Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

יאללה עכשיו להשכיב לטביב מיליון דולר פלוס אזולאי ובן בסט, גם להיפטר ממה שיש לנו ואנחנו לא צריכים ככה נחסוך שכר וגם שטביב ימשוך את הערעור שהוא יגיש

יאללה עכשיו להשכיב לטביב מיליון דולר פלוס אזולאי ובן בסט, גם להיפטר ממה שיש לנו ואנחנו לא צריכים ככה נחסוך שכר וגם שטביב ימשוך את הערעור שהוא יגיש

מקבל אשך/כליה/ריאה שלי על חשבון הבית. כשיצטרך.

אני מקווה שג'ורדי לא ממתין לאצילי.

בדיוק.

אין כרגע מה לבנות עליו - אולי בעוד שלושה שבועות תיווצר סיטואציה שבה זה יהיה אפשרי, אבל אסור שההמתנה תתקע את התוכניות כי זה לונג שוט לגמריי.

אין סיבה שאצילי ייתקע את התוכניות, כי חשוב יותר להביא חלוץ

אלא אם כן נגיד בונים עליו כחלוץ מדומה (או על אוסקר), ואז סה עולה מהספסל כזר שישי ומביאים מגן שמאלי זר.

אבל זה לא יקרה. מצד שני, אנחנו מכירים את ההתנהלות של ג'ורדי...

בדיוק.

אין כרגע מה לבנות עליו - אולי בעוד שלושה שבועות תיווצר סיטואציה שבה זה יהיה אפשרי, אבל אסור שההמתנה תתקע את התוכניות כי זה לונג שוט לגמריי.

לדעתי הוא ממתין לו מינואר.

המטרות של ג׳ורדי נראות די ברורות, למעט איזה חלוץ זר.

ההתמהמהות בשחרורים של אזולאי ובן בסט מחזקות את זה שג׳ורדי הולך all in על אצילי.

לדעתי הוא ממתין לו מינואר.

המטרות של ג׳ורדי נראות די ברורות, למעט איזה חלוץ זר.

ההתמהמהות בשחרורים של אזולאי ובן בסט מחזקות את זה שג׳ורדי הולך all in על אצילי.

לג'ואדי יש דיבור טוב וישיר עם קצב. אני מקווה שההליכה all in מבוססת על נכונות של השחקן להגיע, כי לפחות מהפרסומים זה נראה שהוא בכלל מכוון רק לאירופה ואם זה כך, לא מבין מה יש להתקע עליו?

לג'ואדי יש דיבור טוב וישיר עם קצב. אני מקווה שההליכה all in מבוססת על נכונות של השחקן להגיע, כי לפחות מהפרסומים זה נראה שהוא בכלל מכוון רק לאירופה ואם זה כך, לא מבין מה יש להתקע עליו?

זה שהוא מכוון זה יפה מאוד.

עכשיו בוא נגיד שהוא מקבל הצעה מגנט על סך 300 אלף יורו לעונה.

בא גו'רדי ושם לו כפול, עם מענק חתימה שמן, מה הילד עושה?

אם הבנאדם התאמץ כל כך ללכת ונקבע לו מחיר נמוך, למה לעשות מבחירה אחורה-פנה ועוד לקבל סעיף שחרור פי 2 לפחות? גם אין לנו צ׳מפיונס השנה כאמצעי שכנוע.

ההבדל בהצלחה בחו״ל של ישראלים הוא הרבה עניין של אופי ומנטליות, לכל ענייני ה״קהת/עטר/דמארי יוצאים רק כדי לחזור ולקבל משכורת שמנה״. לא בטוח לגבי אצילי אחרי ענייני ה-לא מוכן לשחק שלו.

עם כל הרצון לרכש, ספורטאי שבגיל 22-23 יבחר בקצת יותר כסף על-פני קפיצת רמה גדולה יותר ובעיקר הגשמת חלום ילדות ושאיפות מקצועיות, הוא דיי מוזר והזוי לדעתי.

