Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

עד עכשיו לא הבנתי מה אזולאי כל כך לחוץ לעבור לחיפה כאילו המצב שלו שם יהיה שונה. אולי במקום להיות מחוץ לסגל הוא יהיה שם חילוף שלישי

כשTORO מביא בשורות טובות וסוייר לא בסביבה אתה יודע שאפשר להיות אופטימיים. יאלה, שיבוא כבר הסרבי

אמרתי לך מה אתה צריך לעשות בשביל בלם.

אתה הורג אותנו בנתיים.

aaaand-its-gone-smt2lw.jpg

עד עכשיו לא הבנתי מה אזולאי כל כך לחוץ לעבור לחיפה כאילו המצב שלו שם יהיה שונה. אולי במקום להיות מחוץ לסגל הוא יהיה שם חילוף שלישי

חילוף ראשון בבש

הרכב בחיפה

מישהו יכול לעשות לי רגע סדר? עד מתי החוזים של:

בבסט-

יצחקי-

עמבה-

טבח הבלם-

ריקן-

אזולאי-

שפונגין-

איגבור-

למדו ובניון זוהי השנה האחרונה נכון?

מדו ונוסא עונה אחרונה בחוזה (אם ישחקו מעל 60 או 70 אחוז, לא סגור על המספרים, ממשחקי הליגה, גביע ואירופה החוזה יתחדש לעוד עונה אוטומטית)

עמבה - מכבי מימשה את האופציה העונה, עונה אחרונה בחוזה

עדן - עוד שנתיים חוזה (עונה נוכחית ועוד אחת)

טבח הכוח ויצחקי - עונה אחרונה כמעט בטוח

מדו ונוסא עונה אחרונה בחוזה (אם ישחק מעל 60 או 70 אחוז, לא סגור על המספרים, ממשחקי הליגה, גביע ואירופה החוזה יתחדש לעוד עונה אוטומטית)

הייתי בטוח שנשאר לבן בסט העונה הזאת וזהו. הוא כמו לאן אף אחד לא מרוצה ממנו וכל עונה מספרים לנו שזאת העונה האחרונה שלו

מדו ונוסא עונה אחרונה בחוזה (אם ישחק מעל 60 או 70 אחוז, לא סגור על המספרים, ממשחקי הליגה, גביע ואירופה החוזה יתחדש לעוד עונה אוטומטית)

בדקתי לבד.. מלבד אזולאי שיש לו עוד שנתיים מעבר לעונה הזו ולריקן שיש עוד שנה מעבר.

לכל השחקנים מדובר בשנה האחרונה לחוזה. גם לעדן. לאיגבור ולמדו אכן יש אופצייה לעונה נוספת אולם אני בספק אם תמומש, לפחות במקרה של איגבור. בהנחה שאזולאי יעזוב עוד השנה, נדמה שכל החבר׳ה האלה יסיימו את השירות במכבי בסוף העונה. סוף סוף ניפטר ממשקל עודף ונבנה קבוצה חדשה.

איגבור, בניון, בבסט, יצחקי, שפונגין, טבח כח, אזולאי, עמבה. 8 שחקנים. לא צחוק. נפלא

למרות שהייתה פה טענה עקשנית לאורך הקיץ שעדן בשנה האחרונה לחוזה, אני זוכר בוודאות שהוא חתם ל-4 עונות. (כלומר נשארו עוד 2)

יצחקי חתם לשנתיים בקיץ הקודם כנ"ל הכוח ושניהם בעונה האחרונה.

