Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

כמו שכתבו כאן לפני מס' דפים-סיום החלון כאן מבשר שהמועדון לא ישקיע כסף בהבאה של שחקן זר נוסף.

לא קובע שהמועדון לא יפעל להחתמה של שחקן חופשי זר.

בדיוק.

רק לפני יומיים ווילם מהליגה ההולנדית החתימו מגן שמאלי חופשי שציינתי פה.

ברק 2-שווארמה-עם-טחינה-ושלא-תנזל יצחקי? תרומה מקצועית?

אתה צודק ברמת העיקרון, בטח שלא צריך ללכת לקראת טביב,שחר,שרצקי וחבריהם, אבל, במקרה של יצחקי - שילך כבר, רק שילך.

רחוק מלהיות סנגור שלו, אבל לבסס את עמדת המחליפים לחלוץ על שחקן בודד זה ליצור בעיה עוד לפני שהחלה.

רחוק מלהיות סנגור שלו, אבל לבסס את עמדת המחליפים לחלוץ על שחקן בודד זה ליצור בעיה עוד לפני שהחלה.

הבעיה התחילה שפתחנו את העונה (אירופה) עם חוד שמורכב מבן בסט,יצחקי וסה - כאשר שלושתם היו צריכים להיות משוחררים עם סיום העונה וכמובן שהיו צריכים להביא שלושה חלוצים טובים במקומם.

לצערי, אנחנו נשחק העונה (לפחות עד ינואר) עם חלוץ אחד טוב (על הנייר,מקווה שגם בפועל) ועוד איזה סמיילי הפוך שעובר בין מכבי להפועל כל יומיים,

בן בסט ויצחקי בלאו הכי לא יעזרו לנו בכלום ואם אפשר לחסוך את המשכורות שלהם ואת הפרצופים והרעל - דיינו.

מיטש מטיל וטו? הוא רוצה כסף תמורת יצחקי וזה לגיטימי ככל שידוע לי.

יצחקי רוצה לעבור בכל מחיר? שיצחקי יוותר על 35 אלף יורו נטו בשכר לשנתיים. זה יוצא לבית"ר 150,000 יורו ברוטו והינה יש לכם כסף להעברה.

וואלה מדווחים שקרויף וארבלדזה רוצים לשחרר את יצחקי וניסו לשכנע את גולדהאר שלא הסכים.

מה שאומר הרבה, להתחשב בזה שקרויף אישית היה זה שרצה להשאיר את יצחקי (ע"פ הפרסומים) בעוד שלכולם היה ברור שאין לו מקום מקצועית.

מעבר לכך שלכפות על המאמן והמנג'ר שחקן רעיל שהם לא מעוניינים בו (במיוחד כשיש לנו רק חלוץ אחד נורמלי בסגל וגם זה על הנייר לבינתיים, כך שהם לא ממהרים לשחרר שחקנים שאמורים לדעת לשים כדור ברשת ובכל זאת מעדיפים לשחרר אותו), זאת טעות לדעתי. אבל זכותו של גולדהאר כמובן ולפחות אני מקווה שיצחקי ישב וישמין ביציע עד סוף העונה.

וואלה מדווחים שקרויף וארבלדזה רוצים לשחרר את יצחקי וניסו לשכנע את גולדהאר שלא הסכים.

מה שאומר הרבה, להתחשב בזה שקרויף אישית היה זה שרצה להשאיר את יצחקי (ע"פ הפרסומים) בעוד שלכולם היה ברור שאין לו מקום מקצועית.

מעבר לכך שלכפות על המאמן והמנג'ר שחקן רעיל שהם לא מעוניינים בו (במיוחד כשיש לנו רק חלוץ אחד נורמלי בסגל וגם זה על הנייר לבינתיים, כך שהם לא ממהרים לשחרר שחקנים שאמורים לדעת לשים כדור ברשת ובכל זאת מעדיפים לשחרר אותו), זאת טעות לדעתי. אבל זכותו של גולדהאר כמובן ולפחות אני מקווה שיצחקי ישב וישמין ביציע עד סוף העונה.

ישב לא בטוח

ישמין בוודאות

ישב לא בטוח

ישמין בוודאות

חחח אתה אומר שכבר אפשר לראות את יצחקי ואזולאי יושבים ביציע עם מגש פיצה זיתים ותוספת גבינה ורואים משחק עם כרס גדולה.

