Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

ע״ע הסקת מסקנות. שגיב עוד יגיע רחוק כי יש בו פוטנציאל ענק, שכונה אפשר לנקות. אלירן עטר?

לא השווית בין יחזקאל לאלירן.. עטר עם השכונה הפציץ בבני יהודה בגיל יותר צעיר מיחזקאל..

נתחיל מזה שאני לא רואה את הפוטנציאל והכשרון האדיר הזה שכולם רואים, שגיב קיבל כמה הזדמנויות ולא תרם כלכך כלום, לא במספרים ולא מחוץ למספרים...

*אני לא באמת בודק את השטויות שאני פולט. אני סתם זורק ומקווה לפגוע.

קונט נותן משחקים טובים מאוד. נגד ב"ש הוא היה הכי טוב בהגנה של בית"ר (שיתק את וואקמה), מוביל כדור לא רע בכלל, פיזי וחד בהתקפה.

איך נותנים לעסקאות כאלה לעבור באמצע משחקים.

העיקר אלונה ניפחה את החזה שלה ששחקנים מושאלים שלנו לא שיחקו נגדנו.

אז מה אלו? הנה פ"ת לא רוצים לשתף אותו בגלל החתימה בב"ש. איזה מין דבר זה? זה ביזיון מה שקורה כאן!

לא השווית בין יחזקאל לאלירן.. עטר עם השכונה הפציץ בבני יהודה בגיל יותר צעיר מיחזקאל..

נתחיל מזה שאני לא רואה את הפוטנציאל והכשרון האדיר הזה שכולם רואים, שגיב קיבל כמה הזדמנויות ולא תרם כלכך כלום, לא במספרים ולא מחוץ למספרים...

אתה בטוח במה שאתה אומר? בדקת את מה שאתה אומר?

תן לי לנחש, לא. כי אם היית בודק לא היית פולט שטויות. כן, העלתי את עטר. אומנם לא כהשוואה ברורה-דיברתי על היכולת לנקות משחקן את ״השכונה״ שהיוזר מלמעלה טען שאי אפשר להוציא משחקן.

אבל עזוב, בגלל שדיברת על הגיל- אלירן עטר בעונת 2007-2008 (21-22) כבש ארבעה שערים במדי בני יהודה.

שגיב יחזקאל, עונת 2015-2016, בן 20, כבש ארבעה שערים.

הפריצה האמיתית של אלירן הגיעה בגיל 23, כשהוא כבש 14 שערים בבני יהודה ולקח את מלכות השערים. אז עשה טובה- תגיד שאתה לא תופס מיחזקאל ואל תזרוק סתם נתונים שאתה לא באמת בודק. אין בעיה שהשטויות שאתה פולט יהיו חסרות ביסוס, אבל תציין שאתה סתם זורק ומקווה לפגוע.

אתה בטוח במה שאתה אומר? בדקת את מה שאתה אומר?

תן לי לנחש, לא. כי אם היית בודק לא היית פולט שטויות. כן, העלתי את עטר. אומנם לא כהשוואה ברורה-דיברתי על היכולת לנקות משחקן את ״השכונה״ שהיוזר מלמעלה טען שאי אפשר להוציא משחקן.

אבל עזוב, בגלל שדיברת על הגיל- אלירן עטר בעונת 2007-2008 (21-22) כבש ארבעה שערים במדי בני יהודה.

שגיב יחזקאל, עונת 2015-2016, בן 20, כבש ארבעה שערים.

הפריצה האמיתית של אלירן הגיעה בגיל 23, כשהוא כבש 14 שערים בבני יהודה ולקח את מלכות השערים. אז עשה טובה- תגיד שאתה לא תופס מיחזקאל ואל תזרוק סתם נתונים שאתה לא באמת בודק. אין בעיה שהשטויות שאתה פולט יהיו חסרות ביסוס, אבל תציין שאתה סתם זורק ומקווה לפגוע.

