Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

אולי תפסיקו לספור שערים לכל שחקן?! כמה שערים יש לאצילי שכולם פה עוד שניה מצצו לו שיבוא?!

19 שערים ב-78 הופעות.

רוצה להתערב שאוחנה יעבור אותו בשנתיים שנשארו לו להגיע לגיל של אצילי?!

אלף שקל.

מוכן?

יש לו 8 הופעות להגיע לשם.

ובנימה רצינית יותר-שחקן התקפה נמדד במספרים. מסירות מפתח, איומים, אחוזי דיוק לבעיטה למסגרת, ובת'כלס-בישולים ושערים.

התקפה קונים בכסף.

אני מחשיב את עצמי אופטימי מאוד, אבל להיות אופטימי כשיש לך בסגל בלם אחד טוב זה להיות לא שפוי, ואני לא מתחיל לדבר בכלל על מגן שמאל.

כן אנחנו קבוצה טובה, כן אנחנו נסיים 1-2 בוודאות, אבל הייתי מצפה אחרי עונה שעברה שנעמיד סגל שידרוס את באר שבע, הלוואי ואני אתבדה אבל כרגע הסגל שלהם מאוזן וטוב משלנו

עד שנשחק עם באירן, ברצלונה ומנצ׳סטר בליגה אז פיליפנקה וטב״ח הם בלמים מצוינים לחומר המקומי.

אני גם יכול לחיות בשלום עם ריקן, דסה, פרץ ושפונגין (על החודשיים בשנה שבהן הוא בריא) בתור מגינים.

לא הבנתי מה גורם לכולם פה לרשום שהוא עלה 9 מיליון שקל או 2.2 מיליון יורו. זה שאשדוד תקבל 50% ממכירה עתידית לא באמת אומר משהו. כרטיס שחקן עבר מהעולם.
הוא חתם בבאר שבע ל-4 שנים תמורת 1.1 מיליון יורו. אחרי 4 שנים החוזה שלו נגמר. אם במהלך ה-4 שנים הוא יככב ובאר שבע תמכור אותו ביותר, אז היא תעביר 50% לאשדוד. אחרת, הוא ישחק אצלה 4 שנים והיא הרוויחה אחלה שחקן לתקופה הזו (והוא גם יוכל להאריך את החוזה)
באותה מידה מכבי שילמה 3.5 מיליון יורו על חלוץ שיתן 4 שנים וזהו. למה עליו אתם לא מסתכלים במונחים של "0% אחוז ממכירה עתידית"? (שזה כנראה המצב...)

מסתבר שדהאן הוא גם הסוכן של דן ביטון הזה שעובר בהשאלה לאשדוד, קיצור הוא משחק מנג'ר עם שתי קבוצות. ( אני זוכר שראיתי כתבה פעם שהוא גם מעורבב באשדוד ) ככה שמכבי לא היו בכלל במשחק הזה ( ג'קי הבן של זונה היה דורש 12 מיליון יורו על חצי כרטיס )

לא הבנתי מה גורם לכולם פה לרשום שהוא עלה 9 מיליון שקל או 2.2 מיליון יורו. זה שאשדוד תקבל 50% ממכירה עתידית לא באמת אומר משהו. כרטיס שחקן עבר מהעולם.

הוא חתם בבאר שבע ל-4 שנים תמורת 1.1 מיליון יורו. אחרי 4 שנים החוזה שלו נגמר. אם במהלך ה-4 שנים הוא יככב ובאר שבע תמכור אותו ביותר, אז היא תעביר 50% לאשדוד. אחרת, הוא ישחק אצלה 4 שנים והיא הרוויחה אחלה שחקן לתקופה הזו (והוא גם יוכל להאריך את החוזה)

באותה מידה מכבי שילמה 3.5 מיליון יורו על חלוץ שיתן 4 שנים וזהו. למה עליו אתם לא מסתכלים במונחים של "0% אחוז ממכירה עתידית"? (שזה כנראה המצב...)

מכיר את דודו דהאן ועבודתו המהוללת?

מיכאל אוחנה לא יישאר בארץ לאורך זמן, בלי קשר ליכולת, רצון המועדון או המעמד שלו.

כאשר יש לב"ש את וואקמה, מליקסון, בוזגלו ושהר לפניו ברוטציה(והם יהיו לפניו) היכולת שלו לתרום בתקופה בה יהיה במועדון תהיה נמוכה. כך או כך, לאור היכולת שהציג אני לא דואג.

אם השווי של העסקה הוא קצת יותר מ-2 מיליון יורו.

