגנציית משחק של נמלה. חיזוק זה בטח לא.

לא יודע אם הוא יהיה שחקן של מכבי או לא (וכרגע גם לא איכפת לי) אבל בכללי הוא נראה לי בסדר גמור.

נכון כל עוד הם ימשיכו לנסות להבריק עם ישראלים צעירים וזרים יחסית זולים/בלי דמי העברה, אני פחות מודאג מהם לטווח הארוך.

אם תבחן כל העברה פרטנית, יכול להיות שבסוף יתברר שהם קנו שחקנים בינוניים בהמון כסף, וההעברות יוגדרו ככשלון. אבל ברמת המאקרו, הם רודפים ומצליחים להשיג את השמות הכי חמים בדור הצעיר של הכדורגל הישראלי, וגם אם נשמח להתעלם מזה, זריהן כבר ניצח להם משחק אחד סופר משמעותי במאבק האליפות ואוחנה הוא שחקן הרכב לגיטימי, בעוד ששגיב יחזקאל נראה כמו אחד שאולי בעוד 5 שנים יוכל להיות שחקן הרכב במכבי.

צודק טעות שלי

מה שכן מכבי ניסו לקנות אותו+ להעביר את קהת ועוד שחקנים ב2013, ב2014 הוא היה על סף סיום חוזה ובינואר לפני הקיץ האריך בבאר שבע בזמן שמכבי חיכתה לו באופן גלוי, בגלל זה התבלבלתי.

האמת שחידשת לי עכשיו שמכבי רצו אותו..לא זכרתי דבר כזה..

וואלה תמיד חשבתי שהוא אחלה מגן ביחס לליגה שלנו, מסתבר שאני בדעת מיעוט חח

הגיוני שההתנהלות שלהם טובה בשבילם, במסגרת המגבלות שלהם, אבל היא פשוט לא כל כך רלוונטית אלינו.

התנאים שלנו ושלהם שונים מאוד, לכן זה שההתנהלות שלהם טובה לא אומר שאם אנחנו לא מתנהלים ככה אנחנו טועים.

זה שהם מתנהלים נכון במגבלות שלהם לא אומר שאנחנו טועים.

זה שהם הצליחו לעקוף אותנו, זה אומר שככל הנראה עשינו טעויות לא מעטות בדרך. ינואר האחרון אגב, מתקן חלק מהטעויות.

הם במגבלות שלהם טורפים כל מה ששווה משהו בשוק הישראלי, במיוחד צעירים. אני בדעה שאנחנו צריכים לטרוף הכל, ולהשאיר להם רק פירורים. גם ככה השוק הישראלי ששווה משהו לא גדול במיוחד. הייתי מאוד רוצה שנהיה באיירן של ישראל והם במקרה הטוב ישארו סוג של דוטמונד.