סבבה, הוספתי דיסקליימר בהודעה.

למרות שהיית תוקפני כלפיי

סבבה, הוספתי דיסקליימר בהודעה.

למרות שהיית תוקפני כלפיי

כי היית כל כך המום שעשיתי השוואה לא עלינו בין עטר ליחזקאל, ואז הוספת נתון פשוט לא נכון. לא כיף.

החתמנו את נאדי פאג'ר ואנשים פינטזו עליו כמגן שמאלי בבוגרים!

אתה באמת משווה שחקן שהגיע לנוער למגן השמאלי הראשון שלהם בעונה הבאה?

בש נוהגת בחכמה עם היכולות שלה

על שחקנים בשלים הם לא יכולים להתחרות עם מכבי, אפילו אם מדובר בשחקן שהם טיפחו כמו דוידזאדה

המגנים האלו, שנתנו חצי עונה טובה, להערכתי יעלמו מהנוף ברמת אלעד גבאי..

ולכל מכפישי דוידזאדה תעשו לי טובה, מכבי רצו אותו לפני שהוא הגיע לבאר שבע והם עקצו לנו אותו, לפני שהוא עזב אותם הוא נתן משחק לפנטיאון נגד סלטיק, ועכשיו הם גם רצו אותו והוא סרב להם כי כנראה סגר במכבי. גרוע כי הוא לא מוצא עצמו בחו"ל? זה לא מדד בהכרח

וואו, איזו פאניקה הולכת פה.

שחקני ליגה לגיטימיים, לא לרמה של מכבי. אני ממש שמח שהשחקנים האלה שדיברו עליהם כאן כאופציה למכבי, מגיעים למועדון אחר. די לבינוניות. מגנים שלא יודעים לעשות הגנה אלה שחקנים שחקנים שאני לא משתגע שיהיו במכבי (אלא אם כן היכולת ההתקפית שלהם היא ברמת הדסה או טוואטחה, ושל אלו וביטון לא כזו).

עכשיו רק נשאר שעאבד ודודזאדה (בלוף העשור, שלא ידרוך כאן) יעברו לחיפה כדי שיפסיקו לדבר עליהם בהקשר שלנו.

תורידו את הלהבות, הכל בסדר. ב"ש מביאה תחליף לבן ביטון וקורהוט.

נחנו צריכים לכוון לשמות רציניים יותר, כמו אצילי ודאבור.

יש להרבה אנשים כאן בעיה שהם חושבים שתמיד הדשא של השכן ירוק יותר. אני מאחל לנו שנזכה לראות את ב"ש ממשיכה לרכוש בינוניים כמו אלו, ביטון, שבתאי, בראון וזריהן (משחק טוב אחד לא משכנע אותי שהוא לא שחקן בינוני).

קונט נותן משחקים טובים מאוד. נגד ב"ש הוא היה הכי טוב בהגנה של בית"ר (שיתק את וואקמה), מוביל כדור לא רע בכלל, פיזי וחד בהתקפה.

הוא טוב בלשתק

גרשון(?),דוידזאדה,אצילי,בוזגלו,דאבור אלו הישראלים שיהיו ככל הנראה על המדף בקיץ , ואני מעדיף כל אחד מהם מאשר השמות שהוזכרו בהקשר של בש.

המגנים האלו, שנתנו חצי עונה טובה, להערכתי יעלמו מהנוף ברמת אלעד גבאי..

ולכל מכפישי דוידזאדה תעשו לי טובה, מכבי רצו אותו לפני שהוא הגיע לבאר שבע והם עקצו לנו אותו, לפני שהוא עזב אותם הוא נתן משחק לפנטיאון נגד סלטיק, ועכשיו הם גם רצו אותו והוא סרב להם כי כנראה סגר במכבי. גרוע כי הוא לא מוצא עצמו בחו"ל? זה לא מדד בהכרח

מה זאת אומרת באר שבע עקצו לנו את דוידזאדה?? הוא גדל שם ועלה מהנוער לבוגרים שלהם

גרשון(?),דוידזאדה,אצילי,בוזגלו,דאבור אלו הישראלים שיהיו ככל הנראה על המדף בקיץ , ואני מעדיף כל אחד מהם מאשר השמות שהוזכרו בהקשר של בש.

