Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

בוא נהפוך את זה ליותר קל, אם עכשיו אומרים לכם פיליפנקה או קרלוס ?...מניח שכל מי שראה את המשחקים של מכבי מתחילת העונה לוקח את קרלוס קל.

שניהם לא מהירים, את קרלוס לפחות לא מנפנפים עם הכתף כמו שקרה לפיליפנקה כמה פעמים כבר. וזה עוד לפני שחושבים על המנהיגות.

וקרלוס,להזכירכם, זה השחקן שאמרו שצריך למצוא משהו יותר טוב, ופליפנקה היה אמור להיות הדבר הזה.

אז תענו לעצמכם אם הצליחו או לא

אחי הדבר הכי חשוב בבלם היא היכולת ההגנתית שלו ולא הרמה שלו בהנעת הכדור, אנחנו לא ברצלונה, אפילו לא אלופי המדינה.

אחי אנחנו מחזיקים בכדור יותר מהיריבה בליגה.

רב הזמן שמחזיקים בכדור של בשליש הראשון של המגרש ( אין לי כח לחפש מספרים אבל זה די ברור). אתה מבין ששידרגת עכשיו בענק את החלק הזה שמתפרש להרבה זמן במשחק? זה משפיע ישירות על הכל, כולל לכמות מצבים והגעה לאזורים מסוכנים.

חוץ מזה לדעתי הגנתית הוא סביר לחלוטין לליגה, דיי אחראי, אפשר לחיות עם זה.

בוא נהפוך את זה ליותר קל, אם עכשיו אומרים לכם פיליפנקה או קרלוס ?...מניח שכל מי שראה את המשחקים של מכבי מתחילת העונה לוקח את קרלוס קל.

שניהם לא מהירים, את קרלוס לפחות לא מנפנפים עם הכתף כמו שקרה לפיליפנקה כמה פעמים כבר. וזה עוד לפני שחושבים על המנהיגות.

וקרלוס,להזכירכם, זה השחקן שאמרו שצריך למצוא משהו יותר טוב, ופליפנקה היה אמור להיות הדבר הזה.

העניין הוא שאנחנו כבר יודעים איך קרלוס נראה כאשר הוא התאקלם בקבוצה, וכאשר הוא מתואם עם הבלם שלצידו. לפי מה שאני זוכר, גם על קרלוס לא היה כזה קונצנזוס בתחילת דרכו במכבי.

לא שאני משווה בין שני השחקנים, או שאומר שפיליפנקה יותר טוב, אבל עדיין ראוי שניתן לו קצת יותר זמן.

כבר בעונה שעברה אמרתי שממש החמירו פה עם קרלוס. נכון שזה לא היה קרלוס של השנתיים הראשונות אבל לפי התגובות שהיו פה עשו ממנו ניסקו קפילוטו. אז הוא היה קצת איטי כמה בלמים גם בליגות הבכירות אתם מכירים שיש להם מהירות כמו של חלוצים/שחקני כנף?

העניין הוא שאנחנו כבר יודעים איך קרלוס נראה כאשר הוא התאקלם בקבוצה, וכאשר הוא מתואם עם הבלם שלצידו. לפי מה שאני זוכר, גם על קרלוס לא היה כזה קונצנזוס בתחילת דרכו במכבי.

לא שאני משווה בין שני השחקנים, או שאומר שפיליפנקה יותר טוב, אבל עדיין ראוי שניתן לו קצת יותר זמן.

ברור שיש לך נקודה, אבל אני מאמין שאם פליפנקה היה ממש טוב כבר היית מקבל את התחושה...

ראייקו גם עשה שטויות בחודש הראשון אבל כולם הבינו שיש פה משהו ברמה אחרת ששווה לשלם שכר לימוד, כנ"ל לגבי סקאריונה, שאני לא ממש מתלהב ממנו בינתיים (אמיתי) אבל אתה רואה שיש שם איכות מטורפת ששווה לתת את הזמן. אצל פיליפנקה אני בעיקר מזהה בעיות שלא תלוית בזמן והסתגלות (הוא לא יהפוך ליותר מהיר ולא ליותר פיזי עם הזמן)

ברור שיש לך נקודה, אבל אני מאמין שאם פליפנקה היה ממש טוב כבר היית מקבל את התחושה...

ראייקו גם עשה שטויות בחודש הראשון אבל כולם הבינו שיש פה משהו ברמה אחרת ששווה לשלם שכר לימוד, כנ"ל לגבי סקאריונה, שאני לא ממש מתלהב ממנו בינתיים (אמיתי) אבל אתה רואה שיש שם איכות מטורפת ששווה לתת את הזמן. אצל פיליפנקה אני בעיקר מזהה בעיות שלא תלוית בזמן והסתגלות (הוא לא יהפוך ליותר מהיר ולא ליותר פיזי עם הזמן)

מראייקו לא ראו שום דבר בחודש הראשון, ראו ששילמו עליו 3 מליון יורו אז כולם העריכו שיש לו פוטנציאל גדול

סקאריונה אותו סרט רק בדמות של מליון שכר ורזומה מרשים

פיליפנקה בא על תקן יהודי ובחינם אז כולם בטוחים שהתפשרו איתו ועוד לפני הטעות הראשונה התחילו לגבש עליו דעה (טבעי לגמרי), אם היינו משלמים למלאגה מליון יורו כולם היו מדברים אחרת

מראייקו לא ראו שום דבר בחודש הראשון, ראו ששילמו עליו 3 מליון יורו אז כולם העריכו שיש לו פוטנציאל גדול

פיליפנקה בא על תקן יהודי ובחינם אז כולם בטוחים שהתפשרו איתו ועוד לפני הטעות הראשונה התחילו לגבש עליו דעה (טבעי לגמרי), אם היינו משלמים למלאגה מליון יורו כולם היו מדברים אחרת

ראייקו בחודש הראשון היה ביכולת מחרידה.

סקאריונה עד עכשיו עם שער כמעט בכל משחק מה צריך לבקש יותר מזה? מצדי שיגרבץ כל המשחק וייתן את השער ובישול שלו מתי שצריך. הוא עדיף בהרבה על כל שחקני הדריבל שכשהם מגיעים לשער הם מעיפים כדור לשמים או לא יודעים מתי לשחרר כדור

"סקאריונה אותו סרט"?! יש לו מספרים יפים מאוד והוא גם מראה איכויות. לא יודע מה אתם רוצים ממנו.

כל פעם מצחיק מחדש עניין מהירות הבלמים בישראל.

זה כמו חד קרן, כמעט אף פעם לא נראה כאן ותמיד ימשיכו לדבר על זה.

אפילו באירופה אין לך הרבה בלמים מהירים

היחיד שיכול להיות פוטנציאל למשהו שאני חושב עליו זה בן והבה. רק עכשיו איזי לא ישחרר לנו אותו בפחות מ-7 מיליון יורו