Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

מהדברים שכתבת אני מבין שג'ורדי לא יכול להיות קשור לנושא.

ב"כישלון" הרכש כמובן שכן, אבל בהתנהלות סבירה ובריאה מול מועדונים ובעלים סחטנים זה אך ורק מיטש.

קצת הזוי לא?(ואני רחוק ממה שאפשר להגדיר "חסיד" של ג'ורדי)

לא זכור לי שהאשמתי את ג'ורדי בכשלון הרכש, אך יותר במציאת קבוצות לשחקנים בעייתים(יצחקי לא היה ברשימה שלי) שאין להם יותר מה לעשות במכבי חוץ מלמכור לנו קקה של ציפורים ובעיתוי, שחזרתי בי שהבנתי ששוטה הוא היוצר בעיות

אבל במקרה הזה אין מה להאשים אף אחד, זה גולדהאר לא פריאר, זכותו לעשות אם הוא לא משחרר כי הוא לא צריך להיות ג'נטלמן עם אף אחד, עשה כמה פעמים ואכל לקרדה

די נו, אנחנו יודעים שנתנו לשלומי אזולאי אישור לדבר עם חיפה

אנחנו גם יודעים שנתנו ליצחקי לדבר עם בית"ר

אין צורך להתמם, זה ברור מאליו.

וכן, כל העסקאות האלה נפלו ברגע האחרון אחרי שנסגרו, זה אוברולינג אחי.

אגב גם עם ערן, ג'ורדי וקצב סגרו חוזה בשבת בלילה ודברים התהפכו כשמיטש נכנס לתמונה ביום ראשון. זה דברים שידועים

באטי-לשלומי אזולאי נתנו לנהל שיחות עם חיפה במקביל ובהתאם להסכמות שיגיעו בין המועדונים. הסכמות כאלו לא הגיעו. אין כאן אוברולינג.

לברק יצחקי כנראה גם, אם בכלל.

ההחלטות במועדון עוברות דרך הבוס, כנראה גם ברזולוציות קטנות יותר מזה.

ג'ורדי נמצא כאן 4 שנים לא מחסדו של מיטש, אלא מתוך אמונה בעבודה שלו ובתוצאות שהביא. אני בספק גדול אם יש כאן יחסים מעורערים או ביטול החלטות משמעותיות.

אני סולד מהפרסומים בתקשורת כמעט בכל נושא, ובדגש לכאלו שממציאות כביכול פרוטוקולים חבויים בין מיטש, האיש שתובע על ימין ועל שמאל בהצלחה גופי תקשורת ישראלים, וג'ורדי-מהאנשים השנואים ביותר על ידי עיתונאות הספורט הישראלית.

אז לא, אובג'קשיין כבודו.

לא זכור לי שהאשמתי את ג'ורדי בכשלון הרכש, אך יותר במציאת קבוצות לשחקנים בעייתים(יצחקי לא היה ברשימה שלי) שאין להם יותר מה לעשות במכבי חוץ מלמכור לנו קקה של ציפורים ובעיתוי, שחזרתי בי שהבנתי ששוטה הוא היוצר בעיות

אבל במקרה הזה אין מה להאשים אף אחד, זה גולדהאר לא פריאר, זכותו לעשות אם הוא לא משחרר כי הוא לא צריך להיות ג'נטלמן עם אף אחד, עשה כמה פעמים ואכל לקרדה

כפי שג'ורדי "אשם" בבעיות הקיימות, כך גם בהצלחות ובהתוויית הדרך במו"מ מול מועדונים על שחרור ומכירת שחקנים.

תודה.

באטי-לשלומי אזולאי נתנו לנהל שיחות עם חיפה במקביל ובהתאם להסכמות שיגיעו בין המועדונים. הסכמות כאלו לא הגיעו. אין כאן אוברולינג.

לברק יצחקי כנראה גם, אם בכלל.

ההחלטות במועדון עוברות דרך הבוס, כנראה גם ברזולוציות קטנות יותר מזה.

ג'ורדי נמצא כאן 4 שנים לא מחסדו של מיטש, אלא מתוך אמונה בעבודה שלו ובתוצאות שהביא. אני בספק גדול אם יש כאן יחסים מעורערים או ביטול החלטות משמעותיות.

