Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

17:37 בית"ר ירושלים: בהמשך לניסיונות להשיג את השחרור של ברק יצחקי, ממכבי תל אביב מסרו לירושלמים כי מיטש גולדהאר מסרב בשלב זה לשחרר את יצחקי ללא תמורה. גם שוטה ארבלדזה הצטרף למאמצי השכנוע (אופיר סער).

17:37 בית"ר ירושלים: בהמשך לניסיונות להשיג את השחרור של ברק יצחקי, ממכבי תל אביב מסרו לירושלמים כי מיטש גולדהאר מסרב בשלב זה לשחרר את יצחקי ללא תמורה. גם שוטה ארבלדזה הצטרף למאמצי השכנוע (אופיר סער).

שוטא מנסה לשכנע את גולדהאר או את יצחקי לא הבנתי , אם את יצחקי מה יש לנסות בכלל ? מי שואל אותו הוא תחת חוזה וישיגיד תודה בכלל שהאריכו לו חוזה בזמנו.

לא הבנתי למה תמיד מדווחים שמאמנים שלנו מנסים לשכנע את מיץ' לשחרר שחקנים בחינם. השכר שלו זה מה שנחוץ כדי להביא מפלצת לסגל? הליגה משעממת אותו עד כדי כך שהוא רוצה להוסיף קצת עניין עם סגל קצר וחיזוק יריבות? אני אלך על האפשרות השלישית שהיא אף תשובה לא נכונה, אין להם מושג והם סתם מזיינים את המוח, ועדיין, אשמח לשמוע את ההגיון שמאחורי הרצון של מאמן לתת שחקן שלו במתנה ליריבה.

התדרדרנו להיות אנשי עסקים חמדנים.

הגיע הזמן.

אם יגיע תחליף לברק(וקשה לי להאמין שיגיע תחליף עבורו מבחינת התרומה, גם אם נמוכה)-אני אשמח לראות אותו מחוץ למועדון.

ככה או ככה, אני מקווה לראות שהמועדון ימשיך לחשוב על האינטרסים שלו ולאו דווקא תדמיתית. רוצים שחקן? יש לו מחיר. שחקן רוצה ללכת? גם לזה יש מחיר.

אין לשחרר שחקן בעל חשיבות מקצועית ללא תחליף ראוי.

לא מבין למה ג'ורדי נלחם כל כך הרבה זמן נגד ההתאחדות בנושא של הזרים ובסוף אנחנו נשארים עם חמישה. אם לא נחתים עוד זר אנחנו פשוט נירה לעצמנו ברגל

לא מבין למה ג'ורדי נלחם כל כך הרבה זמן נגד ההתאחדות בנושא של הזרים ובסוף אנחנו נשארים עם חמישה. אם לא נחתים עוד זר אנחנו פשוט נירה לעצמנו ברגל

ירינו כבר ברגל

גורדי נלחם על שחקנים שלא מעוניינים לבוא יותר מדי זמן

עכשיו עד סוף ינואר לחכות

לדעתי טעות ענקית של ג'ורדי שלא הוחתם זר שישי כשחקן הגנה, גם אם הדיבור על לשמור אוםציה לינואר נכון, לדעתי זה עלול להיות מאוחר מדי..

יש לי תחושה שמעבר לקטע המקצועי (לורמוט אין מה לחפש בחיפה וליצחקי אין מה לחפש אצלנו) לגולדהאר ויענקלה קצת נמאס מההתנהלות של טביב ובצדק.

הם הבינו את הטריק, כל עונה הוא פותח מכרז על כל שחקן שלו למרבה במחיר, מתנהל מולם במריחת זמן וסחטנות, ואז ממלא את השורות ברגע האחרון עם שחקנים שלנו ושלהם בחינם (ועוד בונה עלינו להשלים משוכורות לשחקנים שהוא מקבל בחינם)

זה ברמה שהם מוכנים לספוג עלות של שחקן שכנראה לא יתרום יותר מדי רק בשביל לא לתת לטביב לשחק את המשחק הזה.

צודקים לגמרי.

עושה מעשה סוייר

מגן שמאלי ובירנבאום עכשיו נמצאים במשרדים של מכבי. יוצגו בדקות הקרובות.

אם זה לא קורה בחצי שעה הקרובה אני לוקח אחריות ולא כותב בפורום עד סוף החלון

כמו שכתבו כאן לפני מס' דפים-סיום החלון כאן מבשר שהמועדון לא ישקיע כסף בהבאה של שחקן זר נוסף.

לא קובע שהמועדון לא יפעל להחתמה של שחקן חופשי זר.

התדרדרנו להיות אנשי עסקים חמדנים.

הגיע הזמן.

אם יגיע תחליף לברק(וקשה לי להאמין שיגיע תחליף עבורו מבחינת התרומה, גם אם נמוכה)-אני אשמח לראות אותו מחוץ למועדון.

ככה או ככה, אני מקווה לראות שהמועדון ימשיך לחשוב על האינטרסים שלו ולאו דווקא תדמיתית. רוצים שחקן? יש לו מחיר. שחקן רוצה ללכת? גם לזה יש מחיר.

אין לשחרר שחקן בעל חשיבות מקצועית ללא תחליף ראוי.

ברק 2-שווארמה-עם-טחינה-ושלא-תנזל יצחקי? תרומה מקצועית?

אתה צודק ברמת העיקרון, בטח שלא צריך ללכת לקראת טביב,שחר,שרצקי וחבריהם, אבל, במקרה של יצחקי - שילך כבר, רק שילך.