Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

אמנם קיימת בעיה קריטית בעמדת המגנים (שניהם, לפחות כך זה מאז דסה ולא ייני), אבל זו לא הסיבה לדעתי שמכבי לא פוגעת. הבעיה היא אך ורק מנטלית, מישהו פה רשם 4 שמות של שחקני בית"ר, שלארבעתם אין מקום בסגל שלנו (אחד מהם מניסיון), וזה אומר הכל. השחקנים הכי טובים עדיין נמצאים אצלנו (מלבד וואקמה וויטור), אבל משהו במשחק הקבוצתי נפגע, תמיד נאחזים ביכולות אישיות. אחרי שנים של בלעדיות על כדורגל אטרקטיבי בארץ יש שתי קבוצות שנותנות פייט! יחד עם זעזועי הקיץ נוצר מצב שאין לנו קבוצה שיודעת לרוץ. אני מקווה שהבעיה פה היא הזמן שלוקח לקבוצה שלנו להתחבר כקבוצה, אם לא חוששני שהבעיה היא בעמדת המאמן.

לסיכום, אין לנו בעיה קריטית בסגל, יש לנו בעיה של תשוקה ויצירתיות במשחק, מקווה שיתחבר בקרוב ואם לא הייתי נפרד בידידות משוטא.

מה שצריך לעשות זה להחזיר 4-5 ילדים שגדלו אצלנו ומשחקים עכשיו ברמלה ( הלוואי כבר בינואר אבל לא יקרה ) + את מתן חוזז וצ'יבוטה ולהפסיק לזרוק מיליוני יורו על שחקנים שלא שווים את זה.

אנחנו חייבים ריענון בסגל עם שחקנים צעירים, המחלקת נוער שלנו היא סתם אם לא מעלים שחקנים.

אני מאוד מקווה שג'ורדי לא ישתולל בינואר לפני שהוא עוזב בסוף העונה, רק חסר שיתקע אותנו עם חוזה הזוי לכמה שנים עם איזה פלופ. ( דמארי ה' ישמור )

אמנם קיימת בעיה קריטית בעמדת המגנים (שניהם, לפחות כך זה מאז דסה ולא ייני), אבל זו לא הסיבה לדעתי שמכבי לא פוגעת. הבעיה היא אך ורק מנטלית, מישהו פה רשם 4 שמות של שחקני בית"ר, שלארבעתם אין מקום בסגל שלנו (אחד מהם מניסיון), וזה אומר הכל. השחקנים הכי טובים עדיין נמצאים אצלנו (מלבד וואקמה וויטור), אבל משהו במשחק הקבוצתי נפגע, תמיד נאחזים ביכולות אישיות. אחרי שנים של בלעדיות על כדורגל אטרקטיבי בארץ יש שתי קבוצות שנותנות פייט! יחד עם זעזועי הקיץ נוצר מצב שאין לנו קבוצה שיודעת לרוץ. אני מקווה שהבעיה פה היא הזמן שלוקח לקבוצה שלנו להתחבר כקבוצה, אם לא חוששני שהבעיה היא בעמדת המאמן.

לסיכום, אין לנו בעיה קריטית בסגל, יש לנו בעיה של תשוקה ויצירתיות במשחק, מקווה שיתחבר בקרוב ואם לא הייתי נפרד בידידות משוטא.

אם היו אומרים לך שנקח 3 אליפויות, נעלה לצ'מפיונס ונשחק בליגה האירופית ואז תבוא פתיחת עונה פחות טובה, לא היית קונה?

אם היו אומרים לך שנקח 3 אליפויות, נעלה לצ'מפיונס ונשחק בליגה האירופית ואז תבוא פתיחת עונה פחות טובה, לא היית קונה?

שכחת לציין את העובדה שאנחנו בתקציב גדול מכולם בפער.

מה שצריך לעשות זה להחזיר 4-5 ילדים שגדלו אצלנו ומשחקים עכשיו ברמלה ( הלוואי כבר בינואר אבל לא יקרה ) + את מתן חוזז וצ'יבוטה ולהפסיק לזרוק מיליוני יורו על שחקנים שלא שווים את זה.

אנחנו חייבים ריענון בסגל עם שחקנים צעירים, המחלקת נוער שלנו היא סתם אם לא מעלים שחקנים.

אני מאוד מקווה שג'ורדי לא ישתולל בינואר לפני שהוא עוזב בסוף העונה, רק חסר שיתקע אותנו עם חוזה הזוי לכמה שנים עם איזה פלופ. ( דמארי ה' ישמור )

הסיבה שהם לא שווים את הכסף זה לא בגלל שהם לא מספיק טוב אלא בגלל שהקבוצה לא ממצה את היכולות שלה.

חמד, רפאלוב, נאתכו, ביטון, אלמוג כהן, דאבור, גרשון, כיאל, ייני, זהבי, וגם להשאיר את טבח, ולחטוף את בוזגלו.

אלה צריכות להיות המטרות לחלונות הבאים.

צרכים 3-4 ליגיונרים אכותיים (לא ריקן\גולסה\שופנגין\טבח) שיקחו את הקבוצה על הגב, כמו שזהבי עשה אצלנו, ומליקסון וברדה עשו בבש.

אוגו וואקמה ויטור הובאן לוסיו וקורהוט באמת שישית זרים משובחת, אבל תוציאו מישם את מליקסון צדק ברדה וכן גם בוזגלו שהתבגר, ותקבלו קבוצה פריכה מאד.... כמו שאנחנו השנה.

רפאלוב לא יבוא לפה עם המשכורת והמעמד שיש לו שם

חחחחח

מצחיק שבחרת.להתייחס דווקא לרפאלוב, כאילו שחמד דאבור או זהבי יותר ראלים...

צריך להשכיב עליהם ג׳ובות. לא להביא את כולם. להתמקד ב 3 ולהשכיב כמה שצריך.

הייתי מוותר על כל הזרים שלנו כדי לקבל את דבור ייני וזהבי חזרה.

מביאים את מאוויס, שוינפלד ובירנבאום.

המנהלת ואלונה יפעלו לחוק מתאזרחים.

היא בטח כבר יושבת על מכתב.

כמו שכתבו כאן, יכולת הקבוצה והשחקנים כיחידים פשוט מאוד מאכזבת.

ההתעקשות מצד המועדון לשמור על שחקנים שהתרומה שלהם אפסית מקוממת אותי.

הייתי רוצה לראות פה קודם כל את דאבור. בכל מחיר הייתי רוצה אותו פה. לבנות את הקבוצה סביבו.

ספציפית הייתי רוצה אותו על חשבון טבח, החצי מקצוען, שמאז שזהבי לא עושה לן בייביסיטר, וג׳ורדי לו שיחרר אותו בסוף החלון הוא נראה כמו עדן בן בסט ביום חלש.

אמיר חלאיילה שוחרר מסכנין, זה ההוא שנחשב להבטחה גדולה ורצו מאיתנו מיליוני יורו לפני מספר חלונות?

הלוואי שיגיע אם כן

אמיר חלאיילה שוחרר מסכנין, זה ההוא שנחשב להבטחה גדולה ורצו מאיתנו מיליוני יורו לפני מספר חלונות?

הלוואי שיגיע אם כן

מתן חוזז

לא אותה משבצת והמחיר מצחיק ביחס ל"סיכון".

חוץ מזה אם ממש רצו אותו לפני שנה מה כבר השתנה שהוא לא שווה 40 אלף שקל

מה התפקיד שלו ? ( עזוב הוא ערבי, עד שלא נביא אחד לא ניקח כלום )