Jump to content

בלומפילד החדש

Recommended Posts

ביתר ברמת גן היה משהו שלא ראיתי בחיים...עד שריקת פתיחה בקושי טפטוף פצאום גשם חולה עד המחצית..הפסקת גשם..נפתחה מחצית שנייה ואיתה גשם אימתני עד סןף המשחק איך שנגמר המשחק בום נגמר הגשם לגמרי הזייה רצינית אשכרה הגשם ירד לפי המשחק.

וזכור לי גם קור רציני שקפאו לי האצבעות ברגליים ברמת הכפס חוץ בנצחון בטדי 2 1 עם יצחקי ופריצה היה קור מפגר

הלוואי שבלומפילד ישאר פתוח לדעתי זה אחד ה"קסמים" שלו, ב 10 שנים האחרונות אני יכול לספור על יד אחת משחקים שהיו באמת תנאים קשים וגם הם בדיעבד חוויה שזוכרים בחיוך.

סטוק חוץ הכי קר שהיה, אבל הגענו מוכנים מבחינת לבוש

דבר בשם עצמך, הייתי כל כך שיכור שחשבתי שחולצה קצרה וקפוצ׳ון זה מספיק, לפחות זה היה הקפוצ׳ון עם החם צוואר.

מזל שהיה צעיף (לא באמת).

וואלה? כולה עברה חצי שנה ופתחו?

כן, זה התבקש בעקבות ריבוי המופעים בלייב פארק (אנשים עמדו שם בפקקים של 3 שעות כדי לצאת או להיכנס).

לא אשכח שבכפר סבא שנה שעברה אני חוזר למחצית אחד נכנס עם כוס תה מישהו נתקע בו, חצי כוס נשפכה לו על היד, והוא אומר וואלה אני לא מרגיש כלום....

המשחק בר"ג נגד ביתר היה מפחיד הרבה יותר מהאזעקה חודש לפני כן נגד בני יהודה.

אף אחד לא ציפה לגשם מעטים מאוד הגיעו עם מטריות, איך שאנשים מתחילים לעמוד בתור לפני תחילת המשחק מתחיל גשם,כולם בורחים לקניון,חוזרים נפתח המשחק ויחד איתו נפתחות ארובות השמיים, רק להסתכל על עמודי התאורה, ולהרגיש חסר אונים מול המבול המטורף.