Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

דן ביטון כישרון ענק.

באר שבע נתנו לאשדוד אופציית קנייה עליו?

מתי ג'קי קנה שחקן ישראלי ? אם אלונה חושבת שהוא לא בונה לה מלכודת היא סופר נאיבית

יש מצב לעשות להם טב"ח בעוד כמה שנים אם במקסימום יצא ממנו שחקן?

זה חמישים אחוז בשליטתם או חמישים אחוז בסגנון עמוס לוזון?

• מנהלים ראשיים

אולי תעיפו ת'זבל הזה מאיתנו ?! עמילוב, מישהו ?

כל הטרולים שהצטרפו לפורום בסוף העונה שעברה ומטנפים פה במסווה של אוהדי מכבי ואנשים לוקחים ברצינות ומתדיינים איתם. חלאס.

טופל, כבר שמתי עליו עין

דן ביטון כישרון ענק.

באר שבע נתנו לאשדוד אופציית קנייה עליו?

רשום בONE שכן, אלונה התחרפנה לגמריי.

נראה לי ג'קי סתם זרק לה בדיחה לאוויר והיא לקחה את זה ברצינות. גזל לאור יום.

רשום בONE שכן, אלונה התחרפנה לגמריי.

נראה לי ג'קי סתם זרק לה בדיחה לאוויר והיא לקחה את זה ברצינות. גזל לאור יום.

עקיצה ענקית.

אגב לגבי הקבלות שיש או אין לו- לפי זריהן היה מלך הבישולים עונה שעברה בלאומית... לא מוצא מקור לבדוק.

הנתון היחידי שמצאתי הוא 13 בישולים כמה מחזורים לסוף העונה.

הוא ואינברום כישרונות עם הרבה פוטנציאל.

גם אינברום של דודו ובטח יעבור לבש.

העברה הזויה

הרבה יותר מזאת של יחזקאל

לשלם מיליון יורו על חצי כרטיס לשחקן שרק יודע לכדרר נשמע לי הזוי

זאת העברה סטייל יניב עזרן

די ברור גם שהוא יתייבש על הספסל

העיקר שמכבי הורסים את הליגה

העברה הזויה

הרבה יותר מזאת של יחזקאל

לשלם מיליון יורו על חצי כרטיס לשחקן שרק יודע לכדרר נשמע לי הזוי

זאת העברה סטייל יניב עזרן

די ברור גם שהוא יתייבש על הספסל

העיקר שמכבי הורסים את הליגה

העברה הזויה מבחינת המחיר, אבל מצוינת מבחינה מקצועית. הייתי מעדיף שאוחנה ישאר באשדוד או יצא לבלגיה.

העברה הזויה מבחינת המחיר, אבל מצוינת מבחינה מקצועית. הייתי מעדיף שאוחנה ישאר באשדוד או יצא לבלגיה.

אוחנה פוטנציאל גדול, אין ספק. תקרת הזכוכית שלו גבוה מאוד. לפי כמה אנשי מקצוע אולי מדובר בפוטנציאל הכי גדול בכדורגל שלנו. יחד עם זאת, הוא עדין לא מימש כלום. 4 שערים זה מה שיש לו בבוגרים, בוסר מאוד במשחק שלו וחוץ מדריבל מרשים לא הראה שום אספקט במשחק בו הו מצטיין. הימור ענק. אני מניח שהוא מגיע בעיקר כרכש ליום שאחרי בוזגלו.

התמחור שלו הזוי ברמות. בן ביטון שנחשב לפוטנציאל הכי גדול בב"ש ולשחקן הצעיר הכי טוב שלהם בהשאלה לשנתיים+ 4.5 מליון ש"ח + אופציית רכישת ביטון במליון ש"ח בלבד וכל זה על חצי אוחנה? הזוי. הם בעצם תמחרו את אוחנה פי 9+ מהשווי של בן ביטון.

אני לא בטוח שיש הבדליפ כאלה מהותיים בין יחזקאל, ביטון ואוחנה פרט לבאז הגדול שיש סביב אוחנה. ימים יגידו.

אוחנה פוטנציאל גדול, אין ספק. תקרת הזכוכית שלו גבוה מאוד. לפי כמה אנשי מקצוע אולי מדובר בפוטנציאל הכי גדול בכדורגל שלנו. יחד עם זאת, הוא עדין לא מימש כלום. 4 שערים זה מה שיש לו בבוגרים, בוסר מאוד במשחק שלו וחוץ מדריבל מרשים לא הראה שום אספקט במשחק בו הו מצטיין. הימור ענק. אני מניח שהוא מגיע בעיקר כרכש ליום שאחרי בוזגלו.

התמחור שלו הזוי ברמות. בן ביטון שנחשב לפוטנציאל הכי גדול בב"ש ולשחקן הצעיר הכי טוב שלהם בהשאלה לשנתיים+ 4.5 מליון ש"ח + אופציית רכישת ביטון במליון ש"ח בלבד וכל זה על חצי אוחנה? הזוי. הם בעצם תמחרו את אוחנה פי 9+ מהשווי של בן ביטון.

אני לא בטוח שיש הבדליפ כאלה מהותיים בין יחזקאל, ביטון ואוחנה פרט לבאז הגדול שיש סביב אוחנה. ימים יגידו.

אוחנה זה המון יחסי ציבור.

לא ראיתי ממנו משהו שלא ראיתי מחוזז (20), יוני כהן (20), צ׳יבוטה (20), יחזקאל (21) או דן ביטון (21).

במכבי עדיין קיימת האיכות בגילאים האלה בכמות מטורפת. השאלה מה יעשו איתה בעתיד.

התמחור שלו הזוי ברמות. בן ביטון שנחשב לפוטנציאל הכי גדול בב"ש ולשחקן הצעיר הכי טוב שלהם בהשאלה לשנתיים+ 4.5 מליון ש"ח + אופציית רכישת ביטון במליון ש"ח בלבד וכל זה על חצי אוחנה? הזוי. הם בעצם תמחרו את אוחנה פי 9+ מהשווי של בן ביטון..

התמחור שלו הזוי אבל פחות מעניין אותי. זה לא הפועל שמוציאה כסף שאין לה.

החליטו בב״ש לשלם מה ששילמו, שיהיה להם לבריאות. בתור אוהד מכבי ההעברה הזאת מעניינת אותי רק בצד המקצועי, ושם הם קיבלו פוטנציאל גדול ביחס לכדורגל שלנו.

זה לא מבטיח להם כלום עדיין, גם ראובן עובד היה פוטנציאל פעם.

ממה שראיתי אותו הוא דווקא לא הרשים אותי במיוחד ולפחות כרגע לא רואה הבדל בינו לבין יחזקאל

לא חושב שזה כזה הזוי, המחיר באמת גבוה אבל מדובר בשחקן שנמצא ברדאר של המון קבוצות מאירופה. בואו נגיד שהוא ראייקוביץ' הישראלי מבחינת הבטחה ופוטנציאל מכירה. עונה אחת-שתיים בהן יככב בבאר שבע והם מוכרים אותו ב-4 מיליון יורו.

אני באמת לא מבין על סמך מה אנשים כאן כותבים שהוא יימכר ב 4-5 מיליון יורו

אתם מבינים שרק על זהבי הוצעו סכומים כאלה, וזה הגיע מסין בכלל? על אוחנה הסינים לא יסתכלו בכלל, והבלגיות לא ישלמו יותר מ 2.5, וזה הכי גבוה שיכול להיות.