Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

לא היית רוצה את גרשון אה?

מי שישמע ההגנה שלו הגנת ברזל וגרשון לא רצוי

לא היית רוצה את חמד אה?

כי בטח יש לנו עוד חלוץ חוץ מוידאר שמסוגל לתת גול

ביטון בכושר ירוד בתקופה האחרונה אבל הוא אחד הישראלים הטובים

והייתי רוצה את הישראלים הטובים אצלי

על הלא לנאתכו אני מסכים לדעתי הוא לא יצדיק את השכר

ויבוא להעביר את הזמן

מתי אנשים כבר יפסיקו לפנטז על רפאלוב דאבור וחמד? למה לעזאזל ששחקן שמצליח גם בקבוצה כמו גנט ירצה לחזור לפה? בשביל להביא אחד מאלה צריך הרבה יותר מכסף זה שחקנים שגם רוצים לראות כוונות רציניות של המועדון רוצים עדיין לשחק באירופה ולהצליח ולראות עוד זרים גדולים ברמה שלהם נוחתים כאן...במקום לדמיין להתרכז במה שיש פה ויש פה טונות של כישרון בהרבה מועדונים שאני מכיר לא רק שמות אבל אף אחד לא באמת מתעמק בהם באמת אלא אם כן שמעו שקבוצה אחרת רוצה לחטוף אותם וזאת הטעות

היחיד שריאלי בכסף גדול זה דמארי שיגיד כן אבל אני מעדיף לרדת ליגה שונא ת'שחקן הזה יותר מהמדוזות

הפחד שלי שבסוף יגיע לכאן איזה בירם כיאל, לא תפסתי ממנו אף פעם שחקן ובנבחרת תמיד הוא היה סיוט.

בברייטון הוא היה אחד הטובים עונה שעברה

חחחח מתאכזבים מבירם כיאל, איזה פורום הזיה.

הבן אדם היה שנה שעברה השחקן הכי טוב בברייטון, ראיתי משחקים שלהם והוא פשוט שלט בקישור.

אני לא מאמין איך לא הגיע עדיין לפרמייר ליג.

כנראה המשחקים בנבחרת הטעו אותי, כי שם תמיד זכרתי אותו לרעה. מניח שחלקכם אולי צפה במשחקים שלו בברייטון, אז לוקח חזרה את הדברים אתם לא צריכים להיות אנטי...

הפחד שלי שבסוף יגיע לכאן איזה בירם כיאל, לא תפסתי ממנו אף פעם שחקן ובנבחרת תמיד הוא היה סיוט.

הפורום BE LIKE "ורק משתי מילים אני פוחד - הראשונה - בירם, השנייה - כיאל", ואז מתלוננים שחסר עוד שחקן למרכז השדה.

יש לך כרגע את המנהל המקצועי הכי טוב בענף שאפשר להביא לארץ לדעתי, מה שחסר לו זה חשק ואנרגיות, לא סתם רשמתי את זה, ג'ורדי של העונה הראשונה כבר מתחיל ללחוש לאצילי שהוא יגדיל לו את ה 400 אלף יורו שהוא מקבל בשביל לחמם תיציע שם, ג'ורדי שחטף את טיבי יום שישי בהיר אחד עם צ'ק לאיזי הביתה זה ג'ורדי שהיה מנחית פה את אצילי בראשון לינואר

גם עם הוא ישלם 800 מיליון שקל על אצילי לא יהיה אפשרי להחתים אותו בראשון בינואר על פי החוקה אסור לשחק לשחק ב3 מועדונים שונים בשנה פעילה רק שנה הבא אצילי יכול לעבור קבוצה.

תהיות של לילה.. קונים אצילי בהשאלה לחצי עונה?

זה לא ייאמן

בן אדם כתב הודעה מעליך שאי אפשר להביא אותו השנה, והופ - "קונים השאלה לחצי עונה?"

אצילי לא יכול לשחק במכבי השנה

הוא שיחק בבית"ר וגם בגרנדה

לא יכול לשחק בקבוצה שלישית

אם לא היה משחק בבית"ר במשחקים הראשונים אז יכל לעבור

צריך מגן שמאלי זר. זה מה שבאופן ברור ומוחלט צריך לעשות מאמץ כדי להביא.

אם יסתבר שיש סיטואציה שבה ניתן להביא להביא את שוינפלד/דמארי כחלוץ מחליף או בירנבאום, מן הסתם צריך ללכת על זה.

אל תהיו עם ציפיות מוגזמות. אני בכלל לא בטוח שבירנבאום לדוגמא על המדף מבחינתנו או שדמארי ירצה לבוא (גם אני לא בטוח שאני רוצה שהוא יבוא).

שוינפלד זה תלוי בוררות. ראיתי שצנציפר אומר שמכבי מוכנה לשלם עליו 1.8 מיליון יורו עוד לפני הבוררות. מה נהיה? לא נמאס לג'ורדי? מקווה שזה לא נכון.

ברים כיאל זה בול השחקן שאנחנו צרכים מקצועית, אבל מנטלית אין לו סיכוי במכבי. אין לו מספיק טולרנס לגזענות.

צריך לשים את כל הכסף על ניר ביטון.

ברים כיאל זה בול השחקן שאנחנו צרכים מקצועית, אבל מנטלית אין לו סיכוי במכבי. אין לו מספיק טולרנס לגזענות.

ניר ביטון יכול להיות הברקה לפי מה שהבנתי הוא כרגע לא מסתדר בסלטיק. הבעיה היא תג המחיר שלו ולא חושב שהוא ירצה לחזור לארץ.

וזה לא דפוק בעיניך שהשינויים בהחתמת שחקן צריכים להיות אם יש לו טולרנס לגזענות?

ניר ביטון מרגיש נסיכה והוא גם של דודו דהאן הוא לא יחזור. וגם מה הוא מביא שאין כרגע אצל מדו/גולסה/נוסא?

במקום נוסא הייתי מביא את Birama Ndoye מ-סיון. מזכיר את נוסא רק צעיר יותר ורך יותר עם הכדור.

הבעיה לא באמצע

אלה השינויים בסגל שהייתי רוצה לראות עד העונה הבאה.

משחרר:

יצחקי

בן בסט

שפונגין

נוסא

בניון (מרוצה ממנו בסה״כ אבל מעדיף במקומו צעיר שעוד יכול להתקדם במכבי)

החתמות:

שרן

מגן שמאלי זר

בירנבאום

קשר גרזן זר אבל ״קל״ יותר עם הכדור

מחזיר מהשאלה:

חוזז

צ״יבוטה (מאוזרח כמובן)

עכשיו השאלה מה קורה עם המוח, אם נמכר, אז ללכת על אצילי, כמובן שזה כבר לקיץ.

אם אצילי לא מסתדר, אני משחרר את סקאריונה (למרות היותו שחקן אש לדעתי) ומביא וינגר זר.

חלק מהדברים אפשר לעשות כבר בינואר, במיוחד עם השחרורים כי אאל״ט כל השחקנים האלו מסיימים חוזה ואפשר לנסות למכור לדוגמה את יצחקי לבית״ר.