Jump to content

הגרלת זכות לרכישה לדרבי - מנויים בלבד.

Mushon8

Recommended Posts

התקשרו אליי, קניתי :)

קשה לא ללכת למשחק של מכבי, במיוחד דרבי

במיוחד כשאתה משלם מחיר מופקע לכבירי, שהקבוצה שלו מארחת אותך באופן מפתיע כבר 5 עונות רצוף.

תנגב את השתן , כי זה לא גשם מה שטפטף עליך....

במיוחד כשאתה משלם מחיר מופקע לכבירי, שהקבוצה שלו מארחת אותך באופן מפתיע כבר 5 עונות רצוף.

תנגב את השתן , כי זה לא גשם מה שטפטף עליך....

אנחנו רגילים לזה לא?

אנחנו רגילים לזה לא?

כי אתם רוצים להתרגל לזה. מי שלא רוצה להתרגל לזה לא מתרגל לזה ולא מבזבז כסף כשמזיינים אותו ככה, ועוד כשזה שמזיין אותו זה כבירי.

כי אתם רוצים להתרגל לזה. מי שלא רוצה להתרגל לזה לא מתרגל לזה ולא מבזבז כסף כשמזיינים אותו ככה, ועוד כשזה שמזיין אותו זה כבירי.

אני לא מדבר על הפועל, גם מכבי מזיינים אותנו, כל המעבר לנתניה, ביטול השאטלים אתמול(בגלל זה חזרתי לראשון ב2 וחצי בלילה!!!)

למכבי לא חסר.

אני אישית לא יכול לראות בבית משחק של מכבי, אני חי את המשחק, אחותי שילמה לי את הכסף לכרטיס העיקר שאני לא אהיה בבית ....

זכיתי פעם אחת, ב 3-2, נראה לי שלא אזכה יותר לעולם

כנל. הפעם היחידה שזכיתי.

אבל אחי זה הצדק..

כל מי שזכה במשחק המתוק הזה.. זה לכל החיים. שיתן גם לאחרים הזדמנות לצבור חוויות שגם ככה יהיו פחות משמעותיות מזאת.

כנל. הפעם היחידה שזכיתי.

אבל אחי זה הצדק..

כל מי שזכה במשחק המתוק הזה.. זה לכל החיים. שיתן גם לאחרים הזדמנות לצבור חוויות שגם ככה יהיו פחות משמעותיות מזאת.

חחחח תכלס זה היה שווה את זה

מה שהכי מצחיק זה שעוד יומיים ה"אוהדים" שזכו בהגרלה וקנו כרטיסים ב100 שקל, יבכו על זה שישראלים לא יודעים לעשות חרם צרכנים.

מאכילים אתכם חרא בכפית ואתם מבקשים עוד, תפעילו את ההיגיון שלכם פעם אחת ותבינו שיש מטרה גדולה יותר ושלשמה צריך להקריב משחק דרבי טוטו מסריח.

חחחחחחחחחחח 105 שקל למשחק בגביע הטוטו.. איזה הזויים אוהדים שלנו שהולכים, אשכרה מביאים יד להמשיך ולעשוק את אוהדים בעיקר של מכבי

אבל למי אכפת שיש כסף מההורים ? יאללה פשוט עצוב איך שאתם מביאים לזה להמשיך ככה..

למה אתם משתפים פעולה עם הביזיון הזה? 100 שקל לכרטיס + 5 ש"ח עמלת תרופות על משחק גרבג' טיים בגביע השוקו?

תפסיקו את השוד הזה! זה בידיים שלנו!

מי שקונה שלא יתבכיין אחרי זה שמזיינים אותנו עם מחירים, אנחנו יורים לעצמנו ברגל.

האמת שבמשך השנים, האוהדים שלנו מתגלים כעשוקים הכי גדולים בכדורגל ההישראלי. זה פשוט מביך כל דבר שקשור למכבי תל אביב כרוך בריסוק הכיס של האוהדים שלנו, לעזאזל כבר עם זה.