Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

אולי בנוער הוא היה מעולה. בבוגרים הוא מזעזע. לא סתם מעדיפים את אבו עביד עליו

הם גם מעדיפים את דקל וואליינטה ובינתיים ההגנה שהלם נראית כמו מסננת,

מה אכפת לי מהם ומהשטויות שהם עושים שם ?

לי יש שחקן שאני לא צריך, להם יש שחקן שלא משחק וצפוי להיות בלם נבחרת בעוד כמה שנים, זה הזמן לטרייד.

מי שלא רואה את זה, ומעדיף להיות תקוע עם האצבע בתחת ולראות כל עסקה בכדאיות שלה באותה שנייה נתונה, אין לי מה להתווכח בכלל.

תביאו את וראן. בלם מוכח.

הם גם מעדיפים את דקל וואליינטה ובינתיים ההגנה שהלם נראית כמו מסננת,

מה אכפת לי מהם ומהשטויות שהם עושים שם ?

לי יש שחקן שאני לא צריך, להם יש שחקן שלא משחק וצפוי להיות בלם נבחרת בעוד כמה שנים, זה הזמן לטרייד.

מי שלא רואה את זה, ומעדיף להיות תקוע עם האצבע בתחת ולראות כל עסקה בכדאיות שלה באותה שנייה נתונה, אין לי מה להתווכח בכלל.

תביאו את וראן. בלם מוכח.

על סמך מה החלטת שחבשי צפוי להיות בלם נבחרת?

על סמך מה החלטת שחבשי צפוי להיות בלם נבחרת?

דברים שנאמרו ע"י שני אנשים מאוד מעורים בגילאים האלה ושאני מאוד מחזיק מדעתם.

דברים שנאמרו ע"י שני אנשים מאוד מעורים בגילאים האלה ושאני מאוד מחזיק מדעתם.

ראית אותו משחק יותר מפעם אחת, זה נראה לך כמו שחקן נבחרת. עזוב נבחרת, זה נראה לך כמו שחקן שיכול לשחק אצלנו כרגע?

מעודכן ללפני 3 שנים ומהכירות וידע נרחב הליגות הנוער באותם שנים.

חבשי בלם מצויין. פוטנציאל להיות בלם נבחרת בתוך כמה שנים. אבל כמובן שיש לו עוד עבודה להרכב ראשון של קבוצה כמו מכבי..

חבשי הוא לפחות פוטנציאל (שחיפה שילמו המון שכר לימוד בשבילו - וכנראה יש סיבה)

מה שיש לך עכשיו, טב"ח ופיליפנקה, זה אפילו לא זה. סתם בלמים חלשים ואיטיים.

מסכים עם סוייר, ורוצה להרחיב:

חבשי באמת פוטנציאל מאוד גדול, אבל בינתיים בשנתיים האחרונות - חיפה עושים מה שהם עושים הכי טוב - לתקוע שחקנים צעירים מסיבות כאלה ואחרות (הראשית שבהם היא האובססיה המוזרה של שחר לזכות באליפויות בקבוצת הנוער).

הוא בקושי מקבל שם דקות (באופן יחסי, לא צריך לשלוף לי עכשיו נתון על 936 דקות בעונה שעברה), ולא התקדם כמעט בכלום מאז שהיה בלם מצויין בליגה לנוער. כיום הוא בוסר מאוד, ולדעתי מבחינתו האישית - אם יש לו אופציה לצאת מחיפה, אסור לו להגיע לקבוצה כמו מכבי, אלא הוא חייב ללכת לקבוצה כמו מכבי פ"ת ובני סכנין, שם יהיה בלם פותח על בסיס קבוע. אם הוא לא ישחק בשנתיים-שלוש הקרובות, הוא לא יהיה קרוב ללהיות מספיק טוב כדי להיות בלם פותח במכבי.

להגיד שמכבי חיפה משלמת עליו הרבה שכר לימוד זה לא מדוייק, כי הם נותנים לו לשחק רק כשאין ברירה (ואני אזכיר שרוני לוי תקע אותו גם בעמדות המגינים בעונה שעברה, עמדה שאין לו שום קשר אליה מלבד הקטגוריה של "שחקן הגנה").

ראית אותו משחק יותר מפעם אחת, זה נראה לך כמו שחקן נבחרת. עזוב נבחרת, זה נראה לך כמו שחקן שיכול לשחק אצלנו כרגע?

אני לא יודע להתנבא, אני כן יכול להגיד לך שיש אנשים שרואים המון שחקני נוער ואומרים שהוא הבלם הצעיר הכי טוב מבחינת פוטנציאל, זה דברים שלפעמים שווה ללכת לפיהם.

יכול להיות שהוא כרגע עוד לא בשל, אבל אני לא רואה אצלנו פוטנציאל אחד ברמה הזאת.

מתי אנשים יבינו ש"כוכבים" בליגת הנוער עם סיפורים עליהם שהם יהיו מפלצות בעתיד בגיל בוגרים זה לא בטון וזה ממש לא עובד ככה?הליגה של הנוער רחוקה מאוד מאוד מליגת העל בהרבה מובנים ולא כל מי שתותח שם אז נעול עליו שיצא שחקן ענק בוודאות

מסכים עם סוייר, ורוצה להרחיב:

חבשי באמת פוטנציאל מאוד גדול, אבל בינתיים בשנתיים האחרונות - חיפה עושים מה שהם עושים הכי טוב - לתקוע שחקנים צעירים מסיבות כאלה ואחרות (הראשית שבהם היא האובססיה המוזרה של שחר לזכות באליפויות בקבוצת הנוער).

