Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

דיווחים: בטיס מוכנה לשחרר את חואן וארגס למכבי ת"א

המגן הפרואני לא בתכניות המקצועיות של פוייט. היחסים עם קרויף ישתלמו?

http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94/184666

11 גולים שנה שעברה לחלוץ בגיל 19 נראלי בול למשבצת וגם קידום שחקן בית וגם חסיכת דמי העברה

ניראלי שהוא דיבר על החלון לא על יונתן כהן, הלוואי ויצחקי וסה יעזבו ויונתן כהן יהיה חלוץ משלים ולא יחזקאל הבלןף הזה

דיווחים: בטיס מוכנה לשחרר את חואן וארגס למכבי ת"א

המגן הפרואני לא בתכניות המקצועיות של פוייט. היחסים עם קרויף ישתלמו?

http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94/184666

הכתבה המקורית שהתבססו עליה http://futbol.as.com/futbol/2016/08/29/primera/1472495471_569643.html

לא יודע , לא נשמע טוב כל העניין שהם מתים להיפטר ממנו , הוא גם לא בורג בנבחרת כבר , הייתי מעדיף שיביאו משהו אחר ובכלל הייתי מעדיף שיביאו בלם זר אם בירבנאום לא ריאלי יותר.

ONE

כמה צפוי מ1 עד 10?

הפועל ב"ש הצטרפה למרוץ אחר שגיב יחזקאל

אמיר כבירי דורש על החלוץ 1.2 מיליון יורו. כשנראה כי המעבר למכבי יושלם, גם הקבוצה של בכר נכנסה לתמונה. בהפועל נחושים להשלים את העסקה

שגיב יחזקאל בדרך החוצה מהפועל תל אביב. האדומים נחושים למכור את החלוץ כאשר הסכום שדורש עליו אמיר כבירי הוא 1.2 מיליון דולר והעסקה מול מכבי תל אביב אמורה להיסגר.

אלא שהיום חלה תפנית, כאשר גם הפועל באר שבע הצטרפה למרוץ אחר החלוץ הצעיר של האדומים (21) שמכבי תל אביב מחזיקה ב-10% מכרטיסו.

בהפועל תל אביב רוצים לסיים את הסאגה כמה שיותר מהר בכדי שיוכלו לפנות מקום בתקציב לצירופו של חלוץ ורונה בושקו יאנקוביץ'.

עם וארגס אנחנו עם 7 זרים כשגם ככה אנחנו מתים להיפטר מסה, במצב הזה קבוצות ידרשו מאיתנו לא רק לקבל אותו בחינם אלא גם להשתתף בשכר שלו

זה הכי התנהגות ניר קלינגר, לא מוצאים שחקני חיזוק אז מביאים סתם.

אולי בנוסף ללידור כהן נצרף גם את ניצן דמארי או לירון דינאמט.

לידור כהן שחקן חלש, שלא הצליח במכבי פ"ת ולא מצליח בבית"ר, לא סתם הוא הנחתה של טביב לכל מאמן. לא מחזיק ממנו. אסור להביא סתם שחקנים בשביל לרצות את הקהל, אנחנו לא ב1999 ועדיף להישאר בלי שחקן.

אתם מרצים כאן בפורום על שחקני בית וכל אחד חושב שהוא משחק מנג'ר עם מכבי ת"א, אז במה עדיף לידור כהן על מתן חוזז ? לידור כהן שחקן מוגבל מאוד ולא צריך אחד כזה במכבי, בטח לא במכבי שכל דקת משחק שווה לשעה בקבוצה אחרת.

תגיד, אתה ראית בכלל את המספרים של לידור כהן לפני שאתה שופט?

אני גם לא החזקתי ממנו יותר מדי, אבל יצא לי לראות את בית"ר כמה פעמים והוא פשוט שחקן טוב.

