Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

מה עם בלם קיבינימט?

יכולים להביא זר אחד , או בלם או מגן שמאלי.

אם יביאו מגן אז ישאלו מה עם בלם , ואם יביאו בלם אז ישאלו מה עם מגן שמאלי.

עם ריקן ועומרי בן הרוש אי אפשר לסחוב עונה שלמה.

יכולים להביא זר אחד , או בלם או מגן שמאלי.

אם יביאו מגן אז ישאלו מה עם בלם , ואם יביאו בלם אז ישאלו מה עם מגן שמאלי.

עם ריקן ועומרי בן הרוש אי אפשר לסחוב עונה שלמה.

מגן שמאלי זה לוקסוס לעומת בלם, לא מבין מה יש להשוות בכלל מבחינת עדיפות.

אני חושב שזה תלוי ביכולת שתהיה לו נגד ביתר.

ומזה אומר בכלל שחודשיים (?) אחרי שפיליפנקה חתם הוא צריך להתלבט בינו לבין טבח, שלא צריך בלם?

מבחינתי זה no brainer, ברור שפיליפ

למה לא שיחק בספליט? לא יודע, אולי לא היה כשיר מספיק.

אין מה לעשות. ג'ק צודק.

ברגע שיש התלבטות בכלל בין פיליפ לטבח זה אומר שחייבים בלם.

לדעתי פיליפ צריך לשחק לא משנה מה קורה ואני דם חושב שיש סיכוי סביר שהוא יתברר כבלם סולידי.

יכול מאוד להיות שהוא יספיק לנו עד סוף העונה/ינואר. השאלה היא מה קורה אם הוא לא.. וזאת גם אופציה.. סבירה לפחות.

אין מה לעשות. ג'ק צודק.

ברגע שיש התלבטות בכלל בין פיליפ לטבח זה אומר שחייבים בלם.

לדעתי פיליפ צריך לשחק לא משנה מה קורה ואני דם חושב שיש סיכוי סביר שהוא יתברר כבלם סולידי.

יכול מאוד להיות שהוא יספיק לנו עד סוף העונה/ינואר. השאלה היא מה קורה אם הוא לא.. וזאת גם אופציה.. סבירה לפחות.

קח דוגמא את החלוץ שהבאנו: שישה משחקים ראשונים לא כבש, זה אומר שהוא לא חלוץ טוב? כנ"ל דאבור!

חלאס עם פרנויה.

איך אוהבים למחוק שחקן אחרי משחק חלש אחד.

מיכה היה הכי חלש נגד ספליט וחלש מאד נגד אשדוד. מעניין מה יש להגיד לגקים על זה+ זה שטבח אדיר מתחילת העונה.

סתם השערה (יותר נכון משאלת לב) :

אולי בכלל ג'ורדי רוצה כל כך את בירנבאום והוא יודע שכרגע הוא לא יכול לשחרר אותו אבל בינואר הסיכוי להביא אותו גדול מאוד

עכשיו זה או לשרוף זר 6 על בלם או לחכות לינואר ולהביא את בירנבאום על תקן ישראלי???

דילמה לא פשוטה בעניי ועדין הייתי מחכה לינואר

אני חושב שאין הפנמה כמה מהר עונה יכולה ללכת לעזאזל בגלל בלם, אני גם לא קבעתי שהוא לא טוב.

אני רוצה את הבלם שלי יותר טוב מטיבי וזה חשוב לא פחות מחלוץ טוב, ככה אני מחשיב חיזוק כי בסופו של דבר היה את קרלוס שלא היה כזה אבל מאוד קרוב בעיניי בחשיבות לאיתן.

אחרי שהחתמנו אותו המשכנו וניסינו להביא את בירנבוים ז"א הוא לא יועד להרכב פלוס הרוטציה המוגברת עם טבח שהעדיפות נוטה לבן חיים אחרי צמד המשחקים האחרון.

זאת וואחד נורה אדומה.

אולי בכלל ג'ורדי רוצה כל כך את בירנבאום והוא יודע שכרגע הוא לא יכול לשחרר אותו אבל בינואר הסיכוי להביא אותו גדול מאוד

עכשיו זה או לשרוף זר 6 על בלם או לחכות לינואר ולהביא את בירנבאום על תקן ישראלי???