אני סולד מהפרסומים בתקשורת כמעט בכל נושא, ובדגש לכאלו שממציאות כביכול פרוטוקולים חבויים בין מיטש, האיש שתובע על ימין ועל שמאל בהצלחה גופי תקשורת ישראלים, וג'ורדי-מהאנשים השנואים ביותר על ידי עיתונאות הספורט הישראלית.

אז לא, אובג'קשיין כבודו.

כפי שג'ורדי "אשם" בבעיות הקיימות, כך גם בהצלחות ובהתוויית הדרך במו"מ מול מועדונים על שחרור ומכירת שחקנים.

תודה.

בסדר, אנחנו יכולים לראות את אותה המציאות ולהבין אותה אחרת, זה הגיוני (יכול להיות שזה גם מה שקורה שם)

יכול להיות גם שאתה צודק בחלק מהדברים וההבחנות

אני קולט פה משהו אחר.

בסדר, אנחנו יכולים לראות את אותה המציאות ולהבין אותה אחרת, זה הגיוני (יכול להיות שזה גם מה שקורה שם)

יכול להיות גם שאתה צודק בחלק מהדברים וההבחנות

אני קולט פה משהו אחר.

מכבד את הדעה שלך.

חשוב לי לדעת-על בסיס מה אותה קליטה? הבחנות? אם זו התקשורת, קשה לי לקבל אותן.

למה אתם לוקחים ברצינות את הקטע ששוטא וג'ורדי לוחצים לשחרר?

מה שקורה כאן לא רחוק ממה שקרה עם טאלב טוואחה, ורמוט ויעקב שחר. זה אומר שהמערכת כולה מתלכדת ומייצרת את התמונה שהיא רוצה לאותה נקודת זמן. היה ברור לכולם שהוא בדרך לגרמניה אבל זה לא מנע מהם לסכם על זכות ראשונים שלו.

מכבי זה לא לשכת הסעד ואם טביב רוצה את יצחקי ומפמפם בכל אמצעי התקשורת, אז שיביא את קלטינס או ראודה או וואט אבאר בשבילו.

רוצה? שישלם. אי אפשר להמשיך למלא את הסגלים של טביב בפלטים. הגיע הזמן לשלם על שחקנים.

הייתי מבין אם טביב היה גנטלמן והיה מתנהג עם מכבי באותה צורה, אבל כשרוצים לקנות ממנו שחקן או לבצע איתו עסקה כלשהי..התימני יוצא לו..אז שלא יתפלא שזה חוזר כמו בומרנג.

מכבד את הדעה שלך.

חשוב לי לדעת-על בסיס מה אותה קליטה? הבחנות? אם זו התקשורת, קשה לי לקבל אותן.

גם תקשורת, גם דברים ששמעתי, גם חיבור של דברים שקורים הקיץ לתזה מסויימת.

יכול להיות שאני נופל בקונספציה של עצמי והכל יכול להתחבר גם לנרטיב אחר

אגב כתבת משהו מעניין, שג'ורדי כבר 4 שנים פועל בדרך מסויימת - מאוד יכול להיות שנגעת בשורש הבעיה שפתאום צצה - יש מצב שפשוט דברים שפעם ג'ורדי הרגיש/ידע שהם אוטונומיה שלו ורק מקבלים אישור פורמלי ממיטש, פתאום הדברים מתנהלים אחרת (אולי על רקע הנפילות של ג'ורדי בשנה שעברה גולדהאר יותר מעורב לו פתאום - זה דברים שיש רמזים שקורים.

אנחנו יודעים שג'ורדי הלך ופיזר מרמור למקורבים יותר ופחות בפעם שעברה שזה קרה.

גם הזלזול בעיתונאים הוא קצת מוגזם - כן, הם לא יושבים על הקו של מיטש וג'ורדי והנגישות שלהם לנקודת הקצה היא מוגבלת, אבל אל תטעה, הם מחוברים למעגל השני

והם שומעים מה צד אחד או שניהם אומר לסביבה אחרי השיחות האלה (כלומר לא תדע ציטוטים מדויקים - תבין את התמונה הגדולה, או איך שכל אחד מהם הבין אותה)

זה פשוט דברים שיוצאים ממקור שני ולא ממקור ראשון - כן זה יכול ליצור עיוותים במסר ובעיקר בסגנון, אבל זה לא יהיה 100 אחוז אוף)

גם תקשורת, גם דברים ששמעתי, גם חיבור של דברים שקורים הקיץ לתזה מסויימת.

