Jump to content

הגרלת זכות לרכישה לדרבי - מנויים בלבד.

Mushon8

Recommended Posts

לא זוכר איפה ראיתי (אולי באתר) אבל הבנתי שיצאו 800 כרטיסים לקהל, כנראה יש עוד 200/300 כרטיסים שהלכו לגורמים מסביב (שחקנים ספונסרים וכאלה).

כמה היו תכלס בהגרלה? מהמר על 200

נהדר, אנחנו בטח נתם להם איזה 3-4 אלף

אבל אתם לא רוצים סמי עופר/ טדי אז הם יקבלו יותר לפי החוק כי נתניה יותר גדול

כל מי שקנה מפגר.

הוא לא מפגר.

זה פשוט חברה שלא מבינים את האוהדים האחרים , לא אכפת להם , הם נוסעים במרצדס שלהם וגם העיקר לעשות סלפי ולהגיד הינה אני באצטדיון.

היי חברים.. מה איתנו ? מה עם האוהדים שהאמיתיים של מכבי ? למה לא לעזור לחברה ולהראות שהמחירים האלה לא מגיעים לזבלים האלה ? אם תמשיכו ככה יטחנו לכם את הצורה כל הזמן.

האמת ? כאוהד מכבי זה לא מפתיע , טוחנים אותנו כל הזמן כי אנחנו האוהדים הכי פראיירים בכדורגל ההישראלי, מי שיגיד שזה לא נכון אז הוא לא הולך באמת למשחקים כי הכמות כסף שהוצאתי על הקבוצה הזאת זה לא יאומן כבר, פשוט עושקים אותנו.

הוא לא מפגר.

זה פשוט חברה שלא מבינים את האוהדים האחרים , לא אכפת להם , הם נוסעים במרצדס שלהם וגם העיקר לעשות סלפי ולהגיד הינה אני באצטדיון.

היי חברים.. מה איתנו ? מה עם האוהדים שהאמיתיים של מכבי ? למה לא לעזור לחברה ולהראות שהמחירים האלה לא מגיעים לזבלים האלה ? אם תמשיכו ככה יטחנו לכם את הצורה כל הזמן.

האמת ? כאוהד מכבי זה לא מפתיע , טוחנים אותנו כל הזמן כי אנחנו האוהדים הכי פראיירים בכדורגל ההישראלי, מי שיגיד שזה לא נכון אז הוא לא הולך באמת למשחקים כי הכמות כסף שהוצאתי על הקבוצה הזאת זה לא יאומן כבר, פשוט עושקים אותנו.

אני לא מבין אנשים שקונים כרטיס למשחק הזה.

אבל להגיד שאתה אוהד אמיתי והם לא? לא התבלבלת קצת?

אני לא מבין אנשים שקונים כרטיס למשחק הזה.

אבל להגיד שאתה אוהד אמיתי והם לא? לא התבלבלת קצת?

מזה אוהד אמיתי ? מה אנחנו ילדים בבית ספר ?

אני רואה בזה פשוט בזיון וחוסר התחשבות בשאר האוהדים עם היכולת הכספים הממוצעת שלהם. פשוט מעמד עליון או טיפשות אני לא יודע כבר.

עוד כמה שנים כרטיס יעלה גם 150 שקל, מה תגידו אחר כך ? למה אתם מביאים יד לדבר הנורא הזה ? לעזאזל.

הוא לא מפגר.

אני שם לב שאתה כל היום עוקץ פה אוהדים (גם בנושא האוכל באצטדיון אכלת את הראש) ואם אני גם זוכר נכון אתה לא מנוי ומזיין על מחירי הכרטיסים לאוהדים בלי מנוי (מה לעשות שלמנויים מגיע הנחה גדולה כי הם מביאים למכבי הכנסה ידועה בשונה מהקהל הרחב שמגיע לפי גחמות).

אז תפסיק לזלזל ולחשוב שכל מי שמגיע למשחק X Y הוא איזה עשיר טחון מצפון ת"א כי אף אחד פה לא כזה, כולם עובדים קשה בשביל המנוי וחוסכים שקל ואם מישהו רוצה לקנות כרטיס לדרבי שיהיה לו לבריאות, יש אנשים שיעדיפו לא לצאת חודש וללכת למשחק של מכבי כי זה העדפה שלהם.

ומספיק באופן כללי בפורום להחליט מי אוהד יותר טוב ומי לא, אף אחד פה לא יותר טוב מהשני, לכל אחד יש את הגבול ואהבה שלו לקבוצה שרואה בצורה שונה, זה עולה זה יורד זה משתנה כמו החיים שלנו אבל אף אחד פה לא מעל אף אחד.

