Jump to content

כמות קהל

AZIKIT

Recommended Posts

לגבי ההסעות, זה לא יעזור, לא משנה כמה יעשו סבסוד(אני בספק) זה לא יהיה יותר זול מהרכבת והשאטל ביחד, הרכבת והשאטל יוצא 34 ש"ח.

אני בא מראשון לציון וואלה לא מפריע לי בכלל הדרך, יוצא בשעה 4 מהבית, לוקח אוטובוס לתחנה מרכזית בת"א, הולך ברגל 5 דקות לרכבת ההגנה, משם לנתניה, לוקח שאטל וב-6 אני באיצטדיון.

קל מאוד, כמובן אפשר לצאת מהבית בשעה 6 ולהגיע בזמן(חבר יצא מהבית ב-6 - לקח 2 אוטובוסים מתל אביב והגיע בזמן).

השאלה פה כמה אנשים מוכנים להשקיע למען מכבי. זה לא קשה כמו שאנשים מתארים פה.

אחי, אתה מתאר פה טיול שנתי.

אתה יוצא מהבית ב-16:00 ומגיע חזרה הביתה באיזור 24:00 לפחות אני מניח... זה 8 שעות בשביל פאקינג משחק,

אני לא רוצה לזלזל חלילה, ואני לא יודע באיזה שלב אתה בחיים כרגע, אבל אתה מתאר פה לו"ז של בנאדם שלא עובד או נשוי/ילדים, לפחות חצי מהקהל לא במצב שלך.

אז כן, ברור שלחוויה כמו צ'מפיונס ליג או משחק עונה/דרבי אנשים עושים שמיניות כולל ויתורים, אבל לצפות מאנשים לעשות את זה 20 פעם בשמונה חודשים ?

מוגזם לגמרי.

בית"ר הביאו 17 גג, לא מילאו את טדי מאז המשחק מול הפועל אחרי שטדי שופץ.

בלומפילד של 29, בלי גג עם גג נהיה עם הכי הרבה מנויים

תאמת הביאו כמות יפה, לא מצפה מהם להביא 30 אלף בסיבוב המוקדמות, נגד סנט אטיין הם ימלאו את רוב האיצטדיון יש להם סיכוי להוציא משהו מהמשחק.

מזה משנה מה יהיה כרגע אנחנו עם 8 וחצי אלף וזה לא משנה גם 14 אלף אין שם אווירה זה אצטדיון אנטי כדורגל ...הייתי מעדיף טדי תראו תאווירה שביתר מייצרים שם..עכשיו מילא עונה אחת אני בולע 2 עונות טוב נו..אבל 3? שחקנים זרים באים לפה מה הם רואים? איך יתחברו לקהל דרך הפייסבוק?

אגב רובם תרימו גבה אבל טדי יותר קרוב לתא ביום סביר דרך כביש 1 או 443..זהנרק נשמע רחוק.

הייתי מתחבר לנתניה אבל הוא אצטדיון פשוט לא ביתי גם המושבה אגב אותו עיקרון אצטדיון זונה כזה חדשני אבל הכי לא ביתי שיש בעיקר בגלל שאין יציעים מאחורי השערים

מזה משנה מה יהיה כרגע אנחנו עם 8 וחצי אלף וזה לא משנה גם 14 אלף אין שם אווירה זה אצטדיון אנטי כדורגל ...הייתי מעדיף טדי תראו תאווירה שביתר מייצרים שם..עכשיו מילא עונה אחת אני בולע 2 עונות טוב נו..אבל 3? שחקנים זרים באים לפה מה הם רואים? איך יתחברו לקהל דרך הפייסבוק?

המושבה אצטדיון מושלם בשבילנו, בגלל שהיציעים במפלס אחד האפקט עידוד והביתיות יותר גדול, נתניה מבאס שזה 2 קומות מרגיש כמו הריחוק בסמי עופר.

והכי מעצבן, המועדון כאילו אומר לך, מצטערים על אי הנוחות - זאת ברירת מחדל וגם אנחנו נפגעים, ובתאכלס ההתנהגות שלהם הכי צינית ומגעילה:

א. הם מוכרים בנתניה יותר מנויים ויש להם גם תאי צפייה ויציעי פריים שלא היו בבלומפילד - ככה שהמועדון מרוויח יותר כסף - לא חשבו להוריד מחיר על המנויים שלהם התווסף הוצאות נסיעה ?