אז זו העסקה הכי יקרה בהיסטוריה של שחקן ישראלי שנקנה ע"י קבוצה ישראלית והרכישה במקום ה-3 הכי יקרה בהיסטוריה של קבוצה ישראלית באופן כללי.

שימו לב לשם השוואה

דמארי 1.5 מיליון יורו

עטר 1.2 מיליון יורו

טב"ח מוח 1.5 ו1.1 מיליון יורו

לקחתי נתונים מהכתבה הזאת

http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94/184754

שים לב שגם עסקת דמארי כללה 50% ממכירה עתידית

קנתה 50% מהכרטיס שלו, מי אמר שאם ייגמרו ה4 שנים הכרטיס שלו במלואו יהיה שייך לב"ש?

אם השווי של העסקה הוא קצת יותר מ-2 מיליון יורו.

אז זו העסקה הכי יקרה בהיסטוריה של שחקן ישראלי שנקנה ע"י קבוצה ישראלית והרכישה במקום ה-3 הכי יקרה בהיסטוריה של קבוצה בליגת העל באופן כללי.

שימו לב לשם השוואה

דמארי 1.5 מיליון יורו

עטר 1.2 מיליון יורו

טב"ח מוח 1.5 ו1.1 מיליון יורו

לקחתי נתונים מהכתבה הזאת

http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94/184754

זה לא נכון, כי שולם רק מחצית מהסכום כרגע (עפ"י ערך של 2 מיליון)

גם בעסקת טבח להפועל ואז למכבי ובעסקת דמארי זה מה שקרה - רק אז עשו קומבינות על התשלום הנוסף - ואתה מציין רק את מה ששולם בחלק הראשון על חצי כרטיס (ולא את הערך) - רק שהתשלום הנוסף יועבר אז היא תהיה היקרה בכדורגל כרגע היא כמו המוח

מכיר את דודו דהאן ועבודתו המהוללת?

מיכאל אוחנה לא יישאר בארץ לאורך זמן, בלי קשר ליכולת, רצון המועדון או המעמד שלו.

כאשר יש לב"ש את וואקמה, מליקסון, בוזגלו ושהר לפניו ברוטציה(והם יהיו לפניו) היכולת שלו לתרום בתקופה בה יהיה במועדון תהיה נמוכה. כך או כך, לאור היכולת שהציג אני לא דואג.

זה לא אומר שום דבר.. אז נניח ובאר שבע תמכור אותו עוד שנתיים, ב2 מיליון יורו. היא תחזיר חזרה את המיליון יורו ששילמה והוא שיחק אצלה שנתיים.

ה-50% האלו ממכירה עתידית באמת לא אומרים שום דבר. היא לא מקבלת חצי שחקן. פשוט הפוטנציאל לעשות עליו כסף יורד. בדיוק כמו שמחתימים שחקן מבוגר.

זה פשוט לא נכון להסתכל על זה בתור עסקה של 2 מיליון יורו.

סכום מטופש ולא קשור למציאות שלא ברור לי למה שילמו.

השחקן הכי טיפש בליגה בהפרש ניכר. תראה אותו מתראיין כמו איזה צבי מול אורות הרכב, עיניים גדולות, מבריקות וחלולות, של חוסר מודעות ומחשבה,

הכל נכון.

ובכל זאת... שחקן לא רע בכלל, צעיר מאוד, פוטנציאל למכירה, ישראלי כמובן, אחלה שחקן ואחלה רכש.

לאוהדים לא איכפת כמה הוא עולה, העיקר שיש להם עוד שחקן טוב ומוכשר בסגל (העמוס מידי,לטעמי, שלהם).

אתה יודע שהוא מת לפני שבוע ?

יוזרים מסוימים פה (כולם יודעים מי):

- אם מכבי עושה את העסקה הזאת על אוחנה: ביזיון! יורקים לשחקני נוער בפנים ושוב ג'ורדי שופך כספים סתם. אין פלא שרוצים לסחוט מאיתנו כסף על שחקנים הכל באשמת ג'ורדי האפס השתיין.

- ב"ש עושה את העסקה על אוחנה: בושה, ג'ורדי עכשיו שיכור וב"ש מביאים שחקן שובר שיוויון. הם מתנהלים מצוין אפשר לקפל את העונה אנחנו יורדים ליגה וב"ש השנה זוכים בטראבל קל.

איכסה עליכם י'חבורה של עלובי נפש. אי אפשר כבר לראות את ה"ביקורת" (כי יש דרך להעביר ביקורת) הזאת שלכם שכולה צביעות אחת גדולה וגועל נפש.

