Jump to content

רשמים על היידוק ספליט, מישהו?

הנדון

Recommended Posts

לפי תרגום של גוגל בפייסבוק שלהם בתגובות אנשים בטוחים שהם עוברים אותנו

רושמים יאאאלה ממשיכים האלה

לא צריך ליהות באופוריה

אני מרוצה

ועוד ועוד ועוד

כמו קייראט היו בטוחים שהם עוברים אותנו בקלות

לפי תרגום של גוגל בפייסבוק שלהם בתגובות אנשים בטוחים שהם עוברים אותנו

רושמים יאאאלה ממשיכים האלה

לא צריך ליהות באופוריה

אני מרוצה

ועוד ועוד ועוד

כמו קייראט היו בטוחים שהם עוברים אותנו בקלות

מעניין ממה הזלזול הזה

אי אפשר לזלזל באף קבוצה בשלב הזה בטח עם ההגנה שלנו ששווה גול למשחק וחלוצים שלא קימיים

הבעיה שההתקפה שלנו לא שווה גול במשחק... (אני מדבר על שלושת המוסקטרים, לא על שחקני קישור שיכולים לגנוב גול פה ושם).

היינו האפשרות הכי נוחה מבחינת השמות בצמצום לכן השמחה שלהם. יכלו לקבל את שחטאר דנייצק, ססאולו, גנט, ספרטה פראג, וקארבג האזרית.

הטורקים בצמצום שלנו עברו את המקום השני בקרואטיה רייקה, ספליט סיימו במקום השלישי.

מה שהכי מדאיג אותי זה משחק החוץ. אתמול במשחק שלהם נגד האוקראינים היו 25 אלף צופים.

זה לא איזה חור נידח אלא מועדון גדול שיקשה עלינו מאוד.

מעניין ממה הזלזול הזה

הם מבחינתם שמחים בסוף היום הזה כי הם יכלו לקבל קבוצות עם שמות יותר מפחידים כמו שחטאר, פנרבחצ'ה, ווסטאם וכו'.

מה שהכי מדאיג אותי זה משחק החוץ. אתמול במשחק שלהם נגד האוקראינים היו 25 אלף צופים.

זה לא איזה חור נידח אלא מועדון גדול שיקשה עלינו מאוד.

לא נורא יש לנו את נתניה.

תרגום מהפייסבוק

Good draw although maccabi very good team led by experienced and with medunjaninom benayounom and Ben Haim. It's gonna be hard but the chances are 50-50

I'm satisfied
When is shaktar passed and west ham I was easier...
Moozemo me that, all together I love you hajduce

Moving on!!! I love you hajdučeeeeeeeee!!!!!!!

And now boys, RIP, bite, hit, don't let them step up, please, for all of us who you cheer for years, hajduce enters the group however you need!!

Finally a little luck we don't get high. But you should really try and finally enter the European League and bring some joy to all the fans who for years waiting for some success. :)

Now need some stand on the ball... no euphoria, noway someone underestimate or say we're safe! Pušnik, now it's my turn to show how calming team.. We believe in you and stand behind you.. Optimism and just very!! Hžv!!

Thank God it's good that it's not west ham or fenerbahce whew there was pretty strong clubs that are mostly in champions league. Poppadom the size#hajduceeee. This season is our

היינו האפשרות הכי נוחה מבחינת השמות בצמצום לכן השמחה שלהם. יכלו לקבל את שחטאר דנייצק, ססאולו, גנט, ספרטה פראג, וקארבג האזרית.

הטורקים בצמצום שלנו עברו את המקום השני בקרואטיה רייקה, ספליט סיימו במקום השלישי.

אני לא חושב שאנחנו פחות טובים מספרטה או קארבג