זה גם מה שאני חושב, אבל איך אפשר להמר ככה? עוד שניה הפועל, חיפה, בש, ביתר, זניט ועד ינואר העונה שלנו יכולה ללכת לפח בגלל הימור שכזה.

ברור שמחכה. גם כי הבאת בלם שיוכל להתאקלם ויש סיכוי לא רע שיהיה סביר פלוס וגם כי המאני טיים של העונה הוא אחרי ינואר.

אתם מציירים את זה כאילו הביאו את איתי טואף.

פידלף השאיר טראומה גדולה. לא כל בלם מתאזרח זה פידלף. פיליפנקה הכניס את מימד הטכניקה בהנעת כדור מאחור, מרבה לחפש ולמצוא תנועות של מדו או אלברמן לקבל כדור, פסים חדים ומדויקים. בניגוד למוחלף שלו, קרלוס, שעם כל האהבה האינסופית, היה לרוב מעביר מסירןת בנאליות לבלם השני או המגן, תוך כדי שהוא תוקע את המשחק ומזמין לחץ. פיליפנקה מאפשר לנו לייצר כמות גדולה יןתר של התקפות,לייצר יותר פוזשנים, למדו כעת קל ונוח יותר לנהל את המשחק. סבבה אז הוא איטי, נגד אשדוד האחריות על הגול והמצבים שהם הגיעו נופלת יותר על הקישור לדעתי, שאיפשר להתקפת אשדוד ליצור פעמיים מיסמאץ' של מהירות על פיליפנקה.

שורה תחתונה, זה לא במקרה שהשנה המשחק נראה הרבה יותר שוטף, אולי הכי שוטף מאז תחילת התקופה של סוזה, כשהסגל בערך נשאר אותו דבר ועזב השחקן הכי טוב. לדעתי זה לא מקרי והחלפת קרלוס בפיליפנקה תרמה לזה רבות.

פידלף השאיר טראומה גדולה. לא כל בלם מתאזרח זה פידלף. פיליפנקה הכניס את מימד הטכניקה בהנעת כדור מאחור, מרבה לחפש ולמצוא תנועות של מדו או אלברמן לקבל כדור, פסים חדים ומדויקים. בניגוד למוחלף שלו, קרלוס, שעם כל האהבה האינסופית, היה לרוב מעביר מסירןת בנאליות לבלם השני או המגן, תוך כדי שהוא תוקע את המשחק ומזמין לחץ. פיליפנקה מאפשר לנו לייצר כמות גדולה יןתר של התקפות,לייצר יותר פוזשנים, למדו כעת קל ונוח יותר לנהל את המשחק. סבבה אז הוא איטי, נגד אשדוד האחריות על הגול והמצבים שהם הגיעו נופלת יותר על הקישור לדעתי, שאיפשר להתקפת אשדוד ליצור פעמיים מיסמאץ' של מהירות על פיליפנקה.

שורה תחתונה, זה לא במקרה שהשנה המשחק נראה הרבה יותר שוטף, אולי הכי שוטף מאז תחילת התקופה של סוזה, כשהסגל בערך נשאר אותו דבר ועזב השחקן הכי טוב. לדעתי זה לא מקרי והחלפת קרלוס בפיליפנקה תרמה לזה רבות.

אחי הדבר הכי חשוב בבלם היא היכולת ההגנתית שלו ולא הרמה שלו בהנעת הכדור, אנחנו לא ברצלונה, אפילו לא אלופי המדינה.

לא ראיתי את כל המשחקים של מכבי העונה, באילו משחק/ים הפכה הדעה שפיליפנקה הוא בלם סופר טכני ומוסר מחונן לכל כך פופולרית ?

פשוט לא ראיתי שום אינדיקציה לזה במשחקים שראיתי, כנראה פספסתי.

לא ראיתי את כל המשחקים של מכבי העונה, באילו משחק/ים הפכה הדעה שפיליפנקה הוא בלם סופר טכני ומוסר מחונן לכל כך פופולרית ?

רואים את זה בכל משחק שהוא משחק.