למה שגרשון יהיה על המדף? בקיץ הקרוב יהיו הרבה יותר שמות על המדף ממה שהיו בשנים האחרונות שהיה פשוט שוק ישראלי זוועה.

מה זאת אומרת באר שבע עקצו לנו את דוידזאדה?? הוא גדל שם ועלה מהנוער לבוגרים שלהם

חחח עד שיש להם איזשהו שחקן בית חוץ מברדה גם את זה הוא לקח להם.

חחח אתם מביכים

ישר שחקן שנתן חצי עונה טובה בקש משווה לגבאי ודלמוני.

מקש יצאו שחקנים מצויינים כמו: טיבי, צדק, בדש, מנגה ומאמן כמו ברק בכר.

לגבי אלו, התקפית הוא הטוב בארץ בלי שום ספק, הגנה תמיד אפשר ללמד.

חחח אתם מביכים

מנגה?! אם כבר אז הפריצה שלו היתה קודם בהפועל ר״ג.

אורן ביטון = חן דילמוני

לא הייתי מגזים.

בטח שעם ספק -- חוץ מההרמות ספציפית, אפשר להתווכח שדסה עולה עליו בכל אספקט, בטח שמבחינת המשכיות (דסה כבר 3-4 שנים בטופ של המגנים בארץ). ההגנה של דסה, למרות שהוא לא מבריק שם, גם טובה מזו של אלו.

חחח אתם מביכים

מה זה הגנה תמיד אפשר ללמד? מה זה המשפט הכללי הזה? אם הוא לא טוב בהגנה, אין סיבה לקנות אותו בסכומים כאלה. כדי ללמד הגנה ברמה גבוהה, רוצה לומר רמה נורמלית לליגת העל צריך הרבה יותר מאימונים של ברק בכר. אם הגנה תמיד אפשר ללמד (וזה לא נכון, פשוט משפט חסר כל ביסוס) , אז אני מלמד את דסה עוד הגנה בכיף במקום לקחת את אלו מהלוזונים. התקפית הוא קצת יותר מאלו שהרפרטואר שלו כולל הרמות מוצלחות ותו לא (דריבלים?) בעוד שלאלי יש קצת יותר מהכל. מהירות, ניסיון, דריבל. אם כבר, הרמות אפשר ללמד בקלות הרבה יותר גדולה מסגירות הגנתיות.

על כל שחקן שהצליח בקריית שמונה אפשר לתת לפחות שלושה שלא הצליחו. אשכרה נתת בסך הכל ארבעה שחקנים, שניים מהם בכלל לא הצליחו כשיצאו (מנגה? איפה בדיוק הוא הצליח אחרי קריית שמונה? הוא היה פרוספקט מוכח כבר בהפועל רמת גן) ובדש שהשיא שלו הוא למעשה אצלנו כשחקן משלים. היחידים הם טיבי וצדק, ותרשה לי לגחך על העובדה שבכר ״יצא״ מקריית שמונה. איזי שירצקי גידל אותו בתור מאמן?

מה עם אלרואי כהן, וובה בראון, עודד אלקיים (חזר עם הזנב בין הרגליים לק״ש), דילמוני, גבאי, קהת, איינבינדר, (במכבי הוא היה פשוט פרווה לגמרי) רוצ׳ט..

ונראה לי שאעצור כאן כי הרשימה פשוט לא נגמרת.

בקיצור חלאס. או שיש כאן מציצה חסרת כל רסן או כלום. אין אמצע. תלמדו לתת קצת אפור לפעמים, לא יזיק. מביכים עלק.