Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2016-2017 ע"ש סריי סרג' "השפם" דיה

קמחי

Recommended Posts

ספורט 1

לא רק כסף: הסיבות שהובילו את הפועל תל אביב למכור את יחזקאל

משום מקום, ולמרות שהסגל שלה לא משופע בכשרון ועומק, נודע כי הפועל תל אביב עומדת למכור את שגיב יחזקאל ללא אחרת מאשר היריבה העירונית מכבי תל אביב. אז מהי הסיבה לקבלת ההחלטה המפתיעה? בעיות משמעת של השחקן, כך לטענת גורמים במועדון.

בהפועל ת"א ישנה אכזבה גדולה מאופיו של יחזקאל, כך סיפרו גורמים במועדון לספורט1. לטענתם, אלי גוטמן לקח את הכשרון בן ה-21 כפרויקט אישי במטרה להפוך אותו לשחקן מוביל אצל האדומים, דבר שיחזקאל לא העריך. הטענה: יחזקאל "עושה פרצופים" בכל פעם שהוא מוחלף.
בשבת האחרונה, כך על פי אותם גורמים, רגע אחד במשחק מול באר שבע היה בגדר הקש ששבר את גב הגמל מבחינת גוטמן. יחזקאל קיבל כדור עומק, אבל לא האמין שיוכל להגיע אליו ולכן לא האיץ. המאמן זעם על כך מאחר שהיה סבור כי אם היה רץ, הפועל ת"א הייתה יכולה לכבוש שער ניצחון.
גם בעקבות אותו אירוע, גוטמן זימן את יחזקאל לשיחה אישית ו"התפוצץ עליו", כך לטענת אנשים בהפועל תל אביב. לאחר מכן, התקבלה ההחלטה במועדון האדום למכור את השחקן למרבה במחיר ועם הכסף שייכנס להביא רכש אחר ומתאים יותר.
כאמור, יחזקאל נמצא על סף מעבר למכבי ת"א. על העסקה המתגבשת פורסם לראשונה כאן באתר ספורט1 וכעת אמורים הצהובים להעביר 1.3 מיליון יורו תמורת הכשרון הצעיר של הפועל תל אביב, שלא מעוניין לעבור לבאר שבע או קרית שמונה.
מהסכום הנכבד שתעביר מכבי ת"א ינוכה החוב של הפועל על העברת בן רייכרט, מעל חצי מיליון יורו. הפועל תל אביב תנסה להחתים את החלוץ הסרבי בושקו יאנקוביץ', אליו פנתה גם אומוניה ניקוסיה.

זה הכי התנהגות ניר קלינגר, לא מוצאים שחקני חיזוק אז מביאים סתם.

אולי בנוסף ללידור כהן נצרף גם את ניצן דמארי או לירון דינאמט.

לידור כהן שחקן חלש, שלא הצליח במכבי פ"ת ולא מצליח בבית"ר, לא סתם הוא הנחתה של טביב לכל מאמן. לא מחזיק ממנו. אסור להביא סתם שחקנים בשביל לרצות את הקהל, אנחנו לא ב1999 ועדיף להישאר בלי שחקן.

אתם מרצים כאן בפורום על שחקני בית וכל אחד חושב שהוא משחק מנג'ר עם מכבי ת"א, אז במה עדיף לידור כהן על מתן חוזז ? לידור כהן שחקן מוגבל מאוד ולא צריך אחד כזה במכבי, בטח לא במכבי שכל דקת משחק שווה לשעה בקבוצה אחרת.

גם אני עד היום לא ראיתי מלידור כהן משהו מעבר לעוד שחקן ליגה בינוני

ספורט 1

לא רק כסף: הסיבות שהובילו את הפועל תל אביב למכור את יחזקאל

כמשום מקום, ולמרות שהסגל שלה לא משופע בכשרון ועומק, נודע כי הפועל תל אביב עומדת למכור את שגיב יחזקאל ללא אחרת מאשר היריבה העירונית מכבי תל אביב. אז מהי הסיבה לקבלת ההחלטה המפתיעה? בעיות משמעת של השחקן, כך לטענת גורמים במועדון.

