Jump to content

הגרלת זכות לרכישה לדרבי - מנויים בלבד.

Mushon8

Recommended Posts

לקראת משחק החוץ במסגרת גביע הטוטו מול הפועל תל אביב ביום שני 15.08 באצטדיון המושבה ועקב הצפי לביקוש גבוה לרכישת כרטיסים, תיערך הגרלה בין בעלי המנויים של הקבוצה לעונת 2016/17, אשר יירשמו בטופס ההרשמה. לזוכים בהגרלה יתאפשר לרכוש כרטיס אחד בלבד למשחק החוץ לכל עולה בגורל.

שימו לב, שעקב לוחות הזמנים הצפופים וקבלת המידע מאוחר ההרשמה תהיה פתוחה עד היום (ה'), 11/08/16 בשעה 16:30.

עקב הקפאות וגודל האצטדיון הקבוצה תקבל לרשותה מספר נמוך מאוד של כרטיסים כך שכמות הכרטיסים שיוגרלו נמוכה מהרגיל.

בסיום ההגרלה יישלחו מסרונים למנויים שעלו בגורל והם יצטרכו לרכוש את הכרטיסים ביום שישי 12/08 במשרד הכרטיסים לאן או בטלפון 8780* בין השעות 9:00-12:30. לא תתאפשר רכישת כרטיסים לפני כן. אוהד שלא יממש את זכותו מספר המנויי שלו יימחק מההגרלות הבאות העונה וזכותו תעבור לבא בתור.

אנא הקפידו על רישום פרטים מדויקים של המנוי שברשותכם. בעל מנוי שיטעה באחד מן הפרטים יימחק ולא ישתתף בהגרלה. כמו כן, הרשמות כפולות ייפסלו. מועדון מכבי תל אביב אינו מתחייב להתאמת כרטיס מותאם (ילד/חייל/אישה), אך יעשה את מירב המאמצים לספק זאת.

מחירי כרטיסים:

דלפק לאן:

מבוגר 99 ₪

נוער/חייל 49.5

טלפון 8780*:

מבוגר 104

נוער/חייל/ 54.5

אשכרה תהיה הגרלה לדבר הזה?

אם מכבי היו גברים היו מודיעים:

"עקב המחיר הגבוה אנחנו מעדיפים לא להעמיד את אוהדינו במצב של לבחור בין הקבוצה לבין עלות של מעל 100 שקלים למשחק במסגרת גביע הטוטו - ולכן לא ימכרו כרטיסים כלל"

אחריי שאני נרשם ולוחץ ״שלח״ זה מעביר אותי לדף של התחברות , השאלה אם הבקשה התקבלה ? יש דרך לבדוק את זה ?

מצטרף..

צריך להירשם לאתר של מכבי או שמספיק להזין את הפרטים וללחוץ שלח?

תעודת עניות לארגון אם הם לא מכריזים על חרם.

זה קצת מורכב העניין. מצד אחד, לדעתי צריך להחרים את המשחק הזה באופן גורף. מצד שני, עושה רושם שכרגע גם אם הארגון יחרים עדיין ימלאו את היציע, אז עדיף שיהיה מלא באוהדים באים לדחוף את הקבוצה ולא כאלה שבאים לתפוס פוקימונים.

זה משהו שהיה צריך להיעשות לפני שבועיים כבר כשידענו על ההגרלה של סדר המשחקים. כרגע, זה אולי יהיה מאוחר מדי.

מה זאת אומרת אינו מתחייב להתאמת כרטיס לנוער ילד

יענו אני יכול להרשם לזכות ופתאום זה יצא כרטיס מבוגר ב100 שקל ואם אני לא קונה אני לא יכול להרשם לשום הגרלה מה זה החרא הזה.

הסתיימה, מחכה בקוצר רוח ל-SMS אני לעולם לא אקבל.....

(אם מישהו נרשם וקיבל SMS שהוא זכה אשמח שהוא יגיב פה)

אני צריך להירשם כדי לתרום להפועל או שאני יכול לבוא לתרום להם במגרש ?

בהמשך תיפתח הרשמה למי שלא עלה בגורל כך שיוכל לעשות העברה בנקאית לחשבון של כבירי לטובת תשלום משכורת יולי בספטמבר.