הבעיה התחילה שפתחנו את העונה (אירופה) עם חוד שמורכב מבן בסט,יצחקי וסה - כאשר שלושתם היו צריכים להיות משוחררים עם סיום העונה וכמובן שהיו צריכים להביא שלושה חלוצים טובים במקומם.

לצערי, אנחנו נשחק העונה (לפחות עד ינואר) עם חלוץ אחד טוב (על הנייר,מקווה שגם בפועל) ועוד איזה סמיילי הפוך שעובר בין מכבי להפועל כל יומיים,

בן בסט ויצחקי בלאו הכי לא יעזרו לנו בכלום ואם אפשר לחסוך את המשכורות שלהם ואת הפרצופים והרעל - דיינו.

יש פנטזיה ויש מציאות.

מצאת חלוץ מחליף טוב יותר מבן-בסט? נהדר. לא רלבנטי כי לא יהיה חלוץ מחליף למסגרות האירופאיות.

מצאת חלוץ שלישי טוב יותר מיצחקי? מי זה בדיוק?

המועדון לא יכול להתנהל על פי גחמות, ועם כל הביקורת שהפנו כאן כלפיי ג'ורדי והמועדון(ואני השמעתי לא מעט) הגישה כאן היא גישה חכמה. צודקת? כנראה גם.

בנייה מחדש של סגל לא מבוצעת במהפכות, כי במהפכות לא משיגים תוצאות מיידיות. אנחנו מועדון תחרותי.

אני כמוך וכמו רבים נוספים פינטזתי על מגן שמאלי חייזר, בירנבאום, קהת, גולסה, סקאריונה, חלוץ מחליף בכיר, וידאר לצד שחרור מאסיבי של "שומן".

האם זו גישה סבירה? יכול להיות. קצת קיצונית מדי אולי עבור מועדון תחרותי בכל שנה, וזה מה שג'ורדי ביסס כאן למרות הכל.

אשמח לקבל שחקן הגנה. זה אמור לתת לנו חלון טוב מאוד. לא פנטסטי, אבל כנראה כזה שייתן לנו את המשך הרעננות והיציבות לעוד עונה תחרותית ביותר.

אנחנו לא יודעים באמת מה נאמר בין קרויף גולדהאר וארבלדזה..

אם כבר טעם לפגם שיש בסיפור הזה מבחינתנו, זה שמכבי, ולא בפעם הראשונה ולא השנייה בקיץ הזה מתנהלת בכמה קולות.

ג'ורדי נותן לברק מילה (כמו שנתן לשלומי אזולאי ולערן לפני זה ולשוינפלד בינואר) ואז דברים מגיעים למיטש ומתהפכים.

לגיטימי שיהיו חילוקי דיעות בתוך המערכת, הבעיה היא שמדברים בשתי קולות, שחילוקי הדעות צפים ולא נסגרים עוד לפני שפועלים.

לכאורה, ג'ורדי לוקח החלטות בלי ידיעתו של מיטש (של מה שהוא תופס כאוטונומיה שלו) ומיטש מבטל את ההחלטות של ג'ורדי ...זה בדיוק מה שהביא לפיצוץ לפני חודשיים.

יש מצב שלהחלטה הזאת על יצחקי יהיו השפעות גם בגזרה הזאת

אנחנו לא יודעים באמת מה נאמר,

אם כבר טעם לפגם שיש בסיפור הזה, זה שמכבי, ולא בפעם הראשונה ולא השנייה בקיץ הזה מתנהלת בכמה קולות.

ג'ורדי נותן לברק מילה (כמו שנתן לשלומי אזולאי ולערן לפני זה ולשוינפלד בינואר) ואז דברים מגיעים למיטש ומתהפכים.

לגיטימי שיהיו חילוקי דיעות, הבעיה היא שמדברים בשתי קולות. הרעיון הוא להחליט ביניהם לפני שהם פועלים ולא אחרי.

ג'ורדי לוקח החלטות בלי ידיעתו של מיטש, ומיטש מבטל את ההחלטות של ג'ורדי ...זה בדיוק מה שהביא לפיצוץ לפני חודשיים.

אם תראו כתבה על עזיבה צפויה של ג'ורדי עקב פיצוץ ביחסים עם גולדהאר, תדעו שהפוסט הזה הוא המקור ואבי בינימין הוא "המקורב" שהעיתונאי יצטט.

