Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

מיכאל אוחנה(בן 21 עוד חודש), שחקן התקפי עם 4 שערים מאז שעלה לבוגרים לפני 3 שנים(41 הופעות).

שווי? 2.2 מיליון יורו לכלל הכרטיס.

אכן עסקה "שוברת שוויון".

שגיב יחזקאל, בן 21. שחקן התקפי עם 7 שערים מאז שעלה לבוגרים לפני שנתיים(39 הופעות).

שווי? 650 אלף יורו לכלל הכרטיס.

תנוחו.

70 הופעות

אתם הזויים פשוט

מעניין מה היו התגובות אם ב"ש היו מביאים את יחזקאל ב800 אלף יורו ואנחנו את מיכאל אוחנה ב1.1 מליון יורו

השוואה הזויה.

אחד כוכב של הנבחרת הצעירה, השני לא שייך לסגל של אף נבחרת.

אני לא נכנס לפאניקה, אבל גם לא צריך לטמון את הראש בחול ולשקר לעצנו, אוחנה זה פרוספקט ברמה אחרת מיחזקאל כיום

כנראה הפרוספקט הכי חם בליגה אחרי אצילי, גם המחירים מספרים את זה

שחקן אחד מוערך ב2.5 מיליון יורו עם הצעה ביד מחו"ל, השני נקנה ב 700 אלף אחרי שלא היה לו שום ביקוש בשוק.

ושוב, רק להדגיש, זה לא ההחתמה עצמה שמדאיגה אותי, זה הדרך שהם מתנהלים.

מתחת לרדאר צדים את הצעיר הכי מבטיח בכדורגל הישראלי, מה שפעם הייתה נחלתו של ג'ורדי בלבד. צדים את הישראלים הכי טובים

מיכאל אוחנה(בן 21 עוד חודש), שחקן התקפי עם 4 שערים מאז שעלה לבוגרים לפני 3 שנים(41 הופעות).

אכן עסקה "שוברת שוויון".

שגיב יחזקאל, בן 21. שחקן התקפי עם 7 שערים מאז שעלה לבוגרים לפני שנתיים(39 הופעות).

תנוחו.

סכום מטופש ולא קשור למציאות שלא ברור לי למה שילמו.

השחקן הכי טיפש בליגה בהפרש ניכר. תראה אותו מתראיין כמו איזה צבי מול אורות הרכב, עיניים גדולות, מבריקות וחלולות, של חוסר מודעות ומחשבה,

הכל נכון.

ובכל זאת... שחקן לא רע בכלל, צעיר מאוד, פוטנציאל למכירה, ישראלי כמובן, אחלה שחקן ואחלה רכש.

לאוהדים לא איכפת כמה הוא עולה, העיקר שיש להם עוד שחקן טוב ומוכשר בסגל (העמוס מידי,לטעמי, שלהם).

מיליון וחצי דולר על חצי כרטיס לפי הדס גרינברג

שחקן של דודו דהאן ..מתחבר.

החתמה סטייל הג'ורדי מתחת לרדאר של כולם

תמשיכו לזלזל בהם :)

אם היינו משלמים מיליון וחצי דולר על חצי כרטיס של אוחנה, היית בוכה פה שלא מאמינים בנוער כמו שעשית אחרי עסקת יחזקאל.

כמה חפרתי על זה שנה שעברה שאשדוד היתה בלאומית בינואר שכולם דיברו על טיירון שרי אמרתי איך לעזאזל בשורות הישראלים מכבי לא עושה מהלך גדול ומחתימה גם את אוחנה וגם את דין דוד עם איזה הצעה גדולה? אז זה היה הזמן המתאים ידעתי שברגע שיחזרו לליגה זה כבר סרט גמור

מאז שעלה העניין הזה עם גנט והבוררות לא הבנתי איך לעזאזל אף אחד במכבי לא עושה מוב גדול ונכנס לתמונה... הזוי הזוי והזוי שחקן מעולה שרק ישדרג אותם אולי לא בעונה הראשונה אבל לטווח ארוך זה קלף חזק מאוד

איזה טווח ארוך , עוד שנה שנתיים הוא בבלגיה שחצי מהסכום של המכירה ילך לג'קי.