תראו לי ישראלי אחד שהצליח להתקדם מבלגיה לאחת הליגות הבכירות. נכון ליגה יותר איכותית משלנו ויותר שכר (שגם אותו מכבי יכולה לשלם) אבל אי אפשר באמת להתקדם משם.

כל העניין הזה של להתקדם מבלגיה לליגה גדולה זה די חארטה, רפאלוב כבר שנים אחד השחקנים הטובים שם ועדיין לא התקדם לליגה גדולה כמו ברדה שנתן שם עונות טובות ולא התקדם הלאה.

התכוונת מתי הסוכן של מיטרוביץ' עושה ספין בתקשורת שחיפה וב"ש רודפות אחריו

כדאי שמכבי תקפוץ עליו.

לא יאומן איך לא נתנו אותו לבאר שבע בעונה שהם הביאו את אוגו בסוף.

התכוונת מתי הסוכן של מיטרוביץ' עושה ספין בתקשורת שחיפה וב"ש רודפות אחריו

כדאי שמכבי תקפוץ עליו.

לא יאומן איך לא נתנו אותו לבאר שבע בעונה שהם הביאו את אוגו בסוף.

למישהו יש ספק שאם היינו נותנים להם אותו הוא היה מתפתח לפירלו

אם הבנאדם התאמץ כל כך ללכת ונקבע לו מחיר נמוך, למה לעשות מבחירה אחורה-פנה ועוד לקבל סעיף שחרור פי 2 לפחות? גם אין לנו צ׳מפיונס השנה כאמצעי שכנוע.

ההבדל בהצלחה בחו״ל של ישראלים הוא הרבה עניין של אופי ומנטליות, לכל ענייני ה״קהת/עטר/דמארי יוצאים רק כדי לחזור ולקבל משכורת שמנה״. לא בטוח לגבי אצילי אחרי ענייני ה-לא מוכן לשחק שלו.

עם כל הרצון לרכש, ספורטאי שבגיל 22-23 יבחר בקצת יותר כסף על-פני קפיצת רמה גדולה יותר ובעיקר הגשמת חלום ילדות ושאיפות מקצועיות, הוא דיי מוזר והזוי לדעתי.

מסכים עם הרוב, אבל לא עם הקטע של כל שחקן שלא קופץ ברמה ומגשים חלום הוא מוזר.

לא חושב שלשחק בבלגיה זה חלום, גם אם שחקנים שיוצאים לשם טוענים את זה.

אם שחקן יעדיף לקבל יותר כסף בארץ מאשר בלגיה אני אבין. הגשמת חלום זה לשחק באחת מ4 הליגות הטובות בעולם. לזה, בעיקרון, אסור לסרב.

תראו לי ישראלי אחד שהצליח להתקדם מבלגיה לאחת הליגות הבכירות. נכון ליגה יותר איכותית משלנו ויותר שכר (שגם אותו מכבי יכולה לשלם) אבל אי אפשר באמת להתקדם משם.

כל העניין הזה של להתקדם מבלגיה לליגה גדולה זה די חארטה, רפאלוב כבר שנים אחד השחקנים הטובים שם ועדיין לא התקדם לליגה גדולה כמו ברדה שנתן שם עונות טובות ולא התקדם הלאה.

מסכים עם הרוב, אבל לא עם הקטע של כל שחקן שלא קופץ ברמה ומגשים חלום הוא מוזר.

לא חושב שלשחק בבלגיה זה חלום, גם אם שחקנים שיוצאים לשם טוענים את זה.

אם שחקן יעדיף לקבל יותר כסף בארץ מאשר בלגיה אני אבין. הגשמת חלום זה לשחק באחת מ4 הליגות הטובות בעולם. לזה, בעיקרון, אסור לסרב.

כל שחקן שלא מגשים את החלום שלו כשהוא יכול הוא מוזר.