ב. תוסיפו לזה את ההפרטה של שירותי השאטלים, שגם פה, זה ברור כשמש שמישהו גוזר וואחד קופון (25 שקל ביום משחק, 13 באפליקציה על נסיעה של 5 דקות)

ג.ואם כל זה לא הספיק, אז גם את החנייה סגרו בשביל לעשות עוד כמה ג'ובות ולמכור אותה בנפרד. כי שעה וחצי כל כיוון לא מספיק כנראה, צריך ללכת עוד קילומטר וחצי ברגל..

אני חושב שהגיע הזמן שאנחנו כקהל נשמיע קול, זאת התנהלות לא ראויה ולא הוגנת, רק הקהל נפגע מהמעבר הזה.

בשורה התחתונה המועדון, במקום להקל על הקהל, נטו מנצל את המעבר הזה בשביל לעשות עוד ועוד כסף על גב הקהל

הסיפור הזה של נתניה מסתמן כבעיה עצומה. ונניח שאלפים יוותרו על הרכב ויבואו ברכבות. מה יהיה אז? אנחנו עלולים להתקל ברכבות עמוסות מידי ומי אמר שהשאטלים יהיו מאורגנים כיאות לכמות גדולה יותר?

זה מטריד, לגמריי.

אגב רובם תרימו גבה אבל טדי יותר קרוב לתא ביום סביר דרך כביש 1 או 443..זהנרק נשמע רחוק.

הייתי מתחבר לנתניה אבל הוא אצטדיון פשוט לא ביתי גם המושבה אגב אותו עיקרון אצטדיון זונה כזה חדשני אבל הכי לא ביתי שיש בעיקר בגלל שאין יציעים מאחורי השערים

אני אמרתי את זה כבר מזמן, טדי עדיף בהרבה.

אני מודה שאני אוהב ביום יום לבכות על חלב שנשפך, אבל לקחתם את זה כמה צעדים קדימה.

השנה כלום לא ישתנה. ואני פסימי לגבי היכולת לשנות משהו להמשך...

רק לי יש משפחה בקריית השרון? ???

עטלף יקר, ספר לי קצת על החיים האישיים שלך בבקשה, זה מסקרן אותי מאוד.

מה אתה עושה בחייך? אתה חייל? סטודנט? נשוי? יש לך ילדים? ספר קצת, אני מת לדעת.

אחי, אתה מתאר פה טיול שנתי.

אתה יוצא מהבית ב-16:00 ומגיע חזרה הביתה באיזור 24:00 לפחות אני מניח... זה 8 שעות בשביל פאקינג משחק,

אני לא רוצה לזלזל חלילה, ואני לא יודע באיזה שלב אתה בחיים כרגע, אבל אתה מתאר פה לו"ז של בנאדם שלא עובד או נשוי/ילדים, לפחות חצי מהקהל לא במצב שלך.

אז כן, ברור שלחוויה כמו צ'מפיונס ליג או משחק עונה/דרבי אנשים עושים שמיניות כולל ויתורים, אבל לצפות מאנשים לעשות את זה 20 פעם בשמונה חודשים ?

מוגזם לגמרי.

בן 23 , כשיש משחקים של מכבי אני פשוט יוצא מוקדם מהעבודה. זה כי אני רוצה להגיע שפותחים את השערים ולעודד את השחקנים שעולים לכר הדשא.

אבל כמובן אתם יכולים להגיע מאוחר יותר.

רוב הקהל לא עובד 24 שעות, רוב העם עובד משרה מלאה, מסיים ב-4-5 את העבודה, נכון?

לא יקרה כלום עם פעם אחת בשבוע, אתה תגיד לאישה שהיא תקלח את הילדים ותדאג להם.

צא בשעה 6 מהבית, קח רכבת/אוטובוס, אתה תגיע ב-8 למגרש(תגיע מהר יותר).

אני מודה שאני אוהב ביום יום לבכות על חלב שנשפך, אבל לקחתם את זה כמה צעדים קדימה.

השנה כלום לא ישתנה. ואני פסימי לגבי היכולת לשנות משהו להמשך...

רק לי יש משפחה בקריית השרון?

