Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

הדור הבא זה מיכאל אוחנה.. לפחות על סמך הפוטנצייל..

תמיד אפשר ליפול כמו שאנחנו נפלנו מספיק פעמים עם מספיק פלופים. אוחנה הוא מסוג השחקנים שנראה ששווה להשקיע עליהם.

אם היה לי שקל על כל פעם ששמעתי את המשפט הזה...

ראיתי אותו.. זה מספיק לי.

מה חשבת על זהבי כשהיה בן 21?

למה שב''ש תשים עליו סכום גדול כזה בשביל לייבש אותו על הספסל מה הם עושים לנו שמעון מזרחי?

חבל פשוט חבל היינו צריכים לפגוע באחד מהשניים האלה או אוחנה או אצילי

מקווה שעכשיו יבלעו ת'צפרדע ויתחילו להשקיע יותר בכשרונות שגידלנו... חוזז צ'יבוטה גלזר קניקובסקי NEXT

האופציות הן לייבש על הספסל או פותח קבוע ב11?

שחקן הרכב הוא לא הולך להיות שם ..

אם היה לי שקל על כל פעם ששמעתי את המשפט הזה...

מה חשבת על זהבי כשהיה בן 21?

לא זוכר את גיל 21. אבל מעונת הדאבל של הפועל ה-2 היחידים שהחזקתי מהם זה הוא ואניימה.

למרות שהוא היה "כינור חמישי"

מה זה לייבש אותו על הספסל? במקום מי הוא שווה הרכב אה? רק תגיד , "מה הם עושים לנו שמעון מזרחי" אפשר לחשוב קנו את עטר ומושיבים אותו על הספסל , בסהכ פרוספקט יכול להתפתח לשחקן יכול גם לא , גם הרווחים העתידיים עליו מוטלים בספק שכן 50% מהמכירה תלך לג'קי+כבר שפכו עליו 1.1 מיליון יורו.

לגבי צ'יבוטה וחוזז אני מסכים , אני מאמין שלפחות אחד מהם ישתלב כבר בעונה הבאה.

הם קנו אותו במחיר של שני עטר... לא שאני חושב שהוא טוב מעטר בטח לא בשיאו אז,אני כן חושב שהוא שווה רוטציה שם ושהוא יתפתח ויהיה חלק מרכזי לא בשנה הראשונה אבל אחרי זה כן...באותה מידה אני גם לא רואה את בוזגלו ברדה וואקמה נשארים בב''ש עוד הרבה זמן גג שנה (וואקאמה) ואז שאלה יעזבו הם כן יצטרכו לבנות ת'עתיד שלהם כי חוץ מזה אין להם עוד הרבה בקנה להפציץ

האירוניה... לפני כמה שעות כתבתי כמה שמות בליגה שאני חושב שהיו טובים למכבי כתבתי את אוחנה מספר 2 ואז אמרתי לא הוא לא ריאלי ומחקתי

האופציות הן לייבש על הספסל או פותח קבוע ב11?

שחקן הרכב הוא לא הולך להיות שם ..

אתה יודע כמה אנשים אני מכיר שבזמנו צחקו לכולם בפנים ואמרו שעטר זה סתם שחקן מהשכונה שחקן לקבוצות "שכונה" שבחיים לא יצליח במכבי? כמה קטלו ת'אמאמא של עומרי בן הרוש שמכבי הביאו אותו מנתניה שהיתה בלאומית? והיום זה אותם אנשים שאני רואה לפעמים שאוכלים ת'כובע שאמרו שב''ש בחיים לא תיקח אליפות ממכבי גם שמכבי תהיה בשיא השפל שלה

קיצר חכה דקה תראה אותו קודם משחק ואחרי זה תקבע

אתה יודע כמה אנשים אני מכיר שבזמנו צחקו לכולם בפנים ואמרו שעטר זה סתם שחקן מהשכונה שחקן לקבוצות "שכונה" שבחיים לא יצליח במכבי? כמה קטלו ת'אמאמא של עומרי בן הרוש שמכבי הביאו אותו מנתניה שהיתה בלאומית? והיום זה אותם אנשים שאני רואה לפעמים שאוכלים ת'כובע שאמרו שב''ש בחיים לא תיקח אליפות ממכבי גם שמכבי תהיה בשיא השפל שלה

וכמה אתה ראית אותו משחק?