יש שחקנים שהחלום שלהם לשחק באירופה, כנראה רובם...אפילו יש כאלו שהולכים לשחק בכל מיני שכםקכםקכהדצהכדבדגא כמו גל שיש

אני לא חושב שכדורגלן שחלם על לשחק בחו"ל מילדות יקבל הצעה מאירופה והוא לא יילך עליה כי זה לא מסי או פוגבה כל שבוע

נראה לי שקני סייף סבל המון בנוקאאוט מול וולפסבורג בצ'מפיונס. גם ייני הוא דוגמא מצוינת.

באמת עדיף שפרימו ישלשל עליך מילולית כל שבת, ליפול לבורות באצטדיון לויטה ולשחק ב-30 מעלות רוב השנה.

במיוחד לא ברורה לי התמיהה שלכם למה הם יוצאים לאירופה, כשברור לכולם שברגע הראשון שהם רוצים לחזור לארץ הם נחשבים לסחורה חמה וקבוצות רבות עליהם גם אם לא ממש עשו משהו בשנה-שנתיים שלהם בחו"ל. זה win-win מבחינתם - אם יצאו לאירופה והצליחו אז מצוין, אם נכשלו או סתם רוצים לחזור לישראל, הם מקבלים אחלה חוזה בקבוצות בליגת העל.

יש אפשרות להגיע מבלגיה לליגות בכירות, אבל אתה צריך להיות עילוי, לא טוב.

יש מספיק שחקנים שהגיעו לבלגיה והמשיכו הלאה או שנולדו בבלגיה והמשיכו הלאה.

ברדה היה טוב (מאוד) לליגה הבלגית, דה בריינה היה עילוי.

זה כל ההבדל.

בסופו של יום, אם יש שחקן ישראלי מספיק טוב, הוא לא יגיע לבלגיה.

בלגיה היא בעיקר אופציה לקידום כלכלי ומקום נוח להנחית ישראלים (דהאן).

במיוחד לא ברורה לי התמיהה שלכם למה הם יוצאים לאירופה, כשברור לכולם שברגע הראשון שהם רוצים לחזור לארץ הם נחשבים לסחורה חמה וקבוצות רבות עליהם גם אם לא ממש עשו משהו בשנה-שנתיים שלהם בחו"ל. זה win-win מבחינתם - אם יצאו לאירופה והצליחו אז מצוין, אם נכשלו או סתם רוצים לחזור לישראל, הם מקבלים אחלה חוזה בקבוצות בליגת העל.

כנל הקבוצות שקונות אותן , יודעות שתמיד יהיה ביקוש גם אם השחקן ייכשל.

זה יפסיק רק שלא תיהיה פה הגבלת זרים .

אין סיבה להגדיל כאן את מכסת הזרים כאשר מדינת ישראל נותנת להם במילא יתרון בשיעור המס' יחד עם הרמה המקצועית של אותם שחקנים זרים.

נכון לאמצע אוגוסט, מירב הקבוצות אפילו לא מתקרבות למלא את מכסת הזרים החדשה.

הפועל תל אביב מצטרפת למרוץ אחר עומר אצילי בעלי האדומים כבירי החליט כי אם הקשר לא יצא לאירופה - הוא יגיש עבורו הצעה כספית גבוהה. החלוץ הנבחן דולי מנגה יהיה בסגל מול מכבי ת"א ב-20:55 (0 תגובות)

איך חיכיתי לזה... רק כדי לצחוק קצת.

איך חיכיתי לזה... רק כדי לצחוק קצת.

ברור כמו ההצעה הכספית שהביאה להם את דמארי.

עד כמה הכתב חצר שלהם חושב שאנשים מטומטמים?

ברור כמו ההצעה הכספית שהביאה להם את דמארי.

עד כמה הכתב חצר שלהם חושב שאנשים מטומטמים?

כבירי "האוהד" חייב לצאת גבר עם האוהדים.