אני גר שם :)

מוריו השאלה אם אפשר מבחינה טכנית לארח שם

באטיסטוטה ציינת פה נקודות חשובות ועצובות עזוב את עניין הכסף אני מרגיש כאילו רק לי אכפת שאנחנו נשחק בבית קברות 3 שנים איפה הארגון איפה הקהל הרחב?.עזבו תפקקים עזבו תכסף עזבו את הכל האצטדיון הזה לא ביתי בעליל והוא מחלה כאילו אמרנו 3 עונות נשחק בלי בית לא נורא לא ניקח תארים

בזמן שלבש(מי הם בכלל איך להם יש אצטדיון כזה ולנו אין איפה העירייה הבת שרמוטה שלנו הייתה?) חיפה וביתר יש אצטדיונים ביתיים ובעיר שלהם.

כוס אמק העולם. ועכשיו מילא ההנהלת סלקום הזאת הייתה אומרת נתניה? סבבה נמכור מנוי נוער חייל ב600-700 שקל או ב800 אבל עם איזה חולצה מתנה אבל לא בואו נרחיק את האוהדים

המנוי הראשון שלי עלה 610 (2009/2010) מה השתנה מאז אני לא יודע. רק הרווחנו כסף מאז והמחירים עולים.

יחסית למשחק גמור נגד קבוצה לא אטרקטיבית הכמות היתה בסדר.
אין אווירה באיצטדיון כי אנשים לא מעודדים, שים אותנו בטדי ואת ביתר בנתניה ותראה איך יש יופי של אווירה בנתניה וחצי כוח בטדי.

והכי מעצבן, המועדון כאילו אומר לך, מצטערים על אי הנוחות - זאת ברירת מחדל וגם אנחנו נפגעים, ובתאכלס ההתנהגות שלהם הכי צינית ומגעילה:

א. הם מוכרים בנתניה יותר מנויים ויש להם גם תאי צפייה ויציעי פריים שלא היו בבלומפילד - ככה שהמועדון מרוויח יותר כסף - לא חשבו להוריד מחיר על המנויים שלהם התווסף הוצאות נסיעה ?

ב. תוסיפו לזה את ההפרטה של שירותי השאטלים, שגם פה, זה ברור כשמש שמישהו גוזר וואחד קופון (25 שקל ביום משחק, 13 באפליקציה על נסיעה של 5 דקות)

ג.ואם כל זה לא הספיק, אז גם את החנייה סגרו בשביל לעשות עוד כמה ג'ובות ולמכור אותה בנפרד. כי שעה וחצי כל כיוון לא מספיק כנראה, צריך ללכת עוד קילומטר וחצי ברגל..

אני חושב שהגיע הזמן שאנחנו כקהל נשמיע קול, זאת התנהלות לא ראויה ולא הוגנת, רק הקהל נפגע מהמעבר הזה.

בשורה התחתונה המועדון, במקום להקל על הקהל, נטו מנצל את המעבר הזה בשביל לעשות עוד ועוד כסף על גב הקהל

מה האלטרנטיבה אבל

לא לבוא ולהעניש את מכבי??

כי אפשר לעשות את זה גם על זה שפושעים כמו בן בסט וסע עדיין במכבי

מוריו השאלה אם אפשר מבחינה טכנית לארח שם

באטיסטוטה ציינת פה נקודות חשובות ועצובות עזוב את עניין הכסף אני מרגיש כאילו רק לי אכפת שאנחנו נשחק בבית קברות 3 שנים איפה הארגון איפה הקהל הרחב?.עזבו תפקקים עזבו תכסף עזבו את הכל האצטדיון הזה לא ביתי בעליל והוא מחלה כאילו אמרנו 3 עונות נשחק בלי בית לא נורא לא ניקח תארים

בזמן שלבש(מי הם בכלל איך להם יש אצטדיון כזה ולנו אין איפה העירייה הבת שרמוטה שלנו הייתה?) חיפה וביתר יש אצטדיונים ביתיים ובעיר שלהם.

כוס אמק העולם. ועכשיו מילא ההנהלת סלקום הזאת הייתה אומרת נתניה? סבבה נמכור מנוי נוער חייל ב600-700 שקל או ב800 אבל עם איזה חולצה מתנה אבל לא בואו נרחיק את האוהדים

המנוי הראשון שלי עלה 610 (2009/2010) מה השתנה מאז אני לא יודע. רק הרווחנו כסף מאז והמחירים עולים.