הוא גם בקושי יראה דקות - מליקסון,בוזגלו,וואקמה,שהר בכנפיים , שבדרכ הם משחקים 4-3-3

אגב שיוך לסגל של נבחרות צעירות לא בהכרח מדד , מיכה לא היה ביורו למשל .

ג׳ורדי המלך

הבן אדם הוא הגורם המשמעותי לזה שיצאנו מתקופת החושך

כן אוחנה אחד לא אוחנה אנשים פה מתנהגים כאילו הניהול שלו ברמה של לוני...

אנחנו במחזור השלישי רק והקבוצה בשלב הבתים של האירופית ועם 6/6 בליגה

תנוחו קצת

יורדים ליגה

אכן עסקה "שוברת שוויון".

תנוחו.

הסכום זה לא העניין זתומרת זה כן אבל הפאקטור המרכזי פה זה שהם לא מפחדים לשים סכומים גדולים הם באמת רוצים להיות מס' 1 בארץ בדיוק כמו שמכבי פעלו פעם אני גם לא חושב שהוא שווה 2.2 אבל אין ספק שזה אחד הכשרונות הכי גדולים בארץ אני כבר אמרת שלפי דעתי הוא וחוזז יצליחו יותר מאצילי

לא יודע איך יהיה המעבר שלו לקבוצה גדולה אבל הוא שווה מיליון וקצת

למרות שהייתי יותר שמח לשים סכום כזה על פלקושצנ'קו

טוב אתם הפורום הכי מביך בארץ, בוכים על 750 אלף יורו ששמו על יחזקאל אבל מקללעם שלא שמו 2.2 מיליון יורו על שחקן שמחמצן את הזקן לבלונד ולא השלים 90 שק בליגת העל

סכום מטופש ולא קשור למציאות שלא ברור לי למה שילמו.

השחקן הכי טיפש בליגה בהפרש ניכר. תראה אותו מתראיין כמו איזה צבי מול אורות הרכב, עיניים גדולות, מבריקות וחלולות, של חוסר מודעות ומחשבה,

הכל נכון.

ובכל זאת... שחקן לא רע בכלל, צעיר מאוד, פוטנציאל למכירה, ישראלי כמובן, אחלה שחקן ואחלה רכש.

לאוהדים לא איכפת כמה הוא עולה, העיקר שיש להם עוד שחקן טוב ומוכשר בסגל (העמוס מידי,לטעמי, שלהם).

איזה פוטנציאל מכירה יש לשחקן שנקנה ב-1.1 מיליון יורו לחצי כרטיס? בכמה תמכור אותו?!

ב 102 אמרו שאוחנה והסוכן שלו הגיעו לבקרה לסגור פרטים טכניים.

הלוואי תהיה פאשלה, כי בלי קשר לכסף הוא שחקן טוב, מצידי שב"ש ישלמו עליו 10 מיליון יורו.

ואגב העברה הזאת מצדיקה את סכום ההעברה של יחזקאל.

כל העונה הזו סימן שאלה, כמו כל שנה.

אתה סיימת קורס נביאים? אני לא.

בינתיים המועדון מביא כל שנה קבלות וגם את העונה ה״נוראית״ הזו התחלנו ברגל ימין.

אתה, כמובן, מוזמן להמשיך לבחור לראות את חצי הכוס הריקה.

אני מחשיב את עצמי אופטימי מאוד, אבל להיות אופטימי כשיש לך בסגל בלם אחד טוב זה להיות לא שפוי, ואני לא מתחיל לדבר בכלל על מגן שמאל.

כן אנחנו קבוצה טובה, כן אנחנו נסיים 1-2 בוודאות, אבל הייתי מצפה אחרי עונה שעברה שנעמיד סגל שידרוס את באר שבע, הלוואי ואני אתבדה אבל כרגע הסגל שלהם מאוזן וטוב משלנו

השוואה הזויה.

אחד כוכב של הנבחרת הצעירה, השני לא שייך לסגל של אף נבחרת.

אני לא נכנס לפאניקה, אבל גם לא צריך לטמון את הראש בחול ולשקר לעצנו, אוחנה זה פרוספקט ברמה אחרת מיחזקאל כיום

כנראה הפרוספקט הכי חם בליגה אחרי אצילי, גם המחירים מספרים את זה

שחקן אחד מוערך ב2.5 מיליון יורו עם הצעה ביד מחו"ל, השני נקנה ב 700 אלף אחרי שלא היה לו שום ביקוש בשוק.