הלוואי נזכה השנה באליפות ואני אזכיר לכם איזה סמרטוטי רצפה אפסים הייתם וכמה זה לא מגיע לכפויי טובה כמוכם.

שחקן של דודו דהאן, ב''ש קבוצה של דודו דהאן, אוחנה יעבור לבלגיה תוך שנה שנתיים.

חוץ מזה שהוא דריבליסט מחונן, הוא אגואיסט עם אופי חרא, לא מחזיק ממנו ולא מתרגש מההחתמה הזו.

הם לא מפחדים להשקיע? נהדר, בהצלחה.

כאשר משקיעים 1.1 מיליון יורו על חצי מהזכויות על שחקן בן 21 עם מספרים אפסיים לשחקן התקפה ורזומה שהוא רק "התרשמות" וביצועים נמוכים(ראיתי אותו לא פחות ממך, מבטיח) קשה לי לקבל את ההשקעה הזו כצעד חכם במיוחד.

שינוי משמעותי הוא לא יביא לחלק הקדמי של ב"ש(שדי מרשים בלי קשר).

לאור אופי הסוכן שלו, גם אם יביא שינוי יוצא דופן לב"ש, הוא לא יניב רווח מקצועי ארוך טווח או רווח כלכלי יוצא דופן.

העברה בסכום מטומטם.

זה שהם לא מפחדים להשקיע מתבטא גם בהחתמות אדירות כמו וואקמה שבזמנו אני לא הבנתי איך לעזאזל הוא או קאיודה לא פה כבר? קאיודה באזור 700/800 זה היה וואקאמה היה באזור של 600 אלף אאל''ט שב''ש קנו אותו... זה מצבים שהמוח נשרף לך ואתה לא מבין איך לא חוטפים דבר כזה? זה הנחישות ולפעול בשיא הכוח כמו ינואר האחרון עם בראון (מעולה) וגאדיר זה הביצים שיש להם לקחת סיכון עם שחקן כמו אוגו ולצאת מזה בהצלחה .... יש מיליארד שחקנים בדרום אמריקה כמו רודריגו גולדברג שהיו חותמים פה בכיף אבל לא אצלנו יש אחד שחייב לנסות להביא שחקנים מהמקומות הכי קשים שיש... טוב שלא חיפש חיזוק על המטוס המלזי

על הסכום אני מסכים אבל לפי דעתי הוא כן יתן ת'טון בב''ש אם יקבל צ'אנס וישתלב קבוע... הזמן ידבר

זה לא אומר שום דבר.. אז נניח ובאר שבע תמכור אותו עוד שנתיים, ב2 מיליון יורו. היא תחזיר חזרה את המיליון יורו ששילמה והוא שיחק אצלה שנתיים.

ה-50% האלו ממכירה עתידית באמת לא אומרים שום דבר. היא לא מקבלת חצי שחקן. פשוט הפוטנציאל לעשות עליו כסף יורד. בדיוק כמו שמחתימים שחקן מבוגר.

עקב מורכבות העסקאות והאחוזים שמחזיקה כל קבוצה, נהוג להשוות את שווי השחקן על פי החלק היחסי או השלם שלפיו הוא נקנה ולכן בהחלט ניתן להתייחס לעסקה הזו שהוא נרכש לפי ערך של 2.2 מליון יורו.

מיליון וחצי דולר על חצי כרטיס לפי הדס גרינברג

שחקן של דודו דהאן ..מתחבר.

החתמה סטייל הג'ורדי מתחת לרדאר של כולם

תמשיכו לזלזל בהם :)

לא גיבור, ב"ש לא תמכור את מיכאל אוחנה תחת ערך של 4.4 מיליון יורו.

מיכאל אוחנה הוא שחקן ב"ש, כאשר 50% מזכות או רווח ההעברה העתידית שייכים למועדון אחר. כלומר, כל סכום בו יימכר מתקזז לחצי.

זו עסקה מפוקפקת.

כאשר בוחנים את הנתונים המספריים שלו לאורך שלוש שנים בבוגרים, בלאומית ובליגת העל הוא לא יוצא דופן פרט להייפ מפלצתי.

יוזרים מסוימים פה (כולם יודעים מי):

- אם מכבי עושה את העסקה הזאת על אוחנה: ביזיון! יורקים לשחקני נוער בפנים ושוב ג'ורדי שופך כספים סתם. אין פלא שרוצים לסחוט מאיתנו כסף על שחקנים הכל באשמת ג'ורדי האפס השתיין.

- ב"ש עושה את העסקה על אוחנה: בושה, ג'ורדי עכשיו שיכור וב"ש מביאים שחקן שובר שיוויון. הם מתנהלים מצוין אפשר לקפל את העונה אנחנו יורדים ליגה וב"ש השנה זוכים בטראבל קל.

