Jump to content

התל אביבית ביקשו: הדרבי בליגה - בחיפה

Double

Recommended Posts

פרסום ראשון. מכבי תל אביב והפועל תל אביב הגישו בקשה משותפת למנהלת הליגה, לארח את הדרבי ביניהן בליגה בעונה הקרובה בסמי עופר. כזכור, בעקבות השיפוצים בבלומפילד, שתי הקבוצות נאלצו לנדוד העונה והן יארחו את המשחקים שלהן בנתניה ובמושבה בהתאמה.

על פי ההסבר של התל אביביות, אם הקרב העירוני יערך בחיפה או בפתח תקווה, כמויות גדולות של אוהדים ישארו מחוץ לאיצטדיון. בנוסף, טענו כי אם המשחק אכן יתקיים בסמי עופר, יהיה ניתן לקיים בו אירוע ספורט הרבה יותר מרשים, עם קהל רב. אגב, מכבי ת"א אירחה את משחקיה בעונה שעברה בשלב הבתים של ליגת האלופות בכרמל.

במנהלת הליגה לא פסלו את הרעיון של התל אביביות. מאחר ויש בעיית תקנון, הוחלט לכנס את "פורום ה-18", הבנוי מראשי מועדוני ליגת העל, על מנת לקבל את אישורם לעניין. מהלך דומה נעשה כשעלה הרעיון להתרת רשימת 6 שחקנים זרים בסגל הקבוצות, עניין שקיבל את הסכמתם הקיץ.

פשכצקי ספורט 5

אחרי התקדים של ביתר סכנין שנה שעברה, ובהתחשב בעובדה שלא מתאים לעשות דרבי במושבה או בנתניה,פחדתי שיעשו ללא קהל אורח.

חיפה נשמע טוב, אבל מה יהיה בחזור ברכבות וכל זה?

אחרי התקדים של ביתר סכנין שנה שעברה, ובהתחשב בעובדה שלא מתאים לעשות דרבי במושבה או בנתניה,פחדתי שיעשו ללא קהל אורח.

חיפה נשמע טוב, אבל מה יהיה בחזור ברכבות וכל זה?

חיפה - ת"א עובד כל הלילה, עד לתחנת סבידור מרכז.

מה שכן, לדרומים יהיה בעיה

נהדר לנו אם יקרה !

הדרבי שהם מארחים בסיבוב השני כשהם כבר לא מתחרים על כלום... צפי ל 10-15 אלף אוהדים שלנו בדרבי חוץ קליל

מאיפה לך שהם לא יתחרו על כלום?

די די כבר כמה אפשר להתעלל בנו דיייייייי לא רוצה חיפה לא רוצה י-ם גם ככה סוחבים אותנו עד נתניה עכשיו עד חיפה? מצידי שלא יהיה קהל אורח במשחקי דרבי עד שיסיימו לשפץ את בלומפילד אין לי כח יותר..

לא יודע איך להגיב על זה מהותית, אבל הכל נראה כמו פארודיה אחת ענקית על זה שאין אצטדיון ראוי במרכז.

דרבי תל אביבי בחיפה, מי דמיין לעצמו.

רעיון מעולה!

בואו תזיינו אותנו עוד קצת בשביל למכור עוד כמה כרטיסים לקהל הרחב (וכמובן שתודיעו על זה אחרי מכירת המנויים)

כי הרי רק ראוי לתת למנויים לנסוע עד נתניה כל משחק, ואת הדרבי להעביר לחיפה.

די די כבר כמה אפשר להתעלל בנו דיייייייי לא רוצה חיפה לא רוצה י-ם גם ככה סוחבים אותנו עד נתניה עכשיו עד חיפה? מצידי שלא יהיה קהל אורח במשחקי דרבי עד שיסיימו לשפץ את בלומפילד אין לי כח יותר..

לא יודע מה איתכם אבל ברכבת לי אישית יותר נוח להגיע לסמי עופר מאשר לנתניה.

אני מראשון לציון... האצטדיון בחיפה יותר נוח להגעה מנתניה...

בחרתם בנתניה בתור בית, תארחו בנתניה!

פתאום שזה נח ומתאים לאינטרס, אני רואה שלמכבי אין בעיה לשתף פעולה עם הפועל.

התנהלות פושעת השנה!

לא יודע מה איתכם אבל ברכבת לי אישית יותר נוח להגיע לסמי עופר מאשר לנתניה.

אני מראשון לציון... האצטדיון בחיפה יותר נוח להגעה מנתניה...

א. זה יותר יקר

ב. זה הרבה יותר זמן (גם בהלוך ובעיקר מהותי בחזור)

ג. לפחות חצי מהאנשים באים ישר מהעבודה באוטו ולא מגיעים ברכבת ובשבילם זה פשוט סיוט

זה רעיון רע. פשוט רע.

אני בעד.

יש מלא מינוסים והם ברורים, אבל בסופו של דבר דרבי במושבה שווה 200 כרטיסים לקהל הרחב מה שאומר שלאוהד יש יותר סיכוי למדליה אולימפית מאשר כרטיס.

שיקחו את זה צעד קדימה וגם יסגרו שכרטיס לא יעלה על 60₪ אחיד.