אם כבר טעם לפגם שיש בסיפור הזה מבחינתנו, זה שמכבי, ולא בפעם הראשונה ולא השנייה בקיץ הזה מתנהלת בכמה קולות.

לגיטימי שיהיו חילוקי דיעות, הבעיה היא שמדברים בשתי קולות. הרעיון הוא להחליט ביניהם לפני שהם פועלים ולא אחרי.

ג'ורדי לוקח החלטות בלי ידיעתו של מיטש, ומיטש מבטל את ההחלטות של ג'ורדי ...זה בדיוק מה שהביא לפיצוץ לפני חודשיים.

זה דווקא דיי טבעי

מנהל שיוזם ומנסה לצאת מחוץ לקופסא אל מול המגבלות של הממונה שלו ולנסות להביא את האני מאמין שלו לתפקיד חרף המגבלות - אני דווקא אוהב את זה

אני חושב שבעבר זה כן הביא כמה שמות לכאן

כמו שאתה פועל נכון ואומר שלא ניתן לדעת מה נאמר בין קרוייף גולדהאר ושוטא, כך לא ניתן לדעת האם ההבטחות שג'ורדי כביכול פיזר באמת נאמרו.

אני מאמין שאם ג'ורדי היה פועל מאחורי גבו של מיטש, הוא לא היה כאן. זו משרת אימון, המשרה השנייה בחשיבותה במועדון.

סלח לי אם אני אפקפק בכל ניסיונות ההקטנה של דמותו של ג'ורדי או בהבטחות שנשברו. אני מאמין שהתקשורת ממשיכה בדרכה להכפיש את מכבי תל אביב ואנשיה, בדגש על אלו שמנעו את הכניסה שלה מעבר לש"ג בקריית שלום.

כל הכבוד לגולדהאר

אנשים במועדון עוד לא קלטו שהוא לא פריאר והוא איש של עקרונות

בשעה שהוא פונה לחיפה וביתר ורוצה את עטר ואצילי, הם דורשים תג מחיר הזוי וגם מאשימים את מכבי בפניית לשחקנים על מנת שיקבלו שחרור עם כותרות מפוצצות ואיומים

ואז חיפה פונים לאזולאי ומנסים לגרום לו לשכנע את מכבי לשחרר אותו במחיר רצפה וביתר פונים ליצחקי ולא למכבי

גולדהאר אמר אין שחרורים במחירים הזוים כל הכבוד

כל האנשים שרצו לשחרר אותו מחר לא יהיו במועדון, גולדהאר כן יהיה והוא בעל המאה וזכותו לעשות מה שהוא רוצה

מעריץ שלו

זה דווקא דיי טבעי

מנהל שיוזם ומנסה לצאת מחוץ לקופסא אל מול המגבלות של הממונה שלו ולנסות להביא את האני מאמין שלו לתפקיד חרף המגבלות - אני דווקא אוהב את זה

אני חושב שבעבר זה כן הביא כמה שמות לכאן

בסדר, טבעי שיש מחלוקות

אבל אתה מבין שיש פה נושא של סמכויות. (שצריכות להיות ברורות ומוסכמות, או לפחות שהמחלוקות עליהן לא יצופו ככה)

נניח אתה ג'ורדי ואתה פועל לפי סמכויות שאתה חושב שהן שלך (או אפילו היו כאלה בעבר) ופתאום תוך פרק זמן של חצי שנה עושים לך אוברולינג 4 פעמים...

גם לבנאדם עם מעט אגו (ולא בטוח שג'ורדי כזה) זה יעורר משהו.

בעניי כן...

כל הכבוד לגולדהאר

אנשים במועדון עוד לא קלטו שהוא לא פריאר והוא איש של עקרונות

בשעה שהוא פונה לחיפה וביתר ורוצה את עטר ואצילי, הם דורשים תג מחיר הזוי וגם מאשימים את מכבי בפניית לשלקנים על מנת שיקבלו שחרור

ואז חיפה פונים לאזולאי ומנסים לגרום לו לשכנע את מכבי לשחרר אותו במחיר רצפה וביתר פונים ליצחקי ולא למכבי

גולדהאר אמר אין שחרורים במחירים הזוים כל הכבוד

כל האנשים שרצו לשחרר אותו מחר לא יהיו במועדון, גולדהאר כן יהיה והוא בעל המאה וזכותו לעשות מה שהוא רוצה

מעריץ שלו

מהדברים שכתבת אני מבין שג'ורדי לא יכול להיות קשור לנושא.

