Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

טוכמן

מכבי תל אביב: חביב אוחיון עשוי לצאת לווטפורד ברביעי

המועדון הלונדוני רוצה לשאול את שוערה בן ה-18 של סגנית האלופה, שהותיר רושם חיובי, עם אופציה לרכישתו. במכבי תל אביב מתככנים להשיב לווטפורד עד שעות הערב אם הם מקבלים את ההצעה

בהצלחה מאחל לו באמת רק טוב ..

ברק לוי חוזר אז?

פאקקק מייייי שיריצו את הזמן עד יום חמישי/שישי/וואטבר..

אגב עם ההתקפה עם סקאריונה ווידאר.. סוג של מזל ששנה שעברה בא מדו ולא סטף צ'רי הזה לא? מבחינה של קשר אמצע יותר מנווט מזין ומבשל מול קשר יותר אופנסיבי וכובש.. לא שאני מכיר אותו פשוט זה היה הדיבור עליו

בכל אופן כמו שאני קורא את המפה עכשיו נוסא הפך מיותר. החדירות והתנועה כבר לא אמורות להועיל כשבהתקפה יש את אוסקר טבח ווידאר. צריך שמי שיתופקד מאחוריהם יזין אותם כמו מדו..

אגב עם ההתקפה עם סקאריונה ווידאר.. סוג של מזל ששנה שעברה בא מדו ולא סטף צ'רי הזה לא? מבחינה של קשר אמצע יותר מנווט מזין ומבשל מול קשר יותר אופנסיבי וכובש.. לא שאני מכיר אותו פשוט זה היה הדיבור עליו

בכל אופן כמו שאני קורא את המפה עכשיו נוסא הפך מיותר. החדירות והתנועה כבר לא אמורות להועיל כשבהתקפה יש את אוסקר טבח ווידאר. צריך שמי שיתופקד מאחוריהם יזין אותם כמו מדו..

התכוונת אלברמן מיותר, נוסא מאחור עם מדו זה שילוב הרבה יותר עוצמתי התקפית ולא פחות הגנתי מהשילוב עם אלברמן את מדו.

יש נטיה לאנשים פה לגמור מהיכולת של אוגו ולהמעיט מזאת של נוסא

לא סתם אוגו לא שחקן נבחרת ונוסא כן (גם היה בורג משמעותי על לפני שנה שנתיים בנבחרת)

בכמעט כל פרמטר (כולל פיזיות,למעט פציעות) נוסא גובר עליו

תאמין לי יש לך היגיון של משתמש ממוצע בפורום שדים

יש לנו גם מזל שלא לקחנו אליפות, אחרת סקאריונה ווידאר לא היו מגיעים לפה

התכוונת אלברמן מיותר, נוסא מאחור עם מדו זה שילוב הרבה יותר עוצמתי התקפית ולא פחות הגנתי מהשילוב עם אלברמן את מדו.

יש נטיה לאנשים פה לגמור מהיכולת של אוגו ולהמעיט מזאת של נוסא

לא סתם אוגו לא שחקן נבחרת ונוסא כן (גם היה בורג משמעותי על לפני שנה שנתיים בנבחרת)

בכמעט כל פרמטר (כולל פיזיות,למעט פציעות) נוסא גובר עליו

אני לא תופס מאוגו בכלל.. פשוט חושב שבהנחה שסקאריונה באנקר אז מאלברמן מדו נוסא אחד יוצא..

אני חושב שהמסירות של מדו הן נכס עם שחקני התקפה כאלה.

ואז נשאר אחד שבעיני הוא צריך להיות בעל אוריינטציה הגנתית, כשפה בעיני אלברמן עולה על נוסא

תאמין לי יש לך היגיון של משתמש ממוצע בפורום שדים

יש לנו גם מזל שלא לקחנו אליפות, אחרת סקאריונה ווידאר לא היו מגיעים לפה

תכלס מבחינת הרציונאל יצאתי טמבל.. לא יודע איך זה קשור ליוזרים השדים, אבל יצאתי טמבל :(

סתם ניסיתי לחשוב איפה ההוא נכנס פה וזה הרגיש לי פחות זורם

אורלנדו סה. הגיע חלוץ, הוא לא מבין את הרמז? נו, שחרר גבר.