לגבי השוואה בין לידור כהן לחוזז - קודם כל כבר אמרתי שמבחינתי חוזז יכול להיות הרביעי ברוטציה באגפים שלנו ושיפרוץ כאן. עם זאת, אם הכוונה היא להביא שחקן כנף ישראלי אחר במלא כסף, אז הייתי מביא את לידור כהן לפני עאבד או יחזקאל, קל שבקלים.

ONE

כמה צפוי מ1 עד 10?

הפועל ב"ש הצטרפה למרוץ אחר שגיב יחזקאל

אמיר כבירי דורש על החלוץ 1.2 מיליון יורו. כשנראה כי המעבר למכבי יושלם, גם הקבוצה של בכר נכנסה לתמונה. בהפועל נחושים להשלים את העסקה

שגיב יחזקאל בדרך החוצה מהפועל תל אביב. האדומים נחושים למכור את החלוץ כאשר הסכום שדורש עליו אמיר כבירי הוא 1.2 מיליון דולר והעסקה מול מכבי תל אביב אמורה להיסגר.

אלא שהיום חלה תפנית, כאשר גם הפועל באר שבע הצטרפה למרוץ אחר החלוץ הצעיר של האדומים (21) שמכבי תל אביב מחזיקה ב-10% מכרטיסו.

בהפועל תל אביב רוצים לסיים את הסאגה כמה שיותר מהר בכדי שיוכלו לפנות מקום בתקציב לצירופו של חלוץ ורונה בושקו יאנקוביץ'.

בבקשה שייקחו את הפלופ הזה בבקשה רק שלא יבוא לפה בסכום המדובר

אני גם לא החזקתי ממנו יותר מדי, אבל יצא לי לראות את בית"ר כמה פעמים והוא פשוט שחקן טוב.

גם לי יצא לראות את בית"ר ואותו די הרבה יחסית ולא התרשמתי ממנו

הכתלבלב הזה של הפועל בone מהזן הנחות.

שמעתי שגם יונייטד הצטרפה למירוץ ומעוניינת לשלם את תג המחיר שהציב כבירי לטאלנט שהוא מת להיפטר ממנו.

אני מעדיף בלם, אבל כנראה נקבל מגן שמאלי.

יורדי לדעתי ימתין לינואר עם הבלם משלל סיבות (אין הרבה זמן, אפשר להביא זר אחד בהנחה שסה ישוחרר, איגור לא מרשים כ״כ וכו׳ וכו׳)

אני מעדיף בלם, אבל כנראה נקבל מגן שמאלי.

יורדי לדעתי ימתין לינואר עם הבלם משלל סיבות (אין הרבה זמן, אפשר להביא זר אחד בהנחה שסה ישוחרר, איגור לא מרשים כ״כ וכו׳ וכו׳)

לדעתי הסיבה היחידה שהוא ממתין לינואר בגזרת הבלם היא כי הוא בונה על זה שבינואר ישחררו את בירנבאום.

הכתלבלב הזה של הפועל בone מהזן הנחות.

שמעתי שגם יונייטד הצטרפה למירוץ ומעוניינת לשלם את תג המחיר שהציב כבירי לטאלנט שהוא מת להיפטר ממנו.

לא יודע, ייתכן בהחלט שמדובר במסרים של הפועל שמעוניינים להעלות את המחיר, אבל לא הייתי פוסל על הסף ניסיון למחטף של ב"ש על מנת להראות לקהל שלהם איך קבוצת הפריפריה דפקה את מועדון הפאר התל-אביבי. רגשי הנחיתות שלהם גוברים על כל טיפת היגיון.

אורלנדו שיחתום כבר באיזה קבוצה או שיקח תפיצוי שלו ויעוף כבר..

לגבי ורגס? רגשות מעורבים על הנייר החתמה טובה, אבל הגיל עושה את שלו וזה שבטיס רוצה רק להיפטר ממנו נשמע לי מוזר.

אני פשוט מרותק לפורום!! ולכל האתרי ספורט אני רוצה בלם ומגן שמאלי.

ושאלה סתם מסקרן אותי במידה וצריך לחתוך אחד מהזרים את מי אתם חותכים נוסא? מדו?