לגבי נוסא לדעתי מהזיכרון יש לו עוד 2 עונות לחוזה - אבל זה אני מסייג כי אני לא בטוח

למרות שהייתה פה טענה עקשנית לאורך הקיץ שעדן בשנה האחרונה לחוזה, אני זוכר בוודאות שהוא חתם ל-4 עונות. (כלומר נשארו עוד 2)

לגבי נוסא לדעתי מהזיכרון יש לו עוד 2 עונות לחוזה - אבל זה אני מסייג כי אני לא בטוח

נוסא ועדן חתמו ל3 שנים לכן מדובר בשנה האחרונה.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=172963&lang=HE

גם על עדן יש לנו אופציה לעונה נוספת, ספק אם תמומש, בטח בחוזה המפלצתי הזה, אבל עם ג׳ורדי אין לדעת.

בדקתי לבד.. מלבד אזולאי שיש לו עוד שנתיים מעבר לעונה הזו ולריקן שיש עוד שנה מעבר.

לכל השחקנים מדובר בשנה האחרונה לחוזה. גם לעדן. לאיגבור ולמדו אכן יש אופצייה לעונה נוספת אולם אני בספק אם תמומש, לפחות במקרה של איגבור. בהנחה שאזולאי יעזוב עוד השנה, נדמה שכל החבר׳ה האלה יסיימו את השירות במכבי בסוף העונה. סוף סוף ניפטר ממשקל עודף ונבנה קבוצה חדשה.

איגבור, בניון, בבסט, יצחקי, שפונגין, טבח כח, אזולאי, עמבה. 8 שחקנים. לא צחוק. נפלא

אל תסתמך על טרנספרמרקט בדברים האלה, לא תמיד זה מדוייק

חתם ל3 עונות פלוס אופציה

העליתי לפני כמה חודשים נושא שמתעסק רק בחוזים. יש שם הכל מרוכז.

חתם ל3 עונות פלוס אופציה

העליתי לפני כמה חודשים נושא שמתעסק רק בחוזים. יש שם הכל מרוכז.

מקווה שעשו לו חוזה עזרן - שהאופציה היא שלו :)

צריך לסגור עם חיפה טרייד, אזולאי על חבשי.

כן, גם אני לא עפתי על חבשי, אבל שמעתי הרבה אנשי מקצוע אומרים שהוא בלם העתיד, במצבנו שווה לנסות.

צריך לסגור עם חיפה טרייד, אזולאי על חבשי.

כן, גם אני לא עפתי על חבשי, אבל שמעתי הרבה אנשי מקצוע אומרים שהוא בלם העתיד, במצבנו שווה לנסות.

לא יודע מה אתם רוצים עם הסרטונים שלכם, המהלך ההגנתי היחידי הראוי שם של חיפה זה חבשי.

ואם אתם כאלה חכמים, בואו תעלו קצת את המשחקים של פיליפנקה שנראה כמה הוא יותר טוב...

מה עם אלירן עטר השחקן בשיא שלו , איזה פספוס.

לא סתם אומרים על שחר שהוא האוהד מספר 1. לא רצה שנביא שחקן פצוע ובכוונה שם לנו מחיר מפוצץ בשביל שלא נקנה אותו.

לא יודע מה אתם רוצים עם הסרטונים שלכם, המהלך ההגנתי היחידי הראוי שם של חיפה זה חבשי.

ואם אתם כאלה חכמים, בואו תעלו קצת את המשחקים של פיליפנקה שנראה כמה הוא יותר טוב...

חבישי פח וראיתי מספיק משחקים שלהם בעונה שעברה

מעודכן ללפני 3 שנים ומהכירות וידע נרחב הליגות הנוער באותם שנים.

חבשי בלם מצויין. פוטנציאל להיות בלם נבחרת בתוך כמה שנים. אבל כמובן שיש לו עוד עבודה להרכב ראשון של קבוצה כמו מכבי..

חבישי פח וראיתי מספיק משחקים שלהם בעונה שעברה

חבשי הוא לפחות פוטנציאל (שחיפה שילמו המון שכר לימוד בשבילו - וכנראה יש סיבה)

מה שיש לך עכשיו, טב"ח ופיליפנקה, זה אפילו לא זה. סתם בלמים חלשים ואיטיים.