ב"כישלון" הרכש כמובן שכן, אבל בהתנהלות סבירה ובריאה מול מועדונים ובעלים סחטנים זה אך ורק מיטש.

קצת הזוי לא?(ואני רחוק ממה שאפשר להגדיר "חסיד" של ג'ורדי)

בסדר, טבעי שיש מחלוקות

אבל אתה מבין שיש פה נושא של סמכויות. (שצריכות להיות ברורות ומוסכמות, או לפחות שהמחלוקות לא יצופו ככה)

נניח אתה ג'ורדי ואתה פועל לפי סמכויות שאתה חושב שהן שלך (או אפילו היו כאלה בעבר) ופתאום תוך פרק זמן של חצי שנה עושים לך אוברולינג 4 פעמים...

גם לבנאדם עם מעט אגו (ולא בטוח שג'ורדי כזה) זה יעורר משהו.

בעניי כן...

אוברולינג? היית זבוב על הקיר בשיחות האלה, או שזה טיפה הזוי שכתבים פעם אחר פעם מדווחים על שיחות אישיות בין 2 גורמים שלא מדליפים ולא ידליפו דבר לתקשורת המקומית?

כמו שאתה פועל נכון ואומר שלא ניתן לדעת מה נאמר בין קרוייף גולדהאר ושוטא, כך לא ניתן לדעת האם ההבטחות שג'ורדי כביכול פיזר באמת נאמרו.

אני מאמין שאם ג'ורדי היה פועל מאחורי גבו של מיטש, הוא לא היה כאן. זו משרת אימון, המשרה השנייה בחשיבותה במועדון.

סלח לי אם אני אפקפק בכל ניסיונות ההקטנה של דמותו של ג'ורדי או בהבטחות שנשברו. אני מאמין שהתקשורת ממשיכה בדרכה להכפיש את מכבי תל אביב ואנשיה, בדגש על אלו שמנעו את הכניסה שלה מעבר לש"ג בקריית שלום.

אני לא חושב שיש פה הפרת אמון. יש פה עניין של חרגיה מסמכויות.

או שג'ורדי חורג מהמסמכויות שהוא מאמין שהן שלו (ומיטש לא) או שמיטש חורג מגבולות הגזרה המוסכמים שלו ומתערב באוטונומיה של ג'ורדי.

הכל לגיטימי, אבל אתה מבין שסיטואציה כזאת מהר מאוד יכולה להוביל (וכנראה כבר הובילה בעבר) למתיחות.

אני לא חושב שיש פה הפרת אמון. יש פה עניין של חרגיה מסמכויות.

או שג'ורדי חורג מהמסמכויות שהוא מאמין שהן שלו (ומיטש לא) או שמיטש חורג מגבולות הגזרה המוסכמים שלו ומתערב באוטונומיה של ג'ורדי.

הכל לגיטימי, אבל אתה מבין שסיטואציה כזאת מהר מאוד יכולה להוביל (וכנראה כבר הובילה בעבר) למתיחות.

על פי מה אתה קובע שמיטש או ג'ורדי חורגים מהגבולות שהוגדרו? על פי אחוזי הפגיעה הנהדרים של התקשורת המקומית? ע"פ מערכות התקשוב שמפעילים וואלה!, וואן ו-ספורט וואו?

חלאס.

אוברולינג? היית זבוב על הקיר בשיחות האלה, או שזה טיפה הזוי שכתבים פעם אחר פעם מדווחים על שיחות אישיות בין 2 גורמים שלא מדליפים ולא ידליפו דבר לתקשורת המקומית?

די נו, אנחנו יודעים שנתנו לשלומי אזולאי אישור לדבר עם חיפה

אנחנו גם יודעים שנתנו ליצחקי לדבר עם בית"ר

אין צורך להתמם, זה ברור מאליו.

וכן, כל העסקאות האלה נפלו ברגע האחרון אצל גודלהאר אחרי שנסגרו, זה אוברולינג אחי.

אגב גם עם ערן, ג'ורדי וקצב סגרו חוזה בשבת בלילה ודברים התהפכו כשמיטש נכנס לתמונה ביום ראשון. זה דברים שידועים