לא מעיף כדורים, יודע לצאת עם הכדור קדימה ורוב הכדורים שלו מוצאים את הכתובת.

אחד הבלמים הטכניים שאני זוכר במכבי.

אני ראיתי הפסדים במאבקי כוח שבגללם טבח מועדף, כמובן שאת זה קרלוס עושה יותר טוב משניהם.

זאת עלולה להיות בעיה הרבה יותר משמעותית מהאיטיות שהעלתם. גם אני זיהיתי את זה במשחקים באירופה, אולי חדות, נקווה שישתפר.

אתה בטח גם זוכר את הגול שחטפנו בבית מהיידוק, מעט בעייתי לבוא אליו בטענות במצב הזה. טיבי וטב"ח היו יותר גרועים במשחק השני.

המשחק באשדוד הוא לא מדד בעיני, הייתה שם היפקרות הגנתית החל מהמאמן ועד שחקני הקישור וההתקפה.

רואים את זה בכל משחק שהוא משחק.

לא מעיף כדורים, יודע לצאת עם הכדור קדימה ורוב הכדורים שלו מוצאים את הכתובת.

אחד הבלמים הטכניים שאני זוכר במכבי.

לצאת עם הכדור קדימה ? אני לא זוכר אותו עובר עם הכדור ברגליו פעם אחת את קו מחצית המגרש נניח.

לא זוכר מסירה אלכסונית שלו על 50 מטר. הוא יודע למסור פס קצר לשחקני הקישור והגנים. גם טיבי סבבה בזה.

אפרופו טיבי, כשהיה בשיאו (עונתו הראשונה בקבוצה), היה דופק סומבררואים וסיבובי קרויף על חלוצים.

בינתיים לא ראיתי משהו מהבילרוסי שדומה לכך בכלל.

לא יודע גם מאיפה הבאת שבלרוס נבחרת שהיא לכל הפחות שווה לישראל. בלרוס, מסורתית, היא נבחרת פחות טובה מישראל (וכן, אנחנו אשפה).

הליגה שם מזעזעת, וסגל הנבחרת הנוכחי שלהם קצת פחות איכותי משלנו.

בכלל, ההצהרות שלך די חסרות כיסוי ברוב המכריע של המקרים, ואתה מציג אותן כעובדה.

עזוב, מה אתה אומר על ריסטיץ?

עזוב, מה אתה אומר על ריסטיץ?

לא מכיר אותו מספיק טוב כדי לחוות דעה אמיתית.

הוא כן נחשב לפוטנציאל די מבטיח בכדורגל הסרבי, וזוכה להרבה מחמאות בקרב אנשי מקצוע.

לצאת עם הכדור קדימה ? אני לא זוכר אותו עובר עם הכדור ברגליו פעם אחת את קו מחצית המגרש נניח.

לא זוכר מסירה אלכסונית שלו על 50 מטר. הוא יודע למסור פס קצר לשחקני הקישור והגנים. גם טיבי סבבה בזה.

אפרופו טיבי, כשהיה בשיאו (עונתו הראשונה בקבוצה), היה דופק סומבררואים וסיבובי קרויף על חלוצים.

בינתיים לא ראיתי משהו מהבילרוסי שדומה לכך בכלל.

לא יודע גם מאיפה הבאת שבלרוס נבחרת שהיא לכל הפחות שווה לישראל. בלרוס, מסורתית, היא נבחרת פחות טובה מישראל (וכן, אנחנו אשפה).

הליגה שם מזעזעת, וסגל הנבחרת הנוכחי שלהם קצת פחות איכותי משלנו.

בכלל, ההצהרות שלך די חסרות כיסוי ברוב המכריע של המקרים, ואתה מציג אותן כעובדה.

אז כדאי שתצפה בכל המשחקים של מכבי, כי אני זוכר כמה וכמה פעמים כאלה.

אז כדאי שתצפה בכל המשחקים של מכבי, כי אני זוכר כמה וכמה פעמים כאלה.

ראיתי את רובם הדי מכריע, ולא זוכר אפילו פעם אחת. אבל מילא.

מקווה שימשיך ללהטט אם ככה, כי בלעשות הגנה בינתיים הוא בינוני.