איכסה עליכם י'חבורה של עלובי נפש. אי אפשר כבר לראות את ה"ביקורת" (כי יש דרך להעביר ביקורת) הזאת שלכם שכולה צביעות אחת גדולה וגועל נפש.

!!!!!!!

זה לא נכון, כי שולם רק מחצית מהסכום כרגע (עפ"י ערך של 2 מיליון)

גם בעסקת טבח להפועל ואז למכבי ובעסקת דמארי זה מה שקרה - רק אז עשו קומבינ ית על התשלום הנוסף - ואתה מציין רק את מה ששולם בחלק הראשון על חצי כרטיס (ולא את הערך) - רק שהתשלום הנוסף יועבר אז היא תהיה היקרה בכדורגל כרגע היא כמו המוח

אתם צודקים טעיתי בחישובים, זה העסקה ה-2 הכי יקרה בהיסטוריה אחרי דמארי של ישראלים והרביעית בהיסטוריה מכלל העסקאות. בלי להתחשב בכל מיני תוספות שקשה לי עכשיו להיכנס אליהם.

קיצר יקר.

אני כבר ממש עייף מהחלון הזה כנראה.

אלף שקל.

מוכן?

יש לו 8 הופעות להגיע לשם.

ובנימה רצינית יותר-שחקן התקפה נמדד במספרים. מסירות מפתח, איומים, אחוזי דיוק לבעיטה למסגרת, ובת'כלס-בישולים ושערים.

התקפה קונים בכסף.

התבססתי על הנתון שאתה רשמת.. לא שמתי לב שתיקנת אחר כך.

אוחנה שחקן שחקן, ולזלזל בהחתמה שלו זה בורות.

יקר לדעתך?! רק עוד שנה שנתיים נדע.. אני חושב שב"ש ימכרו לפחות ב 5. מקווה שלא.

עדיין זה משתלם יותר מכמה מהעסקאות האחרונות שעשינו...

יקר לדעתך?! רק עוד שנה שנתיים נדע.. אני חושב שב"ש ימכרו לפחות ב 5. מקווה שלא.

עדיין זה משתלם יותר מכמה מהעסקאות האחרונות שעשינו...

איזו קבוצה ישראלית מכרה שחקן בסכום כזה?

זה שהם לא מפחדים להשקיע מתבטא גם בהחתמות אדירות כמו וואקמה שבזמנו אני לא הבנתי איך לעזאזל הוא או קאיודה לא פה כבר? קאיודה באזור 700/800 זה היה וואקאמה היה באזור של 600 אלף אאל''ט שב''ש קנו אותו... זה מצבים שהמוח נשרף לך ואתה לא מבין איך לא חוטפים דבר כזה? זה הנחישות ולפעול בשיא הכוח כמו ינואר האחרון עם בראון (מעולה) וגאדיר זה הביצים שיש להם לקחת סיכון עם שחקן כמו אוגו ולצאת מזה בהצלחה .... יש מיליארד שחקנים בדרום אמריקה כמו רודריגו גולדברג שהיו חותמים פה בכיף אבל לא אצלנו יש אחד שחייב לנסות להביא שחקנים מהמקומות הכי קשים שיש... טוב שלא חיפש חיזוק על המטוס המלזי

על הסכום אני מסכים אבל לפי דעתי הוא כן יתן ת'טון בב''ש אם יקבל צ'אנס וישתלב קבוע... הזמן ידבר

ייתן את הטון?

בוא נתחיל להפסיק לשפוט שחקנים ע"פ הייפ, אלא על פי נתונים ותרומה מקצועית.

מה תרם מיכאל אוחנה לאורך 3 שנים כשחקן התקפי(העמדה המובהקת לשיפוט ע"פ מספרים ונתונים)? בנבחרות הצעירות? נתונים די מדאיגים.

ב"ש קבוצה מבוססת היטב בחלק הקדמי. הוא לא ראוי להיספר לפני וואקמה, מליקסון, שהר או בוזגלו. הוא ייזכה לדקות-ולפי היחס הקיים, גם אם ישתפר באופן מהותי, הוא לא ישפיע באופן נחרץ או משמעותי בשום צורה שהיא.

1.1 מיליון יורו על 50% מהכרטיס, עסקה כזאת של ג'ורדי ושוחטים אותו כאן.

העיקר אתם יודעים להחמיא לב"ש, מתחת לרדאר או לא, עסקה הזוייה לחלוטין ודהאן גזר על זה קופון.