Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

אני משער שהוא מגיע בהעברה חופשית, אז אני לא רואה שום בעיה בהבאה שלו מלבד תפיסת מקום של זר (שישי, להזכירם).

זה מגביל את ג'ורדי למציאת בלם ישראלי/בן דת משה. לא פשוט, אבל כמו שאנחנו רואים, יש רשימות ארוכות והעבודה של ואן ליוון נושאת פירות.

א) עזב קרלוס הגיע פיליפ. זה שכולכם החלטתם לקבור אותו - על הכיפאק, רק תזכרו לאכול את הכובע עוד כמה שבועות, או חודשים. כמה זמן שיקח לכם לקלוט שסתם שרפתם אותו.

ב) זהבי הזב, הגיעו בניון, סקאריונה ווידאר. אני לא חושב שנתקשה בהבקעת שערים, בטח שלא יותר מעונה שעברה.

רק תנו לי עוד שחקן לחזק את ההגנה (כי היינו צריכים חיזוק בכל אופן)

א) גם אם פיליפ ישפר את יכולתו הוא בלם איטי ויהיה קשה להתבסס עליו באירופה (זוהי דעתי הצנועה). בנוסף בן חיים לא נהיה צעיר יותר ויש סיכוי שיהיה לו קשה להתאושש מפציעות אז לדעתי בלם זה קריטי.

ב) זהבי הביא כמות גולים פסיכית ונצטרך תפוקה מכמה וכמה שחקנים כדי לחפות על זה. יהיה לא קל ולא פשוט בטח נגד בונקרים. אני חשבתי שהיה צריך להביא בתחילת הקיץ את מוגרבי אבל ג'ורדי לא חשב כמוני. אני כן חושב שצריך קשר שיהיה מחליף לקיצוניים בצדדים.

יבוא מגן שמאלי (ורגאס כנראה), סה אם לא ימצא קבוצה - יוקפא.

חביב יכול להיתקל בבעיה בהעברה, הוא צריך להתגייס, אם ימצא פתרון מאמין שהוא יעזוב.

ז'אורזיניו זה רכש מעולה מבחינתי.

ז"א, הוא טוב, אבל הבעיה של חיפה היא לא ההתקפה/קישור התקפי, אלא הקישור האחורי, ההגנה והשוער.

יהיו קבוצת התקפה מפחידה כשעטר יחזור (מעניין מתי באמת), אבל מחוררת.

יבוא מגן שמאלי (ורגאס כנראה), סה אם לא ימצא קבוצה - יוקפא.

חביב יכול להיתקל בבעיה בהעברה, הוא צריך להתגייס, אם ימצא פתרון מאמין שהוא יעזוב.

אי אפשר יותר להקפיא זרים. סה חייב להיחתך (פיצוי מלא על כל החוזה) או לעבור קבוצה.

אי אפשר יותר להקפיא זרים. סה חייב להיחתך (פיצוי מלא על כל החוזה) או לעבור קבוצה.

יוקפא/ייחתך/יעבור קבוצה.. לא יודע מה..

לא יישאר במכבי לדעתי.

א) גם אם פיליפ ישפר את יכולתו הוא בלם איטי ויהיה קשה להתבסס עליו באירופה (זוהי דעתי הצנועה). בנוסף בן חיים לא נהיה צעיר יותר ויש סיכוי שיהיה לו קשה להתאושש מפציעות אז לדעתי בלם זה קריטי.

ב) זהבי הביא כמות גולים פסיכית ונצטרך תפוקה מכמה וכמה שחקנים כדי לחפות על זה. יהיה לא קל ולא פשוט בטח נגד בונקרים. אני חשבתי שהיה צריך להביא בתחילת הקיץ את מוגרבי אבל ג'ורדי לא חשב כמוני. אני כן חושב שצריך קשר שיהיה מחליף לקיצוניים בצדדים.

מה זה יהיה קשה להתבסס עליו באירופה? היה בלם פותח של באטה בוריסוב בצ'מפיונס, עובדתית הוא התאים לשם, בקבוצה שלא נופלת ממך (בטח אז)

ולגבי זהבי - לא יהיה פה ואקום.

מהלך מעניין של חיפה.

צפוי להעביר את קגלמאכר לתפקידו המקורי כבלם, וישחקו בטח עם משולש קישור התקפי בטירוף של :

ואצק - קהת

ז׳ורז׳יניו

בהתחשב בכך שהמגן השמאלי שהחתימו יהיה באנקר בהרכב, והיותו של פלט אחד משחקני המפתח שלהם, כנראה שואליינטה וקגלמאכר

ייאבקו על המקום לצד קינן.

מהלך מעניין של חיפה.

צפוי להעביר את קגלמאכר לתפקידו המקורי כבלם, וישחקו בטח עם משולש קישור התקפי בטירוף של :

ואצק - קהת

ז׳ורז׳יניו

בהתחשב בכך שהמגן השמאלי שהחתימו יהיה באנקר בהרכב, והיותו של פלט אחד משחקני המפתח שלהם, כנראה שואליינטה וקגלמאכר

ייאבקו על המקום לצד קינן.

בדיוק מה שחשבתי. איפה ההגנה? בטח בהתחשב בכך שברגע שעטר יבריא הוא יכנס להרכב. הגנה הוא לא יעשה. בטח לא כמו מוגרבי ורואקביצה.

יותר מזה, אם קינן בהרכב, אלו חדשות מעולות עבורנו. זה לא בלם לקבוצת צמרת, בטח בלי קשר אחורי טוב מקדימה.

מה זה יהיה קשה להתבסס עליו באירופה? היה בלם פותח של באטה בוריסוב בצ'מפיונס, עובדתית הוא התאים לשם, בקבוצה שלא נופלת ממך (בטח אז)

ולגבי זהבי - לא יהיה פה ואקום.

אני מודע לזה שהוא היה בליגת האלופות אבל הוא מגיע אחרי עונה לא טובה במלאגה. אני כן מקווה שהשילוב בינו לבין טיבי ישתפר ולא ייראה כמו הזוועה באשדוד. חוץ מזה לדעתי צריך בלי קשר עוד בלם ולא להתבסס על בן חיים. הקשר שאמרתי שצריך הוא לא קשור לזהבי הוא קשור לזה שכרגע מיכה בהרכב בלי תחרות בכלל. חוץ מזה שבן חיים לא שיחק בספליט המשחק שלנו נפגע משמעותית. עוד אופציה בקישור נצרכת.

חבל שלא הלכנו עליו זאורזיניו שחקן מצוין

במקום מי? אני חושב שהיה הימור להביא אותו במקום איגיבור או מדוניאנין שהתאקלמו בקבוצה ומכירים את השיטת משחק

במקום מי? אני חושב שהיה הימור להביא אותו במקום איגיבור או מדוניאנין שהתאקלמו בקבוצה ומכירים את השיטת משחק

לא תופס ממדוניאנין

הייתי מביא את זאורזיניו במקומו

לא תופס ממדוניאנין

הייתי מביא את זאורזיניו במקומו

כן, רק שמדוניאנין משחק מאחור

והג'ינג'י קשר התקפי לכל דבר ובחיים לא יכול לשחק מאחור