ברור שאתה צודק, אבל מול מה שכתבת אין לי מה לעשות. זה המתקנים הרלוונטיים שיש.

אין לי מה להיות מתוסכל על מכבי בגלל שהאיצטדיון מסריח, למרות שברור שזה עוד משהו שמוריד לי מהחוויה הכללית..דווקא בגלל זה הייתי יכול לצפות ממכבי שיקלו עליי ולא יעשו הכל בשביל לסחוט את הלימון..חניות בתשלום, שאטלים בתשלום מפרידים אותי מהחברה שלי..

פשוט מבאס. מההתחלה ועד הסוף. עם כל האהבה למכבי, אני לא חושב שאני באמת אגיע לנתניה 3 שנים במצב הזה. ולדעתי יאבדו עוד רבים כמוני.

הדרך לנתניה נוראית ומלאה בפקקים, אין ספק שיש פה בעיה.

לגבי האווירה? אני דווקא חושב ששער 11 בבלומפילד כבר היה חנוק מחברה ותיקים

שנשארו בו מתוך נוחות והרגל, בנתניה הגוש יותר גדול והרבה יותר אנשים מעודדים.

טדי בודאות לא עדיף

קרוב הוא לא יותר קרוב

ופקקים לירושלים (ובמיוחד ביציאה) יש אפילו יותר מנתניה

טדי בודאות לא עדיף

קרוב הוא לא יותר קרוב

בגמר גביע באתי ויצאתי חלק(לא יצאתי לפני השריקה)

טדי בודאות לא עדיף

קרוב הוא לא יותר קרוב

טדי עדיף בהחלט, במיוחד עם השיפוצים של כביש בגין, יש יותר גישה. חוץ מזה אפשר לצאת מהעיר גם דוך בבגין לכביש 443 וגם לצאת מבגין לכביש 1 שגם הוא שופץ וכולל נתיב נוסף בחלקו.

כשאני נוסע מת"א לירושלים בשעות עמוסות, לוקח לי בערך 55 דקות עד שעה ו-10 במקרה הגרוע.

אין ספק שעדיף לנסוע שעה בכביש מהיר לעומת להזדחל בפקקים.

אה, צריך לדבר על איזה אצטדיון עדיף?

טדי עדיף בהחלט, במיוחד עם השיפוצים של כביש בגין, יש יותר גישה. חוץ מזה אפשר לצאת מהעיר גם דוך בבגין לכביש 443 וגם לצאת מבגין לכביש 1 שגם הוא שופץ וכולל נתיב נוסף בחלקו.

כשאני נוסע מת"א לירושלים בשעות עמוסות, לוקח לי בערך 55 דקות עד שעה ו-10 במקרה הגרוע.

אין ספק שעדיף לנסוע שעה בכביש מהיר לעומת להזדחל בפקקים.

אה, צריך לדבר על איזה אצטדיון עדיף?

איזה שיפוצים בכביש בגין?

אפרופו 443, אני נוסע בכביש הזה כל יום. בלילה לעומת זאת הייתי מוותר על לנסוע שם.

בטדי אתם תגידו תודה אם יגיעו 6000-7000 איש למשחק כמו בנתניה...

לא מבין איך אתם מעלים על דעתכם את איצטדיון טדי ?!

אני כבר מעדיף את סמי עופר עליו.. (ואני לא מעדיף את שניהם!!!).

האידיאל היה פ"ת וכרגע אנחנו בנתניה, הלוואי שבסוף העונה הזאת נעבור לפ"ת, למרות שאני ממש לא מאמין שיקרה.

איזה שיפוצים בכביש בגין?

אפרופו 443, אני נוסע בכביש הזה כל יום. בלילה לעומת זאת הייתי מוותר על לנסוע שם.

האריכו את בגין, היציאה ממלחה עכשיו היא דרך מנהרה רחבה עם המון מסלולים.

מה הבעיה עם הנסיעה ב-443 בלילה?

האריכו את בגין, היציאה ממלחה עכשיו היא דרך מנהרה רחבה עם המון מסלולים.

מה הבעיה עם הנסיעה ב-443 בלילה?

מניח שהוא מדבר על זריקת אבנים/ בקבוקי תבערה בכביש הזה בלילה.