בהפועל ת"א ישנה אכזבה גדולה מאופיו של יחזקאל, כך סיפרו גורמים במועדון לספורט1. לטענתם, אלי גוטמן לקח את הכשרון בן ה-21 כפרויקט אישי במטרה להפוך אותו לשחקן מוביל אצל האדומים, דבר שיחזקאל לא העריך. הטענה: יחזקאל "עושה פרצופים" בכל פעם שהוא מוחלף.
בשבת האחרונה, כך על פי אותם גורמים, רגע אחד במשחק מול באר שבע היה בגדר הקש ששבר את גב הגמל מבחינת גוטמן. יחזקאל קיבל כדור עומק, אבל לא האמין שיוכל להגיע אליו ולכן לא האיץ. המאמן זעם על כך מאחר שהיה סבור כי אם היה רץ, הפועל ת"א הייתה יכולה לכבוש שער ניצחון.
גם בעקבות אותו אירוע, גוטמן זימן את יחזקאל לשיחה אישית ו"התפוצץ עליו", כך לטענת אנשים בהפועל תל אביב. לאחר מכן, התקבלה ההחלטה במועדון האדום למכור את השחקן למרבה במחיר ועם הכסף שייכנס להביא רכש אחר ומתאים יותר.
כאמור, יחזקאל נמצא על סף מעבר למכבי ת"א. על העסקה המתגבשת פורסם לראשונה כאן באתר ספורט1 וכעת אמורים הצהובים להעביר 1.3 מיליון יורו תמורת הכשרון הצעיר של הפועל תל אביב, שלא מעוניין לעבור לבאר שבע או קרית שמונה.
מהסכום הנכבד שתעביר מכבי ת"א ינוכה החוב של הפועל על העברת בן רייכרט, מעל חצי מיליון יורו. הפועל תל אביב תנסה להחתים את החלוץ הסרבי בושקו יאנקוביץ', אליו פנתה גם אומוניה ניקוסיה.

לא מאמין שמכבי תשלם כ"כ הרבה על יחזקאל זה בטוח ירד מהחוב שהפועל חייבת למכבי על רייכרט ..

גם ככה אין להם כסף לשלם אתזה

הסיפור של יחזקאל מריח מוזר, גוטמן לא רוצה אותו, בש וקש לא יתנו עליו יותר מ500 אלף

למה אנחנו מחוברים לסיפור הזה?

כי יש לנו כרגע כסף וסיטואציה מתאימה (מה שנגיד לא היה לנו שנוואקמה היה על המדף - עם אינפלציה אדירה על העמדה שלו)

ומזהים בו פוטנציאל - עצם זה שהוא נפלט מהנוער שלנו בתקופת ניר לווין כבר אומר עליו שהוא שחקן (אני מגזים כמובן, אבל אצילי, דסה, ומיכאל אוחנה, כולם היו אצלנו)

כן הוא קצת ילד מנייאק ואוהדי הפועל שונאים אותו (מה שעוד יותר מדליק אותי עליו כי זה בדיוק מה שהם הרגישו על זהבי),

הוא עוד בגיל שקונים פוטנציאל ולא מוצר מוגמר, והוא אחלה פוטנציאל (בעניי בעידן שאחרי אצילי, אחד משלושת הכישרונות הגדולים בארץ יחד עם מיכאל אוחנה ופלקשצ'נקו)

כי יש לנו כרגע כסף וסיטואציה מתאימה (מה שנגיד לא היה לנו שנוואקמה היה על המדף - עם אינפלציה אדירה על העמדה שלו)

ומזהים בו פוטנציאל - עצם זה שהוא נפלט מהנוער שלנו בתקופת ניר לווין כבר אומר עליו שהוא שחקן (אני מגזים כמובן, אבל אצילי, דסה, ומיכאל אוחנה, כולם היו אצלנו)

כן הוא קצת ילד מנייאק ואוהדי הפועל שונאים אותו (מה שעוד יותר מדליק אותי עליו כי זה בדיוק מה שהם הרגישו על זהבי),

הוא עוד בגיל שקונים פוטנציאל ולא מוצר מוגמר, והוא אחלה פוטנציאל (בעניי בעידן שאחרי אצילי, אחד משלושת הכישרונות הגדולים בארץ יחד עם מיכאל אוחנה ופלקשצ'נקו)

אני נוטה להסכים איתך. החשש היחידי שלי זה שהוא אהבל, אין לי מושג עד כמה (מראובן עובד ועד אלירן עטר). בקיצור יש פוטנציאל, רואים שכרגע לא מתממש בהפועל.