ושוב, רק להדגיש, זה לא ההחתמה עצמה שמדאיגה אותי, זה הדרך שהם מתנהלים.

מתחת לרדאר צדים את הצעיר הכי מבטיח בכדורגל הישראלי, מה שפעם הייתה נחלתו של ג'ורדי בלבד. צדים את הישראלים הכי טובים

זה שהוא שחקן נבחרת ישראל לא אומר כלום , גם שכטר היה שנים שחקן נבחרת למרות שהיה פח אשמה.

לדעתי מיכאל אוחנה אוברייטד גדול, יש מסביבו יותר מידי הייפ. הדריבלים שלו מסנוורים יותר מידי את העיניים למרות שאין בהם כלום.

מעדיף שחקנים של תכלס מאשר שחקנים של שואו שלא נותנים שום ערך מוסף. מה גם שהוא עוד לא עשה כלום בקריירה שלו כדי שהוא יהיה שווה את הסכום הזה.

אכן עסקה "שוברת שוויון".

תנוחו.

אולי תפסיקו לספור שערים לכל שחקן?! כמה שערים יש לאצילי שכולם פה עוד שניה מצצו לו שיבוא?!

19 שערים ב-78 הופעות.

רוצה להתערב שאוחנה יעבור אותו בשנתיים שנשארו לו להגיע לגיל של אצילי?!

כנראה אנשים שכחו את התקופות הרעות של הקבוצה או שלא ראו את הקבוצה בשפל.

פשוט חוצפה לבכות ולהגיד גורדי הביתה כאשר אנחנו עלינו לליגה האירופית ואנחנו מקום 1 - 6/6 !

בושה בושה בושה מה שהולך פה

הסכום זה לא העניין זתומרת זה כן אבל הפאקטור המרכזי פה זה שהם לא מפחדים לשים סכומים גדולים הם באמת רוצים להיות מס' 1 בארץ בדיוק כמו שמכבי פעלו פעם אני גם לא חושב שהוא שווה 2.2 אבל אין ספק שזה אחד הכשרונות הכי גדולים בארץ אני כבר אמרת שלפי דעתי הוא וחוזז יצליחו יותר מאצילי

לא יודע איך יהיה המעבר שלו לקבוצה גדולה אבל הוא שווה מיליון וקצת

למרות שהייתי יותר שמח לשים סכום כזה על פלקושצנ'קו

הם לא מפחדים להשקיע? נהדר, בהצלחה.

כאשר משקיעים 1.1 מיליון יורו על חצי מהזכויות על שחקן בן 21 עם מספרים אפסיים לשחקן התקפה ורזומה שהוא רק "התרשמות" וביצועים נמוכים(ראיתי אותו לא פחות ממך, מבטיח) קשה לי לקבל את ההשקעה הזו כצעד חכם במיוחד.

שינוי משמעותי הוא לא יביא לחלק הקדמי של ב"ש(שדי מרשים בלי קשר).

לאור אופי הסוכן שלו, גם אם יביא שינוי יוצא דופן לב"ש, הוא לא יניב רווח מקצועי ארוך טווח או רווח כלכלי יוצא דופן.

העברה בסכום מטומטם.

איזה טווח ארוך , עוד שנה שנתיים הוא בבלגיה שחצי מהסכום של המכירה ילך לג'קי.

הוא גם בקושי יראה דקות - מליקסון,בוזגלו,וואקמה,שהר בכנפיים , שבדרכ הם משחקים 4-3-3

אגב שיוך לסגל של נבחרות צעירות לא בהכרח מדד , מיכה לא היה ביורו למשל .

למה שב''ש תשים עליו סכום גדול כזה בשביל לייבש אותו על הספסל מה הם עושים לנו שמעון מזרחי?

חבל פשוט חבל היינו צריכים לפגוע באחד מהשניים האלה או אוחנה או אצילי

מקווה שעכשיו יבלעו ת'צפרדע ויתחילו להשקיע יותר בכשרונות שגידלנו... חוזז צ'יבוטה גלזר קניקובסקי NEXT