לא אמרתי שהוא לא כישרון או אופציה טובה לעונה הבאה/שנתיים מעכשיו אבל כרגע הוא לא נכנס שם להרכב.

הם קנו אותו במחיר של שני עטר... לא שאני חושב שהוא טוב מעטר בטח לא בשיאו אז,אני כן חושב שהוא שווה רוטציה שם ושהוא יתפתח ויהיה חלק מרכזי לא בשנה הראשונה אבל אחרי זה כן...באותה מידה אני גם לא רואה את בוזגלו ברדה וואקמה נשארים בב''ש עוד הרבה זמן גג שנה (וואקאמה) ואז שאלה יעזבו הם כן יצטרכו לבנות ת'עתיד שלהם כי חוץ מזה אין להם עוד הרבה בקנה להפציץ

האירוניה... לפני כמה שעות כתבתי כמה שמות בליגה שאני חושב שהיו טובים למכבי כתבתי את אוחנה מספר 2 ואז אמרתי לא הוא לא ריאלי ומחקתי

ההשוואה לעטר הייתה בדמות המעמד של השחקן(אם כבר דחפת את שמעון מזרחי) , יופי ואתה חושב שבוזגלו או וואקמה יעזבו לא יביאו מחליפים?

העונה הוא לא ישחק הרבה וגם אם כן אז מה? , וואלה אמן יפתח נגדנו במקום וואקמה או מליקסון , אמן!

אכן שחקן מוכשר , עסקה ממש ממש לא טובה , ועוד שנתיים גם ככה הוא בבלגיה.

נו ולא צדקנו? חח

לא זוכר את גיל 21. אבל מעונת הדאבל של הפועל ה-2 היחידים שהחזקתי מהם זה הוא ואניימה.

למרות שהוא היה "כינור חמישי"

גם אני.

רק אותו רציתי באותו חלון של ינואר.

אני מאמין שק"ש יציגו את תקדים ארבייטמן(לא יודע מה ההבדל בדקות בינהם לבין המקרה ההוא בו הגשת המסמכים איחרה בדקות ספורות).

מקווה שאם תושלם, מכבי הציבה אופציה סבירה לקנייה ולא משתתפת בשום צורה שהיא בשכר שלו.

אגב לגבי הקבלות שיש או אין לו- לפי זריהן היה מלך הבישולים עונה שעברה בלאומית... לא מוצא מקור לבדוק.

זה נחמד, אבל חוזז ויונתן כהן שצעירים בשנה עם 10 ו11 שערים בהתאמה.

שחקן כשרוני אוחנה אבל זו עסקה שהיא פי 3 מהמחיר האמיתי של השחקן.

מהאופציות המעניינות לאלה שאין להם חוזה חוץ מורגאס

האופציות שאולי יכולות להיות ריאליות

פיליפה סנטנה הבלם שהיה בדורטמונד

וקווין קונסנטנט שהיה במילאן

אם לא יוחתם היום זר חופשי מעבר לשעות האחרונות, אז לא יגיע שום שחקן

שוב, לא ברור איך קבוצה שאמרה שבגלל הזרים לא מתקדמים ולא משקיעים בזרים בגלל כל מיני תירוצים ודחפה חוק זרים, נשארה רק עם 5

אם אני לא טועה ה 50% הנוספים על הכרטיס שייכים לשחקן עצמו ולא לג'קי כך שתסמכו על דאהן שבמכירה עתידית הוא כבר יסתדר עם אלונה

לפי וואלה לג'קי, הוא לא יוותר על שקל ובצדק.

זה נחמד, אבל חוזז ויונתן כהן שצעירים בשנה עם 10 ו11 שערים בהתאמה.

שחקן כשרוני אוחנה אבל זו עסקה שהיא פי 3 מהמחיר האמיתי של השחקן.

זה היה במסגרת ציון עובדה (או שמועה על עובדה- כמעט בלתי אפשרי למצוא טבלת מבשלים של הלאומית) יותר מדעה על הרכישה שלו.

לגבי המחיר- לפי הדיווחים גנט הציעו 1.5 יורו עליו, ככה שפי 3 נשמע קצת מוגזם.

מיכאל אוחנה זה לא התאום האגואיסט של בנצי מושל שסוויר ממש אהב פעם?

יש שם מספר סוגים של אגואיסטים, אבל אוחנה הוא הגדול ביותר, ולכן קיבל את התואר אגואיסט מושלם.