הוא בקושי מקבל שם דקות (באופן יחסי, לא צריך לשלוף לי עכשיו נתון על 936 דקות בעונה שעברה), ולא התקדם כמעט בכלום מאז שהיה בלם מצויין בליגה לנוער. כיום הוא בוסר מאוד, ולדעתי מבחינתו האישית - אם יש לו אופציה לצאת מחיפה, אסור לו להגיע לקבוצה כמו מכבי, אלא הוא חייב ללכת לקבוצה כמו מכבי פ"ת ובני סכנין, שם יהיה בלם פותח על בסיס קבוע. אם הוא לא ישחק בשנתיים-שלוש הקרובות, הוא לא יהיה קרוב ללהיות מספיק טוב כדי להיות בלם פותח במכבי.

להגיד שמכבי חיפה משלמת עליו הרבה שכר לימוד זה לא מדוייק, כי הם נותנים לו לשחק רק כשאין ברירה (ואני אזכיר שרוני לוי תקע אותו גם בעמדות המגינים בעונה שעברה, עמדה שאין לו שום קשר אליה מלבד הקטגוריה של "שחקן הגנה").

תאמין לי, בזבוז שלא השתמשת בי בתקופה שהייתי מפסיד פחות משחקי נוער של מכבי ממה ש90% מהפורום הזה מפסיד בבוגרים.

ברור טל כחילה על פני פילפנקה.

האחד יכול להיות שיפתח היום במדי נבחרת בלארוס מול צרפת, השני בספסל של בית״ר.

טוב, אני יכול להבין את אלה שאומרים שפיליפנקה הוא איטי.

אני יכול להבין שאת אלה שאומרים שאולי הוא לא הבלם שמתאים לשחק בסגנון של מכבי.

אני לא יכול להבין את אלה שחושבים שבלם מחליף במכבי חיפה (מחליף של דקל קינן כן?) בן 21 או שחקן ספסל של בית"ר טובים משחקן נבחרת בלארוס שהיה שחקן הרכב בבאטה כולל בשני קמפיינים של צ'מפיונס.

אולי הם פוטנציאל, אולי שווה להשקיע הכל סבבה.

הם לא עדיפים כרגע על פיליפנקה בשום מצב.

מדהים. בן אדם שיחק במכבי 5-6 משחקים. בחלקם היה טוב, חלקם סביר ובאחד גרוע. אם אני משווה את ההתחלה שלו לזו של קרלוס בקבוצה, לדעתי שלו טובה בהרבה.

אבל פה כבר החליטו וזהו. מביאים את טל כחילה במקומו. לא ייאמן

שמח לראות קצת שפיות פה בהודעות על פיליפנקה (והתודות ל-itanar, הילד בן 30 ו-Castor Troy).

תאמין לי, בזבוז שלא השתמשת בי בתקופה שהייתי מפסיד פחות משחקי נוער של מכבי ממה ש90% מהפורום הזה מפסיד בבוגרים.

תמיד אפשר לקוות שהחיידק יחזור לך.

עם איך שקבוצת הנוער נראתה בשנה האחרונה לכולם היה יוצא החשק. מזל שסיימנו עם שנתון 1997.

טוב, אני יכול להבין את אלה שאומרים שפיליפנקה הוא איטי.

אני יכול להבין שאת אלה שאומרים שאולי הוא לא הבלם שמתאים לשחק בסגנון של מכבי.

אני לא יכול להבין את אלה שחושבים שבלם מחליף במכבי חיפה (מחליף של דקל קינן כן?) בן 21 או שחקן ספסל של בית"ר טובים משחקן נבחרת בלארוס שהיה שחקן הרכב בבאטה כולל בשני קמפיינים של צ'מפיונס.

אולי הם פוטנציאל, אולי שווה להשקיע הכל סבבה.

הם לא עדיפים כרגע על פיליפנקה בשום מצב.

מדהים. בן אדם שיחק במכבי 5-6 משחקים. בחלקם היה טוב, חלקם סביר ובאחד גרוע. אם אני משווה את ההתחלה שלו לזו של קרלוס בקבוצה, לדעתי שלו טובה בהרבה.

אבל פה כבר החליטו וזהו. מביאים את טל כחילה במקומו. לא ייאמן

עזבו, יש אנשים שבשבילם תמיד הדשא של השכן ירוק יותר.

הכוכב האדום סירב להצעת מכבי לפי מוצארט, לפי הדיווח ריסטיץ' יחתום על חוזה חדש ל-3 שנים.

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-odbila-makabi-risticu-trogodisnji-ugovor-i-kapitenska-traka/145311

לאור הדיבור על זה שהוא בקרית שלום עובר טיפולים, אני מתקשה להאמין שהוא יפתח מול צרפת (ועדיף בשבילו ככה)

אבל עזוב, אם נלך בכיוון המחשבה שלך, אולי נחתים את בלם נבחרת ליכטנשטיין שפתח אתמול נגד ספרד - כי זה כנראה לא באמת משנה מה אתה משווה, משנה ממי אתה חוטף בראש.

ווואוו...בלם נבחרת בלארוס, טוב שלא מצאנו בלם מאחת הנבחרות הבודדות באירופה שעוד פחות טובה מאיתנו.

ברור שעדיף טל כחילה עליו. בלי לחשוב בכלל עדיף.