*** אני אישית לא נרשמתי להגרלה כי אני לא חושב שזה שווה את הכסף, מי שהולך שיהיה לו לבריאות.

נהדר, אנחנו בטח נתם להם איזה 3-4 אלף

1400

ואנחנו נקבל 1100.

אם החציצה תהיה 1000 כרטיסים אז 100 ירדו מהאורחת.

כנראה במקרה הנ"ל הפועל עשו חציצה גדולה יותר כי ידעו שגם ככה הקהל שלהם לא פראייר לקנות כרטיס ב 100 שקל

אני שם לב שאתה כל היום עוקץ פה אוהדים (גם בנושא האוכל באצטדיון אכלת את הראש) ואם אני גם זוכר נכון אתה לא מנוי ומזיין על מחירי הכרטיסים לאוהדים בלי מנוי (מה לעשות שלמנויים מגיע הנחה גדולה כי הם מביאים למכבי הכנסה ידועה בשונה מהקהל הרחב שמגיע לפי גחמות).

אז תפסיק לזלזל ולחשוב שכל מי שמגיע למשחק X Y הוא איזה עשיר טחון מצפון ת"א כי אף אחד פה לא כזה, כולם עובדים קשה בשביל המנוי וחוסכים שקל ואם מישהו רוצה לקנות כרטיס לדרבי שיהיה לו לבריאות, יש אנשים שיעדיפו לא לצאת חודש וללכת למשחק של מכבי כי זה העדפה שלהם.

ומספיק באופן כללי בפורום להחליט מי אוהד יותר טוב ומי לא, אף אחד פה לא יותר טוב מהשני, לכל אחד יש את הגבול ואהבה שלו לקבוצה שרואה בצורה שונה, זה עולה זה יורד זה משתנה כמו החיים שלנו אבל אף אחד פה לא מעל אף אחד.

*** אני אישית לא נרשמתי להגרלה כי אני לא חושב שזה שווה את הכסף, מי שהולך שיהיה לו לבריאות.

מי עוקץ פה אוהדים ? מה אתה מנפח את הדברים ? אי אפשר לכתוב כבר שום דבר כאן כנראה כבר

קודם כל לגבי מה שכתבתי על האוכל כן נכון זה מה שאני חושב, למה אתה מסתיר את הדברים ? המחירים עם באוכל זה בושה עלאק טחנת את מוח.. טוב שיש אנשים כמוני לפחות שהם " חופרים " על דברים כאלה חשובים ולא מתעלמים מהם.

כן כן שמעתי את הבולשיט הזה עם המנויים.. עלאק מנויים כמעט כל משחק העונה יהיה ריק חוץ מהמשחקים נגד הגדולות.. ואם יש לך מנוי אז זה אומר שצריך לעשוק ולטחון את האוהדים בלי המנוי ? מזה החזירות הזאת ? 100 שקל לכרטיס נגד פאנדורי נו באמת.

עכשיו לאיפה לקחת את זה ? מה הקשר מי יותר אוהד או מי פחות אוהד ? מה אנחנו ילדים בבית ספר ? אני פשוט חושב שמי שקונה כרטיס למשחק במחיר הזה הוא פשוט עושה משהו נורא לרוב הקהל שכנראה לא יקנה את הכרטיס למשחק במחיר הזה.. בנוסף לזה החטא גדול יותר שאתם מביאים יד לזה. אז פשוט זאת הכוונה שלי אבל אתה לקחת את זה כדי לחמם את האווירה כאן. עלאק "עוקץ " את אוהדים פה נו באמת.. אני כמעט 10 שנים כאן בפורום הזה והדבר האחרון שאני רוצה לזה להשמיץ את אוהדים של הקבוצה שלי שהם בדיוק כמוני וחשובים לי פשוט.

הוא לא מפגר.

מזה אוהד אמיתי ? מה אנחנו ילדים בבית ספר ?

אני רואה בזה פשוט בזיון וחוסר התחשבות בשאר האוהדים עם היכולת הכספים הממוצעת שלהם. פשוט מעמד עליון או טיפשות אני לא יודע כבר.

עוד כמה שנים כרטיס יעלה גם 150 שקל, מה תגידו אחר כך ? למה אתם מביאים יד לדבר הנורא הזה ? לעזאזל.

מניח שההפרדה גזלה.

ההפרדה אמורה להיות על חשבון המארחת.

כלומר אם במושבה יש 11,000 מקומות מכבי צריכה לקבל 1100 כרטיסים והחציצה תהיה על חשבון אוהדי הפועל.

כמו שלדוגמה בעונות הקודמות בבלומפילד מכבי מכרו מס' מסוים של מנויים לשער 7 ולא יכלו למכור יותר בגלל הפרדה במשחקים הגדולים,

אך במשחקים נגד קבוצות קטנות אין צורך בהפרדה גדולה כל כך, ולכן מכרו למשחקים אלה עוד כרטיסים לשער 7.