למכבי בשנתיים האחרונות יש המון שחקנים שלא הבינו את הרמז, אני חושב שהוא לא ישחרר.

.יש לו רזומה מספיק טוב ע"מ למצוא מועדון, אני לא חושב שהוא יזכה לסכומים שזכה במכבי. זה הפער-אני מקווה שמכבי לא תשלים אותו, ומי יודע-אולי תרוויח עוד כמה דינרים על העברה בדרך.

קמחי, מצד אחד אתה כותב שלהערכתך הוא לא ישוחרר ומצד שני מקווה שמכבי לא ישלמו פיצוי ואפילו ירוויחו עליו כמה גרושים?

אני מאוד רוצה להאמין שהוא ישוחרר אבל בזמן הקצר שיש עד תום החלון, אני כבר סקפטי.

אם הוא לא משוחרר = אין זר נוסף. באסה.

קמחי, מצד אחד אתה כותב שלהערכתך הוא לא ישוחרר ומצד שני מקווה שמכבי לא ישלמו פיצוי ואפילו ירוויחו עליו כמה גרושים?

אני מאוד רוצה להאמין שהוא ישוחרר אבל בזמן הקצר שיש עד תום החלון, אני כבר סקפטי.

אם הוא לא משוחרר = אין זר נוסף. באסה.

אני חושב שהוא לא ישחרר לאור ההצעות שקיבל. הזמן אוזל עבורו, והוא עוד לא בשלב בקריירה שהוא חושב על כסף בלבד(לפחות מקווה שלא).

אם אכן יש הצעות מהליגה האנגלית השנייה, שהשכר הממוצע בה לא ממש מהווה בעיה לתלוש השכר של סה-הרווחנו. אותו הדבר גם לגבי טורקיה. מכאן-למה לא להיות חזיר? אפשר לפחות לנסות.

אם ההצעות הקיימות הן רק מא.א.ק ואפועל, אני חושב שזה ידחק את מכבי למצב בו היא תצטרך לפצות אותו.

יש מבין?

ייני היה בלם בינוני ביום טוב

ייני היה ועדיין המגן הימני הכי טוב בארץ, וכנראה גם הכסת"ח להמון טעויות הגנתיות שהוא עצר.

מבחינתי לדסה יש את היכולת להפוך למוצר שלם יותר משרן כמגן, אבל זה כ"כ רחוק מאיתנו כרגע.

למכבי בשנתיים האחרונות יש המון שחקנים שלא הבינו את הרמז, אני חושב שהוא לא ישחרר.

.יש לו רזומה מספיק טוב ע"מ למצוא מועדון, אני לא חושב שהוא יזכה לסכומים שזכה במכבי. זה הפער-אני מקווה שמכבי לא תשלים אותו, ומי יודע-אולי תרוויח עוד כמה דינרים על העברה בדרך.

מה זה להבין את הרמז? הוא חתם על חוזה במכבי, למה שיוותר על הכסף שמגיע לו בגלל טעות של ג'ורדי?אם חתמו על חוזה צריכים לשלם, ככה זה עובד.

fh10 בכל קבוצה בעולם יש שחקנים שלא מצליחים להשתלב. אף אחד לא מדבר כאן על לא לשלם לו משכורת או לנדות אותו

אבל אם שחקן לא הצליח להשתלב ולא בתוכניות של הקבוצה, אפשר למצוא קבוצה אחרת או להגיע למתווה

שחרור מוסכם. זה קרה, קורה ויקרה כל הזמן בכל מקום.