יכול להיות שאני נופל בקונספציה והכל יכול להתחבר גם לנרטיב אחר

אגב כתבת משהו מעניין, שג'ורדי כבר 4 שנים פועל בדרך מסויימת - מאוד יכול להיות שנגעת בשורש הבעיה שפתאום צצה - יש מצב שפשוט דברים שפעם ג'ורדי הרגיש/ידע שהם אוטונומיה שלו

ורק מקבלים אישור פורמלי ממיטש, פתאום הדברים מתנהלים אחרת (אולי על רקע הנפילות של ג'ורדי בשנה שעברה גולדהאר יותר מעורב לו פתאום - זה דברים שיש רמזים שקורים.

אנחנו יודעים שג'ורדי הלך ופיזר מרמור למקורבים יותר ופחות בפעם שעברה שזה קרה.

מקורבים מקומיים לג'ורדי? אני חושב שיש יותר חדי-קרן, ביגפוטים ודרקונים שנראו במאה שנים האחרונות.

מילא, כל אחד ודעתו.

טביב לא באמת רצה את יצחקי.

אבוחצירה לא רצה את לאנצ'ה?

מקורבים מקומיים לג'ורדי? אני חושב שיש יותר חדי-קרן, ביגפוטים ודרקונים שנראו במאה שנים האחרונות.

מילא, כל אחד ודעתו.

אז איך אתה מסביר את קמפיין ה״תחזיקו אותי אני אורז מזוודות״ שהריצו עבורו לפני חודשיים ?

ג׳ורדי שוחה גב בביצה המקומית, בדיוק כמו כולם.

אז איך אתה מסביר את קמפיין ה״תחזיקו אותי אני אורז מזוודות״ שרץ עבורו לפני חודשיים ?

ראיתי קמפיינים יותר מנותקים מהמציאות מאשר ה"קמפיין" הזה כביכול.

ג'ורדי לדברי התקשורת כל שנה אורז מזוודות, אולי חוסר התארים בעונה שעברה הוא אחלה בסיס לאובר-דרמטיות שמנסים להרחיף כאן באוויר.

כאשר אני בוחן את אנשי התקשורת שדחפו מעשייה למעשה כאן-קשה לי לתת כאן גרם של אמינות.

אז איך אתה מסביר את קמפיין ה״תחזיקו אותי אני אורז מזוודות״ שהריצו עבורו לפני חודשיים ?

ג׳ורדי שוחה גב בביצה המקומית, בדיוק כמו כולם.

הקמפיין נעלם כלעומת שבא שתי דקות אחרי שהתנהל.

הייתי חושב על דרכים הרבה יותר יצירתיות ללחוץ על הבוס הקנדי שלי מלהפעיל תקשורת מקומית בביצה שלנו.

שחקנים שאף אחד לא רואה אותם ממטר שלפי דעתי היו באים בול על המשבצת (כל עוד אין תחליף)

סירושטיין הבלם שהוא ברמה גבוהה מאוד ומתאים לקבוצה גדולה

זגורי שמתנדנד בהפועל ואם זאת היתה קבוצה אחרת אולי היה על מה לדבר

עמאשה לעונה אחת בתור פיתרון זמני יכל להיות טוב למרות שלא מת עליו

בזרים מגן פצצה שקרויף היה יכול להביא בהרבה פחות מ2 מיליון

מריו מאלוצ'ה

בן 27 לא מבוגר מדי מטר 1.90 עם הרבה פיזיות בעיטהחזקה וגם משחק ראש טוב מול השער לפי דעתי מציאה

http://www.transfermarkt.de/mario-maloca/profil/spieler/48873

עד ינואר בלי מגן

אפשר לנעול

יותר סביר מלכתחילה שמכבי תפעל בשוק החופשי מאשר שתשקיע כסף גדול(במיוחד כאשר הצעות שכאלו נדחו) לאחר ההשקעה בוידאר.

החלון הזה נותר פתוח.

ליל הסכינים הארוכות עדיין לא כאן.

אם יש משחקים שיצחקי מתחיל להיות חם על המגרש ולתת בראש זה שניים אחד נגד חיפה והשני זה נגד בית''ר לא מוותר עליו נותן לו צ'אנס אחרון ופותח איתו ת'מחצית השניה נגדם,כל עוד המצב לא רע ואיזה רוקאביצה מנצל ת'מצב של ההגנה ושם שניים בהתחלה.